HWSW Informatikai Kerekasztal: i5 6600k integrált HD 530 probléma - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

i5 6600k integrált HD 530 probléma Segítséget szeretnék kérni vga-val kapcsolatos problémával

#1 Felhasználó inaktív   crashpipi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 10. 10. 10:50

Sziasztok!

Segítségre volna szükségem.
A közelmúltban fejlesztettem a pc-m és mivel nem volt raktáron a vga kártya, amit szeretnék, várni kell rá, így egyelőre a cpu integrált vga-ját használom. (i5 6600K, (HD530 vga) Asus Z170-p, 2x8GB G.Skill Ripjaw 5 DDR4 3200, Chieftec 600W táp, Kingston V300 SSD, Asus VX279HW monitor, Win10 64bit Pro)

A kép elmegy egy egy pillanatra a monitorról, sötét, de a led azt mutatja, hogy megy, majd visszajön. Van, hogy csak ritkán vagy hogy folyamatosan csinálja és újra kell indítanom, hogy használni tudjam. Néha be-be vibrál akkor is, amikor van kép. Cseréltem HDMI-t. HDMI DVI kábelt is próbáltam. (HDMI-n keresztül egyébként a hang is csak pár másodpercig működik, utána néma. Van beépített hangszóró a monitorban.)

Semmi sincsen húzva. Az alaplapi bios és driverek a legfrissebbek, a Windows naprakész, plusz az Intel grafikus driverből a legfrisseb beta is fent van.

Készítettem videót is róla, csak nem tudom hova töltsem fel.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó