HWSW Informatikai Kerekasztal: SOS! SmartMedia - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

SOS! SmartMedia

#1 Guest_meow75_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 08. 17. 20:58

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni valakitől aki jártas a smartmedia kártyák terén. A gondom, hogy egy Fuji FinePix 4700zoom 16MB-os kártyáját egy Diamond MP3 lejátszóba tettem. Azóta a fényképezőgép a kártyát semmilyen szinten nem kezeli. Viszont a lejátszó és a kártyaolvasó viszont tökéletessen működik vele. A kérdés lényege, hogy miként tudnám újra a fényképezőben használni a kártyát. SOS!

#2 Guest_Voyager_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 08. 17. 21:51

Formázd meg a kártyáda fényképezőgépeddel. Tökéletes lesz utánna.

#3 Guest_meow75_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 08. 18. 09:26

Az az egy baj, hogy csak a fényképezőgép nem látja a kátyát. Még formázni sem tudja. A Win és az MP+ lejátszó tökéletessen használja.

#4 Guest_WiZARD_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 08. 18. 16:23

fényképező mit ir? nincs kártya?
kártyaolvasóval nem tudod formázni? vagy mindent törölni róla?

------------------
WiZARD
wizard@uze.net

#5 Guest_meow75_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 08. 18. 20:19

A fényképező azt írja, hogy kátya hiba. Kártyaolvasóval tudom formázni és tudok rá fájlokat másolni. Tök jól működik. Már diskeditorral is kinulláztam de a fényképező még így sem tudja formázni.

#6 Guest_Szabcsi_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 08. 20. 14:06

Ezzel a progival újra fényképezőgép-baráttá lehet tenni a SM kártyákat... [url="http://"http://www.parkverbot.org/harald/download/"]http://www.parkverbo...arald/download/[/url]

#7 Guest_meow75_*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2001. 08. 20. 21:54

Köszi Szabcsi. Te vagy a király. Megmentettél attól, hogy legyen egy 16MB-os SM card-om. Mégegyszer köszi.

#8 Felhasználó inaktív   Joci 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 16. 22:47

Nekem is detto ilyen problémám van. Van egy 32MB-os SmartMedia kártyám, ami tökéletesen működött az Olympus fényképezőmben, aztán egyszer linux alatt USB-s kártyaolvasóval megformáztam (?) ext2-re, azóta a fényképező nemtudja használni, formázni se, viszont a kártyaovlasóval tökéletesen tudom használni, FAT-ra formázni, meg minden. Melyik programmal tudom megcsinálni, hogy tudja használni a fényképező?

#9 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2004. 05. 17. 15:01

Idézet: Joci - Dátum: 2004. máj. 16, vasárnap - 23:47

Nekem is detto ilyen problémám van. Van egy 32MB-os SmartMedia kártyám, ami tökéletesen működött az Olympus fényképezőmben, aztán egyszer linux alatt USB-s kártyaolvasóval megformáztam (?) ext2-re, azóta a fényképező nemtudja használni, formázni se, viszont a kártyaovlasóval tökéletesen tudom használni, FAT-ra formázni, meg minden. Melyik programmal tudom megcsinálni, hogy tudja használni a fényképező?

Az olvasás nevü program alkalmas rá. Elötted kettövel éppen ezt írták. Még akkor is, ha három éve.....
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

#10 Felhasználó inaktív   Joci 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 20. 11:51

Idézet: lameXpert - Dátum: 2004. máj. 17, hétfő - 16:01

Az olvasás nevü program alkalmas rá. Elötted kettövel éppen ezt írták. Még akkor is, ha három éve.....

Hidd el, láttam :)

Csak hogy ahhoz kéne egy Diamond MP3 player, olyanom meg nincs... ezért keresek más megoldást is.

#11 Felhasználó inaktív   lameXpert 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 43.097
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2004. 05. 20. 20:32

Idézet: Joci - Dátum: 2004. máj. 20, csütörtök - 12:51

Hidd el, láttam :)
......

Ha legalább mondod, elhiszem :)
¤
® "A legjobb tanácsadók nem azok, akik különleges esetekben megmondják, hogy hogyan cselekedjünk; hanem azok, akik elkötelezett szellemiségükből és cselekedni vágyásukból adnak, majd ránk hagyják, hogy még ha sok hibával is de magunk találjuk meg a cselekvés véleményünk szerinti legjobb formáját."

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó