HWSW Informatikai Kerekasztal: DVD adatvesztés - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (112 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

DVD adatvesztés Problémák a megírt lemezekkel Értékeld a témát: -----

#81 Felhasználó inaktív   Henci Papa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 30.113
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 18. 10:46

Idézet: Stormrider - Dátum: 2004. máj. 17, hétfő - 17:59

Hol lehet kapni ennyiért, ha szabad kérdeznem? :)

Itt csak annyit, hogy Miskolc. Még nem vettem belőle - mert most nem volt - de legutóbb valami ilyen árat mondott az ipse - ha jól emléxem...  :think:  Majd ha vettem, jelzek (csak akkor lesz tuti az ár, ha már kifizettem  :D  )
Élj úgy, hogy a hajdani gyermek aki voltál, ne szégyelljen téged, a felnőttet.
Fórumszabályzat X@r1 X@r2
Lehetsz tökös gyerek, de csak Nekem lehet makkos az avatarom! :)

#82 Felhasználó inaktív   hege8 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 19. 21:28

Xbox lemezt lehet (gyárit) decrypterrel, mert nekem egy haver erősködik, hogy igen,
de csak ax Xbox-logo vobjai jönnek le. Kb 14 Mb...
Vagy ehhez meg más spéci kell?

#83 Felhasználó inaktív   PPeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 19. 23:12

A gyári Xbox lemez lényeges részei a normál PC-s fájlrendszerben nem láthatók, ezért - ezzel a módszerrel - csak az Xbox logós DVD-Video részt tudod látni és lekapni róla.

#84 Felhasználó inaktív   Eiki 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.378
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 20. 10:46

Idézet: hege8 - Dátum: 2004. máj. 19, szerda - 22:28

Xbox lemezt lehet (gyárit) decrypterrel, mert nekem egy haver erősködik, hogy igen,
de csak ax Xbox-logo vobjai jönnek le. Kb 14 Mb...
Vagy ehhez meg más spéci kell?

X-box iso készítéshez külön program kell.

#85 Felhasználó inaktív   hege8 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 21. 09:43

Eiki!
És mi a nevea cuccnak?

#86 Felhasználó inaktív   Eiki 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.378
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 21. 09:51

GDFIMAGE and/or ISOMAKER 1.21 or Higher

Amúgy egy kis segédlet, amit érdemes elolvasni: X-box scene

u.i.: néha használd a www.google.com-ot... :)

#87 Felhasználó inaktív   hege8 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2004. 05. 21. 21:51

;)  ;)  ;) KÖSZI EIKI!!!!!!!! ;)  ;)  ;)

#88 Felhasználó inaktív   hege8 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 21. 21:52

Ui.: Használtam, de ahol próbálkoztam, mindenütt a DVD Wizard Pro-t hangoztatták...

#89 Felhasználó inaktív   hege8 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 99
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 21. 22:59

Apropó, DVD+Rfrontról nem nagyon volt hozzászólás...
Most nálunk annyira a - az úr, vagy ott nincs ez a jelenség (PPéter, vélemény?) vagy csak nincs senkinek ilyen tapasztalata?

#90 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 21. 23:29

Én sose értettem ezt a "hosszutávú adattárolás" kérdést, miszerint vajon 5-10 év mulva (vki ilyen számokat emlegetett itt) visszaolvasható lesz-e a DVD. Erre annyit tudok kérdezni, hogy kinek van meg a 10 évvel ezelott (1994-ben) használt adattárolója? (floppy?!).
10 év mulva a Single Layer DVD már múzeum lesz.
És bár nem profi tesztprogram, de érdekes. Kifogytam a "Ritek Etalon" [lila] lemezekbol ,ezlrt valamit fehér Princo-ra irtam. Harmadszorra sikerult [NEC 2500] ugy, hogy a CDSpeed jol olvasta vissza a görbét. A lemez 4x. A 4x irás visszaolvasásakor hiba volt, a 2x olvasásakor fura volt egy kissé a graph. 6x-an tökéletes. :)
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#91 Felhasználó inaktív   Lord 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 36.428
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 22. 11:41

Idézet: Wyco - Dátum: 2004. máj. 22, szombat - 0:29

Én sose értettem ezt a "hosszutávú adattárolás" kérdést, miszerint vajon 5-10 év mulva (vki ilyen számokat emlegetett itt) visszaolvasható lesz-e a DVD. Erre annyit tudok kérdezni, hogy kinek van meg a 10 évvel ezelott (1994-ben) használt adattárolója? (floppy?!).
10 év mulva a Single Layer DVD már múzeum lesz.
És bár nem profi tesztprogram, de érdekes. Kifogytam a "Ritek Etalon" [lila] lemezekbol ,ezlrt valamit fehér Princo-ra irtam. Harmadszorra sikerult [NEC 2500] ugy, hogy a CDSpeed jol olvasta vissza a görbét. A lemez 4x. A 4x irás visszaolvasásakor hiba volt, a 2x olvasásakor fura volt egy kissé a graph. 6x-an tökéletes. :)

A NEC és a Toshiba utálja a Princot, úgyhogy nincs az eredményeken mit csodálkozni.
Írd meg egy Pio-val, vagy egy LG-vel a Princot, és nem lesz hiba.
Az adattárolási idővel tökéletesen egyetértek, a 10 éves CD-imet már inkább kidobnám, és az adatot sem másolnám át róla.  ( DE OVLASHATÓK!!!! a mai napig is, pedig full of noname lemezek... ) Floppym már nincs is.

Szerkesztette: Lord 2004. 05. 22. 11:43 -kor


#92 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 22. 15:51

Idézet: PPeter - Dátum: 2004. máj. 17, hétfő - 23:40

:D

És ezt ki mondta? Vagy bevetted az "A" class mesét?

:think:

Nem feltétlenül. De filmre, adatra ok-s volt eddig az írás, csak a box játékoknál szaraxik...  :confused:

#93 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 22. 15:52

Idézet: Eiki - Dátum: 2004. máj. 18, kedd - 9:20

1. Chippelve van egyáltatlán az X-box? :)
2. Van azóta új hivatalos firmware, az 1.07. (warning: csak miután az 1.06ot felraktad, azután lehet 1.07-et!)
3. Írj rá 1* Nero-val.

Így általában müxik, nagyon kevés adja meg magát :)

1. Nincs. Valami Evox menü izé van rajta, nem értek hozzá...  :think:
2. Sajna nem kivitelezhető, már amennyiben ehhez számítógép is kell (gondolom igen).
3. Az lesz.

Szerkesztette: FakeJack 2004. 05. 22. 15:55 -kor


#94 Felhasználó inaktív   Mister K 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 89
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2004. 05. 22. 17:53

Sziasztok!

LG GSA 4040B-hez milyen márkájú DVD lemezek ajánlottak?? Néztem azz az NEC-s linket, amit belinkelt ide valaki, nekem is valami ilyenre lenne szükségem, csak az a baj, hogy az LG oldalán semmi ilyenre utalót nem találtam...  :reklamacio:

Tud nekem segíteni valaki?  :confused:

Előre is köszi!

Mister K.

#95 Felhasználó inaktív   Eiki 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.378
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 22. 20:40

Idézet: FakeJack - Dátum: 2004. máj. 22, szombat - 16:52

1. Nincs. Valami Evox menü izé van rajta, nem értek hozzá...  :think:
2. Sajna nem kivitelezhető, már amennyiben ehhez számítógép is kell (gondolom igen).
3. Az lesz.

Az Evox-os X-boxok boot lemezről indulnak, arról, hogy esetleg nem esznek meg mindent sajnos nem tudok.
A firmware updatehez természetesen szg. kell, de ha szabad kérdeznem, mi ebben a nem kivitelezhető? :)

#96 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 22. 21:41

Idézet: Eiki - Dátum: 2004. máj. 22, szombat - 21:40

Az Evox-os X-boxok boot lemezről indulnak, arról, hogy esetleg nem esznek meg mindent sajnos nem tudok.
A firmware updatehez természetesen szg. kell, de ha szabad kérdeznem, mi ebben a nem kivitelezhető? :)

Hogy nincs. Mármint számgép. :D Mármint Xbox A pontban van, számgép pedig B-ben. ;)
Boot-lemez?  :think: Erről nem is tudtam, de mondom, nem értek hozzá. Egyébként tényleg érdekes, mert van olyan játék, amit simán visz, és néhányat a zistenneksenem, csak kiírja, hogy rossz vagy koszos lemez, cseréld ki.  :reklamacio: Pedig mind Princo.  :confused:

#97 Felhasználó inaktív   HAMMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.485
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 22. 21:53

Idézet: Wyco - Dátum: 2004. May. 22, Saturday - 0:29

Én sose értettem ezt a "hosszutávú adattárolás" kérdést, miszerint vajon 5-10 év mulva (vki ilyen számokat emlegetett itt) visszaolvasható lesz-e a DVD. Erre annyit tudok kérdezni, hogy kinek van meg a 10 évvel ezelott (1994-ben) használt adattárolója? (floppy?!).

floppy? nekem.

10eves softwarek kozul en se hiszem, hogy sokat fogok hasznalni.
de hogy 10ev mulva is szeretnek zenet hallgatni, vagy esetleg eszembe jut, hogy egy "regi" filmet de jo lenne megnezni, netan sajat videot valamilyen esemenyrol...hasonlo okok miatt szerintem igen lenyeges, hogy meddig "el" egy hordozo.

Szerkesztette: HAMMER 2004. 05. 22. 21:54 -kor


#98 Felhasználó inaktív   Eiki 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.378
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 23. 09:41

Idézet: FakeJack - Dátum: 2004. máj. 22, szombat - 22:41

Hogy nincs. Mármint számgép. :D Mármint Xbox A pontban van, számgép pedig B-ben. ;)
Boot-lemez?  :think: Erről nem is tudtam, de mondom, nem értek hozzá. Egyébként tényleg érdekes, mert van olyan játék, amit simán visz, és néhányat a zistenneksenem, csak kiírja, hogy rossz vagy koszos lemez, cseréld ki.  :reklamacio: Pedig mind Princo.  :confused:

Még mindig nem vágom. Te csinálod a DVD-ket az X-hez, akkor hozzáférsz a géphez amivel írsz - ergo nincs akadálya az updatenek.
Nekem azokat a gamekat nem vitte, amik gyorsan voltak írva sz*r alapanyagra, lásd Princo. Az 1* írt, Ritek G04 lemezeket mind tökéletesen, kattogás nélkül olvassa. Megoldás: felejtsd el a Princot :) (Ja és ma kipróbálom, hogy Traxdata lemezre 2* ill. 4* írt DVD-k fainak-e vagy nem.)
Ja és talán létrehozhatnánk egy külön topicot a témának, mert ez itt már kicsit OFF.

#99 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 23. 09:59

Idézet: Eiki - Dátum: 2004. máj. 23, vasárnap - 10:41

Még mindig nem vágom. Te csinálod a DVD-ket az X-hez, akkor hozzáférsz a géphez amivel írsz - ergo nincs akadálya az updatenek.
Nekem azokat a gamekat nem vitte, amik gyorsan voltak írva sz*r alapanyagra, lásd Princo. Az 1* írt, Ritek G04 lemezeket mind tökéletesen, kattogás nélkül olvassa. Megoldás: felejtsd el a Princot :) (Ja és ma kipróbálom, hogy Traxdata lemezre 2* ill. 4* írt DVD-k fainak-e vagy nem.)
Ja és talán létrehozhatnánk egy külön topicot a témának, mert ez itt már kicsit OFF.

Köszönöm a segítséget. :) Mindjárt keresek egy topicot, hátha már volt ilyen. Részemről  :offtopic: vége. ;)

Megtaláltam a topikodat közben.

Szerkesztette: FakeJack 2004. 05. 23. 10:09 -kor


#100 Felhasználó inaktív   [Fishi] 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 428
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 23. 19:34

Szasztok!

:offtopic:

PPeti!

Régóta szeretnék hasonló témában kérdezni tőled néhány dolgot emailben. Egyszer próbáltam már, de nem válaszoltál (gondolom elfoglalt voltál). Csak arra lennék kíváncsi, hogy milyen címre - milyen témával írjak, hogy biztosan elolvasd?
Nagyon köszi!

OntOpIk

Ha a lemezre is az van szitázva, hogy Ritek, akkor az biztosan Ritek gyártmány, vagy ez se biztosíték?

Üdv: Fishi

Téma megosztása:


  • (112 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó