HWSW Informatikai Kerekasztal: Vietcong - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (25 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 23
  • 24
  • 25
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Vietcong

#481 Felhasználó inaktív   szabatyie 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 15. 13:16

Idézet: bepe_79 - Dátum: 2005. febr. 14., hétfő - 19:50

1.6-os patch-et föltetted hozzá?

Azt még nem, de az 1.41-est igen. Javított a helyzeten, de még néha megakad. Az 1.6-os patch leginkább a multis dolgokon segít nem?

#482 Felhasználó inaktív   bepe_79 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 15. 16:46

Idézet: szabatyie - Dátum: 2005. febr. 15., kedd - 13:16

Azt még nem, de az 1.41-est igen. Javított a helyzeten, de még néha megakad. Az 1.6-os patch leginkább a multis dolgokon segít nem?

Hát lehet. Nekem 1.6-ossal nem nagyon akadt meg sehol. Bár néha magasnak találták a pingem (1024/128-as ADSL-em van otthon), és kivágtak a szerverről.  :eek:  :( Na mindegy...

#483 Felhasználó inaktív   Ummon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 87
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 15. 17:59

Idézet: szabatyie - Dátum: 2005. febr. 15., kedd - 14:16

Azt még nem, de az 1.41-est igen. Javított a helyzeten, de még néha megakad. Az 1.6-os patch leginkább a multis dolgokon segít nem?

Nekem úgy rémlik, a konfigjában (a videobeállításoknál) van egy olyan opció, amiben azt lehet beállítani, hogy a program hol tárolja a textúrákat: a rendszermemóriában vagy a videokártya memóriájában. Na ez nekem alapból a rendszermemóriára volt állítva. Néztem is, hogy mire fel ilyen tetü lassú :) . Ezt átállítotam a videomem-re és lőn csoda, megjöttek az fps-ek.

Talán segít rajtad.

#484 Felhasználó inaktív   Gabesz 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.337
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 15. 22:50

Ha már így feljött a topics akkor én is kérdeznék. :) Már rég játszottam igaz, de volt egy olyan küldetés ahol ki kellett szabadítani a társunkat, ha észrevettek a vietcongok akkor lelőtték, egy tábor féleségnél volt ez. Na, ezt sosem tudtam végigcsinálni, mi ott a trükk?  :)
ThinkPad X61
XBOX360


TopGearHungary

#485 Felhasználó inaktív   bepe_79 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 15. 23:07

Idézet: Gabesz - Dátum: 2005. febr. 15., kedd - 22:50

Ha már így feljött a topics akkor én is kérdeznék. :) Már rég játszottam igaz, de volt egy olyan küldetés ahol ki kellett szabadítani a társunkat, ha észrevettek a vietcongok akkor lelőtték, egy tábor féleségnél volt ez. Na, ezt sosem tudtam végigcsinálni, mi ott a trükk?  :)

Az tényleg elég nehéz rész. Először az egyik kaiba mellől hangjelzést kell adni a társnak egy eszközzel, és utána hason kúszva minél közelebb kerülni. Utána pár Vietcong legyakása után kiszabadítani a társat, és ekkorra megérkezik hátulról a felmentősereg, a társak... az M60-as csávó, a Defort, a rádiómén, a doktor, meg a vezető, és az összes többi... ezután jön a mészárlás.

#486 Felhasználó inaktív   Gabesz 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.337
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 16. 20:28

De milyen eszközzel adok hangjelzést?
ThinkPad X61
XBOX360


TopGearHungary

#487 Felhasználó inaktív   szabatyie 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 18. 09:10

Idézet: Gabesz - Dátum: 2005. febr. 16., szerda - 21:28

De milyen eszközzel adok hangjelzést?

Ha elég közel sunnyogsz a fogolyhoz, akkor kíírja, hogy nyomj entert a hangjelzéshez.

Szerkesztette: szabatyie 2005. 02. 18. 09:10 -kor


#488 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 04. 07:53

Szokásomhoz híven baromság:
a vietcong nekem olyan bolti változatban van meg  :Đ hogy már telepítve van egy könyvtárba (registry-ben nincs benne), azaz nincsenek meg az iso fájlok. A játék 1.00-ás állapotban, de különösebb bug nincs benne (ahogy azt a topic elején lehetett olvasni).
Szeretnék vele újra multizni rendesen, de ehhez pöcccs kell (asszem 1.6-os). Megvan a 1.00-1.01, 1.01-1.3, 1-3-1.41, 1.6 patch, csak jön a bibi. Elindítom (1.01), aztán rinyál, hogy nincs telepítve a vietcong. A többinek is ez a baja, mert azok meg erre épülnek.
Telepíteni meg nem tudom. Szedjem le máshonnan a gammát vagy
...van valami mentő megoldás?
-már az is elég lenne, ha az első patch települne valami trükkel
-vagy ha a patch-ek nem módosít sokat a game fájlokon (<200MB), leszedném valakitől telepített állapotban a módosított fájlokat...
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#489 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 06. 08. 12:43

Nemrég találkoztam a videójával, gondoltam 9 év után előveszem ezt a gammát. Fel is telepítettem, de mikor a pályákat kezdené tölteni, kilép. Feltettem az 1.6-os patcht, de annak kellett az 1.41, annak meg az 1.3, annak meg az 1.01. Lehúztam majd 100 mega patcht, de még mindig kilép, próbáltam már mindenféle beállítást. Persze az még súlyosbító tényező, hogy Wine alól próbálom működésre bírni, de a Wine oldala szerint az 1.6-nak mennie kéne.

Valaki találkozott ezzel a kilépegetéssel Windows alatt?

Szerkesztette: Raynes 2014. 06. 08. 12:44 -kor

„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

Téma megosztása:


  • (25 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 23
  • 24
  • 25
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó