HWSW Informatikai Kerekasztal: Robbanás előtt a hordozható játékkonzolok piaca? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Robbanás előtt a hordozható játékkonzolok piaca? A cikkel kapcsolatos hozzászólások

#1 Felhasználó inaktív   Ytse 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 7.244
  • Csatlakozott: 2000. okt. 26.

Elküldve: 2004. 06. 03. 09:22

Robbanás előtt a hordozható játékkonzolok piaca?

Idézet

A néhány napja megrendezett E3 szakkiállításon a Sony PSP és a Nintendo DS bemutatkozásával immáron bizonyossá vált, hogy a hordozható játékkonzolok előtt hatalmas jövő áll. A Jupiter Research piackutató cég előrejelzése szerint a felhasználóinak száma 2009-re 43 millióra emelkedik, ez évi átlagban 16 százalékos növekedést jelent.


#2 Felhasználó inaktív   EG0 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 419
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 04. 00:54

Idézet: Ytse - Dátum: 2004. jún. 3., csütörtök - 8:22


Klasszak.. hm.. 89-90 tájékán még én is Game Boy-on éltem, azt hiszem ott kezdődött minden :-) Pont tegnap gyűjtöttem össze a játékaim hozzá.
Szóval szépek, jók, öröm hogy a játékok még a régi neveken futna (ridge racer, sonic..), de valók ezek huszonéveseknek metrón gyakni a gonoszt?

#3 Felhasználó inaktív   vers 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 04. 01:44

a PSP kb a ps2 szintjén van hadverileg, szal a játékok minöségével nem lesz gond
mp3, filmezés , pda funkciok
jo kis gép lesz
ha a nintendo csak ezt a ds-t tudja ellene felhozni akkor abbol csöd lesz
M-12 technology

www.m12technology.com

I'm CEO bitch

#4 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 04. 05:21

Mondjuk hogy Magyarországon a PSP-ből nem nagyon fognak eladni, az tuti... (ár, ár, ár....:( )
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#5 Felhasználó inaktív   Orgi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.437
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 04. 06:16

Idézet: EG0 - Dátum: 2004. jún. 4., péntek - 1:54

de valók ezek huszonéveseknek metrón gyakni a gonoszt?

Hát én 25 múltam és pont most gondolkozom egy Nintendo Gameboy Advance SP beszerzésén...sokat utazom és nem lenne rossz dolog. Ha jól láttam még Baldur's Gate is van rá:) Szerintem unaloműzésnek tökéletes 25 évesen is. Kár, hogy a flash kártya olyan drága hozzá, már csak ez miatt filózok rajta. Bár ha ez a DS ilyan hamar itt lesz lehet megvárom. A PSP-t nem tartom jó ötletnek, mekkora már...

#6 Felhasználó inaktív   bálesz 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.595
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 04. 08:18

A PSP jópofának tűnik, de azért 75ezret nem adnék egy hordozható konzolért. Jó, tudom, megy majd lejjebb is :) Arra kiváncsi leszek, hogy a filmet milyen lesz rajta nézni :)
"Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó..."
"Ez egy álomszép vasúti hid, ami biztosan ott lesz"
"Szabadságot Svájcnak!!!"
Konfig

#7 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2004. 06. 04. 10:12

Idézet: Diablovazze - Dátum: 2004. jún. 4., péntek - 6:21

Mondjuk hogy Magyarországon a PSP-ből nem nagyon fognak eladni, az tuti... (ár, ár, ár....:( )

Viccelsz?
"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#8 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2004. 06. 04. 10:14

Szerk. megj.: Sajnos már nem élnek az általam beszúrt linkek! :(

Szerkesztette: Piftuka 2004. 06. 04. 10:17 -kor

"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#9 Felhasználó inaktív   Piftuka 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 23.608
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2004. 06. 04. 10:20

Kép
[ Kattints ide a teljes méretű képhez ]


GRAN TURISMO 4 disc

PSP hátulról fotózva

Forrás: www.hardwired.hu

Szerkesztette: Piftuka 2004. 06. 04. 10:20 -kor

"If i could fly, like the king of the sky..."

"A magad tetteiért akkor is te vagy a felelős, ha más a hibás."

#10 Felhasználó inaktív   Hummin 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 706
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 05. 14:42

A cikkből:

Idézet

A konzol gombjai a PlayStation kontrollerek megszokott elrendezését követik, azzal a különbséggel, hogy itt nem találkozhatunk az analóg karokkal.


Sorry, de én úgy tudom, és olvastam hogy van rajta analóg kar, ha nem is szembeötlő. Mégpedig a digitális pad alatt egy darab. Elsőre talán nem lehet észre venni, de az az. Igaz hogy karnak nem igazán nevezhető. :)
.:: Hummin ::.    We have a dream      Lotus Elise: A Nimble Car

#11 Felhasználó inaktív   cyberkid 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 215
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 06. 09:07

Idézet: Orgi - Dátum: 2004. jún. 4., péntek - 5:16

Hát én 25 múltam és pont most gondolkozom egy Nintendo Gameboy Advance SP beszerzésén...sokat utazom és nem lenne rossz dolog. Ha jól láttam még Baldur's Gate is van rá:) Szerintem unaloműzésnek tökéletes 25 évesen is. Kár, hogy a flash kártya olyan drága hozzá, már csak ez miatt filózok rajta. Bár ha ez a DS ilyan hamar itt lesz lehet megvárom. A PSP-t nem tartom jó ötletnek, mekkora már...


Arra nem gondoltál esetleg, hogy lehet olvasni is, szépirodalmat vagy bármit... :rolleyes: Szerintem ez gyerekes. Én még közel se vagyok 25, de ha ingyen adnák akkor is csak két napig kéne. Na mindegy...

#12 Felhasználó inaktív   playback 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 06. 10:18

Idézet: cyberkid - Dátum: 2004. jún. 6., vasárnap - 10:07

Arra nem gondoltál esetleg, hogy lehet olvasni is, szépirodalmat vagy bármit... :rolleyes: Szerintem ez gyerekes. Én még közel se vagyok 25, de ha ingyen adnák akkor is csak két napig kéne. Na mindegy...

en pl szoktam olvasni, de pl metron vagy buszon nem igazan lehet, max héven
- I beat the shit out of some kids today. [...] It made me feel good about myself. It was like I did something constructive with my life.

Postmodern cultural critique has fried my brain. I have no soul left. I am a sad, cold, evil, twisted person.

#13 Felhasználó inaktív   Hypno 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 843
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 08:59

Idézet: Orgi - Dátum: 2004. jún. 4., péntek - 5:16

Hát én 25 múltam és pont most gondolkozom egy Nintendo Gameboy Advance SP beszerzésén...sokat utazom és nem lenne rossz dolog. Ha jól láttam még Baldur's Gate is van rá:) Szerintem unaloműzésnek tökéletes 25 évesen is. Kár, hogy a flash kártya olyan drága hozzá, már csak ez miatt filózok rajta. Bár ha ez a DS ilyan hamar itt lesz lehet megvárom. A PSP-t nem tartom jó ötletnek, mekkora már...

Jo otlet!
GBA SP-re gyakorlatilag minden megjelenik kicsit atdolgozva, de allat jo hangulattal!
Nyugodtan vegyel a kollegam 27 eves es tolja rendesen. :D

Hypno
"csak egy apro problemam lenne..."

#14 Felhasználó inaktív   freeone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.328
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 13:50

Idézet: cyberkid - Dátum: 2004. jún. 6., vasárnap - 9:07

Arra nem gondoltál esetleg, hogy lehet olvasni is, szépirodalmat vagy bármit... :rolleyes: Szerintem ez gyerekes. Én még közel se vagyok 25, de ha ingyen adnák akkor is csak két napig kéne. Na mindegy...

én is sokat utazom, és ha az ára lentebb lesz, talán veszek psp-t. nem rossz dolog, ha a kedvenc játékomat a vonaton is játszhatom. olvasni ugyanis nyugiban otthon szeretek.
A person who does not share is not only selfish, but bitter and alone. (Paulo Coelho)

#15 Felhasználó inaktív   Normika 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 724
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 13:57

Ez furi mert en nem nagyon ismerek olyan helyzetet amiben ne tudnek olvasni. Egy vonat, metro, kocsma, ilyesmi meg se kottyan. Viszont ha nekiallnek egy ilyennel jatszani a jo kis magyar vonatokon mondjuk este, tuti hogy ot perc alatt lemarkecolnanak mindenfele sotet alakok :D
Meg engem nem gyengen zavarna is, ha egy 70-80 rugos bizbasszal jatszogatnek anyuka meg a ket kisgyereke elott...
Reggeli Londonban
Ebéd New Yorkban
Csomag a Bermudákon                               British Airways

#16 Felhasználó inaktív   freeone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.328
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 14:17

Idézet: Normika - Dátum: 2004. jún. 7., hétfő - 13:57

Ez furi mert en nem nagyon ismerek olyan helyzetet amiben ne tudnek olvasni. Egy vonat, metro, kocsma, ilyesmi meg se kottyan. Viszont ha nekiallnek egy ilyennel jatszani a jo kis magyar vonatokon mondjuk este, tuti hogy ot perc alatt lemarkecolnanak mindenfele sotet alakok :D
Meg engem nem gyengen zavarna is, ha egy 70-80 rugos bizbasszal jatszogatnek anyuka meg a ket kisgyereke elott...

én is tudok bárhol olvasni, ugyanúgy élvezem is. csak abbahagyni, félbehagyni utálom, ami egy játéknál nem gond. egyébként a "gyerekek előtt játszani csunya dolog" jogos, egyetértek veled.
A person who does not share is not only selfish, but bitter and alone. (Paulo Coelho)

#17 Felhasználó inaktív   Orgi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.437
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 20:40

Idézet: cyberkid - Dátum: 2004. jún. 6., vasárnap - 10:07

Arra nem gondoltál esetleg, hogy lehet olvasni is, szépirodalmat vagy bármit... :rolleyes: Szerintem ez gyerekes. Én még közel se vagyok 25, de ha ingyen adnák akkor is csak két napig kéne. Na mindegy...

Hát lenne egy fogadásom hogy többet olvasok nálad, de ez nehezen bizonyítható, ezen elkezdeni vitatkozni meg tényleg gyerekes lenne...nem lehet mindig olvasni, ha van szabadidőd. A GBA azért érdekelne, mert kicsit 3d undorom is van.
Mellesleg ha annyit olvasol te is, biztos tudsz is: annyit írtam nem lenne rossz dolog és gondolkozom a dolgon. Még mindig elég jó dolognak tartom, mint unaloműzőt - próbáltál már 6 órás, hajnali 2-ig tartó képviselő-testületi ülést végigülni, amin szétunod az agyad és nem tudod sírjál-e vagy nevessél közben? Nekem pont egy ilyenen jutott eszembe ez először...

#18 Felhasználó inaktív   Orgi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.437
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 20:59

Idézet: Normika - Dátum: 2004. jún. 7., hétfő - 14:57

Ez furi mert en nem nagyon ismerek olyan helyzetet amiben ne tudnek olvasni.

Én viszont igen, fentebb vázoltam. Mellesleg a felgyülemlő agressziót is jobban le lehet ezzel vezetni, mint 1 könyvvel:)

#19 Felhasználó inaktív   Orgi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.437
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 21:01

Idézet: playback - Dátum: 2004. jún. 6., vasárnap - 11:18

en pl szoktam olvasni, de pl metron vagy buszon nem igazan lehet, max héven

Ebben is van vmi...

#20 Felhasználó inaktív   HaZeX 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.953
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 21:02

Idézet: cyberkid - Dátum: 2004. jún. 6., vasárnap - 8:07

Arra nem gondoltál esetleg, hogy lehet olvasni is, szépirodalmat vagy bármit... :rolleyes: Szerintem ez gyerekes. Én még közel se vagyok 25, de ha ingyen adnák akkor is csak két napig kéne. Na mindegy...

Majd ha nagy leszel, és a 25 is csak távolabbi emlék, akkor majd kinövöd ezt a "szerintem ez gyerekes" hozzáállást, és szívesen letologatsz valami penge kis játékot a tömegközlekedésen hazafelé zötykölődve. Hidd el, saját tapasztalat! :)

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó