HWSW Informatikai Kerekasztal: StarCraft 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (55 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

StarCraft 2

#1 Felhasználó inaktív   iljicSke 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.388
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 08:22

A [url="http://"http://www.hcgamer.hu"]www.hcgamer.hu[/url] olvasható egy hír, mely szerint a WarCarft 3 tartalmaz egy olyan easter egg-t, hogyha a sötét elfekkel nemtom mit csinálsz -lásd link- bejön egy video, ahol emverek és Zergek nyírják egymást elég véresen.
Vélemények ?
I cry, when Angels deserve to die

Az Everesttől Zanzibárig


6121m

#2 Felhasználó inaktív   AMD rula 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.014
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 09:07

idézet:
Ezt írta iljicSke:
A [url="http://"http://www.hcgamer.hu"]www.hcgamer.hu[/url] olvasható egy hír, mely szerint a WarCarft 3 tartalmaz egy olyan easter egg-t, hogyha a sötét elfekkel nemtom mit csinálsz -lásd link- bejön egy video, ahol emverek és Zergek nyírják egymást elég véresen.
Vélemények ?
[/quote]

Hát nemtom, az 1 isz sz@r volt...
Valszeg lesz, mert annyian játszanak/hjátszottak az első résszel, hogy ezt nem hagyák ki (akátmilyen sz@r, a név miatt megveszik...)
Amúgy mportalon van szavazás stratégiánál melyiket várod legjobb, ott figyel az SC2... (igaz a warcraft is :p)

#3 Felhasználó inaktív   Poci76 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 428
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 09:27

idézet:
Ezt írta AMD rula:
Hát nemtom, az 1 isz sz@r volt...
Valszeg lesz, mert annyian játszanak/hjátszottak az első résszel, hogy ezt nem hagyák ki (akátmilyen sz@r, a név miatt megveszik...)
Amúgy mportalon van szavazás stratégiánál melyiket várod legjobb, ott figyel az SC2... (igaz a warcraft is :p)
[/quote]Jó, hogy nem azt írtad: mekkora hülye az, aki a Starcraftot valaha is a kezébe vette. Vedd tudomásul, hogy sokaknak más a éleménye. Például itt vagyok én. Ez az egyetlen játék, amivel mind a mai napig rendszeresen játszom. Szerintem szenzációsan jó, bár néhány dolgot én máshogy oldottam volna meg. (Ha a SC2 WC3-ra fog hasonlítani, az számomra nagy csalódás lenne, mert teli van "eksön pályával", és csak 90 a limit, az építkezős pályákon pedig nagyon könnyű nyerni.)

Valószínű, hogy a Blizzardnál már dolgoznak a SC2-n, de a korábbi tapasztalatok alapján senki se számítson 2005 előtti megjelenésre.

#4 Felhasználó inaktív   AMD rula 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.014
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 09:47

idézet:
Ezt írta Poci76:
Jó, hogy nem azt írtad: mekkora hülye az, aki a Starcraftot valaha is a kezébe vette. Vedd tudomásul, hogy sokaknak más a éleménye. Például itt vagyok én. Ez az egyetlen játék, amivel mind a mai napig rendszeresen játszom. Szerintem szenzációsan jó, bár néhány dolgot én máshogy oldottam volna meg. (Ha a SC2 WC3-ra fog hasonlítani, az számomra nagy csalódás lenne, mert teli van "eksön pályával", és csak 90 a limit, az építkezős pályákon pedig nagyon könnyű nyerni.)

Valószínű, hogy a Blizzardnál már dolgoznak a SC2-n, de a korábbi tapasztalatok alapján senki se számítson 2005 előtti megjelenésre.
[/quote]

Igaz, elég hülye :D

Najó ez csak poén, de szerintem te se megvetted (mármint nem akkor vetted meg amikor 10000HUF-ba került...)
Az én véleményem, hogy sz@r..., és véleményeket kérdezett a topic indítója...
De már a nevével bármit el lehet adni, külföldön...

Akkor módosítom a véleményemet az SC az nagyon kafa és én hülye vagyok mer nem teccik!

[ 2002. július 02.: AMD rula szerkesztette a hozzászólást ]

#5 Felhasználó inaktív   AMD rula 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.014
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 09:48

idézet:
Ezt írta Poci76:
Jó, hogy nem azt írtad: mekkora hülye az, aki a Starcraftot valaha is a kezébe vette. Vedd tudomásul, hogy sokaknak más a éleménye. Például itt vagyok én. Ez az egyetlen játék, amivel mind a mai napig rendszeresen játszom. Szerintem szenzációsan jó, bár néhány dolgot én máshogy oldottam volna meg. (Ha a SC2 WC3-ra fog hasonlítani, az számomra nagy csalódás lenne, mert teli van "eksön pályával", és csak 90 a limit, az építkezős pályákon pedig nagyon könnyű nyerni.)

Valószínű, hogy a Blizzardnál már dolgoznak a SC2-n, de a korábbi tapasztalatok alapján senki se számítson 2005 előtti megjelenésre.
[/quote]

Hogy lenyugodjál kaptál egy kcs-t :D

#6 Felhasználó inaktív   AMD rula 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.014
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 09:52

idézet:
Ezt írta Poci76:
Vedd tudomásul, hogy sokaknak más a éleménye.[/quote]

Ezt nem tudom tudomásul venni, mert nem értem :p

#7 Felhasználó inaktív   Vortex07 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.889
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 11:04

idézet:
Ezt írta Poci76:

Valószínű, hogy a Blizzardnál már dolgoznak a SC2-n, de a korábbi tapasztalatok alapján senki se számítson 2005 előtti megjelenésre.
[/quote]

Egyaltalan nem valoszinu,sot tobb mint biztos hogy egyelore azonkivul hogy "majd lesz" meg ok (Blizzardek) sem tudnak tobbet rola.

Elobb elkeszul a Worlds Of WarCraft,majd a WC3 kiegeszito szerintem.Ja!!! Ahogy Blizzardekat ismerem a kiegeszito szerintem meg hamarabb megjelenik mint a a WoWC,nem masert de a WoWC teljesen uj jatek es ilyenkor Blizzard-ek nagyon hajlamosak a tobb eves fejlesztesre,hosszas tesztelgetesekre,aminek a vege ugyis egy halom patch lesz miutan megjelenik a jatek es csomo radikalis valtoztatas.Tokeletes pelda: Diablo2

[ 2002. július 02.: Vortex07 szerkesztette a hozzászólást ]
-Vx07

Sokan űzik a megtévesztést és a hamis csodákat, amelyekkel megcsalják a tudatlan sokaságot.
                                                                                                            - Leonardo Da Vinci

#8 Felhasználó inaktív   Vortex07 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.889
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 11:05

AMD Rula

Azert mert neked nem tetszik a jatek nem azt jelenti hogy szar,foleg hogy az egyik legnepszerubb RTS ever!Persze masodszor ahogy mondtad hogy szerinted szar az rogton maskepp hangzik.A ket dolog nem egy,de ha az elso stilusban kijelented barmirol hogy szar csak azert mert neked nem tetszik akkor ne csodalkozz ha majd k*cs*gnek neznek az emberek.
-Vx07

Sokan űzik a megtévesztést és a hamis csodákat, amelyekkel megcsalják a tudatlan sokaságot.
                                                                                                            - Leonardo Da Vinci

#9 Felhasználó inaktív   AMD rula 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.014
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 11:13

idézet:
Ezt írta Vortex07:
AMD Rula

Azert mert neked nem tetszik a jatek nem azt jelenti hogy szar,foleg hogy az egyik legnepszerubb RTS ever!Persze masodszor ahogy mondtad hogy szerinted szar az rogton maskepp hangzik.A ket dolog nem egy,de ha az elso stilusban kijelented barmirol hogy szar csak azert mert neked nem tetszik akkor ne csodalkozz ha majd k*cs*gnek neznek az emberek.
[/quote]

Egy álltalam írt hozzászólásban alapból az én véleményem van, szóval az első hozzászólásomban is benne van a szerintem, szerintem. :D
De egyébként nemtudom mit szeretnek benne az emberek van sokkal több jobb RTS (bár én alapból nem kedvelem őket)...
Pl.: SWINE, Emperor, WC3, C&C-k...
Szóval nem kell megsértődni... nem róla írtam, hanem a játékról a véleményem...
Én is játszottam a Britney's Dance Beattel és SZ@R most megsértettem valakit?

[ 2002. július 02.: AMD rula szerkesztette a hozzászólást ]

#10 Felhasználó inaktív   Csybe 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 11:15

AMD rula ne szarozzál itt, először is vedd észre hogy nem az 1-ről van szó. Ha neked nem tetszett akkor egyébként is jobb ha csöndben maradsz mert amint látod igencsak alul maradsz. Lassan 6 éves lesz a játék és tavaly ilyenkor még mindig az eladási lista top10-ben volt.

Szerintem ez az easter egg egyértelműen azt mutatja, hogy a SC milyen jól átültethető az új Warcraft motorba, és hogy már valamilyen szinten akár a fejlesztés is folyik...

Egyébként elég furcsa egybeesés, hogy a [url="http://"http://www.starcraft2.com/"]http://www.starcraft2.com/[/url] címre a Blizzard oldala jön be, mikor nem rég még azt a hibaüzenetet kaptad hogy nincs ilyen oldal ;)

#11 Felhasználó inaktív   AMD rula 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.014
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 11:24

idézet:
Ezt írta Csybe:
AMD rula ne szarozzál itt, először is vedd észre hogy nem az 1-ről van szó. Ha neked nem tetszett akkor egyébként is jobb ha csöndben maradsz mert amint látod igencsak alul maradsz. Lassan 6 éves lesz a játék és tavaly ilyenkor még mindig az eladási lista top10-ben volt.

Szerintem ez az easter egg egyértelműen azt mutatja, hogy a SC milyen jól átültethető az új Warcraft motorba, és hogy már valamilyen szinten akár a fejlesztés is folyik...

Egyébként elég furcsa egybeesés, hogy a [url="http://"http://www.starcraft2.com/"]http://www.starcraft2.com/[/url] címre a Blizzard oldala jön be, mikor nem rég még azt a hibaüzenetet kaptad hogy nincs ilyen oldal ;)
[/quote]

Mit ne szórakozzak?
Olvasd el amit írtam, én leírtam az egyről a véleményem 1 mondatban, és folytattam a 2-vel...
Utána nem én kezdtem folytatni a témát...
Miért akkor a Sims olyan jó game, mer sokan veszik?????????

#12 Felhasználó inaktív   iljicSke 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.388
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 14:03

idézet:
Ezt írta AMD rula:



..., és véleményeket kérdezett a topic indítója...
De már a nevével bármit el lehet adni, külföldön...

[ 2002. július 02.: AMD rula szerkesztette a hozzászólást ]
[/quote]

Figyelitek!
Az én nevemmel bármit el lehet adni! :) :) :) :)
I cry, when Angels deserve to die

Az Everesttől Zanzibárig


6121m

#13 Felhasználó inaktív   Poci76 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 428
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 14:43

idézet:
Ezt írta Vortex07:
Egyaltalan nem valoszinu,sot tobb mint biztos hogy egyelore azonkivul hogy "majd lesz" meg ok (Blizzardek) sem tudnak tobbet rola.[/quote]Amikor bejelentették a WoWC-ot, akkor kiderült, hogy már egy éve fejlesztik. Pár hónapja valami Blizzardos annyit mondott, hogy majd egyszer lesz SC2. Szerintem csak akkor fogják bejelenteni, amikor már legalább az alapok készen vannak, ami a fejlesztés megkezdése után sok hónappal lesz.

A WC3-mal már nem sok tennivaló van, azon kívül, hogy a patcheket meg kell csinálni, amihez kevés ember is elég. A Diablo 2-ből tudjuk: a Blizzard az "Expansion set"-et együtt fejleszti az eredeti játékkal, többek között ezért is készült olyan sokáig. A küldetéslemezről szerintem már csak a pályák (esetleg pár animáció) hiányoznak, de ettől a program készítői (programozók, grafikusok stb.) nyugodtan dolgozhatnak egy másik projecten, mert rájuk a WC3-hoz már nincs szükség. Persze előtte gondolom jár pár hét szabadság :cool:

#14 Felhasználó inaktív   Vortex07 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.889
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 15:28

idézet:
Ezt írta Csybe:


Szerintem ez az easter egg egyértelműen azt mutatja, hogy a SC milyen jól átültethető az új Warcraft motorba, és hogy már valamilyen szinten akár a fejlesztés is folyik...

[/quote]

Nem vall a Blizzardra hogy csinal egy jatekot aztan ugyanazzal az engine-nel egy masikat.Persz egyes dolgok valtozhatnak,de meg egyszer sem csinalta eddig.Ja es persze az is igaz hogy mindig amikor kijott egy uj jatekkal (WCr elott) az engine mar elegge elmaradott volt.Monjuk ez kicsit tulzas mert eleg ritkan dob piacra jatekot,de itt most speci a Diablo2-re es a StarCraft-ra gondolok,amilyikeknek mar megjelenesekor is elegge elmaradott volt a grafikus engine-juk.
-Vx07

Sokan űzik a megtévesztést és a hamis csodákat, amelyekkel megcsalják a tudatlan sokaságot.
                                                                                                            - Leonardo Da Vinci

#15 Felhasználó inaktív   AMD rula 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.014
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 15:30

idézet:
Ezt írta iljicSke:


Figyelitek!
Az én nevemmel bármit el lehet adni! :) :) :) :)
[/quote]

Nemnemnem... :D
Habár kitudja? :D
Én az SC-re gondoltam :p

#16 Felhasználó inaktív   Cifu 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.045
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 18:35

AMD Rula te egy misztérium vagy.
Asszondod, hogy a Warcradt 3 sz@r, a StarCraft sz@r, és a Starcraft 2 is sz@r lesz (utalás). De ki tudja miért folyton a WC3 meg a hasonló topicocban lebzselsz...
Amúgy az Emperor nekem nem tetszik, ami márcsak azért hír, mert a Dune 2-vel anno fél évig játszottam Amigán (vagy 10x nyomtam végig mindeggyik házzal), és a Dune 2000-et is ott a szivem csücskében.

Ontopic:
Az SC 2 bejelentése szerintem igenis várható a közeljövőben (szerintem karácsony környékén :)), de a játék maga még jó pár évre van -sajnos-.

#17 Felhasználó inaktív   AMD rula 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.014
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 18:45

idézet:
Ezt írta Cifu:
AMD Rula te egy misztérium vagy.
Asszondod, hogy a Warcradt 3 sz@r, a StarCraft sz@r, és a Starcraft 2 is sz@r lesz (utalás). De ki tudja miért folyton a WC3 meg a hasonló topicocban lebzselsz...
Amúgy az Emperor nekem nem tetszik, ami márcsak azért hír, mert a Dune 2-vel anno fél évig játszottam Amigán (vagy 10x nyomtam végig mindeggyik házzal), és a Dune 2000-et is ott a szivem csücskében.

Ontopic:
Az SC 2 bejelentése szerintem igenis várható a közeljövőben (szerintem karácsony környékén :)), de a játék maga még jó pár évre van -sajnos-.
[/quote]


Állj! Én azt nem mondtam, hogy az SC2 sz@r lesz! Én csak azt mondtam, hogy ha az lesz akkor is sikeres lesz, a neve miatt...
Kapsz egy kcs-t, ha meég nem kaptál :p

#18 Felhasználó inaktív   Csybe 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 22:42

idézet:
Ezt írta AMD rula:

Miért akkor a Sims olyan jó game, mer sokan veszik?????????
[/quote]

Nekem bejön :D
(és még sok millió embernek)

#19 Felhasználó inaktív   bepe_79 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 20.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 22:44

idézet:
Ezt írta iljicSke:


Figyelitek!
Az én nevemmel bármit el lehet adni! :) :) :) :)
[/quote]

Igen, de csak külföldön. Mert itt a kutya nem veszi :D

#20 Felhasználó inaktív   Csybe 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 02. 22:45

idézet:
Ezt írta Vortex07:


Nem vall a Blizzardra hogy csinal egy jatekot aztan ugyanazzal az engine-nel egy masikat.Persz egyes dolgok valtozhatnak,de meg egyszer sem csinalta eddig.Ja es persze az is igaz hogy mindig amikor kijott egy uj jatekkal (WCr elott) az engine mar elegge elmaradott volt.Monjuk ez kicsit tulzas mert eleg ritkan dob piacra jatekot,de itt most speci a Diablo2-re es a StarCraft-ra gondolok,amilyikeknek mar megjelenesekor is elegge elmaradott volt a grafikus engine-juk.
[/quote]

Ez igaz, de most van egy évekig fejlesztgetett, foltozgatott, jól sikerült motorja. Tudtommal ilyen még nem nagyon volt... Szerintem simán ráhúzhatnák az SC2-t. De majd meglátjuk. Azt hiszem nem a motor részleteire vagyunk kiváncsiak hanem hogy mikor lesz már a dologból valami ;)

Téma megosztása:


  • (55 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó