HWSW Informatikai Kerekasztal: PDA-król mindent - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (70 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 68
  • 69
  • 70
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

PDA-król mindent Értékeld a témát: -----

#1381 Felhasználó inaktív   Coppermine 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 10. 19:31

Üzenet megtekintéseIdézet: bbajnok01 - Dátum: 2010. 02. 18. 13:23

SZiasztok!
Eléggé friss vagyok még a PDA-k terén, és nagy segitségre lenne szükségem!Most vettem egy Asus p525-öt, de WM5 van rajta..ráadásul angol
1)Hogyan lehet WM6-ot feltelepiteni egy Asus P525-re?Részletes magyarázat kellene, a folyamatrol, honnan lehet leszedni, meg ilyenek?
2)Honnan tudok ehez a típushoz játékokat/programokat leszedni?
3/Mitől van az, ha lehuzom az oldalán a HOLD gombot, és egy 5 perc mulva ha visszacsusztatom, akkor nem kapcsol háttérfényt se, és csak a feljegyzéses gombal kapcsol be a fény(stilussal ,ujjal, joystickal, más gombal nem),de abbol kilépni is időveszteség!
Valaki segitsen aki benne van már a témában!köszi:) :)


p535-öm van, de 525 hasonló. WM6 installt egyszerűen egy SD kártyára felmásolás+bebootolás, a többit megoldja a rendszer. Hivatalos WM6-ot lehet találni ha jól tudom az Asus oldalon, arra kell figyelni, hogy HU országkóddal legyen, különben bajok lehetnek belőle (kintieknél más a radio_fw, core_fw, stb).

ha megtalálom a magyar WM6-ot, akkor linkelem majd.

Azt hiszem vmelyik energiabeállításnál lehet definiálni, hogy hogyan lehet felkelteni a készüléket (gombok, stylus, power gomb, stb). ezen ott lehet állítani, de amúgy az enyém is ezt csinálja ... HOLD után a power gombbal tudom felébreszteni.

Ehhez egy rahedli alkalmazást találsz, az a lényeg, hogy Windows Mobile alkalmazás legyen, a többi lényegtelen, mert elfut rajta (talám még Xscale procis program a követelmény), szal WM+Xscale kompatibilis legyen az applikáció és akkor fut rajta.

-C0pp3rM!n3-

#1382 Felhasználó inaktív   MisterY 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.979
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 29. 00:58

Üzenet megtekintéseIdézet: fcseh - Dátum: 2012. 02. 28. 18:21

Szerintetek Samsung Galaxy S II-re milyen ROM-ot érdemes föltenni?


Csodálkoztam, hogy ki ír még bármit is a PDA-król, azután, hogy már szinte teljesen eltűntek az okostelefonok, tablelek miatt. :)

Főzött romokkal kapcsolatban én inkább ITT néznék szét.

Téma megosztása:


  • (70 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 68
  • 69
  • 70
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó