HWSW Informatikai Kerekasztal: Star wars - mit wárs? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (51 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Star wars - mit wárs? Értékeld a témát: -----

#21 Felhasználó inaktív   RDaneel_hu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 04. 08:25

idézet:
Ezt írta mtx:


Ez azt jelenti, hogy az előzetes jó lett de a film pocsék és ezért az 50%?!
:D

[/quote]

Az 50% a filmre vonatkozik, hiszen ha már egyszer bemutatták nem az előzeteseket fogjuk bámulni. :)
A Phantom Menace előzeteseiben gyakorlatilag majd az összes jó jelenet szerepelt...
RDaneel_hu

#22 Felhasználó inaktív   FCs 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.729
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 04. 15:32

idézet:
Ezt írta Renwick:
Ha azt a gumipofájú majmot kihagyják belőle, már csak jobb lehet, mint az első volt... :D

üdv

R.
[/quote]

a kedvencem.. :p

#23 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 04. 15:44

Hát az Episode I nagy csalódás volt, bár 2x is megnéztük, mert azt hittük, hogy a mozi a shit! :) Hangulat zéró, a karakterek nullák, kivéve persze Darth Maul-t, aki a legeltaláltabb figura a filmben! Hogy mit várok a második résztől? Azt hallottam, hogy erősen érzelemdús lesz, így már rögtön kétségek gyötörnek, de majd kiderül! Az biztos, hogy egyszer megnézem!
Tyraan - Artum Inferniti

#24 Felhasználó inaktív   RDaneel_hu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 04. 18:48

idézet:
Ezt írta FCs:


a kedvencem.. :p
[/quote]

Szentséges Atya Úristen... :)
RDaneel_hu

#25 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 04. 18:57

Jobbnak kell lennie mint az elsőnek, mert ha nem akkor senki sem fogja megnézni a 3. at.

Sztem jobb lesz,de nem sokkal, A számítógéppel készült részek az 1-ben és a felujítottakban is nagyon szarok.
A bemutatók alapján még kevesebb lesz benne a starwarz feeling.

#26

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2002. 05. 04. 18:59

Hogy mit várok a második résztől ?
Hát előbb meg kéne nézni az elsőt...
Pedig nagy StarWars -os vagyok (hazai pályán :D), de még nem láttam...
No Comment.

#27 Felhasználó inaktív   Integer 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 550
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 05. 15:14

Ben Kenobi jelenete, a zuhogó esőben, lézerkarddal vívott csata a régi kalandos hangulatot idézi.

Kép
Minden Medve szereti a mézet...

#28 Felhasználó inaktív   Jareth 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.150
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 05. 15:21

idézet:
Ezt írta Mumia:
A számítógéppel készült részek az 1-ben és a felujítottakban is nagyon szarok.
A bemutatók alapján még kevesebb lesz benne a starwarz feeling.
[/quote]

Az epIIsode (tök jó ez a megoldás :) ) bemutatójában is elég tré volt a számítógépes megoldás, IMHO volt, ahol rajzfilmszerű volt a dolog, máshol erősen látszott, hogy a háttér és az előtér különálló rész és egymásra van montírozva, vagy mi! Ja, csak egyszer néztem meg, így az is elképzelhető, hogy tévedek! :)
Tyraan - Artum Inferniti

#29 Felhasználó inaktív   boyscout 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.017
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 06. 06:18

ööö ez nekem is feltünt. elég bénán néz ki de remélem legalább a vásznon máshogy hat majd... vagymi
Anakin viszont így elsőre(trailerek alapján) egy nagy p.csnek tűnik. az első részben kis p.cs volt. vajon a harmadik részre igazi dákóvá válik? :( :rolleyes:
impossible is not a fact. it's an opinion. impossible is temporary. impossible is nothing...

#30 Felhasználó inaktív   Turboboszi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.202
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 06. 18:58

Már csak a IV-V-VI miatt megnézi mindenki a következő részeket is. Eladják könyvben, képregényben, plüssfigurában, felújítják 33x.
Én láttam az episode1-t. Úgy ültem le mozizni, hogy már hallottam a negatív kritikát, ezért nem starwars színvonalat vártam, "családi" filmnek viszont egész jó volt.
Túl sok a reklám, tartok tőle, hogy a további csalódások várhatóak. Az a baj, hogy megélnek már a "zsírjukból" is.
Jarjar Bingset /azt hiszem így kell írni/ + ne bántsátok, mert a fiam kedvence! :D
„Megtanultam, hogy egy embernek csak akkor van joga a másikra felülről lenézni, amikor annak talpra állni nyújt segítő kezet.'' Gabriel García Márquez

#31 Felhasználó inaktív   Rive 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.208
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 10. 08:52

Nem lesz ez annyira rosz film, gyerekek :D :D :D

Legalábbis, az előzetesből ítélve : [url="http://"http://marcipan.nonstopnet.hu/swhun.avi"]http://marcipan.nons...et.hu/swhun.avi[/url]

:D

[ 2002. május 10.: Rive szerkesztette a hozzászólást ]
Elköltöztem :-)

#32 Felhasználó inaktív   boyscout 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.017
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 10. 10:58

Darth Maul helyett úgynézki most a fejvadász (nem Boba de Fett) lesz a legnépszerűbb. a külön reklám vele a tvben marha jó :cool:
nekem tetszik :)
impossible is not a fact. it's an opinion. impossible is temporary. impossible is nothing...

#33 Felhasználó inaktív   Rive 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.208
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 13. 07:38

A minap volt szerencsém a 2900-ért árusított SW képeskönyvhöz is...


Soha még olyan gyorsan nem fagyott le az arcomról a vigyor...
Elköltöztem :-)

#34 Felhasználó inaktív   Harta 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 224
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 13. 08:32

Még régebben volt szerencsém Timothy Zahn (valami ilyesmi) által írt követő három részhez Thrawn admirálissal (a kedvencem a történetekben). Ezek hivatalos követő részek voltak, vagy az esetleges későbbi filmekben valami teljesen más lesz?
A 3. rész már megjelent könyvben?
Hol lehet megtudni, hogy elméletileg milyen történetek tartoznak a sztorihoz, és mik a kalózkiadások?
10 PRINT "I LOVE GOTO"
20 GOTO 10

#35 Felhasználó inaktív   Rive 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.208
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 13. 08:51

idézet:
Ezt írta Harta:
Még régebben volt szerencsém Timothy Zahn (valami ilyesmi) által írt követő három részhez Thrawn admirálissal (a kedvencem a történetekben). Ezek hivatalos követő részek voltak, vagy az esetleges későbbi filmekben valami teljesen más lesz?
A 3. rész már megjelent könyvben?
Hol lehet megtudni, hogy elméletileg milyen történetek tartoznak a sztorihoz, és mik a kalózkiadások?
[/quote]

A T.Z.-féle könyvek kanonizálva vannak. A filmeket a fene se tudja, ez sajnos főleg a 2.-3. rész sikerén/bukásán múlik.

A 3. részt mély titok fedi.

Tudtommal csak egy olyan könyv jelent meg itthon, amin rajta volt a hivatalos SW logó, de kalózkiadás volt: minősége magáért (maga ellen?) beszélt, fel fogod ismerni, ha a kezedbe kerül. A "Darth Vader kesztyűje" és egyébb marhaságok úgy tudom nem kapták meg a logó használatának a jogát, bár egyiket sem kellett sokáig olvasnom, szerencsére ;)
Elköltöztem :-)

#36 Felhasználó inaktív   boyscout 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.017
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 13. 09:02

idézet:
Ezt írta Harta:
Még régebben volt szerencsém Timothy Zahn (valami ilyesmi) által írt követő három részhez Thrawn admirálissal (a kedvencem a történetekben). Ezek hivatalos követő részek voltak, vagy az esetleges későbbi filmekben valami teljesen más lesz?
A 3. rész már megjelent könyvben?
...
[/quote]

úgytudom nem lesz "folytatása" a Jedinek. EpIII. könyvben pedig még valószínütlenebb (ismerve Lucas titkolódzási mániáját).
impossible is not a fact. it's an opinion. impossible is temporary. impossible is nothing...

#37 Felhasználó inaktív   Harta 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 224
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 13. 09:34

idézet:
Ezt írta Rive:

Tudtommal csak egy olyan könyv jelent meg itthon, amin rajta volt a hivatalos SW logó, de kalózkiadás volt: minősége magáért (maga ellen?) beszélt, fel fogod ismerni, ha a kezedbe kerül.
[/quote]

Ez az volt, amiben a Zahn könyvben leírt Jedi mester a klónozó bolygón Luke ellen harcolt?
10 PRINT "I LOVE GOTO"
20 GOTO 10

#38 Felhasználó inaktív   Rive 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.208
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 13. 09:44

idézet:
Ezt írta Harta:


Ez az volt, amiben a Zahn könyvben leírt Jedi mester a klónozó bolygón Luke ellen harcolt?
[/quote]

Nem tudom: ez így még kevés az azonosításhoz. Az első T.Z. könyv 'folytatása'-ként jelent meg, de a következő 'hivatalos' könyvben rögtön lehúzták.

Egyébként valami olyasmi, hogy Luke némi kínlódás után jól elnyomja a Jedi mestert, mint a csótányokat szokás, majd kisebb táv-tömeggyilkosság után afféle fiók-császár válik belőle... Brrr :( (Még antikvárban is alig tudtam megszabadulni a könyvtől...)

A borítója sz@r, a tartalma méginkább...

[ 2002. május 13.: Rive szerkesztette a hozzászólást ]
Elköltöztem :-)

#39 Felhasználó inaktív   Wick 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.254
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 13. 09:49

idézet:
Ezt írta Harta:
Ez az volt, amiben a Zahn könyvben leírt Jedi mester a klónozó bolygón Luke ellen harcolt?[/quote]

Az TZ volt (akit egyébként Lucas hivatalosan is elismert), és a könyv címe így szól: Thrawn Keze :)

1-2 helyről azt hallottam, hogy a folytatás az ő könyveiből fog meríteni. De ez nem biztos, George Lusas-sal nem tudtam beszélni :D
Ha csak a felét tudnám annak, amit nem tudok, én lennék a legokosabb ember a Világon! ®
Wick

#40 Felhasználó inaktív   Harta 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 224
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 05. 13. 10:54

Ez jó lenne. Thrawn nagyon ott van szerintem. Csak az zavar, hogy Luke egy töketlen depressziós egyén lett. Na majd eccer talán ezt is megéljük....
10 PRINT "I LOVE GOTO"
20 GOTO 10

Téma megosztása:


  • (51 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó