HWSW Informatikai Kerekasztal: Haegemonia - Legions of Iron - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (17 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 15
  • 16
  • 17
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Haegemonia - Legions of Iron

#321 Felhasználó inaktív   bgabor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.714
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 21:10

Ehhe. Évekkel ezelőtt szereztem meg a játékot,akkor egy kalap sz@rnap tűnt. Felraktam most is a játékot,és még így, évekkel később is az. Lejátszottam az első marsi küldetést. A másodiknál már betelt a pohár. Hol a tutorial? (űrstratégia és nincs tutorial? nagyon égő! )Még csak a rohadt billentyűkiosztást sem lehet megnézni. A kamerakezelés iszonyatosan szar, de a legnagyobb poén az volt, amikor a játék betöltés után szüneteltette magát (leállítva),és én egyszerűen nem bírtam elindítani! :eek: Most sem tudom,milyen gombal kell,mert ugye a menüben nincs billentyűzetkiosztás opció,manual nincs hozzá, még egy rohadt readme file sem,ahol leírnák. A tök összefüggéstelen végrahajtandó feladatokról nem is beszélek. Én végigtoltam a Homeword-öt, amit nagyon szerettem és nagyon élveztem,de ez a Haegemonia iszonyatosan gagyi. És ez a szar ráadásul magyar termék. Hát, tényleg jellegzetesen magyar. Szégyelni való.

#322 Felhasználó inaktív   pitya 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 731
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 21:36

Idézet: bgabor - Dátum: 2004. nov. 19., péntek - 21:10

. Hol a tutorial? (űrstratégia és nincs tutorial? nagyon égő! )Még csak a rohadt billentyűkiosztást sem lehet megnézni.

Hali
amennyire emlékszem,az első küldetések gyakorlatilag oktatópályák. Readme file szerintem van a cd-n, sőt szép vastag kézikönyv is jár a játékhoz, a 63-64. oldalon ott a billenytyűzetkiosztás....
Live fast... Die Never!

#323 Felhasználó inaktív   bgabor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.714
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 21:52

Idézet: pitya - Dátum: 2004. nov. 19., péntek - 22:36

Hali
amennyire emlékszem,az első küldetések gyakorlatilag oktatópályák. Readme file szerintem van a cd-n, sőt szép vastag kézikönyv is jár a játékhoz, a 63-64. oldalon ott a billenytyűzetkiosztás....

Hm. A marsi hadjárat első küldetéseiben nem voltak oktatópályák. A kézikönyvem meg,hm... nos elveszett. Mind1.

#324 Felhasználó inaktív   BlueDeath 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.917
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 22:03

Idézet: bgabor - Dátum: 2004. nov. 19., péntek - 21:52

Hm. A marsi hadjárat első küldetéseiben nem voltak oktatópályák. A kézikönyvem meg,hm... nos elveszett. Mind1.

Az a szégyelni való, hogy leugatsz egy játékot, ami Neked épp nem tetszik, pedig tuti jó.
Képzeld, én napokig alig tudtam felkelni mellőle, mert annyira bejött és ezzel nem vagyok egyedül.
:pokeas:
Eddig buta voltam, de vettem egy 360 fokos fordulatot

#325 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 19. 22:34

Idézet: bgabor - Dátum: 2004. nov. 19., péntek - 21:10

Ehhe. Évekkel ezelőtt szereztem meg a játékot,akkor egy kalap sz@rnap tűnt. Felraktam most is a játékot,és még így, évekkel később is az. Lejátszottam az első marsi küldetést. A másodiknál már betelt a pohár. Hol a tutorial? (űrstratégia és nincs tutorial? nagyon égő! )Még csak a rohadt billentyűkiosztást sem lehet megnézni. A kamerakezelés iszonyatosan szar, de a legnagyobb poén az volt, amikor a játék betöltés után szüneteltette magát (leállítva),és én egyszerűen nem bírtam elindítani! :eek: Most sem tudom,milyen gombal kell,mert ugye a menüben nincs billentyűzetkiosztás opció,manual nincs hozzá, még egy rohadt readme file sem,ahol leírnák. A tök összefüggéstelen végrahajtandó feladatokról nem is beszélek. Én végigtoltam a Homeword-öt, amit nagyon szerettem és nagyon élveztem,de ez a Haegemonia iszonyatosan gagyi. És ez a szar ráadásul magyar termék. Hát, tényleg jellegzetesen magyar. Szégyelni való.

Elfogultság miatt nem szólok hozzá, ugyanis személyesen ismerem a fejlesztőket, de az biztos, hogy nem túl bonyolult a játék...

Mellesleg kell egy patch, ami a "pause" hibát kijavítja, utána már betöltés utáni szüneteltetés után is indítható a játék!

Ja és szerintem a dobozos verzióhoz jár kézikönyv...
Tyraan - Artum Inferniti

#326 Felhasználó inaktív   bgabor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.714
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 20. 12:58

Idézet: BlueDeath - Dátum: 2004. nov. 19., péntek - 23:03

Az a szégyelni való, hogy leugatsz egy játékot, ami Neked épp nem tetszik, pedig tuti jó.
Képzeld, én napokig alig tudtam felkelni mellőle, mert annyira bejött és ezzel nem vagyok egyedül.
:pokeas:

Aha,és miért tuti jó? Mi tetszett meg benne? Én megindokoltam, mi volt a bajom vele.

Ja,és kettőnk közül maximum te szoktál ugatni.  :mad:

#327 Felhasználó inaktív   Hubert 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.122
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 23. 17:20

Idézet: bgabor - Dátum: 2004. nov. 20., szombat - 11:58

Aha,és miért tuti jó? Mi tetszett meg benne? Én megindokoltam, mi volt a bajom vele.

Ja,és kettőnk közül maximum te szoktál ugatni.  :mad:

Igenis jó, aki használni tudja a fejét és veszi a fáradtságot. Ha játszottál Homeworld-ot miért nem próbáltál meg egy két billentyut ? A te billentyuzeteden nincs Pause/Break gomb ?
Next stop, Wonderland.

#328 Felhasználó inaktív   Phoenix21 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 19. 20:41

Hello! & HEEEEEEEEEEEELP!  :)
Nem tudja valaki nekem is megmondani, h h kell hasznalni a keresekedo halyokat?
Annyira idegesito.... es ugy latszik csak nekem nem jon ossze  :think: , mert semmi FAQba nem irja!

Koszi elore is
PhOeNiX

#329 Felhasználó inaktív   Papa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.238
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 19. 21:22

Idézet: bgabor - Dátum: 2004. nov. 19., péntek - 22:10

Ehhe. Évekkel ezelőtt szereztem meg a játékot,akkor egy kalap sz@rnap tűnt. Felraktam most is a játékot,és még így, évekkel később is az. Lejátszottam az első marsi küldetést. A másodiknál már betelt a pohár. Hol a tutorial? (űrstratégia és nincs tutorial? nagyon égő! )Még csak a rohadt billentyűkiosztást sem lehet megnézni. A kamerakezelés iszonyatosan szar, de a legnagyobb poén az volt, amikor a játék betöltés után szüneteltette magát (leállítva),és én egyszerűen nem bírtam elindítani! :eek: Most sem tudom,milyen gombal kell,mert ugye a menüben nincs billentyűzetkiosztás opció,manual nincs hozzá, még egy rohadt readme file sem,ahol leírnák. A tök összefüggéstelen végrahajtandó feladatokról nem is beszélek. Én végigtoltam a Homeword-öt, amit nagyon szerettem és nagyon élveztem,de ez a Haegemonia iszonyatosan gagyi. És ez a szar ráadásul magyar termék. Hát, tényleg jellegzetesen magyar. Szégyelni való.

Jááj, ez csak az egyéni hozzáálásod... az eleje amúgy is meglehetősen "szájbarágós" a játékmenetnek, és rendkívül hamar bele lehet jönni.

Egyébként nagyon szuper játék, folytatását reménykedve várjuk...



A kieg. lemez egy kalap sz@.... (solon hagyaték) ...

Szerkesztette: Poopa 2005. 09. 19. 21:23 -kor

Nem a kenyér kicsi, hanem a pofátok nagy.

#330 Felhasználó inaktív   szabi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 01. 10. 20:10

Hi

Tudja ezt valaki win8.1 x64 alatt telepíteni?

üdv
szabi
az internet vajon mi!? # Mire jó az ipad! # Mass Effect 2 vége
BF2 / Kép / BF3
1103hrs / 1042hrs / 66hrs

Téma megosztása:


  • (17 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 15
  • 16
  • 17
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó