HWSW Informatikai Kerekasztal: Eredeti játékok elérhető áron - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (71 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Eredeti játékok elérhető áron

#21 Felhasználó inaktív   Thrawn 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.004
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 02. 25. 15:48

Az Ultima IX Ascensionhoz tudtok valamilyen magyarítást? Megvan eredetiben, de rengeteg szöveg van benne, nekem így kínlódás. Nagyon szép játék, jó is, azt hiszem, a túlzott gépigénye miatt nem lehetett sikeres. PIII 600-on 256MB RAM társaságában már eldöcögött. Mindez 1999-ben. Elég húzós konfig volt.
S minthogy az egész galaktikában nem találtak értékesebbet, mint az értelem, mindenütt segítették fölvirradni. Ők lettek a csillagmező földművesei; vetettek, s néha arattak is. És néha, egykedvűen, gyomlálni is kényszerültek.

#22 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 02. 25. 17:51

idézet:
Ezt írta Pooh:


Hmmm. Nalunk erre futja, kulfoldon nem tudo mi a helyzet.
[/quote]

Ez változó. Először is az ötlet onnan, egészen pontosan a "drága, kedves" ELECTRONIC ARTS-tól gyűrűzött be hazánkba (ahogyan a világ más országaiba is).

Amíg a software business-ben dolgoztam találkoztam több igényes DVD tokos kiadvánnyal.
Az igényességet úgy kell érteni, hogy legalább nem a CD-n volt a kézikönyv, hanem a tokban "púposodott".
De persze emellé extrák nem férnek !
Ugyanakkor már szinte az összes DVD tokos kiadás egy igénytelen gagyi. Itt jegyzem meg, hogy míg külföldön a "No One Lives forver: The Game of the Year Edition"-t frankó kartondobozban kapod (csilivili, minden...), addig nálunk egy egyszerű DVD tokos kiadás, 2 db CD-vel.
Én a külföldi változatra vadászom.


idézet:
Ezt írta Pooh:

Megjegyzem, ennek az egesznek nemcsak arrol kene szolnia, hogy a kezikonyv, doboz, esetleg poszter miatt adunk penzt jatekert...
[/quote]

Részemről nem is arról szól. Csak azt mondtam, hogy olyan játékokat, amelyek etalonnak számítanak neke, azokat nem vagyok hajlandó ilyen gagyi DVD tokban megvenni. ha lehet, mindig a külföldi dobozosokat keresem. Jobbak !
Én összehasonlítottam pl.: a Lord of Destruction két verzióját is.
A magyar doboz kicsit nagyobb méretű és emellett vékonyabb kartonból készült. Ezért az angolt vettem meg.

Pl: Diablo II., Starcraft csomag stb.

Ellenben a Delta Force I-II-t megvettem a Cool Price, ronda piros DVD tokos sorozatban, mert az amolyan "kikapcsolódós" játék.

[ 2003. február 25.: Piftuka szerkesztette a hozzászólást ]
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#23 Felhasználó inaktív   pitya 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 731
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 02. 25. 19:53

hali
arról nem is szólva, hogy azt a kevés játékot ami fut macen külföldön hibrid cd-n adják ki. Amikor a magyar "disztributor"-tól kértem infót, hogy van-e náluk Diablo2 mac verzió a válasz az volt rendeljek a Blizzardtól. A MM-ban most kapható dvd-tokos kiadás persze hibrid pc/mac cd. no comment... :mad:
Live fast... Die Never!

#24 Felhasználó inaktív   Pooh 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 02. 26. 10:03

idézet:
Ezt írta Piftuka:


...
ha lehet, mindig a külföldi dobozosokat keresem. Jobbak !
Én összehasonlítottam pl.: a Lord of Destruction két verzióját is.
A magyar doboz kicsit nagyobb méretű és emellett vékonyabb kartonból készült. Ezért az angolt vettem meg.

Pl: Diablo II., Starcraft csomag stb.

Ellenben a Delta Force I-II-t megvettem a Cool Price, ronda piros DVD tokos sorozatban, mert az amolyan "kikapcsolódós" játék.

[ 2003. február 25.: Piftuka szerkesztette a hozzászólást ]
[/quote]


Ha jol ertem ezeket a kulfoldi verziokat csak hasznaltan tudom itt megkapni, ugye? Esetleg megrendelhetem, csak akkor meg postakoltseg...
Par even belul talan javul a helyzet es budget kiadasok nalunk is "tisztessegesek" lesznek! ;)

#25 Felhasználó inaktív   Pooh 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 02. 26. 10:05

Tudja valaki, hogy a Warcraft3 doboz mit rejt? A sokat emlegetett muszaki cikkeket es kellekeket forgalmazo aruhazban kaphato 6.000 forint korul? Ha ebbe is DVD tokot tettek, akkor bizony draga...

#26 Felhasználó inaktív   pitya 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 731
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 02. 26. 10:50

Hali
nem tudom de a Warcraft 3 még nem budget kategória :) és a sokat emlegetett játékáruházban :) is 5.990- Ft kétikönyvvel miegymással. Gondolom ez is ugyanaz.
Live fast... Die Never!

#27 Felhasználó inaktív   Pooh 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 02. 26. 11:18

idézet:
Ezt írta pitya:
Hali
nem tudom de a Warcraft 3 még nem budget kategória :) és a sokat emlegetett játékáruházban :) is 5.990- Ft kétikönyvvel miegymással. Gondolom ez is ugyanaz.
[/quote]

Hmmm. En budget-nek gondolom, ha osszevetem mondjuk a 15-16 ezer forintos UT2003-mal ami szerintem tenyleg rohejes! Persze hansulyoznom kell, hogy az ar/teljesitmeny arany a jatekok eseteben erosen szubjektiv dolog...

#28 Felhasználó inaktív   pitya 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 731
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 02. 26. 11:36

hali
szerintem ne a magyar árakból induljunk ki :mad: Külföldi árlistákon az UT2003 40 dolcsi körül indult. Anno volt valaki aki Angliából hazajövet hozott haza pár darabot.
Live fast... Die Never!

#29 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 02. 27. 00:13

idézet:
Ezt írta Pooh:



Ha jol ertem ezeket a kulfoldi verziokat csak hasznaltan tudom itt megkapni, ugye? Esetleg megrendelhetem, csak akkor meg postakoltseg...
Par even belul talan javul a helyzet es budget kiadasok nalunk is "tisztessegesek" lesznek! ;)
[/quote]

Nem feltétlenül. Amig ezen a területen dolgoztam, addig gondoskodtam róla, hogy legyenek ilyen címek.
Az angol dobozos LoD direkt az én kedvemért lett megrendelve.
Amikor én dolgoztam, akkor még olyan címek is voltak, mint pl. az eredeti angol kiadású DOOM I. (frankó dobozban, nem budget DVD tokos kiadás)!

A javulásra szvsz ne várj ! Ahogy már egyszer elírtam, a DVD tok SOKKAL olcsóbb, mint az igényes papírdoboz; a kézikönyvről és extrákról nem is beszélve !

Ugye nem is kell tovább mondanom, mert értitek ?
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#30 Felhasználó inaktív   pitya 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 731
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 02. 27. 09:16

hali!
köszönet a LoD-ért! várhaunk volna 2-3 hetet minimum a magyarra ;)
Live fast... Die Never!

#31 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 14. 11:37

A legújabbak:

Diablo II. + Lord of Destruction - 3.990 Ft
IL-2 Sturmovik - 2.490 Ft
Silent Hunter II. - 2490 Ft
No One Lives Forever: The Game Of The Year Edition - 1.990 Ft
Ghost Recon - 2.490 Ft
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#32 Felhasználó inaktív   pitya 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 731
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 14. 16:05

Hali MM a Diablo2+LoD dvd tokos 2990 volt a múlt héten. IL2 Sturmovik hol van? megyek megveszem ;)
Live fast... Die Never!

#33 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 14. 22:41

idézet:
Ezt írta pitya:
Hali MM a Diablo2+LoD dvd tokos 2990 volt a múlt héten. IL2 Sturmovik hol van? megyek megveszem ;)[/quote]

CD GALAXIS
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#34 Felhasználó inaktív   pitya 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 731
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 14. 22:54

idézet:
Ezt írta Piftuka:


CD GALAXIS
[/quote]

Thx
Live fast... Die Never!

#35 Felhasználó inaktív   Pooh 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 16. 22:42

idézet:
Ezt írta Piftuka:
A legújabbak:

Diablo II. + Lord of Destruction - 3.990 Ft
IL-2 Sturmovik - 2.490 Ft
Silent Hunter II. - 2490 Ft
No One Lives Forever: The Game Of The Year Edition - 1.990 Ft
Ghost Recon - 2.490 Ft
[/quote]

Ghost Reconra benevezek! Vannak benne atvezeto animok? Gondolom ez is a CD Galaxisban kaphato...

#36 Felhasználó inaktív   blash 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.080
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 21. 06:37

ma vagyis tegnap vettem meg a Battle Isle: The Andosia War 799 ft-ert :eek: a kispesti europarki MediaMarkt-ban, nagyon ugy nezett ki hogy az utolso vettem meg. Raadasul papir dobozos es meg jobban elcsodalkoztam, mikor a dobozban magyar kezikonyvet talaltam Kép . Jobban atgondolva a dobozon is van magyar szoveg, de azert meglepodtem a kezikonyvon... Es hogy miota ott porosodott par doboz BITAW az MM-ben kb 5000ft-ert :-

ledobbentem mikor meglattam a jatek dobozat, s meg jobban mikor az arat meglattam: 800 penz :D Mar ki sem engedtem a kezembol ;)

mar ujra kitalaltam, hogy megveszem... Mert mikor az InterSpar-ban volt 2300ft-ert, akkor addig tokoltem [kb fel ev?], hogy mikor vegkepp elszantam magam a vasarlasra, addigra megvette vki mas.... Szerdan a soroksari Tesco-ban lattam 3000ft-ert, s mar majdnem megvettem, csak nem volt nalam erre eleg penz. Gondoltam hogy majd visszamegyek... erre egy nappal kesobb megkapom 8szazert :eek: Nem lettem volna duhos, ha 3ezert megvettem volna...

s milyen joool mutat a BITAW a Battle Isle: Incubation mellett :cool: Az inkubasont is gazdasagosan szereztem be: 800ft az Interspar-ban ;D S 2 cd-s, az egyik egy audio, igaz nem volt hozza doboz, csak siman egy vastag dupla tokban volt, persze boritokkal, kezikonyvvel.

jut eszembe az Incubation-nal egyutt vettem meg az X-COM: Ufo Defense-t, ami csak sima tokban, ugyancsak doboz nelkuli...

csak egy kerdes: hol szokott lenni a cd-key? Ha talan a BBGC-n szeretnek jatszani, ami nem valoszinu... Lehet hogy nem is kell cd-key??
s oroltem volna, ha van meg egy poszter is... ;D

#37 Felhasználó inaktív   ^LutheR^ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 27
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 21. 19:25

Sajnos az N-Tecre jellemző (Sierra, Blizzard magyar beszállítói), hogy rohadtul igénytelenül csomagolja a legtöbb régi játékot. Ami a nagyobb baj, hogy többször kihagyja a kézikönyvet! Diablo II + LOD - ban azon a két fecnin kívül nincs is semmi! Érdekes, hogy N-Tecen kívül az összes beszállító mellékelni tudja legalább egy .PDF formájában. Szerencsére a [url="http://"http://www.battle.net/diablo2exp"]www.battle.net/diablo2exp[/url] oldal többnyire kárpótol. Még jó, hogy voltak olyan kegyesek CD-kulcsot adni! Ideje elgondolkozniuk egy kissé! Haverom vett NOLF2-t, hiányzott a CD key, többszöri kérésre még mindig nem küldtek.

[ 2003. március 21.: ^LutheR^ szerkesztette a hozzászólást ]

[ 2004. február 07.: ^LutheR^ szerkesztette a hozzászólást ]

#38 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 21. 20:07

idézet:
Ezt írta ^LutheR^:
Még jó, hogy voltak olyan kegyesek CD-kulcsot adni![/quote]

IMHO ez a lényeg és nem a díszdoboz!

idézet:
Ezt írta ^LutheR^:
Haverom vett NOLF2-t, hiányzott a CD key, többszöri kérésre még mindig nem küldtek.[/quote]

Ez viszont már gáz!
Tyraan - Artum Inferniti

#39 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 22. 11:00

idézet:
Ezt írta ^LutheR^:
Sajnos az N-Tecre jellemző (Sierra, Blizzard magyar beszállítói), hogy rohadtul igénytelenül csomagolja a legtöbb régi játékot. Ami a nagyobb baj, hogy többször kihagyja a kézikönyvet! Diablo II + LOD - ban azon a két fecnin kívül nincs is semmi! Érdekes, hogy N-Tecen kívül az összes beszállító mellékelni tudja legalább egy .PDF formájában. Szerencsére a [url="http://"http://www.battle.net/diablo2exp"]www.battle.net/diablo2exp[/url] oldal többnyire kárpótol. Még jó, hogy voltak olyan kegyesek CD-kulcsot adni! Ideje elgondolkozniuk egy kissé! Haverom vett NOLF2-t, hiányzott a CD key, többszöri kérésre még mindig nem küldtek.

[/quote]

Szerinted miért az angol dobozos LoD-t rendeltem meg anno tőlük ???

Megjegyzés: Érdekes módon küldhettük vissza a nagy részét, mert az emberek a magyar dobozos verziót keresték ! Ki érti ezt ?
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#40 Felhasználó inaktív   Gali 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 22. 18:27

idézet:
Ezt írta ^LutheR^:
Sajnos az N-Tecre jellemző (Sierra, Blizzard magyar beszállítói), hogy rohadtul igénytelenül csomagolja a legtöbb régi játékot. Ami a nagyobb baj, hogy többször kihagyja a kézikönyvet! Diablo II + LOD - ban azon a két fecnin kívül nincs is semmi! Érdekes, hogy N-Tecen kívül az összes beszállító mellékelni tudja legalább egy .PDF formájában. Szerencsére a [url="http://"http://www.battle.net/diablo2exp"]www.battle.net/diablo2exp[/url] oldal többnyire kárpótol. Még jó, hogy voltak olyan kegyesek CD-kulcsot adni! Ideje elgondolkozniuk egy kissé! Haverom vett NOLF2-t, hiányzott a CD key, többszöri kérésre még mindig nem küldtek.

[ 2003. március 21.: ^LutheR^ szerkesztette a hozzászólást ]
[/quote]

Az EVM szériában megvettem a Star Trek Elite Force-ot, abból is hiányzott a kulcs , de telefonon adtak egyet.
Szerencsére az egyjátékos módhoz nem kellett, és abban játékban az a lényeg, de akkor is gáz.

Téma megosztása:


  • (71 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó