HWSW Informatikai Kerekasztal: Neverwinter Nights - szigorúan multiplayer!!! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Neverwinter Nights - szigorúan multiplayer!!!

#61 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 28. 14:54

Lecsekkoltam a magyar szervereket, nem csalódtam: van 2 Action (Dalakora, LOTR), és 2 PW Action -ez már jobban érdekelt (természetesen mindkettőn a Dalakora Sagas... mééééééééé'? :omg: )... Ami még jobb: a 2 PW szerver még nem fogadja a legújabb patch-el ellátott playereket... grrrrrrrrr. :reklamacio:

Marad a külföld. :)

RE: a magyar szerverekre már nem általánosan a "nwnhu" a password? Régebben így volt, most meg nem engednek be a szerverek. Kezdem nagyon unni. :) :)

Szerkesztette: Etele 2004. 10. 28. 15:05 -kor


#62 Felhasználó inaktív   uridium 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 380
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 28. 14:54

Üdvözlet!

Közben már kezdtem elbizonytalanodni, hogy mi a Deluxe és a Platinum Edition, ezért rákerestem:  szóval az előbbit Európa kapta meg, és a kiszereléssel spóroltak egy hangyányit az amerikai változathoz képest (nincs benne gyűrűkötéses kézikönyv). Bővebben itt.

Üdv,

Uridium

#63 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 29. 11:47

Idézet: Etele - Dátum: 2004. okt. 28., csütörtök - 15:54

...

RE: a magyar szerverekre már nem általánosan a "nwnhu" a password? Régebben így volt, most meg nem engednek be a szerverek. Kezdem nagyon unni. :) :)

Erre senki? :)

#64 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 29. 16:37

Hm... ez a Kavics szerver nem lenne rossz, de van egy-két fura fazon, egyből nekemestek mikor megérkeztem newbie-ként. Mondjuk a DM az aranyos volt. :)

Meg főleg technikai/szerverszabályos kérdéseim voltak (hiszen először azokat kell ismerni, aztán jöhet a RPG :) ), az egyik srác (?) meg elkezdett kioktatni, hogy hogyan kell szerepjátékot játszani... LOL Mondtam neki hogy én már 12 éve nyomok "élő" RPG-t, nem kell bemutatni a műfajt. :) :)

Szóval érdekes a társaság (egy kis része). :)

Valahogy a külföldi szervereken segítőkészebben állnak az emberhez, meg könnyebb partit is csinálni... legalábbis emlékeim szerint. :) :D

#65 Felhasználó inaktív   kutyamutya 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 555
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 29. 16:59

Idézet: Etele - Dátum: 2004. okt. 29., péntek - 17:37

Valahogy a külföldi szervereken segítőkészebben állnak az emberhez, meg könnyebb partit is csinálni... legalábbis emlékeim szerint. :) :D

Igy volt ez valaha... De mostmár a szerver ahol jáccom egy ideje tul sok az uj arc és tul hamar eltünnek... Persze van egy csapat akik mióta én ott vagyok (kb. 3/4 éve) mindig ott vannak/voltak, de erősen fogy... és az új arcok elég türelmetlenül XPre nyomulnak néha  :)  pedig az milyen kicsi része a mókának...
"És együtt alszik majd a bárány és a farkas, de a bárány nem alszik majd jól."

#66 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 29. 18:19

Játszogattam kicsit ugye délután a Kavics szerveren, meghirdettem hogy partit keresek: semmi.

/Az külön sztori, hogy a külföldi szervereken ez úgy megy, hogy "shout", és meghirdeted hogy XY szintű kari partit keres. Itt is így kezdem, erre vagy 5-en nekem ugranak, hogy szálljak le a "shout"-ról így meg úgy. Én meg csak öööö-ztem, erre a DM világosított fel, hogy ez itt tilos, csak DM shout-olhat... mondom oké, alkalmazkodom term., de nem kell egyből leharapni a fejemet. :) A legjob beszólás az volt, hogy "Ez egy RPG szerver (mondjuk akkor miért az "Action"kategóriában van? :think: ) és itt nem szokás kiabálni. Visszakérdeztem: nem is tudtam, hogy attól lesz RPG, hogy nem lehet használni a shoutot. :) /

Lementem a pincébe kicsit patkányokat ölni, hogy ne unatkozzak, vízzel borított ugye, találtam egy csomagot, felvettem, erre nekem esik egy karakter chat-ben (aki kioktatott az RPG-ről :) ) hogy miért lopok. Mondom mit? Hát hogy ott volt egy hulla mellette, és az az ő cucca! Mondom sorry, nem láttam, a víz eltakarta, már vissza is raktam.
Erre (elég magas szintű paladin a figura ahogy láttam) lejön utánam (első szintű nyomoronchoz :) ) a pincébe és elkezd kihallgatni (mármint a karaktere), hogy hogy és mint. Mondom nyugi, most jöttem, ismerkedem a világgal és a szerverrel, egyelőre jobbára technikai szintű infókat gyűjtök róla.. Erre: de válaszoljak a feltett kérdésére, vagyis hogy hol az a hulla...

Na mondom, én itt léptem ki.
És exit.

Eltöltöttem ott kábé 20 percet. :) Amiből 15 a DM-el és a karakterekkel csevegve (?) telt. :) Vagyis magyarázkodtam. :) Mert csevegni egyébkébnt jó a NWN-ban.

Eh. Nem értem, egy-két éve még tök más volt a magyar szervereken a mentalitás, valahogy összetartóbb és kedvesebb volt mindenki. Az újaknak meg segítettünk, nem basztuk le őket egyből. :reklamacio:

Lehet hogy adok a magyar Dalakora szervernek még egy esélyt, de az is lehet, hogy nem. :(

Szerkesztette: Etele 2004. 10. 29. 18:23 -kor


#67 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 29. 18:21

Idézet: kutyamutya - Dátum: 2004. okt. 29., péntek - 17:59

Igy volt ez valaha... De mostmár a szerver ahol jáccom egy ideje tul sok az uj arc és tul hamar eltünnek... Persze van egy csapat akik mióta én ott vagyok (kb. 3/4 éve) mindig ott vannak/voltak, de erősen fogy... és az új arcok elég türelmetlenül XPre nyomulnak néha  :)  pedig az milyen kicsi része a mókának...

Te nyomulsz a DemonRealms-on, igaz? Kerestem délután, de nem sikerült megtalálni. :(

Milyen néven tolod?

Szerkesztette: Etele 2004. 10. 29. 18:23 -kor


#68 Felhasználó inaktív   Taranis 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.263
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 30. 00:20

Nem tudom, milyen "The All-Seeing Eye"-t szereztél, csak a régebbi verzióknál volt Unsupported Game. A mostanival nekem simán felkapcsolódik a szerverre.

Az a gond, hogy 2 magyar szerver az 5-ből még korábbi verzió (tán v.8047), így azokon nem tudsz játszani se.

Serverpassword-öket találhatsz a NWN magyar oldalán a szerverek rovatban.

Szerkesztette: Taranis 2004. 10. 30. 00:21 -kor


#69 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 10. 30. 10:08

Idézet: Taranis - Dátum: 2004. okt. 30., szombat - 1:20

Nem tudom, milyen "The All-Seeing Eye"-t szereztél, csak a régebbi verzióknál volt Unsupported Game. A mostanival nekem simán felkapcsolódik a szerverre.



Ahogy írtam, a legújabb verzió van meg, azt tölti le automatikusan. Szerintem - ha megnézed - neked is kiírja a játék neve alá, hogy Unsupported Game... :omg: Attól még működik, egyébként. :think:

Idézet

Az a gond, hogy 2 magyar szerver az 5-ből még korábbi verzió (tán v.8047), így azokon nem tudsz játszani se.


Tudom, ezt is írtam már régebben. Nem kell bemutatni egyébként ezt a verzió-mizériát, öreg csataló vagyok már. :)

Idézet

Serverpassword-öket találhatsz a NWN magyar oldalán a szerverek rovatban.


Na ezt lecsekkolom, mert a nwn.hu főoldalán néztem eddig csak a szerver menüpontot, a fórumot elfelejtettem mekukkantani. :omg:

Szerkesztette: Etele 2004. 10. 30. 10:10 -kor


#70 Felhasználó inaktív   whiterabbit 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 11. 07. 15:17

Dalakora Sagas [HU] PW

A Dalakora Mondái [HU] szerver szeretettel várja a játékosokat ((24/7) folyamatos üzemben), az alábbi címen:

35.197.249.157:5121

“Csak ha éppen kedved van valami máshoz... keresd meg a régi játékot és... play

Hakok: CEP1.hak

NeverwinterNights 1

Szerkesztette: whiterabbit 2017. 11. 07. 15:19 -kor

:rabbit:

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó