HWSW Informatikai Kerekasztal: Steam (by Valve) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (110 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Steam (by Valve)

#21 Felhasználó inaktív   T2k 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 13.183
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 02. 17:06

Szerintem meg csak szepen tedd fel ujra, a frisset - ez szimplan el van kefelve nalad. :p

#22 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 02. 19:45

Na ezt az után produkálja, hogy felpakolta az új oct1-i frissítést. Előtte rendesen működött. Nem sok közöm lehet így hozzá :p

#23 Felhasználó inaktív   plor 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.277
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 02. 21:55

idézet:
Ezt írta Mumia:
Szerintem ez a steam még nem igazán áll készen :D

[url="http://"http://www.tar.hu/mumia/steam.gif"]hihihi[/url]
[/quote]

idézet:

UPDATE: Akinek gondja van a feliratokkal a Steamben az törölje le a ClientRegistry.blob filet, és indítsa újra a Steamet.
[/quote]

Lehet, hogy ez megoldja a problémádat. Nekem el sem indul a Steam szóval nemtudom megnézni, és nincs kedvem újratelepíteni, mert általában nálam csak az használ =)

#24 Felhasználó inaktív   Cifu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.045
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 03. 07:13

A egyik érdekessége:

-Volt vala egy Account-om, amelyet még a végleges STEAM kijövetelekor csináltam. Az akkori e-mail címemet adtam meg, és az akkori netsebességet (ISDN)
-Nemrég ugye eljött a kábelnet, ergo új e-mail cím és nagyobb netsebesség. Mivel a réggi account-omnál az istennek sem sikerült megváltoztatnom sem az e-mail címet (ami ugye maga a felhasználói név), sem a netsebességet a STEAM-nél. Semmi erre vonatkozó információt nem találtam egyik STEAM FAQ-ban ill. a Steampowered.com fórumaiban
-Tehát új accountot hoztam létre, az élő e-mail címemmel, a régi acc-al azonos HL CD-kulcsot megadva. A netsebességet azonban nem sikerült átállítani, az továbbra is ISDN-en áll...
-Tegnap kaptam egy e-mailt, miszerint a CD-kulcs, amit a második acc.-nál megadtam, már használatban van, ergo ennél az acc.-nál le van tiltva.
-Erre küldtem egy mailt a support@steampowered.com-ra, hogy akkor ugyan találják már ki, hogy akkor mit is csináljak, hogy egyfelől az élő e-mail címem legyen megadva, másfelől a netsebességet átállíthassam, harmadrészt, hogy a HL kulcsomat is használhassam.

Egyenlőre itt áll a dolog.

De eléggé kabaré ez az egész. Nem hiszem, hogy csak én járok ilyen cipőben...

Update:
Ezt találtam a Steampowered fórumában:

idézet:
... If you've already entered one or more CD-Keys in the first account, you will not be able to re-use them in the new account... [/quote]

Tehát ha ISP-t váltok, akkor nem használhatom a CD-kulcsomat?!?!


Hát elmennek a jó ***** *****ba.... :mad:

[ 2003. október 03.: Cifu szerkesztette a hozzászólást ]

#25 Felhasználó inaktív   Kr3K 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Ellenőrzés alatt
  • Hozzászólások: 167
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 03. 09:04

Sziasztok

ize nekem siman egybol mokodott a steam .... otthon ..felraktam es ment :)
ez igy rendben is van ..deviszont bejottem melohelyre es itt
valahogy nem jott ossze....
otthon net en muxik itt meg LAN on nem....
valakinek van valami 5lete ? lehet egyaltalan jatszani cs1.6 ot LAN on internet nelkul??
CPU  50 MHz Texas Instrument microSPARC

#26 Felhasználó inaktív   Yany 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.718
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 03. 12:20

Ez a steam egy jó 5let, de kib****tt pocsék termék. Nagyon nyögvenyelőssé vált ez az egész CS, meg ez a HL mizéria. Ez így együtt szerintem más igen sok embernél betette a kaput.

Most készülünk LAN partyt szervezni, de valszeg kénytelenek leszünk az 1.5-össel tolni, mert ez a gizda steam tönkretette még ezt is.

Ha kész lesz a steam, akkor nagyon jó lesz (friends, server lista, stb), de szvsz hibás, a "profi" imidzsüket erősen degradáló döntés volt félkészen függővé tenni az összes jelenlegi és jövőben megjelenő játékuk működését. Mert az még csak-csak elmenne, hogy csupán járulékos dolgokat nyújtott volna kezdetben a steam, de hogy a játszás lehetőségét is kockára tegyék egy ilyen szemétdombbal...

Na jólvan, kidurrogtam magam. Mégegyszer hozzáteszem, hogy a koncepcióval semmi bajom, csak a mexületett eredménnyel.

Yany
Asrock Z68 Extreme3 Gen3 | Intel Core i5 2500K @ 4.5GHz | 2x4 GB Kingston HyperX DDR3-1600/CL9 | ThermalRight Archon 140mm | Cooler Master Real Power M620 | Cooler Master RC-690 KWN1 | 128 GB Samsung 830 / 500 GB Western Digital SE16 | Pioneer 212D DVD | Sapphire Radeon HD7870 @ 1150/5400 | 24" Dell U2412M | Windows 7 Pro x64

Logout.hu blog

#27 Felhasználó inaktív   balco 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 03. 13:08

A Steammal jol lehuztam most a half life-ot meg az opposing force-ot is (nosztalgiazni tamadt kedvem, nameg az opposingot nem is nyomtam vegig anno :). Viszont, a blueshiftet nem lehet lehuzni uyganigy, meg azt a HD grafika upgradelö pakkot?

#28 Felhasználó inaktív   T2k 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 13.183
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 09. 23:33

idézet:
Ezt írta Yany:
Ez a steam egy jó 5let, de kib****tt pocsék termék. Nagyon nyögvenyelőssé vált ez az egész CS, meg ez a HL mizéria. Ez így együtt szerintem más igen sok embernél betette a kaput.

Most készülünk LAN partyt szervezni, de valszeg kénytelenek leszünk az 1.5-össel tolni, mert ez a gizda steam tönkretette még ezt is.

Ha kész lesz a steam, akkor nagyon jó lesz (friends, server lista, stb), de szvsz hibás, a "profi" imidzsüket erősen degradáló döntés volt félkészen függővé tenni az összes jelenlegi és jövőben megjelenő játékuk működését. Mert az még csak-csak elmenne, hogy csupán járulékos dolgokat nyújtott volna kezdetben a steam, de hogy a játszás lehetőségét is kockára tegyék egy ilyen szemétdombbal...

Na jólvan, kidurrogtam magam. Mégegyszer hozzáteszem, hogy a koncepcióval semmi bajom, csak a mexületett eredménnyel.

Yany
[/quote]

Naja, csinaltak egy ingyenes, tomeges betatesztet... ;)

#29 Felhasználó inaktív   T2k 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 13.183
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 09. 23:36

idézet:
Ezt írta balco:
A Steammal jol lehuztam most a half life-ot meg az opposing force-ot is (nosztalgiazni tamadt kedvem, nameg az opposingot nem is nyomtam vegig anno :). Viszont, a blueshiftet nem lehet lehuzni uyganigy, meg azt a HD grafika upgradelö pakkot?[/quote]

A Blueshift mission CD volt, kulon sasert. :)

#30 Felhasználó inaktív   max-pain 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.098
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 10. 00:15

idézet:
Ezt írta T2k:


A Blueshift mission CD volt, kulon sasert. :)
[/quote]

Az Opposing Force is...

#31 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 10. 06:02

idézet:
Ezt írta T2k:


A Blueshift mission CD volt, kulon sasert. :)
[/quote]

A Blueshift egy külön álló dolog lett végül, teljesen külön települt és nem modként indult el, hanem a hl-től teljesen függetlenül, külön exe-je volt. Nem tudom, lehet, hogy nem is kell hozzá hl, vagy ha kell is csak annyit néz, hogy telepítve van e az adott gépen.

#32 Felhasználó inaktív   Norbert 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 270
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 10. 07:18

Korrekt: A Blue Shift egy különálló CD, nem kell hozzá az eredeti. Megtoldották mégegy plusszal is, egy apró program, mely tartalmaz új, nagyobb felbontású textúrákat a HL-hoz. Sajna külön nem szedhető le, eléggé jól meg van csinálva a CD védelem. :(
Azóta mondjuk csak a modifikált verzióval nyomom, még ha elő is kerül néha néha a HL1, bár sajna mostanság annyira lemaradtam a játékok terén, hogy már követni se tudom. (Bár örülök, hogy a Hidden&Dangerous 1 freeware lett :D )
Ami miatt főképp tetszik, hgy lecseréltek jónéhány fegyvert (pölö MP-9 (?) helyett MP-16 van a játkban), s szebbek lettek a figurák is.
A HL2, hogy ilyen sorsa jutott, sajnálom, bár a Valve húzásai sem épp a legszebbek, szóval szerintem ez most döntetlen...
Mindegy, A HL örökre megmarad számomra, imádom a hangulatát, a sztorit, az egészet úgy ahogy van, bár meg kell mondjam, a Blue Shift felépítése (főképp ami az épületek logikáját, felépítését illeti) lett a HL széria közül a legjobb. Teljesen logikusan van kialakítva, s nem úgy, mint az eredetiben, hogy van egy helység, de rendeltetse soha nem derül ki. Kár, hogy nem szántak több időt az egész komplexum jobb kialakítására, mert hogy ha valójában kellene ott dolgoznom, mármint a Black Measa-ban, bíz nagyon sok munkavédelmi, munkahelyi előíráson bukna meg a komplexum. :D
Üdvözlettel:

Norbert

#33 Felhasználó inaktív   T2k 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 13.183
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 10. 18:32

idézet:
Ezt írta Mumia:


A Blueshift egy külön álló dolog lett végül, teljesen külön települt és nem modként indult el, hanem a hl-től teljesen függetlenül, külön exe-je volt. Nem tudom, lehet, hogy nem is kell hozzá hl, vagy ha kell is csak annyit néz, hogy telepítve van e az adott gépen.
[/quote]

Bocsanat, hulyen fogalmaztam. Nem mission, hanem kulon jatek. :) A lenyeg az, vmiert azt nem tamogatjak. (Nem csak single only volt az veletlenul?)

#34 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 10. 19:06

idézet:
Ezt írta T2k:

(Nem csak single only volt az veletlenul?)
[/quote]

Lehet, ki emlékszik már. Viszont a High Definioton pack azért igazán elérhető lehetne vagy az?

#35 Felhasználó inaktív   Norbert 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 270
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 10. 19:17

Múmia: pont erről beszéltem, a CDről nem lehet leszedni, netről meg nem találtam meg. (Vagy csak én voltam balfék...)
Amúgy nem volt Multis, bár fel lehetett hozzá tenni a CDről a Team Fortresst... Mindenesetre szerintem a Blue Shift lett történetileg egyik legjobban megírt... Opposing Forces-nál nem tetszett, hogy a főhőst elhallgattaták XEN-ben, Gordon ügynök lett... Egyedül a Blue Shiftnek van normális vége. (Bár meg kell valljam, nagyon megfogott az egész Half Life sztori!)
Üdvözlettel:

Norbert

#36 Felhasználó inaktív   OgreImre 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 124
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 27. 23:49

Helló Mindenki!

Nekem Day of defeat van meg eredetiben.Annak a CD kulcsa jó a Steam-hez?Köszi.
MSI K8N Neo2 Platinum;A64 3500+z;2GB DDR400;ATI Radeon X800Pro 128MB;SB Audidy;Seagate 160GB;Plextor 712A DVD±RW;Plextor 116A DVD-ROM;Logitech keyboard+mouse;Altec Lansing 4100;Samsung 19"TFT

#37 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 28. 23:50

idézet:
Ezt írta OgreImre:
Annak a CD kulcsa jó a Steam-hez?Köszi.[/quote]

Szerintem hamarabb kipróbálhatod, mint itt választ kapsz :p Amúgy szerintem jó, miért ne lenne :confused:

#38 Felhasználó inaktív   T2k 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 13.183
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 28. 23:55

Azt vagtatok, amit az R400-as topicban irtam? :cool: A HL2 kesese miatt az ATI ingyenesse tette a kuponos varakozoknak az OSSZES STEAMEN ELERHETO cuccot! :cool: Magyaran a HL2-es kuponoddal letoltheted MIND... hmmm, ha belegondolunk, hogy $200 alatt van egy 9600XT... ;)

#39 Felhasználó inaktív   OgreImre 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 124
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 29. 18:54

Helló!

Nem működik sajnos.
:(
Invalid CD key.
Pedig rá van írva a dobozra, hogy: also includes everything you need to enjoy all MODs for Valve games. :(
MSI K8N Neo2 Platinum;A64 3500+z;2GB DDR400;ATI Radeon X800Pro 128MB;SB Audidy;Seagate 160GB;Plextor 712A DVD±RW;Plextor 116A DVD-ROM;Logitech keyboard+mouse;Altec Lansing 4100;Samsung 19"TFT

#40 Felhasználó inaktív   caratyuska 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.364
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 29. 19:05

dobj egy mail-t a support-ra, hátha kapsz tőlük valami választ, esetleg szkenneld be nekik ezt a matricát :)

  ----atyuska----

Téma megosztása:


  • (110 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó