HWSW Informatikai Kerekasztal: Haegemonia - Legions of Iron - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (17 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Haegemonia - Legions of Iron

#21 Felhasználó inaktív   Cifu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.045
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 17. 18:33

Hát a Haegemonia részemről azért lesz érdekes, mert ugye ott van mellete az IG3 is, nagyon hasonló stilusban. Az IG3-ból már van hozzáférhető demo, a Hae-ból csak rolling.
A Hae alaptörténete jobban tetszik, viszont a hajók/űrállomások szerintem teljesen amorfak benne, egyálltalán nem így kellene kinéznie egy űrhajónak - igaz ez az IG3 demo-béli idegen hajókról is elmondhatóak. Feltehetően a Desingerek a DR-nél egyálltalán nem törődtek azzal, hogy megfeleljenek a valóságnak, a látványra törekedtek - biztos minden egyszeri játékos el lesz ájulva a "szép" hajóktól, de aki igazi űr-fan, az a falnak tud menni az ilyenektől...
A robbanásban többet nyújt a Hae, a darabokra robbanás nagyon szép - az IG3 robbanásai is szépek, de nem ennyire. Arra még majd kiváncsi leszek, hogy mennyire figyelnek a készítők a másodlagos robbanásokra, ezt az IG3-ban megcsinálták elég szépen, bár ugyebár ott nincsenek szétrobbanó objectek.
Amivel viszont az IG3 lenyűgözött, az a világűr-érzés visszaadása. A csillagok, naprendszerek, bolygók eszméletlenül szépek és élethűek. A Hae sajnos itt sem a realitásra, hanem a látványra utazik, egy Hollywood-i akciófilmbe is elmennének ezek a képek, olyan harsogóak - és annyira nem adják vissza a valós világűrt...

Amire viszont még nem tudom a választ, hogy vajon hogy fog futni úgy futni a Hae a gépemen, mint az IG3. A Rolling demo már letölthető a [url="http://"http://www.hardwired.hu/"]Hardwired.hu[/url]-ról, de még kell 50 perc, amíg lejön.

Picit OFF:
Jareth nekem nagyon úgytünik, hogy te valamiért nem csipolod a Philos-t, viszont odavagy a DR-ért. Az IG3-ról egy jó szót nem tudtál írni, csak azt sommáztad, hogy milyen bugos (ismét megjegyzem, hogy semmiféle buggal nem találkoztam, pedig legalább 20 órát játszottam/néztem az IG3 demo-t), ellenben semmi kétség, hogy a Hae-t egyből szentté avatod...
Kicsit egyoldalú álláspont...

#22 Felhasználó inaktív   serf 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 388
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 17. 18:36

A Reunion volt a legjobb aztán vártam a 2 részét, emlékszetek ha végig vittétek a végén ott volt


COMMING SOON REUNION 2

Aztán IP1

Az is nagyon jó lett, nekem a kettő már nem tetszett annyira.

Remélem ez is inkább a IP1-hez hasonlít vagy a Reunionra.

Na mindegy.

Szerintem is Kb. 1.5 év egy program fejlesztése!!!!!

[ 2002. július 17.: serf szerkesztette a hozzászólást ]

#23 Felhasználó inaktív   serf 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 388
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 17. 19:08

Megnéztem a demot, háááááátttt


Majd meglátjuk.

Azt irják 'fall 2002'

Csá.

#24 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 17. 19:22

idézet:
Ezt írta Cifu:
Picit OFF:
Jareth nekem nagyon úgytünik, hogy te valamiért nem csipolod a Philos-t, viszont odavagy a DR-ért. Az IG3-ról egy jó szót nem tudtál írni, csak azt sommáztad, hogy milyen bugos (ismét megjegyzem, hogy semmiféle buggal nem találkoztam, pedig legalább 20 órát játszottam/néztem az IG3 demo-t), ellenben semmi kétség, hogy a Hae-t egyből szentté avatod...
Kicsit egyoldalú álláspont...
[/quote]

Jaja, ez valóban így van! :) Nekem egyáltalán nem jött be a Theocracy és az IG3 sem igazán, viszont az Alcatraz jónak tűnik! Nem mondom, kurvaszép az IG3 és biztosan nagyon jó űrstratégia lesz, de ez Nekem valahogy nem tetszik! A H(a)egemonia is csak a látvánnyal nyűgöz le, de lehet, hogyha majd feltelepítem a gépemre, egyáltalán nem fog bejönni a játék, mert ugye arról tudtam, hogy lesz rolling demo, de nekem sem mondanak ám semmit, így Én is kétségek között vagyok! Megmondom Nektek őszintén, hogy az IG1-gyel kb. 1 hónapot játszottam, az IG2-t be sem töltöttem (annyit láttam belőle, amit a Corvin moziban mutattak, nameg az újságokból), így igazából nem lehet azt mondani, hogy szarrá majmolnám a DR-t! A Philosban is van (nagyon jó) ismerősöm, nem érdekem, hogy a levegőbe fikázzak! Már leírtam az IG3 topicban, hogy már csak akkor akarok véleményt mondani, amikor mindkét játék megjelenik!

Megj.: a két játékról alkotott (és publikált) véleményemet még most is fenntartom! Ez a hozzászólás nem jött volna létre, ha nem szóltok be... :)

[ 2002. július 17.: Jareth szerkesztette a hozzászólást ]
Tyraan - Artum Inferniti

#25 Felhasználó inaktív   Cifu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.045
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 17. 21:58

idézet:
Ezt írta Jareth:


Jaja, ez valóban így van! :) Nekem egyáltalán nem jött be a Theocracy és az IG3 sem igazán, viszont az Alcatraz jónak tűnik! Nem mondom, kurvaszép az IG3 és biztosan nagyon jó űrstratégia lesz, de ez Nekem valahogy nem tetszik! A H(a)egemonia is csak a látvánnyal nyűgöz le, de lehet, hogyha majd feltelepítem a gépemre, egyáltalán nem fog bejönni a játék, mert ugye arról tudtam, hogy lesz rolling demo, de nekem sem mondanak ám semmit, így Én is kétségek között vagyok! ...
A Philosban is van (nagyon jó) ismerősöm, nem érdekem, hogy a levegőbe fikázzak! Már leírtam az IG3 topicban, hogy már csak akkor akarok véleményt mondani, amikor mindkét játék megjelenik!
[/quote]

Na itt a problémám :cool:
Először elmondod a véleményed, majd viszakozol... :eek:

Félreértés ne essék, nem kötekedni akarok, csak ugyebár elég látványos az IG3 topic és ezen topicban elkövetett hozzászólásaid.

ON:
A Rolling Demo hibásan jött le, véleményalkotás így elhalasztva holnapig :D

#26 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 18. 09:24

idézet:
Ezt írta Cifu:
Először elmondod a véleményed, majd viszakozol... :eek:

A Rolling Demo hibásan jött le, véleményalkotás így elhalasztva holnapig :D
[/quote]

Olvasd el mégegyszer! Nem visszakozom, csak elkövettem egy hibát az IG3 demónál (VGA) és emiatt kellett helyreigazításokat közölnöm! Ettől még sajnos nem tetszik a demó és nem Én vagyok az egyetlen, akinek ez a véleménye! Na de hagyjuk a fikázást, nem tetszhet mindenkinek minden játék! AZ pedig, hogy elmondom a véleményemet, azt hiszem érthető! Ez egy fórum, ezért jött létre! Írtam már párszor, nem akarok már véleményt alkotni addig, amíg a két full játék meg nem jelenik! Egyet mondok csak, nézd meg a rolling demót és írd le, amit tapasztalsz! Az, hogy a kritikád pozitív lesz vagy negatív, Engem már nem érdekel, mert nem Engem kell, hogy érdekeljen!

[ 2002. július 18.: Jareth szerkesztette a hozzászólást ]
Tyraan - Artum Inferniti

#27 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 18. 20:29

idézet:
Ezt írtam Én:
nem érdekem, hogy a levegőbe fikázzak![/quote]

Ezzel az egy mondattal az hiszem, leírtam mindent! A kritikáknak IMHO van alapja, így mindenki döntse el maga, hogy mi az igazság! Szerintetek poénból szidom az IG3-at? Azt gondoljátok, hogy Engem ezért megfizetnek? Hát nagyon tévedtek! A negatív hozzászólásokat azért írtam, mert negatív élményeket szereztem az IG3 demo által, így le kellett írnom, ami b@*zta a csőrömet! Ennyi! Az, hogy Nekem nem tetszik, még semmit sem jelent! Az, hogy tízből öt embernek nem tetszik, még semmit sem jelent! Az számít, hogy hányan veszik majd meg a programot és ezt mindenki tudja! A f*cking piac az, ami miatt kell az 1280x1024, ami miatt kell a f*cking multiplayer és az online játékmód! Mindent a pénz mozgat?

"Neked a divat mondja meg, hogy ki vagy!"

Meglátjuk! Egyébként sokan írták más fórumokon is, hogy mennyire nem valósághű a Haegemonia! Na kíváncsi lennék arra, hogy mennyire lenne élvezhető a game hangok, robbanások és lövések nélkül, hiszen ezek mind nincsenek az űrben! Persze annyi robbanás lehetne, amennyi belobbanó levegő kiszökik az űrhajókból, de annak nem lenne semmi értelme!

"Ennyi volt, épp elég!"
Tyraan - Artum Inferniti

#28 Felhasználó inaktív   Cifu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.045
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 18. 21:40

A f*cking piac az, ami miatt kell az 1280x1024, ami miatt kell a f*cking multiplayer és az online játékmód! Mindent a pénz mozgat?

Tökéletesen egyetértünk ebben a témában - és sajnos az kérdésre a választ tudjuk: sajnos az esetek 99%-ban a pénznél kezdődnek és érnek véget a dolgok.

Meglátjuk! Egyébként sokan írták más fórumokon is, hogy mennyire nem valósághű a Haegemonia! Na kíváncsi lennék arra, hogy mennyire lenne élvezhető a game hangok, robbanások és lövések nélkül, hiszen ezek mind nincsenek az űrben! Persze annyi robbanás lehetne, amennyi belobbanó levegő kiszökik az űrhajókból, de annak nem lenne semmi értelme!

Krisztusom, de tudnék imádni egy ilyen reális űrjátékot!!!
Amúgy pedig szerintem csak a készítők fantáziája szabhatna határt, hogy ezzel éljenek, vagyis a saját javukra forditsák. Példa: ha az űrstratégiát vesszük alapul, akkor a kiválasztott hajók _egész_ legénysége szövegesen reagálna a kiadott parancsokra (vagyis pl. folyamatosan jönnének a kárjelentések, a pajzsok állapotát szóban is jelezné, stb.). Ennek egy kezdetleges változata már volt az IG2-ben, de ott van az összes RTS-ben (C&C sorozat, Warcraft/Starcraft) szinte.
Tudom, ma a látvány és a sallang az első, és nem a realitás - de tán még eljön az én időm :)))

#29 Felhasználó inaktív   Cifu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.045
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 18. 21:54

Nah, megvolt a Haegemonia rolling demo vizuálása - hát, utálom amikor igazam van :(

Most vagyok igazán bajban, mert bizony én most olyan helyzetben vagyok a Hae-vel, mint amilyenben Jareth volt az IG3 kapcsán.

Nos essünk neki:

-A "háttér" sajnos túl csicsásra, látványosalapúra lett megalkotva. Tényleg szép, de semmi köze a valósághoz - sajnos. Ha ezt nem vesszük, akkor viszont nem is rossz. Tetszett az aszteroidamező megvalósítása (ködszerűen megoldva), de mint emlitettem, én realitáspárti vagyok :cool:
-Az űrhajók/űrállomás: itt sajnos megint igazam lett, az űrhajók tényleg aprólékosan vannak kidolgozva, de semmi nyoma az ésszerű tervezésnek/desingnak. Erre is igaz, hogy a látvány a realitás kárára kapjuk...
-Robbanások: Ebben nem lett igazam. Tipikus esete annak, ami képen szép, mozgás közben nem. Egyfelől reménykedtem, hogy a darabokra eső hajón majd beláthatunk hajó belső részeibe. Nos semmi ilyen, sima object, és kész. A Klingon Academy egy 1999-es játék, de ott meg volt oldva azért...
A másik gondom az, hogy a másodlagos robbanások túltengnek a hajó egész felületén. Lehet, hogy ez valakinek látványos, de engem a hősidőkre emlékeztetett a Shadow of the Empire és Rouge Squadron robbanásaira. Ennél akkor már az IG3 giga-robbanásai is szebbek (igaz, ott meg nincsen szétrobbanó hajótest...).
-Kicsit nagy a gépigény - pláne hogy annyira nem szép azért. Az 1Ghz-es P!!! és a Radeon8500 mellet azért rendesen belassult, és bizony itt is az a gond, hogy ott van mellete az IG3 demo, ami ugyanezen a gépen teljesen simán elfutott, és bizony nem rondább (az IG3-nál ráadásul a hajók manőverező hajtóművei szép kis pluszt adnak az összképhez).

Nem akarok elhamarkodottan állást foglalni, de a demok alapján nekem úgy tünik, hogy az IG3 lesz a favoritom - Jareth, neked meg talán a Hae jönn be jobban, nem vagyunk egyformák.
Azért persze majd a végleges Hae-t is mindenképpen megnézem :)

#30 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 19. 10:05

idézet:
Ezt írta Cifu:
-Kicsit nagy a gépigény - pláne hogy annyira nem szép azért. Az 1Ghz-es P!!! és a Radeon8500 mellet azért rendesen belassult, és bizony itt is az a gond, hogy ott van mellete az IG3 demo, ami ugyanezen a gépen teljesen simán elfutott, és bizony nem rondább (az IG3-nál ráadásul a hajók manőverező hajtóművei szép kis pluszt adnak az összképhez).[/quote]

Nos mi itt bent egy P4 Celeron 1700-es gépen néztük egy GeForce2 MX 400-as kártyesszel, 256MB RAM, stb. Lassulást nem tapasztaltunk, néha ugyan megriccent a robbanások ELŐTT, de ezt nem tudjuk, hogy miért van így! Komoly lassulás nem volt érzékelhető! Ma hazaviszem a demot és bevizitelem egy PIII866, 256MB, GeForce2 GTS kártyán, kíváncsi leszek az eredményre!

[ 2002. július 19.: Jareth szerkesztette a hozzászólást ]
Tyraan - Artum Inferniti

#31 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 21. 11:15

Egy kis idézet a Hardwired fórumából, csak úgy miheztartás végett:

Sziasztok, most Dauby alneven irok - Masell vagyok a DR-bol.

A demorol 1-2 szot:

- Azert adtuk ki, hogy kiprobalhassa mindenki a gepen mielott megveszi. Mostanaban kicsit jobban eltavolodtak a gepigenyek egymastol mint korabban, viszont szeretnenk mindenkinek elvezetes, jol mukodo jatekot kesziteni. Nem akartunk zsakbamacskat arulni.

- A jatek grafikailag reszletesebb nagyobb teljesitmenyu gepeken, a Rolling demo a legalacsonyabb felbontasban mukodik, de ez nem allithato (letoltes merete volt a lenyeg).

- Azoknak, akik a sok szabadidejukben nem tudnak mit csinalni, leszoljak masok munkait, csak annyit mondok: nem kell megvenned. Azert csinaltuk, hogy megnezd, ha nem tetszik ne vedd meg. Legalabb ennyit ertekelhetnetek- ha mas urt akarsz, csinalj jobbat, es en szivesen megnezem, te hogy keszitesz jatekot. Viszont ugy lattam kulfoldon sokkal korrektebb es konstruktivabb megjegyzesek voltak. Mi egy dolgot nezunk a jatek elkeszitesenel- elvezetes legyen. Ha kizoolosz, akkor is megtalald az egysegeidet a bolygok mellett. De szerintem ti abba is belekotnetek, hogy a Warcraft III-ban miert fele akkora egy egyseg mint egy oriasfenyo, vagy hogy fert be az ork a bungalow-ja kapujan, amikor az negyed akkora stb. Viszont en nagyon elvezem a Warcraft-ot, sok mas emberrel egyutt. Nekik keszitjuk a jatekot.

Masell


Forrás: [url="http://"http://www.hardwired.hu"]www.hardwired.hu[/url]
Tyraan - Artum Inferniti

#32 Felhasználó inaktív   Laa-Yosh 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.770
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 21. 19:35

Masell hozzáállása érdekes, mint ahogy az is hogy pont te idézed be, aki az IG3 topikban mindezzel totál ellentétesen viselkedtél, legalábbis szerintem ;)

Mindez igaz az összes többi hazai és - meglepő módon - nem hazai játékra is. Sőt, úgy általában az egész élet is sokszor erről szól. Mindig, mindennek lesznek kritikusai, soha semmi nem alkalmas arra hogy mindenki tetszését egyformán elnyerje. Igyekezhetsz minnél többeknek megfelelni, igyekezhetsz csak magadnak megfelelni, de akár figyelmen kívül is hagyhatod az egészet.

Az egész internetes fórumozás egyébként még érdekesebb helyzetet teremt. Aktívan hozzászólni csak igen kevesen fognak, és azok között se feltétlenül azok lesznek a leghangosabbak, akik elégedettek. Éppen ezért az ilyen kritikára építeni nagyon komoly hiba, ennél sokkal szélesebb rétegek véleményét érdemes csak vizsgálni. Jó példa erre mind a Hegemonia, mind az IG3 kapcsán az atom.hu-n található IG fórum, ahol az igazán fanatikus rajongók kívánságaiból egy szinte játszhatatlanul bonyolult és elkészítés szempontjából is komoly problémákat felvető program rajzolódott ki. De ugyanígy érdemes lehet pl. az IG3 hivatalos fóruma, ahol szinte minden látogató fontosnak tartja a multiplayert... A hardcore gamerek sajnos a kisebbséget képviselik, és a játékfejlesztők piaci érdekei nem feltétlenül egyeznek az ő igényeikkel...
LY

#33 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 22. 10:11

idézet:
Ezt írta Laa-Yosh:
Masell hozzáállása érdekes, mint ahogy az is hogy pont te idézed be, aki az IG3 topikban mindezzel totál ellentétesen viselkedtél, legalábbis szerintem ;)[/quote]

Azért idéztem be, hogy a készítők is teret kapjanak valamennyire a HWSW-n! Nem azért írtam be Masell hozzászólását, mert egyetértek vele... Ha játékot fejlesztenék, akkor Engem is idegesítene a sok negatív kritika, hiszen mindenki másképp látja az adott programot! De mivel nem készítek semmit, így Én leszek a potenciális vásárló, akinek látnia kell a programot, mielőtt megvásárolja. Mindenki tudja, hogy a számtech lapok nagyrésze nem tud normális tesztet csinálni az adott játékról, így az egyes programok megítélése tényleg a (játszható) demókra korlátozódik! Ezzel csak azt akartam írni, hogy Nekem a Philos techdemójából és a Haegemonia rolling demójából kell leszűrnöm, hogy melyik játék tetszik (esetleg mindkettő)! Leírtam, hogy nem jön be Nekem az IG3, a Haegemoniával ellentétben! Ennyi! Szerintem a grafikai megvalósítások nem hozzák azt a színvonalat, amit ÉN elvárok! Összehasonlítottam a Haegemoniával és jobban tetszett a DR játéka! Masell hozzászólásában az volt a jó, hogy leírta, hogy a rolling demo nem használja ki az engine tudását, alacsony felbontásban fut, stb.

Na jó, nem akarok vitatkozni, legyen elég ennyi! :)
Tyraan - Artum Inferniti

#34 Felhasználó inaktív   Cifu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.045
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 22. 22:00

Jareth, a gond az, hogy mindig is voltak negatív felhangok minden egyes játéknál. Amúgy meg ha végigolvastad a topicot, akkor tudod, hogy a hozzászólások kb. 50-60%-a épitő jellegű akart lenni - ezt lehetne így, azt úgy, stb...
Erre Masell benyomul, és közli, hogy akinek nem tetszik, az ne nézze. Sőt. Elküld mindenkit a búsba, hogy attól lát csillagokat a fél világ...

#35 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 23. 12:39

Masell nem erre a fórumra nyomult be, hanem a Hardwiredre, csak ide is beidéztem, hiszen mégiscsak Ők fejlesztik a játékot és nem mi! Az, hogy mi a véleménye, megint egy másik dolog...
Tyraan - Artum Inferniti

#36 Felhasználó inaktív   Flash 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 586
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 26. 15:15

Na, én is megnéztem ez a rolling demo-t. Hmmm.
A grafika alapjában véve nekem nagyon tetszett, szépek a robbanások, a lövedék becsapódásakor felvillanó pajzsok.
A bolygók, űrhajók kicsit érdekesen vannak megjelenítve...
Szerintem nem lesz rossz, meglátjuk, mennyire tudnak az IG2-től (3-tól) jobbat-rosszabbat csinálni.
A hardverigénye elég nagy lesz, az látszik, nekem Tbird1200+Radeon7200-n néha beszaggatott... meglátjuk, gondolom addig optimalizálnak azért a srácok, és a grafikán is gondolom finomítanak kicsit...

Flash

#37 Felhasználó inaktív   Kosh Naranek 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.061
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 26. 18:52

idézet:
Ezt írta Flash:
Na, én is megnéztem ez a rolling demo-t. Hmmm.
A grafika alapjában véve nekem nagyon tetszett, szépek a robbanások, a lövedék becsapódásakor felvillanó pajzsok.
A bolygók, űrhajók kicsit érdekesen vannak megjelenítve...
Szerintem nem lesz rossz, meglátjuk, mennyire tudnak az IG2-től (3-tól) jobbat-rosszabbat csinálni.
A hardverigénye elég nagy lesz, az látszik, nekem Tbird1200+Radeon7200-n néha beszaggatott... meglátjuk, gondolom addig optimalizálnak azért a srácok, és a grafikán is gondolom finomítanak kicsit...

Flash
[/quote]

Nálam 1152x864-ig nem volt gáz az xp1600+/512 MB DDR/Radeon (LE)DDR trióval. 1600x1200-ban már beszaggatott a demó, de ez inkább a Radeon-nak tudható be és nem a procinak. Szerintem nem annyira a proci, hanem a sok ram és az ütős VGA kártya lesz a lényeg. Mondjuk, ha pedig ez tényleg "low detail" beállításokkal felvett demo volt (most a textúrák méretére gondolok és nem a 800x600-as felbontásra), akkor még változhat a dolog. Ebben az esetben felmerül a kérdés, hogy inkább a VGA-t cseréljem vagy a procimat (a magam részéről a VGA felé hajlok, a Radeon LE-m már igencsak az "old school" kategóriát képviseli).

#38 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 08. 06. 19:44

Csak nem nyugszom! :D

A [url="http://"http://www.hardwired.hu"]HardWired[/url] oldalán fincsi kis filmek várnak azokra, akiket érdekel még a játék... :D

Írnék még többet is, de fogadalmat tettem, így inkább befogom a pofámat! :)
Tyraan - Artum Inferniti

#39 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 09. 01. 18:02

Újabb képáradat [ECTS]:

[url="http://"http://www.hardwired.hu/#h3246"]http://www.hardwired.hu/#h3246[/url]

Várható megjelenés: 2002 November

[ 2002. szeptember 01.: Jareth szerkesztette a hozzászólást ]
Tyraan - Artum Inferniti

#40 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 09. 06. 18:58

Egy újabb trailer tölthető le [url="http://"http://www.hardwired.hu/dl.hw?id=786&dl=1"]INNEN[/url] (Hardwired)! Csekkeljétek le, mert eléggé ütős!
Tyraan - Artum Inferniti

Téma megosztása:


  • (17 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó