HWSW Informatikai Kerekasztal: Külső HDD probléma - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Külső HDD probléma nemi látják a programok a HDD-met Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Rickyller 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 14. 15:04

Sziasztok!

Az a probléma merült fel nálam, hogy estére bekapcsolva hagytam a laptopomat, hogy a torrentjeimet seedeljem egy kicsit, amiket a MEDION HDDrive-n GO nevezetű 1TB-os külső USB 3-mas HDD-men tárolok. A laptop egy eredeti windows 8.1-gyel rendelkezik, az USB slot amit használtam szintén USB 3-mas volt. Az este folyamán a torrentek seedeltek, de reggel már amikor felkeltem, nem tudtam megnyitni a HDD-met, amin kb 6-700GB fontos adat van. Alul az asztalon az USB jel alatt ott találom, hogy ki lehet adni (azaz eltávolítani) az eszközt a gépről, de sehol sem tudom megnyitni illetve belenézni a tárhelyembe. Sem a Total Commander, sem pedig a Windows Intéző nem látja. Mi a teendő? Kérlek benneteket segítsetek megoldani ezt a súlyos problémámat! Előre is köszönöm!

Üdvözlettel:
Rickyller

#2 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2015. 05. 14. 18:32

Vincsit ki kell venni a keretből, mert ha mázlid van, akkor csak az döglött el. Utána egy rendes dokkolóval gépre dugni, majd várni a csodát.
Make love not Wor.

#3 Felhasználó inaktív   Rickyller 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 14. 21:04

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2015. 05. 14. 19:32

Vincsit ki kell venni a keretből, mert ha mázlid van, akkor csak az döglött el. Utána egy rendes dokkolóval gépre dugni, majd várni a csodát.


Köszönöm szépen! Remélem ennyi a gond!

#4 Felhasználó inaktív   Samuraj 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.086
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 05. 15. 21:14

vagy a vinfos 8/7/akárhányas már megint eltüntette a partíciót (bejegyzést)

mellesleg ez is egy sokadik külső hdd-s téma, indítványozok egy kiemeltet (az egyik korábbit amibe sokat írkáltunk). Vagy ennek a fórumnak már mindegy... (?)
A vindóz nem program! Nem lehet memória igénye! Csak egy alaprendszer, amin a programok futhatnak, nekik lehet memória igényük! A vindóz igenis érje be 64Kilobyte-val! Kiváltképp a telepítője!

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó