SOS! SmartMedia
#1 Guest_meow75_*
Elküldve: 2001. 08. 17. 20:58
#2 Guest_Voyager_*
Elküldve: 2001. 08. 17. 21:51
#3 Guest_meow75_*
Elküldve: 2001. 08. 18. 09:26
#4 Guest_WiZARD_*
Elküldve: 2001. 08. 18. 16:23
kártyaolvasóval nem tudod formázni? vagy mindent törölni róla?
------------------
WiZARD
wizard@uze.net
#5 Guest_meow75_*
Elküldve: 2001. 08. 18. 20:19
#6 Guest_Szabcsi_*
Elküldve: 2001. 08. 20. 14:06
#7 Guest_meow75_*
Elküldve: 2001. 08. 20. 21:54
#8
Elküldve: 2004. 05. 16. 22:47
#9
Elküldve: 2004. 05. 17. 15:01
Idézet: Joci - Dátum: 2004. máj. 16, vasárnap - 23:47
Az olvasás nevü program alkalmas rá. Elötted kettövel éppen ezt írták. Még akkor is, ha három éve.....
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."
#10
Elküldve: 2004. 05. 20. 11:51
Idézet: lameXpert - Dátum: 2004. máj. 17, hétfő - 16:01
Hidd el, láttam
Csak hogy ahhoz kéne egy Diamond MP3 player, olyanom meg nincs... ezért keresek más megoldást is.
#11
Elküldve: 2004. 05. 20. 20:32
Idézet: Joci - Dátum: 2004. máj. 20, csütörtök - 12:51
......
Ha legalább mondod, elhiszem
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

Súgó
A téma zárva.










