HWSW Informatikai Kerekasztal: Visszaállítani nem lehet, de... - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Visszaállítani nem lehet, de...

#1 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2002. 07. 30. 16:07

Meg kellene magyarázni az usernak... Szal egy szem hordozható vincsin van midnen doksi, számlázás, szerződés. A népek holt egyszerű userek, max. be bírják kapcsolni a gépet.

Én kicsit ugattam, hogy majd otthon vírusos lesz, leejtik, ellopják a villamoson, de süket fülek, majd otthon az intézőből lementik, aztán ne foglalkozzak vele.

Igen. Most hívnak, hogy nem fut a számlázó. Néha előfordult, hogy a BIOS nem látta a vincsit, gondoltam bemegyek, 2 perc, sima ügy... Erre látom, hogy kicsit több partíció van, mint kellene, párosával ugyanaz a nevük, ugyanaz van rajta, koppig tele.

Kivettem a mastert, hordozhatót bekötöttem, aztán bootolt, és műxött, mint kisangyal. Így levontam, hogy szépen rághostolták, de ki, hol, mikor, merre? Amikor nem megy a net, vagy valami általános probléma van, akkor is "mi a baja, mikor élesz kész?" Azt nem képesek felfogni, hogy koszos a CD, és azért nem olvassa a lemezt, tehát súlyosak /mitől lett koszsos, múlt héten még működött, biztos ilyen sokáig tart, közben dolgoznának a gépen, de csináljam meg/

Szerintetek bonyolítsam, hogy konkrétan mi történt, vagy közöljem, hogy evvan, lehet vele barátkozni?
Make love not Wor.

#2 Felhasználó inaktív   joe39 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 4.804
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 30. 21:54

szólni kéne az ügyfélnek, hogy a kisfia ne ezen próbálgassa a "tudását".

#3 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2002. 07. 30. 23:14

idézet:
Ezt írta joe39:
szólni kéne az ügyfélnek, hogy a kisfia ne ezen próbálgassa a "tudását".[/quote]

Na, megfejtettem. Kérdeztem, hogy mit csinált a gép. Szokásos válasz, reggel még műxött, aztán most meg nem. Egy proggit akartak felinstallni, ami installálódott, de nem ment, csak a másik gépen. Elindítok egy ghostot, mire felcsillan a nő szeme: "ez volt az a program". Fasza. Felkészítettem, hogy kezdje szedni a Seduxent, de elhoztam a vincsit, mintha bármit is lehetne vele kezdeni. Most reggel 8-ig vissza kell csinálnom a számlázást, backup persze valamikor májusban, doksikról semmikor... Hurrá.
Make love not Wor.

#4 Felhasználó inaktív   joe39 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 4.804
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 30. 23:20

megint hosszú éccakád lesz...

#5 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2002. 07. 31. 09:08

idézet:
Ezt írta joe39:
megint hosszú éccakád lesz...[/quote]

Már volt. Most veszem csak észre, hogy világosodik. Faszkivan. User egyelőre örül, mert "csak" 20 számlája veszett el /véletlenül raktam el backupo/ de a doksikat még fel sem fogta. Délre jön a következő nehéz esetem, utána pihenésképpen lemegyünk falura, aztán wirelesst tesztelünk :-)
Make love not Wor.

#6 Felhasználó inaktív   trezor 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 161
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2002. 07. 31. 11:09

Ha ennyire luser, akkor emelj tarifat. Legyen egy listad a userek kepesitese szerint. Aki lamer, az fizessen....

#7 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2002. 08. 01. 01:59

idézet:
Ezt írta trezor:
Ha ennyire luser, akkor emelj tarifat. Legyen egy listad a userek kepesitese szerint. Aki lamer, az fizessen....[/quote]

Aki nem lamer, az is fizessen, de ne engem nézzenek hülyének.
Make love not Wor.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó