HWSW Informatikai Kerekasztal: You Are Empty - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

You Are Empty Welcome to the Communism

#141 Felhasználó inaktív   Qwerty4 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.709
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 03. 10:49

Idézet: N.M.I. - Dátum: 2008. júl. 2., szerda - 22:09

Most olvastam el az elozo 5 oldalt. Lehet meg kellene próbálnom a Win2k kompatibilitást? :think:

Próba cseresznye, ahogy szokták mondani. :D

Ajánlanám még a patchet, de csak vmi hang javító van hozzá és még unofficialt se találok...
Qwerty4

#142 Felhasználó inaktív   Qwerty4 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.709
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 28. 18:44

Tegnap újból feltettem ezt a fostalicska gamet, hogy fejezzem be a második végigjátszást.Ugye abbahagytam még nem is olyan rég, mert nem jött be másodszor, gondoltam hátha esetleg most rá tudok hangolódni.De a szerensétlen el se indult.Gratulálok, hogy ilyen szemetet gyártottak, hogy minden 2. embernél még  a menüt se hajlandó betölteni. :down:  :omg:
Ezzel ez a játék végleg leírva, hogy most még a játszásig se tudjak eljutni... :o Minnél többet próbálkozom ezzel a  játékkal, annál rosszabb lesz a véleményem róla... :rolleyes:

Szerkesztette: Qwerty4 2008. 08. 28. 18:45 -kor

Qwerty4

#143 Felhasználó inaktív   FragMaster 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.456
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 28. 18:47

Idézet: Qwerty4 - Dátum: 2008. aug. 28., csütörtök - 19:44

Ezzel ez a játék végleg leírva

Nálad...itt tökéletesen működött anno elsőre és akármilyen budget szaga volt, árasztott magából egy olyan atmoszférát ami meg bírt fogni :)
Gigabyte GA-P35-DS3, Core2Quad Q9550 + CM TX2, 2*1gb Adata 800+, 2*1gb Supertalent, MSI GeForce GTX460 Cyclone OC 1GB, SB Audigy, Chieftec CFT-550, Pioneer DVR-216D, Samsung SH-D163B, Samsung 320gb, Dell U2311H

#144 Felhasználó inaktív   Ilsyde 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.321
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 28. 18:57

Idézet: FragMaster - Dátum: 2008. aug. 28., csütörtök - 18:47

itt tökéletesen működött anno elsőre és akármilyen budget szaga volt, árasztott magából egy olyan atmoszférát ami meg bírt fogni :)

:up: Egyetertek.

Kar hogy nekem sem indult el masodik probalkozasra :Đ
C2D 2,66GHz | 4GB DDR2 | 9800GTX+ | Win7 64bit | WinXP 32bit (dual boot) | 1440x900 (19")

#145 Felhasználó inaktív   Qwerty4 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.709
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 28. 18:58

Idézet: FragMaster - Dátum: 2008. aug. 28., csütörtök - 20:47

Nálad...itt tökéletesen működött anno elsőre és akármilyen budget szaga volt, árasztott magából egy olyan atmoszférát ami meg bírt fogni :)

Elsőre, a  régi Sempron gépemen nem volt ilyen gond.De mikor már a második végigjátszásnál (újabb konfig) tartottam júliusban alig akart elindulni, most meg amikor folytatni szerettem volna egyáltalán nem jutott el a menüg.A korábban használt cselek se műküdtek most...
Azt az atmoszférát én is éreztem elsőre, másodszor már nem volt annyira érdekes.Jobb lett volna egy végigjátszásnál abbahagynom örökre. :)
Qwerty4

#146 Felhasználó inaktív   g4m3b0yHUN 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 11. 15. 19:02

Szevasztok, láttam h nagyon régiek a hozzá szólások, de gondoltam h fel dobnék 1 kérdést hátha szerencsém lesz és valaki reagál rá. :D :/ Lehet h hülye kérdést teszek fel mert egyszerűen csak gyengusz a videó kártyám és kész de nem vagyok biztos benne. Az lenne a problémám hogy mikor el kezdeném a játékot, be jön bal alsó sarokba a 2 kis üvegcse ami az életpontomat mutatja, azon kívül meg semmit nem látok. Vagyis olyan az egész kép mint 1 üveg amit szét törtek. Nem tud valaki esetleg megoldást erre? Le szedtem és elvileg fel tettem 2 patchet, meg v mi grafika javító fájlt is szedtem le. De előtte utána is ez volt a gond. ATI radeon 9550-es videó kártyám van. Igen nem mai darab, de nem tudom hogy simán csak nem bírja vagy h most ez 1 bug akar lenni. :s Előre is köszönök minden segítséget ha kapok. :)

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó