HWSW Informatikai Kerekasztal: HITMAN2 - HELP - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

HITMAN2 - HELP

#21 Felhasználó inaktív   Vortex07 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.889
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 01. 21:49

idézet:
Ezt írta Dávid1969:
Itt van egy hely, ahol be kéne robbantani a falat, hogy visszajussak a csatornába, és az EXIT pontra tudjak menni.
De nem tudom a bombát elhelyezni, ENTERRE csak élesíti, ha a "G"-vel eldobom, én is felrobbanok. Mi itt a teendő.
Tudom, hogy ez nem igazi game elakadás, épp csak nem tudom lerakni a bombát, hogy aztán a távval felrobbantsam.
ELőre is köszi...
[/quote]

Na ugy nez ki te vmi BUG-ba akadhattal.Leirom pontosan hogy nalam mi volt a helyzet: odamegyek a fal melle (jo ha nem allsz teljesen mellette), beleek INVENTORY-ba. Megnyomom a "balra-oldalazas" bill.-t hogy az eszkozok kozul valasszak es ne a fegyverek kozul,majd kivalasztom a mini-bombat.Ezutan meg ledobom a G-vel. Uzeni a program h a bomba elesitve (nem kellett manualisan elesitenem,megtortent automatikusan) majd tavol megyek, eloveszem a taviranyitot es BUMM! Na ennyi. Ha semmikepp sem sikerul akkor nezz egy PATCH utan,vagy kuldhetek egy SAVE-t ha akarod.
-Vx07

Sokan űzik a megtévesztést és a hamis csodákat, amelyekkel megcsalják a tudatlan sokaságot.
                                                                                                            - Leonardo Da Vinci

#22 Felhasználó inaktív   EV6 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.700
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 03. 11:01

Nekem akkor robbant rögtön a bomba, amikor előtte jáccadoztam a távirányítóval és megnyomtam még a bomba élesítése és eldobása előtt. Nem lehet, hogy korábban próbából nyomkodtad azt a távirányítót?
processzort tervezni gyartani nem kulonosebben nehez, csak tapasztalat es penz kell hozza, a tudas fonn van a neten - vers
Én mágussá, ezzel a köznapi értelemben véve polihisztorrá váltam. - Gyula2222
...a végtelen felénél túl helyezkednek el... - flashdesignor
...jönnek a további tovább konkretizálások egészen addig, h egy egy adott esetben pontosan mik és hogyan vannak. - Gyula2222

#23 Felhasználó inaktív   Vaj001 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 03. 21:53

Sziasztok!
Lehet hogy lerágott csontot nyalogatok, (nem olvastam még el a topic-ot)de nem volna ehez a progihoz magyarosítás, és patch?
sajna alig értem hogy mikor mit akar, és óránként fagy.
nektek az első rész nem tetszett jobban?
Kérlek segítsetek!
köszi.

#24 Felhasználó inaktív   Vaj001 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 03. 22:40

[QUOTE]Ezt írta Vortex07:
[QB]

Ha vetted volna a faradsagot es kerestel volna FAQ-t ...

Mi az a faq?

#25 Felhasználó inaktív   Vortex07 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.889
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 03. 22:53

idézet:
Ezt írta Vaj001:

Idézet

Ezt írta Vortex07:
[QB]

Ha vetted volna a faradsagot es kerestel volna FAQ-t ...

Mi az a faq?


GYFK :)


FAQ - Frequently Asked Questions
GYFK - Gyakran Feltett Kerdesek

de irhattam volna leirast vagy vegigjatszast is :)
-Vx07

Sokan űzik a megtévesztést és a hamis csodákat, amelyekkel megcsalják a tudatlan sokaságot.
                                                                                                            - Leonardo Da Vinci

#26 Felhasználó inaktív   bepe_79 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 04. 02:57

A Dávid-nak igaza van. Én is először mindig fölrobbantam, és nem igazán tudtam mit kezdeni a bombával. Pedig a második emeleten kinyírtam mindenkit, basement és 1.st flooron leöltem minden népet. Nálam az hozta a megoldást, hogy: nyomsz egy map-ot, és ott látod, hogy van még a térképen olyan rész, ahol nem jártál, mert piros rész van ott. Ez gyakorlatban úgy néz ki, hogy a basement és a floor szintekről visszajössz teljesen föntre, onnan, ahonnan indultál. Tudod, ahol volt az a két őr, ahol följöttél a csatornából. Na, ott asszem' le lehet menni egy másik jukon, ahol átérsz egy eddig ismeretlen részre, ahol rengeteg ilyen doboz közt kell kiszedned pár oroszt, akiknél AK-47-es van. Itt fogsz egy telefont találni, ha jól szétnézel, ami néha megcsörren. Ne törődj vele, nem messze tőle megtalálod a detonatort és még pár kacatot (nightvision, stb...) Ha megvan a detonator, visszamész lentre, és a többi már adott. Én is nagyon sokat szívtam ezzel a résszel, de remélem tudtam segíteni neked. Ha nem megy, akkor írj, és átküldök egy savegame-t, ami már ez után van.

#27 Felhasználó inaktív   Petman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 06. 23:21

idézet:
Ezt írta Vaj001:
Sziasztok!
Lehet hogy lerágott csontot nyalogatok, (nem olvastam még el a topic-ot)de nem volna ehez a progihoz magyarosítás, és patch?
sajna alig értem hogy mikor mit akar, és óránként fagy.
nektek az első rész nem tetszett jobban?
Kérlek segítsetek!
köszi.
[/quote]

Egyenlőre magyarosítás nincs, bár az angol tudásom konvergál a 0-hoz, de mégis tökéletesen értem a küldetéseket... Ha kill-el kezdődik meg kell ölni a név utáni célpontot (van róluk fotó), ha más akkor fel kell venni azt a tárgyat, amúgy a térképen minden jelőlve van, ha odamész és ember van ott meg kell ölni, ha tárgy, fel kell venni... Ennyi az egész.
A CODENAME 47 anyiban jobb, hogy nehezebbek a küldetések(nem lehet csak úgy gyilkolászni) és változatosabb a környezet(város, dzsungel, étterem). De az irányításban jóval felülmúlja a Silent Assasin. Ezt onnan tudom, hogy most újrajátszottam mind a kettőt.
Valamint nem tudom, hogy mit bénáztok a bombával. Én odamentem és elsőre sikerült eldobni, majd később felrobbantani a távirányítóval és ezért nem kellett bejárnom az egész térképet, s nem kellett kiírtani az egész helyörséget.

[ 2002. december 06.: Petman szerkesztette a hozzászólást ]

#28 Felhasználó inaktív   NFR 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 52
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 09. 15:55

Csá Dávid!

Nos, én segítek.
Az inventory-dban van a bomba, meg a remote.
Kézbe veszed a bombát, és g-vel lerakod, mint bármely más tárgyat, amit eldobsz. (Közel kell állnod a falon lévő lukhoz)
Kimész a másik faszival az ajtón nehogy megsérüljön, kézbe veszed a remote-ot aztán gogogo! Futás, mert jönnek a ruszkik!
HA va n még kérdésed, írj mailt, már a vége felé járok.
Csöcs
Éjszaka azt álmodtam, hogy alszom, majd arra ébredtem, hogy álmodom

#29 Felhasználó inaktív   NFR 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 52
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 09. 15:57

Vagy, guggolj le, és úgy tedd le a bombát g-vel!
Írj mailt, hogy sikerült e!
Csöcsbimbó!
Éjszaka azt álmodtam, hogy alszom, majd arra ébredtem, hogy álmodom

#30 Felhasználó inaktív   NFR 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 52
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 09. 16:05

VAn még egy genya küldetés. Japánban vagy, és be kell jutnod egy palotába.
(Hófúvás van ezerrel. Kész csoda, hogy nem fázik meg a faszi feje)
Ez volt az első olyan küldetés, amit nem sikerült szinte egyből végigvinnem.
Itt a teendŐ:
Megérkezel, utána futás ezerrel az első őrig, lelövöd (természetesen hangtompítóssal), utána gyorsan a sétálgató őrt is le kell lőni. Ezt a ruhát felveszed, és elbandukolsz az úton, DE CSAK AZ ÚTON a palota felé. Így a sniper-esek nem szednek le. Így könnyen el lehet jutni az első őrtoronyig, ott pedig már sima SMG-vel le lehet szedi az őrszemeket.
De nagyon genyó, óvatosan kell futkározni. :D
Éjszaka azt álmodtam, hogy alszom, majd arra ébredtem, hogy álmodom

#31 Felhasználó inaktív   Vortex07 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.889
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 09. 16:47

idézet:
Ezt írta NFR:
VAn még egy genya küldetés. Japánban vagy, és be kell jutnod egy palotába.
(Hófúvás van ezerrel. Kész csoda, hogy nem fázik meg a faszi feje)
Ez volt az első olyan küldetés, amit nem sikerült szinte egyből végigvinnem.
Itt a teendŐ:
Megérkezel, utána futás ezerrel az első őrig, lelövöd (természetesen hangtompítóssal), utána gyorsan a sétálgató őrt is le kell lőni. Ezt a ruhát felveszed, és elbandukolsz az úton, DE CSAK AZ ÚTON a palota felé. Így a sniper-esek nem szednek le. Így könnyen el lehet jutni az első őrtoronyig, ott pedig már sima SMG-vel le lehet szedi az őrszemeket.
De nagyon genyó, óvatosan kell futkározni. :D
[/quote]

Ehhhh......probald meg Silent Assasin minositessel vegignyomni a kuldiket imnt ahogy en tettem. Ehhez 1 gyilkolasod (a celponton kivul) es 1 alarm-od (riado) lehet. Vagy 2 gyilkolas 0 riado, 0 gyilkolas, 2 riado stb :) Na ez a kihivas :)
-Vx07

Sokan űzik a megtévesztést és a hamis csodákat, amelyekkel megcsalják a tudatlan sokaságot.
                                                                                                            - Leonardo Da Vinci

#32 Felhasználó inaktív   NFR 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 52
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 10. 08:13

Vortex!

Az említett küldetést, hogy nyomnád végig az általad említett módon. Nem kötözködni akarok, de tényleg érdekel.
A sniperesek bárhonnan leszednek.
???
Éjszaka azt álmodtam, hogy alszom, majd arra ébredtem, hogy álmodom

#33 Felhasználó inaktív   NFR 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 52
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 10. 08:19

Vaj!

A fagyás ne zavarjon.
Valami fos van a gépeddel, mint ahogy az enyémmel.
Tegyél fel WinXP-t és úgy tűrhető a dolog. Xp-vel negy fagy be fullra, csak csöppnyit :)
És ritkábban...
Az viszont tényleg igaz, hogy alap angol tudással végig lehet nyomni. Ha ez nincs meg vedd elő a szótárt és GOGOGO!!
Éjszaka azt álmodtam, hogy alszom, majd arra ébredtem, hogy álmodom

#34 Felhasználó inaktív   bepe_79 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 10. 22:14

idézet:
Ezt írta Vortex07:


Ehhhh......probald meg Silent Assasin minositessel vegignyomni a kuldiket imnt ahogy en tettem. Ehhez 1 gyilkolasod (a celponton kivul) es 1 alarm-od (riado) lehet. Vagy 2 gyilkolas 0 riado, 0 gyilkolas, 2 riado stb :) Na ez a kihivas :)
[/quote]

Jaja! A Hitman2 nem egészen egyenlő a Quake III Arena-val. Itt nem az öldöklés a cél, pont ellenkezőleg.

#35 Felhasználó inaktív   Petman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 11. 00:29

idézet:
Ezt írta NFR:
Vortex!

Az említett küldetést, hogy nyomnád végig az általad említett módon. Nem kötözködni akarok, de tényleg érdekel.
A sniperesek bárhonnan leszednek.
???
[/quote]

Csak egy kis logika kell hozzá, na meg ügyesen kell bánni a garottal ÷)
Ha jól vettem észre eléggé inteligensek lettek a Hitmen 2-ben az ellenfelek (bár az elején, valamint a tűzharcokban nem feltűnő). Már nem csak az tűnik fel nekik, hogy (ha beöltözöl) nem megfelelő fegyver van nálad, hanem már ruházat sem jó mindenhova, valamint ha nem megfelelőn viselkedsz (Pl.: futsz, vagy nem az őrök általt használt útvonalakat használod, esetleg lopakodsz, rögtön gyanussá válsz) Érdemes minden apróságra odafigyelni... ÷)
Szerintem nagyon eltalálták, csak épenségel szabadkezet kaptál a hentelésben is és így nem annyira izgi, mert nem vagy rákényszerítve a lopakodásra...

#36 Felhasználó inaktív   NFR 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 52
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 11. 11:05

Van még egy ilyen cinkesebb küldetés.
Újra Szent Péterváron vagyok. Ki kell lőni egy főmuftit.
A Sniper az egyetlen fegyver, de abban csak vaktöltény van.
És ugye ott van a klónom, akit ki kell nyírni, utána pedig el kell menekülni a metróig.
Ezt azt hiszem eléggé nehéz megcsinálni úgy, hogy legalább még egy-két őrt ne szedj le. :(
Settenkedés kizárva, mert őrök mindenhol állnak.
Éjszaka azt álmodtam, hogy alszom, majd arra ébredtem, hogy álmodom

#37 Felhasználó inaktív   NFR 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 52
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 11. 11:09

No meg ott vannak a nyamvadt kardozós ninják.
Szóval jó dolog ez a settenkedős játék, de szerintem ahhoz túl sokszor kell visszatölteni az állást, hogy sikerüljön.
Úgyhogy marad a mass murderer. :D
Éjszaka azt álmodtam, hogy alszom, majd arra ébredtem, hogy álmodom

#38 Felhasználó inaktív   Petman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 12. 16:26

Szerintem nem kell túl sokszor visszatölteni, csak előrre át kell gondolni a stratégiád. A settenkedős ninjáknál belebújsz az egyik bőrébe és, ha nem emeled rájuk a fegyvert békénhagynak. A Visszatérés Szentpétervárra pedig egyszerű küldetés. A pálya balfelős sarkában(közel ahoz ahonnan előzőleg lőttél) van egy olyan őr aki egymagában császkál... Innen kezdve egyszerű.
Hozzátenném, hogy gyilkolás nélkül is lehet menekülni, mert igencsak ólom álló DNS-el rendelkezik az öreg 47-es (legalább is az előző részhez képest ÷)

#39 Felhasználó inaktív   Vortex07 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.889
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 12. 16:30

idézet:
Ezt írta Petman:
Szerintem nem kell túl sokszor visszatölteni, csak előrre át kell gondolni a stratégiád. A settenkedős ninjáknál belebújsz az egyik bőrébe és, ha nem emeled rájuk a fegyvert békénhagynak. A Visszatérés Szentpétervárra pedig egyszerű küldetés. A pálya balfelős sarkában(közel ahoz ahonnan előzőleg lőttél) van egy olyan őr aki egymagában császkál... Innen kezdve egyszerű.
Hozzátenném, hogy gyilkolás nélkül is lehet menekülni, mert igencsak ólom álló DNS-el rendelkezik az öreg 47-es (legalább is az előző részhez képest ÷)
[/quote]


azon a palyan ha radlonek akkor mar nem kaphatsz silent assasin minositest. en mar ilyen perfekcionista vagyok :)
-Vx07

Sokan űzik a megtévesztést és a hamis csodákat, amelyekkel megcsalják a tudatlan sokaságot.
                                                                                                            - Leonardo Da Vinci

#40 Felhasználó inaktív   Vortex07 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.889
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 12. 12. 16:33

idézet:
Ezt írta NFR:
Van még egy ilyen cinkesebb küldetés.
Újra Szent Péterváron vagyok. Ki kell lőni egy főmuftit.
A Sniper az egyetlen fegyver, de abban csak vaktöltény van.
És ugye ott van a klónom, akit ki kell nyírni, utána pedig el kell menekülni a metróig.
Ezt azt hiszem eléggé nehéz megcsinálni úgy, hogy legalább még egy-két őrt ne szedj le. :(
Settenkedés kizárva, mert őrök mindenhol állnak.
[/quote]

nem nehez megcsinalni a palyat,sot. en besetaltam a fokapun (nem a hatsoajton) fennt kinyirtad Agent17-t elhuztad az abbol a szobabol nyilo hatso folyosora (itt talaljak meg legkesobb), elveszed a ruhajat,es futas a csatorna fele. Nem kotnek beled mert azt hiszik h az o bergyilkosuk vagy,mire megtalaljak a holttestet te mar a csatornaban vagy,ott meg eleg sotet van es settenkedve el lehet kerulni az ellen figyelmet!
-Vx07

Sokan űzik a megtévesztést és a hamis csodákat, amelyekkel megcsalják a tudatlan sokaságot.
                                                                                                            - Leonardo Da Vinci

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó