HWSW Informatikai Kerekasztal: A méltó SL45 utód: Siemens SX-1 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (81 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

A méltó SL45 utód: Siemens SX-1

#1561 Felhasználó inaktív   mrqb 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 04. 20:57

Ja és az értesítő sms is megérkezett a levélről.

#1562 Felhasználó inaktív   mrqb 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 04. 21:07

Idézet: mrqb - Dátum: 2007. ápr. 4., szerda - 20:56

Ajjaj, itt az első gond:
t-email levelek letöltése közben Általános rendszerhiba
A WAP internetezés 1ébként működik. Mi lehet a gond?

Én voltam a gyagya: a T-Mobile WAP GPRS helyett a T-Mobile Net GPRS volt beállítva a t-email fiókhoz. :D

#1563 Felhasználó inaktív   mrqb 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 04. 21:17

Pörgőssé teszem a topikot, remélem azért nem moderáltattok ki :)
A 15-ösre frissítés során elvégeztem az EidPic.mbm E:-re helyezését (legalábbis remélem). Most próbálom azt az EidPic.mbm fájlt megnézni/szerkeszteni az MBMTool-al, de a Last MBM operation log-ba az kerül, hogy Bad source file(s), és kép nem jelenik meg. Vajon mit csinálok rosszul?
1ébként minden mbm kiterjesztésű fájlt meg kellene nyitnia ennek az MBMTool-nak? Mert amit még találtam a Z meghajtó komplett mentésben az extra-s oldalon, azokat sem nyitja meg...

#1564 Felhasználó inaktív   mrqb 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 06. 14:19

Nem jött válasz, úgyhogy kérdezek még :)
Az mRouter tulajdonságokban látom, hogy az SX1 USB-n logikailag COM3 porton csatlakoztatva van. A telefonon is ott a kis ikon az USB kapcsolat meglétéről.
A Siemens Data Suite azonban vagy egyáltalán nem látja a telót, vagy művelet (pl. névjegyzék áttöltés) indítása után "Meghatározhatatlan hiba"-t jelez :(
Mit csináljak, merre induljak?
Amúgy egyre jobban tetszik ez a teló ;)

#1565 Felhasználó inaktív   Tressy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 06. 18:38

Idézet: Bakfity - Dátum: 2007. ápr. 4., szerda - 10:27

Egy szoft frissítés megoldja a gondot. A 15-ös Pannonos-t tedd fel! Ha visszalapozol megtalálod mjani oldalát, ahonnan letölthető. A lépések is le vannak írva.

Én a Wayfindert használtam egy darabig. Működött, de azért nem egy IGO kategória. A BT GPS-t olykor ledobta.

Az idővel nekem is szokott problémám lenni format után. Egyrészt kapcsold ki az automatikus időfrissítést, másrészt a world clockban érdemes megnézni a changecity/home beállításait. Ha jól emlékszem én se jöttem rá miért csinálja ezt, de idővel mindig eltünt ez a probléma.

Üdv

Homecity bugnak is lehet akár nevezni.Ha ugyanis elállitod Londonról nem tudom milyen idöközönként de elfog állitódni az órád 1 órával és ez mindennap ismétlödni fog.Lényeg home city csak és kizárólag London lehet és nem lesz gond a vekkerel.Bár érdekes módon tesómnál Budapestre van állitva és neki meg jó, nekem meg eleinte meg volt az 1 óra csúszás amig Budapesten használtam a home city-t amint át lett állitva Londonra megszünt a elállitódás.Neki is meg nekem is a 15 ös hunsoft van fent.Szal érdekes anomália az tény :)

#1566 Felhasználó inaktív   mrqb 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 09. 19:54

Újabb kérdés:
Találtam egy olyan infót a neten (http://www.club-sx1....rticle&sid=261), hogy a Siemens Mobile Phone Managerhez van egy patch MPM_SX1Addon néven, amivel kezeli az SX1-et is. Állítólag jobb is, stabilabb is, mint a Siemens Data Suite. Elmentette esetleg valaki ezt a patchet, mert sajna a link már nem működik, és másutt sem találom?

#1567 Felhasználó inaktív   Bakfity 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 68
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 09:17

Nekem Budapestre van állítva és nincs időeltolódásom. A beállítás:
City: Budapest
Country: Hungary
Code: 1
GMT: +1 óra
Summertime: European

A Siemens Data Suittal semmi gondom szintén. Szerintem töltsd le a netről az International MPM -et.

#1568 Felhasználó inaktív   Bakfity 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 68
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 09:19

... vagy nézd meg más COM porton

#1569 Felhasználó inaktív   mrqb 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 19:57

Idézet: Bakfity - Dátum: 2007. ápr. 11., szerda - 9:19

... vagy nézd meg más COM porton

USB kábelen kötöm össze a géppel, mivel csak ez van. Vagy a logikailag kiosztott COM portot módosítsam?

Eggyel előző hozzászóláshoz:
Az MPM nem kompatibilis az SX1-el. Van egy patch, amivel egy verzió (ami az M65, S65, SL65-höz készült) a v3.04.40.43 képessé tehető az SX-el történő kommunikációra. Ez a verzió még itt-ott (főleg orosz oldalakon) fellelhető, de nekem ezzel sem akart menni.
Gyanítom, hogy valami Windows nyűg lesz, főképp a tűzfalra gyanakszom. Bár próbáltam már kilőtt ZoneAlarmmal is, de majd inkább megnézem egy másik, alig pár programot tartalmazó gépen.

#1570 Felhasználó inaktív   Bakfity 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 68
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 12. 06:49

Idézet: mrqb - Dátum: 2007. ápr. 11., szerda - 19:57

USB kábelen kötöm össze a géppel, mivel csak ez van. Vagy a logikailag kiosztott COM portot módosítsam?

Eggyel előző hozzászóláshoz:
Az MPM nem kompatibilis az SX1-el. Van egy patch, amivel egy verzió (ami az M65, S65, SL65-höz készült) a v3.04.40.43 képessé tehető az SX-el történő kommunikációra. Ez a verzió még itt-ott (főleg orosz oldalakon) fellelhető, de nekem ezzel sem akart menni.
Gyanítom, hogy valami Windows nyűg lesz, főképp a tűzfalra gyanakszom. Bár próbáltam már kilőtt ZoneAlarmmal is, de majd inkább megnézem egy másik, alig pár programot tartalmazó gépen.

Még egy lehetőség jutott eszembe. Hozz létre egy új felhasználónevet a windowsba és lépj be, majd próbáld összekötni a telefonnal. Hátha...

#1571 Felhasználó inaktív   Lennon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 08. 16:04

Sziasztok
Nagy bajban vagyok. Elég régóta megvan már a telefon, de a mai nap egyszerűen lefagyott, és nem akart bekapcsolni. Mindig azt írja ki, hogy sikertelen teleonindítás, kérem keresse fel a szervízt.
Visszaolvastam a fórumon, és ahogy ott leírtátok frisitettem a telefont. Sikerült is bekapcsolni. Tökéletesen működik, kivéve a telefonkönyvet. Eddig minden telefonszámot a memoriakártyára mentette, el de egyszerűen nem hozza elő. Még azt se, ami a sim kártyán van. Hogy lehetne azt előhozni??
Nagyon nagy szükségem volna a telefonszámokra.
(azt hittem ha a memoriakártyára mentem a számokat nem lessz ilyen gondom, de sajna most itt van)
segítsetek légyszi.

#1572 Felhasználó inaktív   Lennon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 08. 16:27

Másik kérdés, hogy hol lehet letölteni a frissitéshez használt szoftvert?

#1573 Felhasználó inaktív   mrqb 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 08. 21:45

Idézet: Lennon - Dátum: 2007. máj. 8., kedd - 16:27

Másik kérdés, hogy hol lehet letölteni a frissitéshez használt szoftvert?

Hi!
A firmware maga egy futtatható állományban érkezik, tehát a frissítő program és a firmware együtt érkezik. Vagy azt kérdezed, hogy mindez honnan szedhető le? Mert akkor a válasz:
http://mjani.extra.hu/sx.html
A telefonszámok visszavarázslásához próbáld meg azt, hogy beteszel egy másik SIMkártyát, aztán ha ilyenkor bemész a telefonkönyvbe elvileg meg kell kérdeznie, bemásolja-e a számokat. Aztán tedd vissza a most használt SIM-et, és újra ugyanezt csináld.
Vagy rosszul értem, és az SD kártyára mentetted a telefonszámokat? Én nem emlékszem ilyen beállításra...

#1574 Felhasználó inaktív   Lennon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 09. 07:22

Köszi. Megtaláltam az oldalt.
Most, hogy akartam frissíteni, hiába dugom össze a kábellel a telefont, nem ismeri fel. Melyik programot kell telepítenem, hogy felismerje. A telefonhoz kapott lemezt hiába teszem be a gépbe mikor kéri a telepítőlemezt, egyáltalán nem telepít róla semmit.

#1575 Felhasználó inaktív   peba0706 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 499
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 06. 11:34

Kinek hogy szuperál még az SX1-ese? Nekem már vagy 2 éve megvan lassan, ideje lenne váltani, de már úgy a szívemhez nőtt :D
[ changemydesk.net ] - oszt' nézzedmánmeg!

#1576 Felhasználó inaktív   sebgutkopf 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.777
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 06. 11:48

Szerintem már egyre kevesebben használják. Lassan kikopik teljesen és nincs utód ahogy talán az okostelefon mizéria is kicsit alábbhagyott (legalábbis nálam).

Jó olvasni, hogy van még tökéletesen működő egészséges darab! :up:
_____________________
-->KONFIG<--
Logitech G25 Wheel
www.rallysimfans.hu
My photos
_____________________

#1577 Felhasználó inaktív   donphobos 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.027
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 06. 17:16

Idézet: peba0706 - Dátum: 2007. jún. 6., szerda - 11:34

Kinek hogy szuperál még az SX1-ese? Nekem már vagy 2 éve megvan lassan, ideje lenne váltani, de már úgy a szívemhez nőtt :D

én már Ericsson T39-et "hajtok", így gyaurrá lettem :)
.
.
.

#1578 Felhasználó inaktív   peba0706 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 499
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 06. 21:35

Szoftveresen semmi gond vele, meg van ugye hekkelve kicsit :D külsőleg meg elég leharcolt már szegénykém :D a kijelző is macskítás kicsit
[ changemydesk.net ] - oszt' nézzedmánmeg!

#1579 Felhasználó inaktív   Bakfity 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 68
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 15. 13:03

Nekem még megvan, bár 3 napja vettem egy HTC X7500-at. Kicsit nagyobb a kijelzője  :D
Az enyém egyébként nagyon jó állapotban van. Amikor fél éve bevittem a szervízbe, megkérdezték van-e garancia a telcsire, mert még újnak néz ki.

3 évig nyúztam és igazából csak a gombokkal van gond (úgy mint már új korában is).
A joystick fél éves, az akku szintén. Ha kell valakinek olcson adom, mert úgyse tudok vele mit kezdeni.
Adok hozzá egy 256 MB-os MMC-t.


Egyébként jó volt ez a csapat és a fórum, nagyon sok infót lehetett begyűjteni.

Üdv!

#1580 Felhasználó inaktív   Tressy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 15. 20:20

Idézet: peba0706 - Dátum: 2007. jún. 6., szerda - 11:34

Kinek hogy szuperál még az SX1-ese? Nekem már vagy 2 éve megvan lassan, ideje lenne váltani, de már úgy a szívemhez nőtt :D

Nekem még meg van bár én csak bulifon-nak használom azért is vettem fél éve :).Mert luxus lenne egy mio a701et cipelni magammal és félteni mikor esik le lopják el stb.Nem mintha nem bánnám ha a mclarenes sx1 el lenne valami de mégiscsak kisebb veszteség.És mitöbb semmivel nem rosszabb a mai telefonoknál.Jójó kamera tényleg kicsit elavult benne de az legyen a legkevesebb baj

Téma megosztása:


  • (81 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó