HWSW Informatikai Kerekasztal: Albacomp v3321 vagy Mitac v3321 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Albacomp v3321 vagy Mitac v3321 távkapcsoló Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Ladis 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 983
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 14. 15:28

Üdv!

Keresek a fenti típushoz távkapcsolót. Minden megoldás érdekel! Akár megvenném, akár lemásoltatnám. Sajnos a gyári kapcsolót elhagyták, és a leírás sincsen meg. Tudtommal az Albacomp a Mitac tv-it címkézte fel.
Aki esetleg tud segíteni, az kérem írjon rám!
Köszönöm!

Laci
2 ember nem tudja tolerálni a másikkal szemben az ellenérzéseit. Az egyiket taplónak hívják, a másikat orvosi esetnek. Választhatsz melyik a jobb!

Új erőmű! AMD Phenom II X4 940 BE @3600 MHz, Asus M4A79 Deluxe, 2x2Giga OCZ Reaper DDR2-1150, Gigabyte 9800GT OC-512H (133 MHz Pciexpress).

#2 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2009. 07. 14. 18:22

Albacompot nem kérdezted?
Make love not Wor.

#3 Felhasználó inaktív   Ladis 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 983
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 15. 07:47

Idézet: Jahno - Dátum: 2009. júl. 14., kedd - 17:22

Albacompot nem kérdezted?

Sajnos ők árulták anélkül...  :D Nem tudják pótolni.
Philips belső, mint kiderült, de a típusát még nem találtam meg. Tegnap óta egy 1000 forintos távirányítóval némileg sikerült rábírnom pár dologra... TXT megy, meg néhány állítás, de a menüt nem bírom előcsalni.  :think:
2 ember nem tudja tolerálni a másikkal szemben az ellenérzéseit. Az egyiket taplónak hívják, a másikat orvosi esetnek. Választhatsz melyik a jobb!

Új erőmű! AMD Phenom II X4 940 BE @3600 MHz, Asus M4A79 Deluxe, 2x2Giga OCZ Reaper DDR2-1150, Gigabyte 9800GT OC-512H (133 MHz Pciexpress).

#4 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2009. 07. 15. 13:00

Idézet: Ladis - Dátum: 2009. júl. 15., szerda - 8:47

Sajnos ők árulták anélkül...  :D Nem tudják pótolni.

Én is 2 napig kísérleteztem a söröm mellett :-D Aztán másik TVhez sikerült olyan távirányítót kapni, ami végigpróbálja a kódokat. Ha nem adtak távirányítót, akkor az érdekes cucc, lehet nem is menüs/TXT-s :-D

A végigpróbálós az jó cucc, de sokszor úgy áll be, amikor csak alap dolgokat tud, kibekapcs, hangerő, programlapozás.
Make love not Wor.

#5 Felhasználó inaktív   MisterY 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.979
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 15. 13:08

A Logitech Harmony termékek ismerik az Albacomp v3321-et, bár ezek kicsit túlmutatnak az ezerforintos piaci távirányító szintjén.

#6 Felhasználó inaktív   Ladis 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 983
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 15. 15:32

Idézet: Jahno - Dátum: 2009. júl. 15., szerda - 12:00

Én is 2 napig kísérleteztem a söröm mellett :-D Aztán másik TVhez sikerült olyan távirányítót kapni, ami végigpróbálja a kódokat. Ha nem adtak távirányítót, akkor az érdekes cucc, lehet nem is menüs/TXT-s :-D

A végigpróbálós az jó cucc, de sokszor úgy áll be, amikor csak alap dolgokat tud, kibekapcs, hangerő, programlapozás.

60k-ért vettem mert elhagyták valahol ahol bemutató darab volt. Annyit szerintem megért egy 82 centis tft tv. Igaz nem a legújabb, de anyámnak az 55-ös Thomson után már hatalmas előrelépés. Digi beltéri van rákötve RCA-val, és azon váltogatta a csatikat, meg a hangerőt is azzal irányította. Most kicsit barátságosabb ezzel a Home típusú valamivel. Nem kell felállni, ha ki akarja kapcsolni, és a hangerő is megy, meg az időzített lekapcsolás, TXT... Szóval félsiker.
Jó lenne még a bemenet választót használni, meg a menüt. Akkor tényleg kényelmesebb lenne. Na meg van még pár funkció ami elérhető.
2 ember nem tudja tolerálni a másikkal szemben az ellenérzéseit. Az egyiket taplónak hívják, a másikat orvosi esetnek. Választhatsz melyik a jobb!

Új erőmű! AMD Phenom II X4 940 BE @3600 MHz, Asus M4A79 Deluxe, 2x2Giga OCZ Reaper DDR2-1150, Gigabyte 9800GT OC-512H (133 MHz Pciexpress).

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó