HWSW Informatikai Kerekasztal: Eredeti játékok elérhető áron - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (71 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Eredeti játékok elérhető áron

#1381 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 01. 11:32

Az a vicces, hogy ez a kiadás simán elmenne egy gyűjtői kiadásnak mondjuk az EA-nál :). Ennek ellenére ennek az ára a megjelenéskor sem volt több 10k-nál, ha jól emlékszem :). Én örülnék, ha minden alap kiadás ilyen felszereltséggel jönne :D
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#1382 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 01. 19:55

Üzenet megtekintéseIdézet: M@Xtreme - Dátum: 2013. 09. 30. 20:08

a digitális extrákat (is) megkaptam hozzá. :)
Meg 2 könyvet, térképet, összeragasztható figurákat, valami oklevél szerűséget, pénzérmét, stb. Már ezek megértek 900-at. :-D


Melyik TESCO áruház(ak)ban láttad ezt a kiadást ennyiért?

Itt Székesfehérváron a "nagy" TESCO-ban sajnos nem lehet kapni! Az eladó pedig nem tudott semmi információval szolgálni. Mint kiderült, ők a gépben nem tudják megnézni a szoftvereket (hogy mi van belistázva, és mi nem), a polcokat is a kiadók területi képviselői töltögetik...

Így aztán nem tudom, hogy volt-e esetleg, csak elfogyott? Egyáltalán nem volt-e soha? Esetleg lesz-e majd a napokban ott is?
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1383 Felhasználó inaktív   Valdy 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.453
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 02. 15:29

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2013. 10. 01. 20:55

Melyik TESCO áruház(ak)ban láttad ezt a kiadást ennyiért?

Itt Székesfehérváron a "nagy" TESCO-ban sajnos nem lehet kapni! Az eladó pedig nem tudott semmi információval szolgálni. Mint kiderült, ők a gépben nem tudják megnézni a szoftvereket (hogy mi van belistázva, és mi nem), a polcokat is a kiadók területi képviselői töltögetik...

Így aztán nem tudom, hogy volt-e esetleg, csak elfogyott? Egyáltalán nem volt-e soha? Esetleg lesz-e majd a napokban ott is?


Valószínű ez csak ilyen helyi beragadt készlet volt és nem globális...
Asus M4A785TD-V Evo, AMD Phenom™ II X4 960T @ X6, 8GB Geil Leggera DDR3, MSI R6870 Hawk, OCZ Vertex 4 128 GB, WD Caviar Black 1TB, WD Caviar Green 1TB , Pioneer BDR-206D, Asus PA246Q, Corsair VX550, Antec Three Hundred

#1384 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 03. 23:35

Üzenet megtekintéseIdézet: Valdy - Dátum: 2013. 10. 02. 16:29

Valószínű ez csak ilyen helyi beragadt készlet volt és nem globális...


Úgy tűnik, mégis csak "globális". Ugyanis végül sikerült vennem nekem is. :cool:

Kiderült, hogy nem a szoftver osztályon kellett keresni, hanem ahhoz képest egy teljesen másik helyen... az élelmiszer részleg sorainak végén, ahol a "kiárusítás" feliratok alatt, minden polcvégen akciós termékek találhatóak.

Én magam soha nem kerestem volna ott (nem a TESCO-ban szoktam vásárolni), de egyik cimborám adta a tippet, és igaza lett. ;-)


Egyébként itt nálunk nem 900, hanem 1.000 forint, de annyi baj legyen. :-)
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1385 Felhasználó inaktív   Elrohir 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.394
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 04. 11:27

Én nem találtam itt a Csepeli Tescoban, bár lehet hogy csak elkerülte a figyelmemet. De még egyszer elnézek oda ma. :(

#1386 Felhasználó inaktív   Stack 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.458
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 05. 16:15

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2013. 10. 03. 23:35

Úgy tűnik, mégis csak "globális". Ugyanis végül sikerült vennem nekem is. :cool:

Kiderült, hogy nem a szoftver osztályon kellett keresni, hanem ahhoz képest egy teljesen másik helyen... az élelmiszer részleg sorainak végén, ahol a "kiárusítás" feliratok alatt, minden polcvégen akciós termékek találhatóak.

Én magam soha nem kerestem volna ott (nem a TESCO-ban szoktam vásárolni), de egyik cimborám adta a tippet, és igaza lett. ;-)


Egyébként itt nálunk nem 900, hanem 1.000 forint, de annyi baj legyen. :-)


És volt még belőle?
Illetve merre felé volt a sorok végén?
Én is fehérvári vagyok, beugranék is egyért ;)
I am a Jedi Knight and the Force is strong with me.

#1387 Felhasználó inaktív   Elrohir 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.394
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 05. 17:21

Sikerült vennem egyet, köszi Max hogy felhívtad a figyelmünket rá!

#1388 Felhasználó inaktív   Stack 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.458
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 06. 13:43

Időközben már én is beszereztem a saját példányomat :D habár szegényen látszik hogy elég sokat kallódott egy raktárbanm de 999-et mindenképpen megért

köszi az ötletet
I am a Jedi Knight and the Force is strong with me.

#1389 Felhasználó inaktív   Jakuza 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.056
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 14. 19:20

Sajnalatos modon elfelejtettem megemliteni itt is, hogy GOG-n a Fallout1,Fallout2 es a Fallout Tactics ingyen megszerezheto volt az oldalukon.
Mindenesetre figyeljetek az oldalukat, mert allitolag karacsonyig meg lesznek ilyen akciok, ahol ingyen lehet majd beszerezni az regi klasszikusokat.

Szerkesztette: Jakuza 2013. 12. 14. 19:21 -kor

My name is penis.
1. Ha leesnél az EGOd-ról, szörnyet halnál az IQd-on.
2. A szó fegyver, de neked még egy csúzlid sincs.

#1390 Felhasználó inaktív   bálesz 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.595
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 19. 21:42

Fallout3 GOTY 2,5 EUR (10Thanks kóddal csak 2,25): ITT

Ubisoft bolt, de Steamen aktiválható verzió. Kemény 700 forint volt :D
"Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó..."
"Ez egy álomszép vasúti hid, ami biztosan ott lesz"
"Szabadságot Svájcnak!!!"
Konfig

#1391 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 21. 06:02

Üzenet megtekintéseIdézet: bálesz - Dátum: 2013. 12. 19. 21:42

Fallout3 GOTY 2,5 EUR (10Thanks kóddal csak 2,25): ITT

Ubisoft bolt, de Steamen aktiválható verzió. Kemény 700 forint volt :D



Köszi a tippet!

De...

Van mód tőlük úgy vásárolni, hogy ne kelljen megadni a címemet és a telefonszámomat? Főleg az utóbbit nem szívesen adom meg külföldi online boltoknak, csak ha muszáj.

(A Steam nem kért ilyen adatokat... nem is értem, hogy a Ubi Soft miért!?)
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1392 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 21. 06:59

Na mindegy. Mivel PayPal-al fizettem (onnan meg úgyis lekéri az adataimat a Ubi Soft, ha akarja), megvásároltam... volna, ha nem ütközöm az alábbi problémába:

Regisztráltam a UPLAY oldalon, feltöltöttem 873 forintot az internetszámlámra, PayPal fizetési módot választottam, majd a "Pay" gomb megnyomását követően az fogadott, hogy "nem sikerült a tranzakció". :(

Megnéztem az internetbankban, és a PayPal 1 USD-t, azaz 221 forintot levont a tranzakció kapcsán, de nem derül ki, hogy mire.

Simán elképzelhető, hogy azért nem volt sikeres a tranzakció a UPLAY felé, mert előbb/közben a PayPal levonta az 1 USD-t, és így a számlán lévő maradék összeg már kevés lett.
Vajon miért vonta le ezt a PayPal?

A PayPal oldalán, a tranzakció kapcsán minden adat stimmel, az ár 701 forint (tehát eredetileg nem lehetett kevés a számlán lévő pénz), de a tranzakcióra azt írja: "denied".

A UPLAY oldalon a "transaction history" pedig üres.

"Dispute"-ot nem tudok indítani, mert a PayPal azzal az üzenettel dobja vissza, hogy:
"This transaction cannot be disputed at this time. This is usually because the transaction has not yet been completed."

Előfordult már veletek ilyen, vagy hasonló eset? Van ötletetek arra hogy mi lehet a gond?

(Egyelőre még "csak" a kártyatranzakció fedezeteként került levonásra az 1 USD, tehát nem számolta még el, de elkülönítette, ami pont arra "jó", hogy ne tudjak még egyszer próbálkozni, mert a számlán kevesebb pénz maradt, mint a csomag ára.
Én pedig nem akarok X alkalommal újrapróbálkozni, hogy a PayPal 1 dolláronként "elcsepegtesse" a pénzemet. :glare: )

Szerkesztette: Piftuka 2013. 12. 21. 06:59 -kor

"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1393 Felhasználó inaktív   bálesz 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.595
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 21. 08:51

Nem vagyok egy paypal guru, de nem ez volt az első pénzmozgásod ott? Nekem akkor vont le egy $-t még anno (Nem is emlékszem, hogy visszakaptam-e). Azóta nem csinált ilyet, tehát nem hiszem, hogy aggódnod kellene az "elcsepegtetés" miatt.

A Uplay-ben pedig nem kötelező valós telszámot megadni (bár ez biztos csúnya dolog), én is valami baromságot írtam be (remélem nem akarnak felhívni rajta :D)
"Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó..."
"Ez egy álomszép vasúti hid, ami biztosan ott lesz"
"Szabadságot Svájcnak!!!"
Konfig

#1394 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 21. 20:30

Üzenet megtekintéseIdézet: bálesz - Dátum: 2013. 12. 21. 08:51

Nem vagyok egy paypal guru, de nem ez volt az első pénzmozgásod ott? Nekem akkor vont le egy $-t még anno (Nem is emlékszem, hogy visszakaptam-e). Azóta nem csinált ilyet, tehát nem hiszem, hogy aggódnod kellene az "elcsepegtetés" miatt.

A Uplay-ben pedig nem kötelező valós telszámot megadni (bár ez biztos csúnya dolog), én is valami baromságot írtam be (remélem nem akarnak felhívni rajta :D)


Dehogy első pénzmozgás volt! :-) A biztonság miatt ezzel fizetek, ahol tudok.

Egyébként közben kiderült, hogy nagy valószínűleg az első vásárlás miatti "próbaterhelés" lehet a levont 1 dollár.

Hogy a UPLAY vonta le, vagy a PayPal (mert előtte frissítettem a bankkártyám adatait) az nem világos.

Mindazonáltal, ami a telefonszámot illeti... végül megadtam, mert a PayPal vásárlásnál úgyis mindig bekéri az adott bolt ezt is a PayPal-tól, ott pedig kötelező (és ajánlott) volt megadni.

(Halkan jegyzem meg, hogy a nem valós telefonszám miatt simán törölhetik a regisztrációdat, de még annál komolyabb szankciót is kilátásba helyezhetnek... Elolvastam végig a "Terms of Use"-t. :-) )
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1395 Felhasználó inaktív   bálesz 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.595
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 22. 10:16

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2013. 12. 21. 20:30

Dehogy első pénzmozgás volt! :-) A biztonság miatt ezzel fizetek, ahol tudok.

Egyébként közben kiderült, hogy nagy valószínűleg az első vásárlás miatti "próbaterhelés" lehet a levont 1 dollár.

Hogy a UPLAY vonta le, vagy a PayPal (mert előtte frissítettem a bankkártyám adatait) az nem világos.

Mindazonáltal, ami a telefonszámot illeti... végül megadtam, mert a PayPal vásárlásnál úgyis mindig bekéri az adott bolt ezt is a PayPal-tól, ott pedig kötelező (és ajánlott) volt megadni.

(Halkan jegyzem meg, hogy a nem valós telefonszám miatt simán törölhetik a regisztrációdat, de még annál komolyabb szankciót is kilátásba helyezhetnek... Elolvastam végig a "Terms of Use"-t. :-) )


Max megírom nekik, hogy nincs mobilom (miért evidens, hogy van?), sem vezetékes telefonom (ami valóban nincs), a mezőt pedig kötelező volt kitölteni. A többi adat valós, abba nem köthetnek bele :)
A Uplay biztos nem vont le plusz pénzt, nekem sem tették. A paypalon minden kártya-regisztrációnál leszedi próbaképpen az egy dollárt, szóval azt hiszem, megvan a hunyó :)
"Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó..."
"Ez egy álomszép vasúti hid, ami biztosan ott lesz"
"Szabadságot Svájcnak!!!"
Konfig

#1396 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 23. 12:22

Üzenet megtekintéseIdézet: bálesz - Dátum: 2013. 12. 22. 10:16

[..]A paypalon minden kártya-regisztrációnál leszedi próbaképpen az egy dollárt, szóval azt hiszem, megvan a hunyó :)


Igen, úgy tűnik, ez volt az oka a levonásnak.

Egyébként most már nem fogadja el a "10Thanks" kódot. :-( Létezik az, hogy lejárt?

Van esetleg új promo kód ehhez a vásárláshoz?
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1397 Felhasználó inaktív   bálesz 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.595
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 23. 12:30

Ezt sajna passzolom :(

December elején volt már egyszer egy napig ez a Fallout3 akció, arról sikeresen lemaradtam. Most újra feltűnt, meg is vettem gyorsan, de hogy meddig tart(ott) az nem volt kihírdetve :( A kedvezményt adó kódot én is a PH-n olvastam, így annak lejáratáról sincs infom (amikor ide kiírtam, még tuti működött, mert én is akkor vásároltam vele)
"Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó..."
"Ez egy álomszép vasúti hid, ami biztosan ott lesz"
"Szabadságot Svájcnak!!!"
Konfig

#1398 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 23. 12:53

Segond. Most már csak abban segíts, kérlek, hogyan tudom aktiválni a Steam-en!? :-s

Egyelőre még az UPlay account-omhoz tartozva sem látom a megvásárolt címet. :think:
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#1399 Felhasználó inaktív   bálesz 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.595
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 23. 16:27

Üzenet megtekintéseIdézet: Piftuka - Dátum: 2013. 12. 23. 12:53

Segond. Most már csak abban segíts, kérlek, hogyan tudom aktiválni a Steam-en!? :-s

Egyelőre még az UPlay account-omhoz tartozva sem látom a megvásárolt címet. :think:


Ha megvetted, kaptál egy serial numbert (ha jól emlékszem, akkor mailben), azt simán beaktiválod a steam "termék aktiválása" (vagy valami hasonló az almenüpont neve, ha gondolod otthon majd meglesem) pontjában. A uplay profilhoz szerintem nem kerül bele automatikusan (sőt, szerintem vagy ide, vagy oda aktiválhatod csak), azzal a felülettel nem foglalkozom, minden játékom steam-en van :)
"Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó..."
"Ez egy álomszép vasúti hid, ami biztosan ott lesz"
"Szabadságot Svájcnak!!!"
Konfig

#1400 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 12. 23. 16:48

Üzenet megtekintéseIdézet: bálesz - Dátum: 2013. 12. 23. 16:27

Ha megvetted, kaptál egy serial numbert (ha jól emlékszem, akkor mailben), azt simán beaktiválod a steam "termék aktiválása" (vagy valami hasonló az almenüpont neve, ha gondolod otthon majd meglesem) pontjában. A uplay profilhoz szerintem nem kerül bele automatikusan (sőt, szerintem vagy ide, vagy oda aktiválhatod csak), azzal a felülettel nem foglalkozom, minden játékom steam-en van :)


Köszi a választ!

Légy szíves nézd meg, mert egyetlen levelet kaptam a vásárlás visszaigazolásáról, de abban nincsen "serial number"!
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

Téma megosztása:


  • (71 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó