HWSW Informatikai Kerekasztal: Web tervező Web fejlesztő állás - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Web tervező Web fejlesztő állás Web tervező – Web fejlesztő

#41 Felhasználó inaktív   adax01 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 857
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 12:08

Azok .a is kössetek bele akik a cikkek írása közb..n betűke. hagynak k. a mo.datb.l és a s..vakbol. Mer. rengeteg alkalom.al találkozt.m il.ennel meg ilyennnel is tu.játok hogy ez mien idegesít..
Ezekewt ésre se vesik sok...r és ezek így vannak benne mondatokban cikkekben leírásokban boc. hogy ezt a beírást most íg. íjrtam de ezek a leg gyakorib. hibák.
Itt a hwsw ben is találkoztam már velelül hogy igy irnak le dogokat meg cikeke3t meg egycsomó online szakújságban folyóíratban.
J. meég valami számtalan esetben mikor oline oldalon filmet nézek felugró oldalak meg hírdető oldalal csiligelnek meg zörögnek meg kattognak meg beszélnek azokna se lenne szabad akkorilyeneket csinálni hogy beszéljenek meg ilyesmi.
Elnézék kerek hogy most így írtam, ezt a hozzászólás. de azt direkt írtam most így mert titeket akarlak szembesíteni a hibákkal amik elő fordulnak a leírások és cikkek írása készítése közben.
A jó pap is holtig tanul én nem vagyok pap de ehez tartom magamat.
Ne szedd a Viagrát mert rászoksz a gumimacira!!!
Ami máshonnan kimaradt
Bocsánat a helyes írási hibákért, de az direkt valá így.
Hűtőborda mellé elektrolitkondenzátort ne rakj mert az ottan hamar meg pusztul !!!!!!
Könyörgöm miért kell mindent alul méretezni még a méregdrága dolgokat is könyörgöm?

#42 Felhasználó inaktív   qnadam 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 33.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 12:29

Üzenet megtekintéseIdézet: adax01 - Dátum: 2017. 04. 04. 13:08

Azok .a is kössetek bele akik a cikkek írása közb..n betűke. hagynak k. a mo.datb.l és a s..vakbol. Mer. rengeteg alkalom.al találkozt.m il.ennel meg ilyennnel is tu.játok hogy ez mien idegesít..
Ezekewt ésre se vesik sok...r és ezek így vannak benne mondatokban cikkekben leírásokban boc. hogy ezt a beírást most íg. íjrtam de ezek a leg gyakorib. hibák.
Itt a hwsw ben is találkoztam már velelül hogy igy irnak le dogokat meg cikeke3t meg egycsomó online szakújságban folyóíratban.
J. meég valami számtalan esetben mikor oline oldalon filmet nézek felugró oldalak meg hírdető oldalal csiligelnek meg zörögnek meg kattognak meg beszélnek azokna se lenne szabad akkorilyeneket csinálni hogy beszéljenek meg ilyesmi.
Elnézék kerek hogy most így írtam, ezt a hozzászólás. de azt direkt írtam most így mert titeket akarlak szembesíteni a hibákkal amik elő fordulnak a leírások és cikkek írása készítése közben.

milyen igazad van, mivel mások is hibáznak, ezért a te önéletrajzod és bemutatkozásod (ami alapján szeretnéd hogy megítéljenek és munkát bízzanak rád) is lehet tele hibával. büszke lehetsz magadra, ahelyett hogy megpróbálnád kijavítani, inkább megmagyarázod és példákat hozol, hogy miért jó az így, mert te jobban tudod, és mindenki más hülye.
asszem már értem, miért nincs munkád.

ja az igénytelen és illegális filmnézős oldalak abból élnek, hogy minél agresszívabban reklámokat mutogatnak neked, csodálom hogy még nem jöttél rá.

Szerkesztette: qnadam 2017. 04. 04. 12:31 -kor

de fikaszínű ma a horizont, a polipok eszegetik a pici lábam
papírhajó vagyok, most esek szét, az egész mégis bazmeg, de szép - Elefánt

#43 Felhasználó inaktív   adax01 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 857
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 13:45

Üzenet megtekintéseIdézet: qnadam - Dátum: 2017. 04. 04. 12:29

milyen igazad van, mivel mások is hibáznak, ezért a te önéletrajzod és bemutatkozásod (ami alapján szeretnéd hogy megítéljenek és munkát bízzanak rád) is lehet tele hibával. büszke lehetsz magadra, ahelyett hogy megpróbálnád kijavítani, inkább megmagyarázod és példákat hozol, hogy miért jó az így, mert te jobban tudod, és mindenki más hülye.
asszem már értem, miért nincs munkád.

ja az igénytelen és illegális filmnézős oldalak abból élnek, hogy minél agresszívabban reklámokat mutogatnak neked, csodálom hogy még nem jöttél rá.


Nem mondtam egy szóval se, hogy mindenki más hülye, ilyeneket nem is feltételezek másról másokról.
Tudom és rá is jöttem hogy abból élnek azok az oldalak.
Azóta az online önéletrajzomban egy csomó hibát ki javítottam már de bizonytalan vagyok már hogy, jól javítottam e ki pedig 3 különböző office program helyes írás ellenőrzőjével néztem át meg egy online változattal ...default/suggest ezzel is. De már el vagyok teljesen bizonytalanodva .
Meg szeretném kérdezni tőled, hogy ez ki izzasztom vagy ez e a helyes leírása neki kiizzasztom?


A jó pap is holtig tanul én nem vagyok pap de ehez tartom magamat.
Ne szedd a Viagrát mert rászoksz a gumimacira!!!
Ami máshonnan kimaradt
Bocsánat a helyes írási hibákért, de az direkt valá így.
Hűtőborda mellé elektrolitkondenzátort ne rakj mert az ottan hamar meg pusztul !!!!!!
Könyörgöm miért kell mindent alul méretezni még a méregdrága dolgokat is könyörgöm?

#44 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 13:57

Üzenet megtekintéseIdézet: adax01 - Dátum: 2017. 04. 04. 14:45

Nem mondtam egy szóval se, hogy mindenki más hülye, ilyeneket nem is feltételezek másról másokról.
Tudom és rá is jöttem hogy abból élnek azok az oldalak.
Azóta az online önéletrajzomban egy csomó hibát ki javítottam már de bizonytalan vagyok már hogy, jól javítottam e ki pedig 3 különböző office program helyes írás ellenőrzőjével néztem át meg egy online változattal ...default/suggest ezzel is. De már el vagyok teljesen bizonytalanodva .
Meg szeretném kérdezni tőled, hogy ez ki izzasztom vagy ez e a helyes leírása neki kiizzasztom?

Előre is bocsánat a következő hagnemért:

Egy arrogáns pöcs vagy. Csinálj nyan cat gifekket telebaszott önéletrajzot, zenéljen is. És lehetőleg fehér alapon sárga fontot válassz neki. De én egy sor kódot nme bíznék rád, nemhogy egy munkakört.

#45 Felhasználó inaktív   adax01 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 857
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 15:21

Elnézést kérek a gif formátumú mozgó képekért is, azt hittem hogy azt lehet használni azt hittem hogy az egy jó ötlet, esetleg valakitől vagy valamelyik szervezettől vagy csoporttól engedélyt kell e kérni hozzá hogy olyant is felhasználhassak.
Azért használtam raktam be giffet ilyen formában mert még nem találkoztam láttam olyan ötletet vagy megoldást megoldásokat és arra gondoltam hogy ez új még nincs ilyen csinálva vagy készítve.
A oldalon található sablon az eredetileg egy mindenki számára ingyenesen letölthető online cv sablon volt 3 féle változatban elérhető a neten én egy le egyszerűsített változatot használtam fel hozzá.
Elnézést kérek ha valakit valamilyen úton módon meg bántottam nem akaratlagosan vélt vagy valós módon vagy szándékosan tettem.
A jó pap is holtig tanul én nem vagyok pap de ehez tartom magamat.
Ne szedd a Viagrát mert rászoksz a gumimacira!!!
Ami máshonnan kimaradt
Bocsánat a helyes írási hibákért, de az direkt valá így.
Hűtőborda mellé elektrolitkondenzátort ne rakj mert az ottan hamar meg pusztul !!!!!!
Könyörgöm miért kell mindent alul méretezni még a méregdrága dolgokat is könyörgöm?

#46 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 15:31

Üzenet megtekintéseIdézet: adax01 - Dátum: 2017. 04. 04. 16:21

Elnézést kérek a gif formátumú mozgó képekért is, azt hittem hogy azt lehet használni azt hittem hogy az egy jó ötlet, esetleg valakitől vagy valamelyik szervezettől vagy csoporttól engedélyt kell e kérni hozzá hogy olyant is felhasználhassak.
Azért használtam raktam be giffet ilyen formában mert még nem találkoztam láttam olyan ötletet vagy megoldást megoldásokat és arra gondoltam hogy ez új még nincs ilyen csinálva vagy készítve.
A oldalon található sablon az eredetileg egy mindenki számára ingyenesen letölthető online cv sablon volt 3 féle változatban elérhető a neten én egy le egyszerűsített változatot használtam fel hozzá.
Elnézést kérek ha valakit valamilyen úton módon meg bántottam nem akaratlagosan vélt vagy valós módon vagy szándékosan tettem.

A probléma a tanácsok elfogadásával van. A gifet csak azért mondtam, mert az a típus amit említettem, kimondottan idegesítő.

#47 Felhasználó inaktív   adax01 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 857
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 16:21

Üzenet megtekintéseIdézet: e-lias - Dátum: 2017. 04. 04. 16:31

A probléma a tanácsok elfogadásával van. A gifet csak azért mondtam, mert az a típus amit említettem, kimondottan idegesítő.


A tanácsokat el fogadtam és javítom a hibákat .
A jó pap is holtig tanul én nem vagyok pap de ehez tartom magamat.
Ne szedd a Viagrát mert rászoksz a gumimacira!!!
Ami máshonnan kimaradt
Bocsánat a helyes írási hibákért, de az direkt valá így.
Hűtőborda mellé elektrolitkondenzátort ne rakj mert az ottan hamar meg pusztul !!!!!!
Könyörgöm miért kell mindent alul méretezni még a méregdrága dolgokat is könyörgöm?

#48 Felhasználó inaktív   qnadam 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 33.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 17:02

Üzenet megtekintéseIdézet: adax01 - Dátum: 2017. 04. 04. 17:21

A tanácsokat el fogadtam és javítom a hibákat .


Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2017. 03. 10. 10:14

Egyszer már kijavítottam a CV-det. Ezt a fost töröld ki, aztán másold be a helyére amit írtunk.


Kép

akármi legyek, ha ez Gabibácsi keze alól jött ki. nézzük tovább?

Szerkesztette: qnadam 2017. 04. 04. 17:04 -kor

de fikaszínű ma a horizont, a polipok eszegetik a pici lábam
papírhajó vagyok, most esek szét, az egész mégis bazmeg, de szép - Elefánt

#49 Felhasználó inaktív   adax01 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 857
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 18:30

Üzenet megtekintéseIdézet: qnadam - Dátum: 2017. 04. 04. 18:02

Kép

akármi legyek, ha ez Gabibácsi keze alól jött ki. nézzük tovább?


Ha a hetőséget rövid ö vel írom akkor ez az oldalt azt írja hogy „lehetöséget": ismeretlen Javaslatok: lehetőséget írja helyes nek. , de még az office 2016 pro plus helyírás ellenőrzője is meg a helyesírásunk szótárja is hosszú ő nek írja ?
Meg a rám-bízott meg a rám bízott is helyes a fönt említett oldal és az említett ellenőrzők szerint. Akkor most hogy is van ez?
Ha már hasogassuk a szőrszálat akkor azt hasogassuk le atomi szintig.
Ja a címet hivatalosan így kell írni tudtommal, hogy Bp. XVIII. ker. 1184. Ferenc. utca. 3. Fsz.. 3.csak én a helytakarékossága miatt nem akartam úgy írni.

Szerkesztette: adax01 2017. 04. 04. 18:42 -kor

A jó pap is holtig tanul én nem vagyok pap de ehez tartom magamat.
Ne szedd a Viagrát mert rászoksz a gumimacira!!!
Ami máshonnan kimaradt
Bocsánat a helyes írási hibákért, de az direkt valá így.
Hűtőborda mellé elektrolitkondenzátort ne rakj mert az ottan hamar meg pusztul !!!!!!
Könyörgöm miért kell mindent alul méretezni még a méregdrága dolgokat is könyörgöm?

#50 Felhasználó inaktív   qnadam 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 33.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 20:17

Idézet

WEBTERVEZŐ, WEBFEJLESZTŐ, –WEBKARBANTARTÓ –

Köszönöm az önök által felkínált álláslehetőséget, és szeretném megpályázni.
Örömmel működök önökkel együtt amennyiben engem választanak a felkínált állás betöltésére.
Szeretem precízen és pontosan, valamint körültekintően elvégezni a rám bízott feladatokat.
Régóta foglalkozom honlapok készítésével és MySql adatbázisok kezelésével, létrehozásával és karbantartásával. Pluginokat és theme-eket is átszabok, ha kell.
Vannak új ötleteim és egyedi elgondolásaim is.
Hardver- és szoftverkarbantartással is foglalkozom, meg elektronikával, tápok és egyéb elektromos eszközök javításával is.

kettő perc volt. még mindig szarul van megírva, de legalább ordító hibák nincsenek benne.
a lehetőség a hullámos ő miatt volt jelölve, ha csak rosszul látszott, akkor sorry.
a "rám bízott" nyilván helyes, mert a spellcheck nem érti a szöveg mondandóját, külön szóként pedig jól vannak leírva. de ezt magyarázni kell valakinek, aki szoftverekkel foglalkozik? :omg:
ha mindenképp le akarod írni a lakcímed (ami egyébként a világon senkit nem érdekel egy önéletrajzban), akkor 1184 Budapest, Ferenc u. 3. fsz. 3., de ki ne találd, hogy a pontokon akartál spórolni meg a Ferencből kihagyott n betűn...

különbenis. az egy dolog, hogy nem tudsz se fogalmazni, se helyesen írni, de akkor bízz meg valakit, aki tud. viszont a hibák jelentős része nem ebből ered, hanem abból, hogy odabasztad, jóvanaz, aztán megmagyaráztad, hogy direkt, ld térkép. és a ferec utcától pár sor távolságra van pofád leírni, hogy precíz munkavégzés. hát hogyne.
de fikaszínű ma a horizont, a polipok eszegetik a pici lábam
papírhajó vagyok, most esek szét, az egész mégis bazmeg, de szép - Elefánt

#51 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2017. 04. 04. 20:42

Üzenet megtekintéseIdézet: adax01 - Dátum: 2017. 04. 04. 19:30

Ja a címet hivatalosan így kell írni tudtommal, hogy Bp. XVIII. ker. 1184. Ferenc. utca. 3. Fsz.. 3.csak én a helytakarékossága miatt nem akartam úgy írni.


De nagy betűvel kell és ki is maradt egy karakter. Igen, Ferenc utca.
Make love not Wor.

#52 Felhasználó inaktív   adax01 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 857
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 20:59

Üzenet megtekintéseIdézet: qnadam - Dátum: 2017. 04. 04. 21:17

kettő perc volt. még mindig szarul van megírva, de legalább ordító hibák nincsenek benne.
a lehetőség a hullámos ő miatt volt jelölve, ha csak rosszul látszott, akkor sorry.
a "rám bízott" nyilván helyes, mert a spellcheck nem érti a szöveg mondandóját, külön szóként pedig jól vannak leírva. de ezt magyarázni kell valakinek, aki szoftverekkel foglalkozik? :omg:
ha mindenképp le akarod írni a lakcímed (ami egyébként a világon senkit nem érdekel egy önéletrajzban), akkor 1184 Budapest, Ferenc u. 3. fsz. 3., de ki ne találd, hogy a pontokon akartál spórolni meg a Ferencből kihagyott n betűn...

különbenis. az egy dolog, hogy nem tudsz se fogalmazni, se helyesen írni, de akkor bízz meg valakit, aki tud. viszont a hibák jelentős része nem ebből ered, hanem abból, hogy odabasztad, jóvanaz, aztán megmagyaráztad, hogy direkt, ld térkép. és a ferec utcától pár sor távolságra van pofád leírni, hogy precíz munkavégzés. hát hogyne.


Az n betű az véletlenül maradt ki meg a pontok is ja amikor ezt csináltam írtam hajnali 3 óra körül lehetett a térképet meg már régen ki vettem belőle.
A jó pap is holtig tanul én nem vagyok pap de ehez tartom magamat.
Ne szedd a Viagrát mert rászoksz a gumimacira!!!
Ami máshonnan kimaradt
Bocsánat a helyes írási hibákért, de az direkt valá így.
Hűtőborda mellé elektrolitkondenzátort ne rakj mert az ottan hamar meg pusztul !!!!!!
Könyörgöm miért kell mindent alul méretezni még a méregdrága dolgokat is könyörgöm?

#53 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 21:51

Üzenet megtekintéseIdézet: adax01 - Dátum: 2017. 04. 04. 21:59

Az n betű az véletlenül maradt ki meg a pontok is ja amikor ezt csináltam írtam hajnali 3 óra körül lehetett a térképet meg már régen ki vettem belőle.

Ha egy hr-es olvassa leszarja mikor irtad. Egy projekt manager is, egy senior programozo is. Cv akkor jo, ha nem kell magyarazni, hogy ez jo lett volna, ha ugy alakul. Mert azt jellemzoen mar nem tudod elmondani. Meg amugy se szamit mar. Es mar megint csak kifogas...

#54 Felhasználó inaktív   qnadam 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 33.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 22:22

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2017. 04. 04. 21:42

De nagy betűvel kell és ki is maradt egy karakter. Igen, Ferenc utca.

az f kevesebb helyet foglal ám, mint az F
de fikaszínű ma a horizont, a polipok eszegetik a pici lábam
papírhajó vagyok, most esek szét, az egész mégis bazmeg, de szép - Elefánt

#55 Felhasználó inaktív   qnadam 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 33.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 04. 23:10

Üzenet megtekintéseIdézet: adax01 - Dátum: 2017. 04. 04. 21:59

Az n betű az véletlenül maradt ki meg a pontok is ja amikor ezt csináltam írtam hajnali 3 óra körül lehetett a térképet meg már régen ki vettem belőle.

akkorbazmeg ha éjjel háromkor nem tudsz tisztességees önéletrajzot csimnálni, akkor ne éjjel háromkor csináld. munkanélküli vagy, egész nap ráérsz, csináld koradélelőtt, vagy az ebéd utáni kávé után. hátha akkor képes leszel precízen és pontosan valamit körül tekintően elvégezni legalább egy cv összerakását.
azt kellene megérteni, hogy aki a cv-det nézi, az nem kapja meg hozzá a két szép szemével pislogó adax01-et, aki személyesen elmagyarázza, hogy melyik szót miért nem tudta rendesen leírni, hanem látja ezt az istencsapását, amiben egy sor nincs hiba nélkül. ez alapján hogy higgye el bárki, hogy precízen, pontosan és önállóan képes vagy bármit megcsinálni, amikor ezt a féloldalnyi izét sem, pedig korlátlan időd van rá?
+ semmi használható épkézláb, befejezett referenciát nem mellékeltél, amivel esetleg el tudnád magad adni, hogy hát az írás nem a fő profilod, de nézd, milyen fasza dolgokat tudok. ez alapján a bemutatkozás alapján annyi látszik, hogy ügyesen lenyúlsz egy template-et, kigyomlálod belőle a copyright részt, és kitöltöd szarul. ideális webes munkaerő.
de fikaszínű ma a horizont, a polipok eszegetik a pici lábam
papírhajó vagyok, most esek szét, az egész mégis bazmeg, de szép - Elefánt

#56 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 05. 07:14

Üzenet megtekintéseIdézet: adax01 - Dátum: 2017. 04. 04. 13:08

Azok .a is kössetek bele akik a cikkek írása közb..n betűke. hagynak k. a mo.datb.l és a s..vakbol. Mer. rengeteg alkalom.al találkozt.m il.ennel meg ilyennnel is tu.játok hogy ez mien idegesít..
Ezekewt ésre se vesik sok...r és ezek így vannak benne mondatokban cikkekben leírásokban boc. hogy ezt a beírást most íg. íjrtam de ezek a leg gyakorib. hibák.
Itt a hwsw ben is találkoztam már velelül hogy igy irnak le dogokat meg cikeke3t meg egycsomó online szakújságban folyóíratban.
J. meég valami számtalan esetben mikor oline oldalon filmet nézek felugró oldalak meg hírdető oldalal csiligelnek meg zörögnek meg kattognak meg beszélnek azokna se lenne szabad akkorilyeneket csinálni hogy beszéljenek meg ilyesmi.
Elnézék kerek hogy most így írtam, ezt a hozzászólás. de azt direkt írtam most így mert titeket akarlak szembesíteni a hibákkal amik elő fordulnak a leírások és cikkek írása készítése közben.

El kéne fogadni a jószándékú kritikát, akkor többre mennél az életben.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#57 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 05. 07:24

Üzenet megtekintéseIdézet: adax01 - Dátum: 2017. 04. 04. 19:30

Ha a hetőséget rövid ö vel írom akkor ez az oldalt azt írja hogy „lehetöséget": ismeretlen Javaslatok: lehetőséget írja helyes nek. , de még az office 2016 pro plus helyírás ellenőrzője is meg a helyesírásunk szótárja is hosszú ő nek írja ?
Meg a rám-bízott meg a rám bízott is helyes a fönt említett oldal és az említett ellenőrzők szerint. Akkor most hogy is van ez?
Ha már hasogassuk a szőrszálat akkor azt hasogassuk le atomi szintig.
Ja a címet hivatalosan így kell írni tudtommal, hogy Bp. XVIII. ker. 1184. Ferenc. utca. 3. Fsz.. 3.csak én a helytakarékossága miatt nem akartam úgy írni.

Nem fogtad fel a lényeget
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#58 Felhasználó inaktív   adax01 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 857
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 05. 11:36

Üzenet megtekintéseIdézet: Gabibácsi - Dátum: 2017. 04. 05. 08:24

Nem fogtad fel a lényeget


Én el fogadom a jó szándékú kritikát és aszerint cselekszem.
A jó pap is holtig tanul én nem vagyok pap de ehez tartom magamat.
Ne szedd a Viagrát mert rászoksz a gumimacira!!!
Ami máshonnan kimaradt
Bocsánat a helyes írási hibákért, de az direkt valá így.
Hűtőborda mellé elektrolitkondenzátort ne rakj mert az ottan hamar meg pusztul !!!!!!
Könyörgöm miért kell mindent alul méretezni még a méregdrága dolgokat is könyörgöm?

#59 Felhasználó inaktív   adax01 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 857
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 05. 12:05

Üzenet megtekintéseIdézet: qnadam - Dátum: 2017. 04. 05. 00:10

akkorbazmeg ha éjjel háromkor nem tudsz tisztességees önéletrajzot csimnálni, akkor ne éjjel háromkor csináld. munkanélküli vagy, egész nap ráérsz, csináld koradélelőtt, vagy az ebéd utáni kávé után. hátha akkor képes leszel precízen és pontosan valamit körül tekintően elvégezni legalább egy cv összerakását.
azt kellene megérteni, hogy aki a cv-det nézi, az nem kapja meg hozzá a két szép szemével pislogó adax01-et, aki személyesen elmagyarázza, hogy melyik szót miért nem tudta rendesen leírni, hanem látja ezt az istencsapását, amiben egy sor nincs hiba nélkül. ez alapján hogy higgye el bárki, hogy precízen, pontosan és önállóan képes vagy bármit megcsinálni, amikor ezt a féloldalnyi izét sem, pedig korlátlan időd van rá?
+ semmi használható épkézláb, befejezett referenciát nem mellékeltél, amivel esetleg el tudnád magad adni, hogy hát az írás nem a fő profilod, de nézd, milyen fasza dolgokat tudok. ez alapján a bemutatkozás alapján annyi látszik, hogy ügyesen lenyúlsz egy template-et, kigyomlálod belőle a copyright részt, és kitöltöd szarul. ideális webes munkaerő.


Nem wordpresses alapú a dolog hanem html SPLIT Red and Green and Blue ez a neve és ha wordpress alapú themevel akartam volna csinálni akkor DIVI, vagy Be themet, vagy Professional thmet vagy Ste themet használok.
De nem akartam Wordpress-t használni hozzá a wordpress theme készítők ebből a html SPLIT ból csinálták meg a maguk theme változatát, én mikor letöltöttem akkor még freeware html template volt.
A jó pap is holtig tanul én nem vagyok pap de ehez tartom magamat.
Ne szedd a Viagrát mert rászoksz a gumimacira!!!
Ami máshonnan kimaradt
Bocsánat a helyes írási hibákért, de az direkt valá így.
Hűtőborda mellé elektrolitkondenzátort ne rakj mert az ottan hamar meg pusztul !!!!!!
Könyörgöm miért kell mindent alul méretezni még a méregdrága dolgokat is könyörgöm?

#60 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 04. 05. 12:20

Üzenet megtekintéseIdézet: adax01 - Dátum: 2017. 04. 05. 12:36

Én el fogadom a jó szándékú kritikát és aszerint cselekszem.

Bocsi, de elfogadom 1 szó :)

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó