HWSW Informatikai Kerekasztal: WinDVR3 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

WinDVR3

#1 Felhasználó inaktív   UseR 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.531
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 16. 10:35

Sziasztok!

hasznal meg valaki ilyet?
Nekem nem őrzi meg a csatornaleosztást. :mad: és minden induláskor be kell töltenem a konfigot.
Valamint nem tudok TV programot lehívni vele, pedig install közben valahol láttam...

Segítsetek...

#2 Felhasználó inaktív   Mykee 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.761
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 16. 11:01

idézet:
Ezt írta UseR:
Sziasztok!

hasznal meg valaki ilyet?
Nekem nem őrzi meg a csatornaleosztást. :mad: és minden induláskor be kell töltenem a konfigot.
Valamint nem tudok TV programot lehívni vele, pedig install közben valahol láttam...

Segítsetek...
[/quote]


A hiba nálam is fennáll, valszeg javítják majd...
Sukitore - Igényes, párosan írt erotikus történetek

#3 Felhasználó inaktív   UseR 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.531
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 17. 07:31

a tvtv.hu megszunt, illetve talaltam beljebb egy pre-beta nemmukodo verziot. barmi mas van magyar musorokra?

#4 Felhasználó inaktív   UseR 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.531
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 17. 07:32

idézet:
Ezt írta Mykee:

A hiba nálam is fennáll, valszeg javítják majd...
[/quote]

akkor viszont miben jobb, mint a windvr2? mert kulsore semmit nem lattam, h jobb lenne... :eek:

#5 Felhasználó inaktív   DjPremier 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.357
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 22. 03:00

Sziasztok.Sikeresen felraktam a Vista Ultimate 32 bites verziot.Szinte minden hardwarehez van driver csak a Creative SoundBlaster 128 PCI-hoz nem találtam és igy a hang nem az igazi.Aki ismeri a WinDVR 3-at azoknak irnám a Device-nál ott van de a Source-nál nem tudom kiválasztani a line-in opciot.És igy nem tudok hangot rögziteni a TV-röl és a hangerejét se tudom változtatni.Merre találhatnék a fenti hangkarihoz Vista-s drivert? Elöre is köszi.
Asus M3N HD/HDMI,AMD Phenom X4 9550 Quad Core 2.6 Ghz,GeIL 2x2GB DDR2 1066Mhz Dual Channel,Asus EN8800GT 1GB,Belinea 17'',HP Deskjet 3550 printer,Leadtek WinFast TV2000 XP RM,Samsung 640GB,Ház:Thermaltake M9 series.Táp:Thermaltake Power Station 520W.LG GH22NS40 DVD RW & LG DVD RW.

#6 Felhasználó inaktív   djculture 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.810
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 22. 08:50

Idézet: DjPremier - Dátum: 2009. febr. 22., vasárnap - 3:00

Sziasztok.Sikeresen felraktam a Vista Ultimate 32 bites verziot.Szinte minden hardwarehez van driver csak a Creative SoundBlaster 128 PCI-hoz nem találtam és igy a hang nem az igazi.Aki ismeri a WinDVR 3-at azoknak irnám a Device-nál ott van de a Source-nál nem tudom kiválasztani a line-in opciot.És igy nem tudok hangot rögziteni a TV-röl és a hangerejét se tudom változtatni.Merre találhatnék a fenti hangkarihoz Vista-s drivert? Elöre is köszi.

Nekem az update adott drivert és avval semmi gond nemvolt,mondjuk ez vagy fél éve volt.De arra is emlékszem bizonyos csuszkákat elrejt a vista és bekell külön állitani hogy visszategye.
Ki a halott vinyók istene?
Hádédész..

#7 Felhasználó inaktív   DjPremier 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.357
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 22. 22:03

Ha erröl lenne több infod megköszönném. :respect:
Asus M3N HD/HDMI,AMD Phenom X4 9550 Quad Core 2.6 Ghz,GeIL 2x2GB DDR2 1066Mhz Dual Channel,Asus EN8800GT 1GB,Belinea 17'',HP Deskjet 3550 printer,Leadtek WinFast TV2000 XP RM,Samsung 640GB,Ház:Thermaltake M9 series.Táp:Thermaltake Power Station 520W.LG GH22NS40 DVD RW & LG DVD RW.

#8 Felhasználó inaktív   djculture 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.810
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 23. 17:45

Idézet: DjPremier - Dátum: 2009. febr. 22., vasárnap - 22:03

Ha erröl lenne több infod megköszönném. :respect:

Sajnos fél éve nincs fennt vista nálam mert nagyon nem támogat semmi progit ami én használok zenélgetésre.Így nemtudom de ami rémlik ott a hangtulajdonságoknál van alul egy menü ahol belehet pipálni hogy mutasson minden hangcsúszkát a bemenetet elve elrejti.Amugy a drivert az update küldi. A megoldásokba kijelzi feltelepités után fél órával kb a problémákat és a drivereket hozzá,szerintem neked is fenntvan mert neten nincs driver sb128 hoz vistás.
Ki a halott vinyók istene?
Hádédész..

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó