HWSW Informatikai Kerekasztal: Commandos es Might and Magic VI telepitesi gondok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Commandos es Might and Magic VI telepitesi gondok

#1 Guest_FLUII_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 02. 18. 09:38

Sziasztok!
Tudja valaki az okat annak, hogy miert nem tudom elinditani a Commandost? Korabban gond nelkul ment, most meg sikeres telepites utan elindulas helyett a kepfelbontas leromlik es 'nemet verziot' ker. Lehet, hogy valami beirta magat egy demobol. A magyar Win95 video tulajdonsagok kozott a felbontas nemetul jelenik meg. Aztan a Descent3 demo beallito kezelofelulete jon elo tobb programbol is. A config:PII Cel.300, 32MB RAM, S3Virge4MB vid.
Ami meg furcsabb, az M&M VI tok uj lemezenek telepitesekor a folyamat megszakad es a kov. uzenetet adja:Media name:data, Component:Minimum, File Group:Minimum, File Icins Load, Error Number:-106. Mas program telepitessel nincsen gond.
Visszavittem a boltba, az M&M-et, de az o gepukon siman ment.
Mit lehet tenni ezekkel a hibakkal? Lehet, hogy mind csak a hozzanemertesembol adodik? Biztassatok okos tanacsokkal!
Koszi!

#2 Guest_balojazz_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 02. 22. 18:00

Én sem tudom a megoldást, így igazából egy dolgot tudok javasolni, ha már a boltba is visszavitted: telepítsd újra az oprendszert.

------------------

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó