HWSW Informatikai Kerekasztal: Eredeti játékok elérhető áron - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (71 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Eredeti játékok elérhető áron

#41 Felhasználó inaktív   ^LutheR^ 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 27
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 22. 20:38

idézet:
Az EVM szériában megvettem a Star Trek Elite Force-ot, abból is hiányzott a kulcs , de telefonon adtak egyet.[/quote]

Pedig az EVM az 576-os. Nahát :)

Bár ez az EliteForce dolog kissé ködös, mert a ST Action Packben (amely tartalmazza az EF-ot) semmilyen kulcs nincs, ugyanakkor telepítéskor meg sem kérdezi. A játékban pedig közli, hogy jó a kulcsom, és fel is enged a netre.

#42 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 22. 20:39

idézet:
Ezt írta Piftuka:
DVD tokos verzió ? Meg sem venném !
Hihetelen igénytelenség jellemzi manapság a Budget kategóriát.
[/quote]

Igénytelen, de "csak" 2990.- Ft! Ennyiért sehol sem kapod meg, átlagosan 9000.- Ft a játék és a kiegészítő együtt!
Tyraan - Artum Inferniti

#43 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 22. 21:11

Megjegyzem, volt 4.990 Ft is a kettő együtt náluk, akkor még külön papírdobozban.
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#44 Felhasználó inaktív   BigBear 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.425
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 23. 01:48

Hozzászólnék én is a témához, bár sajna asszem kicsit off leszek.

Ezektől a DVD tokos cuccoktól én is rendesen ki vagyok akadva.
Még régebben vettem meg az Alone in The Dark - The New Nightmare-t, mert olcsó volt (már nemtom pontosan, 3e körül) és persze mert tetszik a progi. Hát majdnem felrobbantam mikor kinyitottam azt a szar tokot. Egy DVD tokban igénytelenül egymásra pakolva 3 CD!!! Kettő is durva egy tokban, de három ???!!!

A másik amin ki vagyok akadva a hazai programárak. Már valaki emlegette az Unreal Tour 2003-at. Én megjelenés előtt úgy voltam, ha törik, ha szakad, megveszem, mert erre áldozok. De mikor megjelent itthon, azt hittem eldobom az agyam. Hogy a p.csába lehet elkérni egy programért 16000 forintot (vagy mennyi is volt) ???!!! Főleg, hogy neten rákerestem és találtam 35 USD árat. Lehet számolgatni...

A másik meg az, hogy amellett hogy baromi drágán adják a programokat, nem egy közülük erősen nem legálisan kerül be az országba, még a nagy üzletekbe is.
Például mikor vettem egy programot, a dobozán szépen ott figyelt a felirat, hogy USA verzió, az Államokon kívül forgalmazni tilos, ha valaki észreveszi máshol, jelentse itt meg ott. Na szép... Szóval némely program feketén jön be, meg még valami eszméletlen durva áron is adják...
42

#45 Felhasználó inaktív   pitya 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 731
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 23. 05:36

Hali, amúgy az UT2003 3cd is egymásra! rakva pihen a dvd tokban. Van mellé füzetecske szériaszámmal és ennyi.
Live fast... Die Never!

#46 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 23. 10:33

idézet:
Ezt írta Piftuka:
Megjegyzem, volt 4.990 Ft is a kettő együtt náluk, akkor még külön papírdobozban.[/quote]

Most már 2990.- Ft, de nem papírdobozban, hanem egyszerű DVD tokban!
Tyraan - Artum Inferniti

#47 Felhasználó inaktív   Kosh Naranek 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.061
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 24. 10:00

Ha valakinek hiányozna a gyűjteményéből...a WestEnd City MM-ban láttam eredeti papírdobozos Incubation: Wilderness Mission -t (4 v. 5 db volt kitéve a polcra). Az árat most had ne tudjam. :)

#48 Felhasználó inaktív   blash 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.080
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 24. 13:11

idézet:
Ezt írta Kosh Naranek:
Ha valakinek hiányozna a gyűjteményéből...a WestEnd City MM-ban láttam eredeti papírdobozos Incubation: Wilderness Mission -t (4 v. 5 db volt kitéve a polcra). Az árat most had ne tudjam. :)[/quote]
huu, kosz, ezt meg ma kell, hogy vizsgaljam :D

#49 Felhasználó inaktív   HaZeX 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.953
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 24. 14:08

idézet:
Ezt írta BigBear:
Hozzászólnék én is a témához, bár sajna asszem kicsit off leszek.

Ezektől a DVD tokos cuccoktól én is rendesen ki vagyok akadva.
Még régebben vettem meg az Alone in The Dark - The New Nightmare-t, mert olcsó volt (már nemtom pontosan, 3e körül) és persze mert tetszik a progi. Hát majdnem felrobbantam mikor kinyitottam azt a szar tokot. Egy DVD tokban igénytelenül egymásra pakolva 3 CD!!! Kettő is durva egy tokban, de három ???!!!

A másik amin ki vagyok akadva a hazai programárak. Már valaki emlegette az Unreal Tour 2003-at. Én megjelenés előtt úgy voltam, ha törik, ha szakad, megveszem, mert erre áldozok. De mikor megjelent itthon, azt hittem eldobom az agyam. Hogy a p.csába lehet elkérni egy programért 16000 forintot (vagy mennyi is volt) ???!!! Főleg, hogy neten rákerestem és találtam 35 USD árat. Lehet számolgatni...

A másik meg az, hogy amellett hogy baromi drágán adják a programokat, nem egy közülük erősen nem legálisan kerül be az országba, még a nagy üzletekbe is.
Például mikor vettem egy programot, a dobozán szépen ott figyelt a felirat, hogy USA verzió, az Államokon kívül forgalmazni tilos, ha valaki észreveszi máshol, jelentse itt meg ott. Na szép... Szóval némely program feketén jön be, meg még valami eszméletlen durva áron is adják...
[/quote]


Engedd meg, hogy megpróbálja válaszolni pár kérdésedre. Láttam már igényes 3 DVD -s DVD tokot, úgy volt kiképezve, hogy nem egy rugós kapcsoló tartotta középen, hanem egy magas hengerre volt rácsúsztatva a 3 lemez. Ekkor nem feszült se a tok, se a lemeztartó.

Más. Ne az US árral hasonlitsd össze az itthoni árakat, hanem az EU árakkal - a tengeren túlon minden elektronikai kütyü és tartalom olcsóbb. A programok árának története hosszú mese, sajnos arra tippelek, hogy általánossá fog válni a 60 dollár körüli ár, ami itthon még keményebben megnyomja majd az egyébként is magas árakat.

Mindenesetre a DVD tok költségcsökkentő tényező a kiadóknak, így tudják tartani az 50 dollár körüli árat. Úgy gondolkodnak, hogy ha valakinek papírdoboz kell, és bőséges tartalom, akkor majd megveszi a Collector's Edition -t. Láttad már a WC3 CE kiadását? Gyönyörű doboz, tele plakátokkal és mindennel, ami földi jót csak el tudsz képzelni, viszont 16-18e ft. körül van.

#50 Felhasználó inaktív   blash 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.080
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 25. 01:24

idézet:
Ezt írta Kosh Naranek:
Ha valakinek hiányozna a gyűjteményéből...a WestEnd City MM-ban láttam eredeti papírdobozos Incubation: Wilderness Mission -t (4 v. 5 db volt kitéve a polcra). Az árat most had ne tudjam.[/quote]
ma voltam a westendi Mediamarkt-ban es egy arva Incubation: Wilderness Misson _sincs_!!! Vmit elneztel.... :rolleyes: Valoszinu, hogy osszekeverted a Battle Isle: The Andosia War-ral, amibol van 5 darab doboz, 999ft-ert [az Europartk-ban 799ft-ert vettem par napja :eek: ]. Pedig mar, hogy rakeszultem a mission packra...

tobbszor atneztem a polcokat, de csak a BITAW-t talaltam... megkereztem egy eladot is, aki nem is hallott az Incubation-rol... :rolleyes: A felol erdeklodve, hogy esetleg egy listat mutathatna, hogy milyen jatekok vannak... erre is csak nezett :eek:

#51 Felhasználó inaktív   Kosh Naranek 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.061
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 25. 07:59

idézet:
Ezt írta blash:

ma voltam a westendi Mediamarkt-ban es egy arva Incubation: Wilderness Misson _sincs_!!! Vmit elneztel.... :rolleyes: Valoszinu, hogy osszekeverted a Battle Isle: The Andosia War-ral, amibol van 5 darab doboz, 999ft-ert [az Europartk-ban 799ft-ert vettem par napja :eek: ]. Pedig mar, hogy rakeszultem a mission packra...

tobbszor atneztem a polcokat, de csak a BITAW-t talaltam... megkereztem egy eladot is, aki nem is hallott az Incubation-rol... :rolleyes: A felol erdeklodve, hogy esetleg egy listat mutathatna, hogy milyen jatekok vannak... erre is csak nezett :eek:
[/quote]

Biztos, hogy nem kevertem össze. A BAW-ot is ismerem, a WM kékeszöld dobozát pedig nem lehet mással összetéveszteni. Ma kinézek majd újra.
Az eladók felkészültségét pedig inkább hagyjuk...

#52 Felhasználó inaktív   rulla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.364
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 25. 21:37

Igaz, hogy még tavaly (vagy tavalyelőtt?), de éppen az egyik teszkóban volt a Totally Unreal nevű pakk, ami tartalmazta az Unreal-t, az Unreal Mission Pack-et és az UT-t a kiegészítőivel együtt, tehát 4 CD-s cuccos, akkor 5990-ért, DVD-flakonban.
Biztoss most is van még ilyen v ehhez hasonló.
vagy nem.
The blood of martyrs is the seed of the Imperium.

#53 Felhasználó inaktív   blash 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.080
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 26. 02:09

idézet:
Ezt írta Kosh Naranek:
Biztos, hogy nem kevertem össze. A BAW-ot is ismerem, a WM kékeszöld dobozát pedig nem lehet mással összetéveszteni. Ma kinézek majd újra.[/quote]

ez jo, ha ujra megnezed. Remelem meg van.... Ha meg lenne, akkor le tudnad irni, hogy pontosan mi mellett es hol van?

idézet:
Ezt írta Kosh Naranek:
Az eladók felkészültségét pedig inkább hagyjuk...[/quote]
ja, ez tenyleg olyan.... Kép

#54 Felhasználó inaktív   Kosh Naranek 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.061
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 26. 08:05

idézet:
Ezt írta blash:

ja, ez tenyleg olyan.... Kép
[/quote]

Tegnap kinéztem a WE MM-ba, egy dobozt találtam, a budget kategóriás játékoknál volt a legalsó polcon a papírdobozos Settlers IV mellett. Az ára 999 (azaz kilencszázkilencvenkilenc) HUF. Szerintem siess, mert ezt is elviszik, mint a többit.

#55 Felhasználó inaktív   HaZeX 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.953
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 26. 08:33

Ti is észrevettétek, hogy csökkentek a játékok árai? A Morrowind már pár ezerért elérhető, az alig egy éves IL Sturmovik is 2.500-ért van a MM-ben. Csak így tovább!

#56 Felhasználó inaktív   blash 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.080
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 03. 26. 18:25

kosz Kosh Naranek megtalaltam az MM-ben, ott bujkalta a Settlers-ek kozt, es mar csak egy darab volt belole

#57 Felhasználó inaktív   Jim DiGriz 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.195
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 04. 02. 12:19

Cora katalógusban láttam az IL Sturmovik-ot és a Ghost Recon-t darabját 2.500,-ért, ha valakit érdekel.

#58 Felhasználó inaktív   szucsati 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.946
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 04. 02. 13:15

Hát én meg egy Rainbow Six Goldra, vagy egy R6 Collector's Editionra vadászom éppen. Külföldről rendelve mennyi + kőcség jönne rá? Mert ezt tényleg megérné megvenni...
Szerintem azért egy olyan game, ami DVD tokban van, rajta piciben az eredeti borító, körülötte meg hogy ezt vedd meg, vagy mi, az olyan, mint az otthon írt cd... Nem éri meg szerintem.

Amúgy attól vagyok ideges nagyon, hogy annó mikor megjelent a Flashpoint, én megvettem, valami 10k körül. Namost a Resistance + ofp gold került 10e-be, vagy mennyibe, de ha meg akarnám külön venni a resistance-t, akkor majdnem még egyszer ennyit kellene kiadnom! Tehát aki megvette megjelenéskor a játékot, az dögöljön meg! :mad:

#59 Felhasználó inaktív   HaZeX 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.953
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 04. 02. 18:12

idézet:
Ezt írta szucsati:

Amúgy attól vagyok ideges nagyon, hogy annó mikor megjelent a Flashpoint, én megvettem, valami 10k körül. Namost a Resistance + ofp gold került 10e-be, vagy mennyibe, de ha meg akarnám külön venni a resistance-t, akkor majdnem még egyszer ennyit kellene kiadnom! Tehát aki megvette megjelenéskor a játékot, az dögöljön meg! :mad:
[/quote]

Félreérted a helyzetet. Akinek egy játék már a megjelenés másnapján kell, annak sok pénzt kell adni érte. Aki tud várni egy évet, az a feléből megússza. Így működik a piac.

#60 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 05. 20. 11:35

Blizzard Legend Pack /Starcraft + Brood war + Diablo + Warcraft II. BNet Edition/ újra kapható !

Ára: 3.990 Ft

[ 2003. május 20.: Piftuka szerkesztette a hozzászólást ]
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

Téma megosztása:


  • (71 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó