HWSW Informatikai Kerekasztal: segiccsetek elakadtam a soldiers of fortuneban - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

segiccsetek elakadtam a soldiers of fortuneban

#1 Guest_MarKinG_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 01. 27. 18:06

2. pályán elakadtam.a vonatoson.mindenki leirtottam,de nem tok tovább menni.van egy kocsi ahova belehet látni,vmi hálón keresztül.ott is lelöttem a bentieket,a helokoptert is kivégeztem.mit tegyek?

#2 Guest_BassLine_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 01. 27. 19:07

HI,

Ha jól emléxem ott van az utolso kocsiban egy bomba a rács mögött, amit nem ártana hatástalanítani. De lehet rosszul emléxem.

BassLine

#3 Guest_Hackman_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 01. 27. 19:31

Hi,

BassLine jól mondja, a legelső vagonba kell bemenni, de csak az egyik oldalról lehet.
Sok sikert.

#4 Guest_BassLine_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 01. 27. 20:31

Hackman,

Bocs relativ az utolsó (induláshoz képest) Kép tehát tulajdonkéépen úgy van ahogy mondod az első zárt vagonról van szó.

Minden jót.

BassLine

#5 Guest_MarKinG_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 01. 27. 21:30

ok,thanx, már átjutottam.amugy előrő a 2. kocsiba kellett bemenni,ott nemtaláltam az ajtót a kocsi oldalán.most vittem át a kosovo-s pályákat,és most sibériában vagyok.de jó nagyot szoptam mer meghaltam mint állat mer nincs pajzs,kevés fegyver és *****-sok ellenfél,+önjáró gépágyú gecik. Kép

#6 Guest_LuiT_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 01. 28. 19:31

idézet:
Eredetileg MarKinG írta:
ok,thanx, már átjutottam.amugy előrő a 2. kocsiba kellett bemenni,ott nemtaláltam az ajtót a kocsi oldalán.most vittem át a kosovo-s pályákat,és most sibériában vagyok.de jó nagyot szoptam mer meghaltam mint állat mer nincs pajzs,kevés fegyver és *****-sok ellenfél,+önjáró gépágyú gecik. Kép[/quote]

Hi!

Ezen a címen: [url="http://"http://w3.swi.hu/wahun/"]http://w3.swi.hu/wahun/[/url]
találsz trainert a SOF-hoz (végtelen élet és löszer)

Üdv. Kép

#7 Guest_MarKinG_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 01. 28. 19:34

üdv!
eszem ágába sincs trainert használni,az megöli a játékélményt(nálam).nehezen átvittem sibériát,utána irakot,majd newyorkot,most vhol afrikában vagyok és épp reflexből hátbadurrantottam az én kedvem hawk társamat és ennek következtében kezdhetem előrő azt a páyarészt.
amugy félelmetesen jó a játék!

#8 Guest_MarKinG_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 01. 29. 18:06

megint alakadtam!
a japcsiknál vagyok.vmi lakásba és csak egy kertbe tok kimenni ahol va negy medence.közbe állandóal lődöz egy kibaszott helikopter.de nem tok mit csinálni az össze lőszerem ellődözte a helikopterre,hátha eltalalálom a pilótát,de semmi.mi tegyek?

#9 Guest_Alain_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 01. 29. 18:13

idézet:
Eredetileg MarKinG írta:
megint alakadtam!
a japcsiknál vagyok.vmi lakásba és csak egy kertbe tok kimenni ahol va negy medence.közbe állandóal lődöz egy kibaszott helikopter.de nem tok mit csinálni az össze lőszerem ellődözte a helikopterre,hátha eltalalálom a pilótát,de semmi.mi tegyek?
[/quote]

MarKinG !

Egy ajtón ki lehet menni a teraszra, ott egy uszómedence, na ez az a medence amivel nem kell törődni, hanem találsz kint egy ajtót, ami valami raktár helységbe vezet. Ott van egy csomó lőszer mef fegyver. Tankolj fel rakétákból és adja a ferdeszemü pilota pofájába. Kép Kép Kép Kép

Sok sikert.

#10 Guest_MarKinG_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 01. 29. 20:48

köszi,bingó.megpörköltem a pilóta szecsuáni seggét a rakátékkal.most irakban vagyok ismét,elég nehéz,mármint nem az ellenfelek hanem a tovább menés nehéz,dehát ez a yo egy játékban Kép

#11 Guest_MarKinG_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 01. 30. 18:27

köszi a segiségeteket,kb 10 perce jáccotam végig easy fokozaton.de nagyon teccett végig jáccom mégeccer.hány fokozatot érdemes ugrani?

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó