HWSW Informatikai Kerekasztal: Rió 2016 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Rió 2016 eSport?

#1 Felhasználó inaktív   Tr4nCe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 12. 08:57

Sziasztok! Nem rég olvastam, hogy a riói olimpián lesz esport. Próbáltam rákeresni, de a hivatalos honlapon nem sok információra bukkantam azzal kapcsolatban, hogy milyen játékokat vesznek fel (CS:GO, LoL, Dota2, Heartstone???). Ha jól olvastam, akkor eddig 5 nemzet jelezte az indulását. Esetleg erről többet tudnátok kideríteni, azt nagyon megköszönném. Biztos nézném, ha lenne rá majd mód. :)

#2 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 12. 12:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Tr4nCe - Dátum: 2016. 04. 12. 09:57

Sziasztok! Nem rég olvastam, hogy a riói olimpián lesz esport. Próbáltam rákeresni, de a hivatalos honlapon nem sok információra bukkantam azzal kapcsolatban, hogy milyen játékokat vesznek fel (CS:GO, LoL, Dota2, Heartstone???). Ha jól olvastam, akkor eddig 5 nemzet jelezte az indulását. Esetleg erről többet tudnátok kideríteni, azt nagyon megköszönném. Biztos nézném, ha lenne rá majd mód. :)

beszopattak
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#3 Felhasználó inaktív   Tr4nCe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 12. 12:30

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2016. 04. 12. 13:07

beszopattak


Akkor csekkold ezt: http://www.egames.org/#rio
meg ezt: http://www.bbc.com/n...nology-35987839

Szerkesztette: Tr4nCe 2016. 04. 12. 12:34 -kor


#4 Felhasználó inaktív   gazdi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.474
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 12. 13:46

El kellene olvasni a hireket. Es ertelmezni.

"A new eGames international gaming tournament will make its debut in Rio during this summer's Olympic Games."

Ez mindent elmond. Tehat
1. a rioi olimpia idejen es helyen
2. egy uj egames bajnoksag indul

Ez kb. annyi, mintha egy nyilt sakkbajnoksag lenne. Semmi koze az olimpiahoz.
Illetve de, az egybites jatekosok beszopjak, hogy egames olimpia.
Jaj nehogy magadra vedd.
Illetve de.
Hallgatok, hogy ne rongáljam tovább a tudásom halvány látszatát. (*)

#5 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 12. 14:42

Üzenet megtekintéseIdézet: Tr4nCe - Dátum: 2016. 04. 12. 13:30


Nem csekkolom, tanulj meg olvasni.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#6 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2016. 04. 12. 14:51

Üzenet megtekintéseIdézet: Tr4nCe - Dátum: 2016. 04. 12. 09:57

Sziasztok! Nem rég olvastam, hogy a riói olimpián lesz esport.


Riói olimpián fröccsolimpia is lesz (Odabaszunk Open fantázianévvel). Helyszínileg ugyan Erdőkeretesen, de ez nem számít. Viszont záróünnepség után még egy lazább hangvételű levezetőbajnokság is szervezést alatt van, úgy kb. novemberig, mire lehűl az idő.
Make love not Wor.

#7 Felhasználó inaktív   Nevergone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.688
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 12. 21:17

Milyen faszság ez az esport, attól nem leszel se izmosabb, se egészségesebb, hogy öt dioptriás szemüvegben pattanásos arccal bámulod a nyolcszázszorhatszázat. Menj ki inkább mozogni a szabadba, kosár, foci, pingpong, bármi ami valódi mozgás.

Idézet

„én még olyan programozási problémát soha az életemben nem láttam, amiben az alkalmazásoknak kommunikálniuk kellett volna egymással, leszámítva az indítósztring átadását. az interprocessz kommunikáció egy baromság, ha valaki mégis ragaszkodik hozzá, akkor azt a hálózati protokolon keresztül megteheti. ”
[link]

#8 Felhasználó inaktív   Tr4nCe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 13. 08:12

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevergone - Dátum: 2016. 04. 12. 22:17

Milyen faszság ez az esport, attól nem leszel se izmosabb, se egészségesebb, hogy öt dioptriás szemüvegben pattanásos arccal bámulod a nyolcszázszorhatszázat. Menj ki inkább mozogni a szabadba, kosár, foci, pingpong, bármi ami valódi mozgás.


Látom kár volt ide írni. Jó szándék vezérelt, de itt is csak a fröcsögés megy. Lehet benéztem a mondatod, de attól szerintem egy tök jó gondolat, hogy rendezni akarnak egy ilyen esport olimpia szerű rendezvényt.
Mellesleg válogatott atléta voltam és mai napig rendszeresen sportolok, mellette a kisfiamat nevelem, vállalkozok, és esténként egy kicsit gémelek ha marad rá időm. De köszönöm a konstruktív hozzászólásokat!

#9 Felhasználó inaktív   gazdi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.474
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 13. 09:33

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevergone - Dátum: 2016. 04. 12. 22:17

Milyen faszság ez az esport, attól nem leszel se izmosabb, se egészségesebb, hogy öt dioptriás szemüvegben pattanásos arccal bámulod a nyolcszázszorhatszázat. Menj ki inkább mozogni a szabadba, kosár, foci, pingpong, bármi ami valódi mozgás.

Hmm, ennyire nem fekete-feher talan a helyzet. Valogatott szamitogepes jatekok kifejezetten jo hatassal vannak az agyra, a szem-kez szinkronra. Lehet valasztani, hogy a tested megy tonkre elobb, vagy az agyad.
Hallgatok, hogy ne rongáljam tovább a tudásom halvány látszatát. (*)

#10 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 13. 09:39

Üzenet megtekintéseIdézet: Tr4nCe - Dátum: 2016. 04. 13. 09:12

Látom kár volt ide írni. Jó szándék vezérelt, de itt is csak a fröcsögés megy. Lehet benéztem a mondatod, de attól szerintem egy tök jó gondolat, hogy rendezni akarnak egy ilyen esport olimpia szerű rendezvényt.
Mellesleg válogatott atléta voltam és mai napig rendszeresen sportolok, mellette a kisfiamat nevelem, vállalkozok, és esténként egy kicsit gémelek ha marad rá időm. De köszönöm a konstruktív hozzászólásokat!

Nem volt kár ide írni, mert megtudtad hogy csak beszopattak :)

Amúgy Nevergone a saját véleményét leírta, szerintem nem fröcsögtünk.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#11 Felhasználó inaktív   Nevergone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 24.688
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 13. 12:24

Üzenet megtekintéseIdézet: gazdi - Dátum: 2016. 04. 13. 10:33

Hmm, ennyire nem fekete-feher talan a helyzet. Valogatott szamitogepes jatekok kifejezetten jo hatassal vannak az agyra, a szem-kez szinkronra. Lehet valasztani, hogy a tested megy tonkre elobb, vagy az agyad.


Ezt egy szóval sem cáfoltam.

Idézet

„én még olyan programozási problémát soha az életemben nem láttam, amiben az alkalmazásoknak kommunikálniuk kellett volna egymással, leszámítva az indítósztring átadását. az interprocessz kommunikáció egy baromság, ha valaki mégis ragaszkodik hozzá, akkor azt a hálózati protokolon keresztül megteheti. ”
[link]

#12 Felhasználó inaktív   LightBringer 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.668
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 13. 16:46

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevergone - Dátum: 2016. 04. 12. 21:17

Milyen faszság ez az esport, attól nem leszel se izmosabb, se egészségesebb, hogy öt dioptriás szemüvegben pattanásos arccal bámulod a nyolcszázszorhatszázat. Menj ki inkább mozogni a szabadba, kosár, foci, pingpong, bármi ami valódi mozgás.

Ezt már párszor kitárgyaltuk/-ták fórumokon, nyelvész oldalakon, stb., hogy a sport szó nem feltétlen egyenlő a mozgással, még ha a pleb 90%-a azt is gondolja.
"A zen az, ha szívünkben és lelkünkben megmaradunk kisgyermeknek." - Takuan
Kép

#13 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 04. 13. 17:03

Mondjuk azért hozzá tenném, hogy a valódi esportolók igen nagy része elég korrekt fizikai edzést is kap, eleve úgy szerződtetik. Természetesen ezzel együtt nem érzem szükségét, olimpián a lolnak, csak hozzá tartozik.
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó