HWSW Informatikai Kerekasztal: túlzó elvárások? + általam talált ajánlatok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (34 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

túlzó elvárások? + általam talált ajánlatok ...ha fenn a topic, kukkants be

#21 Felhasználó inaktív   alvaro 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.885
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 11. 01:50

jaj, a fejvadaszok naggggyon rulezek birnak lenni :D

kedvencem az volt, amelyik, miutan programozonak nem kellettem valahol, folajanlotta, hogy mehetek minimalert ujsagot csomagolni torokbalintra (fehervarrol!), hajnali fel otkor indul a busz :Đ

komolyan, maig bant, hogy nem ugrottam azonnal. eletem nagy lehetoseget szalasztottam el :think:

Szerkesztette: alvaro 2004. 11. 11. 01:51 -kor

Shame on us, doomed from the start
May God have mercy on our dirty little hearts

#22 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 13. 17:28

Hasonlóan hozzám. Mehettem volna 60k-ért a CHSbe árufeltöltőnek, reszkettem a várakozástól, de aztán mégse hivtak.

#23 Felhasználó inaktív   kisgabo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.347
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 14. 16:54

Idézet: 2-More - Dátum: 2004. nov. 13., szombat - 18:28

Hasonlóan hozzám. Mehettem volna 60k-ért a CHSbe árufeltöltőnek, reszkettem a várakozástól, de aztán mégse hivtak.

mert volt olyan hüje, aki 55é ment oda. :lama:

amúgy:


Amit kínálunk: - dinamikus munka
  - fiatalos csapat
  - versenyképes jövedelem   :nevet2:
  - elörelépési lehetöségek  :bolond:


A pályázatoknak tartalmaznia kell a pályázó: - személyes adatait
  - végzettségét
  - szakmai tapasztalatát   / ????
  - nyelvismeretét/nyelvtudását            /   :lefety: 60k-ért tolmács
  - számítógépes ismeretét
  - képességeit, készségeit  
  - motivációját   /  :nevet2:   60k ért mi motivál egy embert?




azért nem hivtak, mert látták rajtad,  nem vagy akkora balek, hogy ennyiért hosszútávon rabszolgamelózz.

sokkal szerényebben nyomulj a gány melóra.

Szerkesztette: kisgabo 2004. 11. 14. 16:57 -kor


#24 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 14. 17:06

Én csak megkérdeztem a csókát a telefonban, hogy ok hogy kicsit túlképzett vagyok a melóra, de van valami előrelépési lehetőség? Lehet hogy nem voltam elég alázatos? Úgy kellett volna bemennem a CHSbe, hogy előtte darabokra tört palacknyakakat hintek magam elé, majd azokon seggel-térdel végig kúszok-mászok, aztán a kisfőnök előtt kiherélem magam egy rozsdás zsilettel, a homlokomba billogozok egy CHS logót, mindeközben pedig sündisznóbőrös vezeklőkorbáccsal verem a hátam és a mellem, és közben fejhangon üvöltöm, hogy én bűnöm, én bűnöm, én igennagy bűnöm? Vagy mi kellett volna még?

#25 Felhasználó inaktív   kisgabo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.347
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 14. 18:00

Idézet: 2-More - Dátum: 2004. nov. 14., vasárnap - 18:06

Én csak megkérdeztem a csókát a telefonban, hogy ok hogy kicsit túlképzett vagyok a melóra, de van valami előrelépési lehetőség? Lehet hogy nem voltam elég alázatos? Úgy kellett volna bemennem a CHSbe, hogy előtte darabokra tört palacknyakakat hintek magam elé, majd azokon seggel-térdel végig kúszok-mászok, aztán a kisfőnök előtt kiherélem magam egy rozsdás zsilettel, a homlokomba billogozok egy CHS logót, mindeközben pedig sündisznóbőrös vezeklőkorbáccsal verem a hátam és a mellem, és közben fejhangon üvöltöm, hogy én bűnöm, én bűnöm, én igennagy bűnöm? Vagy mi kellett volna még?

:D

isteni a szöveg.

gőzöm sincs, ezek mit várnak el, mindenesetre pofátlanok, és nem zavarja őket.

szar világ ez kérem.

#26 Felhasználó inaktív   2-More 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 16.294
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 14. 20:03

Na igen. De mivel sikerült végülis munkát szerezni,a pofámat befoghatom, a CHS meg beveheti a lóét, egészen gyomorig.

#27 Felhasználó inaktív   szabiii 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 905
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 10. 10:17

Idézet: Zer0 - Dátum: 2004. nov. 8., hétfő - 14:02

köztiszt viselő vagyok, elvileg munkámmal, segítem az állam működését, de hogy én mitől működöm, az senkit sem érdekel...


jahh, ennél jobban nem tudtam volna én se megfogalmazni. hol vagyol ktv?


vállalkozó kedvűeknek (sajnos nem itthoni) lehetőségek:

Akarsz Ausztriában az Infineon-nál, vagy máshol dolgozni? :
http://jobpilot.hu/j...ch.phtml?region[]=204       >204 is az url része

pl:
SAP Österreich GmbH 
,        Support Consultant Financials - 3000060     Wien 
Siemens AG Österreich 
,        Technical Solutions Consultant für WLAN (m/w)     Wien 
Infineon Technologies Austria AG  ,        Technology Development / Process Integration Automotive MOSFET (17677-45-AI-VIH-KP)     Villach 
Infineon Technologies Austria AG 
,        Analog/Mixed-Signal Methodologist (17210-34-SMS-GRA-000)     Graz 
Infineon Technologies Austria AG 
,        Technology Platform SAP - XI Expert (16975-34-IT-KLG-KP)     Klagenfurt 
Infineon Technologies Austria AG 
,        Contactless Chipcard System Engineering and Standardization    Graz 
Computer Associates International GmbH 
,        Mitarbeiter /in Rezeption     Wien    :)  hehe, itt recepciósként kapnám az ötszörösét a mostani fizumnak...

jah, egyébként meg túlkínálat van közgazdász, jogász, ( <- "gyorsan meggazdaxok" -emberkék; most koppannak) lassan informatikusból is, máshol meg hiányzik a munkaerő:

http://www.vagy.hu/cikk.php?id=485
"Munkanélküliség és munkaerőhiány egy városban. Nagy hiány van tapasztalt, jó szakmunkásból, legyen az asztalos vagy kőműves. Az embereket elsősorban a fizetés érdekli, nem a munka milyensége, minősége.

A vállalkozó szerint ma Magyarországon szakmunkáshiány van. Beszélt már erről kollégáival is, és egyetértenek abban, hogy komoly szakemberből nagyon kevés van, legyen az kőműves, lakatos, vagy festő. Ő viszont csak jó minőségű árut ad ki a kezéből, ezért inkább kevesebb emberrel, kevesebb munkát vállal el, de a végeredménynek mindig tökéletesnek kell lennie.
"

én már régóta mondom, f**nak tanultam ennyit, hogy 57 nettóval kiszúrják, mentem volna vízvezetékszerelőnek, fűtésszerelőnek, olyan király életem lenne, hogy ihaj.... mondjuk aki ma munkát akar, az tanulja ki a villanyszerelő szakmát gyorsan, azt' váltsa ki a vállalkozóit, és dolgozzon számlaadás nélkül, százezreket kaszál, igaz sok melóval, meg egy kis reklámmal.... komolyan gondolkodok én is, mert eccerűen sok az albi+autorészlet+kajapica+stb+stb,  :(

de ha jobban belegondolok, a hányás kerülget, hogy idáig kell jutnia az embernek: vagy tanul nyelvet és elhúz az országból, vagy kényszerből olyan szakmát választ, amit nem nagyon szeret csinálni :mad:

meghát amit még ez qvv!%'!%szop kormány is rátesz: még a jelenlegi kisfizus melómér' is izgulnom kell, mer' a rablóbanda elb*ta az ország pénzét, most meg rajtunk spórol, megszorít, leépít, koltségcsökkent....   :reklamacio:   :fuck:

Szerkesztette: szabiii 2005. 02. 10. 10:19 -kor

'/###############:"  ~  ' ":################'
/,  .   .   .   .    .  .   .;  ~    ~   ~  ;   '"##########.:
Í@@@@@@@@@@; .   ~  ~   ~ ,    .    .   .    .   .  .:
I@@@@@@@@@@@@.   ~   ,@@@@@@@@@@@@@.
A kormány súlyosan károsítja az Ön és környezetében élők egészségét!

#28 Felhasználó inaktív   gpek 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 381
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 13. 10:06

Hát engem egy hónapja kölcség csökkentett a GY-M-S megyei közighiv. hogy miért? azért mert túl jól dolgoztam mert olyan weblapot írtam hogy nem kell tovább programozni Saját CMS rendszer! És így nincs szükség programozóra!

Amúgy történetek a nagyvilágból:

Infós állás kis angol nyelvtudás meghirdetve! Elbeszélgetésen közlik angol lesz a főnököd! Én meg mondtam hogy hol Angliában? Na hát nem kellett több elástam magam náluk!

Kis reklámtervező cég mindenest keresett! VOLT PROTEKCIÓ! Aztán rájöttek hogy nekik nem is kell ember!

Gyerekek!! Meg kéne alapítani egy ausztriai interntes céget! Ez komolyat kaszíroznánk de Mo-n csak a p@r@szt lump fröcsért megvehető tanácselnökök dohányfüstjét szívhatjuk minimálbér 20%-áért és minden nap el mondják nem muszály itt dolgozni!!!

Nekem  van 2 év tapasztalatom Fősuli folyamatban! De az infoszakma elveszi az ídőm 90% át csajok ezért nem repesnek, ha meg ezt nem teszed lemaradsz a fejlődéssel nagyon széles lett az Info paletta és speciális emberek kellenének nem ugy hogy ha két iskolát kijártál akkor kb 7-8 program nyelvben tudsz egy hajszálnyit programozni de egyikben sem igazán.

Főiskolán meg a szakmát kellene tanítani! Erre is vannak történeteim mikor segítséget kér egy 3. évf. SZE. Műinfós milyen procit vegyek alaplapot már vettem. LOL

Szóval nehéz nagyon nehéz
GPEK WEBDESIGN & SITEBUILD
2004 www.gpek.hu | gpek@vipmail.hu

#29 Felhasználó inaktív   Lipton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.494
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 02. 13. 16:14

Azt én is nagyon szeretem, amikor több e-mailre se válaszolnak a cégek. :) Többször is előfordult már, hogy azt hittem nem megy rendesen a levelezésem.
Minek adnak meg e-mail címet, ha úgyis szarnak rá?

#30 Felhasználó inaktív   NEUROFiRE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.021
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 11. 16:39

Idézet: szabiii - Dátum: 2005. febr. 10., csütörtök - 10:17

meghát amit még ez qvv!%'!%szop kormány is rátesz: még a jelenlegi kisfizus melómér' is izgulnom kell, mer' a rablóbanda elb*ta az ország pénzét, most meg rajtunk spórol, megszorít, leépít, koltségcsökkent.... :reklamacio: :fuck:

Nalunk is koltsegcsokkentenek (eleg erdekes modon, de ezt hagyjuk), ugyhogy maradok az adott szervezetnel, de elkerulok mashova, ahol tobbet dolgozok, kevesebb penzert, tok ismeretlen helyen, raadasul olyasmit, ami nem szakmam, es nem is kulonosebben rajongok erte.

Fasza lesz, kurvara orulok.

#31 Felhasználó inaktív   FJ_FoX 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 276
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 13. 17:52

Sziasztok!

a ceg nem valaszol a levelemre temara valaszolva=
Mostanaban kerestunk ket helpdeskes embert, 3 nap alatt bejott cirka 2-300 level. Mar az is egy eleg huzos melo, hogy ebbol kivalogassa az ember azt 15-20 fot akit felhiv, nem hogy valaszlevelet irjon a tobbieknek.

Jotanacsok:
1, ha levelet kuldesz akkor a cimmezoben a rendes neved legyen
2, a jelentkezo levelben mindenkeppen irjal nehany sort, de ne sokat!
3, vedd figyelemebe, hogy leveled egy a tobb szaz kozul.
4, Kulon csatolj motivacios levelet, ne tul hosszut.
5, az oneletrajzba ne irjal tul sokat, szoritkozz a tenyekre, aki el fogja olvasni nem kisregenyt akar hanem egy adathalmazt amibol le tudja szurni, hogy te vagy az idealis jelolt.

FJ

#32 Felhasználó inaktív   kroozo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 13. 23:02

Idézet: FJ_FoX - Dátum: 2005. márc. 13., vasárnap - 17:52

Sziasztok!

a ceg nem valaszol a levelemre temara valaszolva=
Mostanaban kerestunk ket helpdeskes embert, 3 nap alatt bejott cirka 2-300 level. Mar az is egy eleg huzos melo, hogy ebbol kivalogassa az ember azt 15-20 fot akit felhiv, nem hogy valaszlevelet irjon a tobbieknek.

Jotanacsok:
1, ha levelet kuldesz akkor a cimmezoben a rendes neved legyen
2, a jelentkezo levelben mindenkeppen irjal nehany sort, de ne sokat!
3, vedd figyelemebe, hogy leveled egy a tobb szaz kozul.
4, Kulon csatolj motivacios levelet, ne tul hosszut.
5, az oneletrajzba ne irjal tul sokat, szoritkozz a tenyekre, aki el fogja olvasni nem kisregenyt akar hanem egy adathalmazt amibol le tudja szurni, hogy te vagy az idealis jelolt.

FJ

Ne haragudj, de azért az elég nagy gáz, ha nem tudtok összerakni egy a maradéknak automatán bocs, nemnyert levelet küldő scriptet. Senki nem azt várja imho, hogy részletes indoklással cukorszirpupba öntött levelet kapjon, hanem hogy ha kiesett a rostán, akkor arról tudjon. Ha vki veszi a fárattságot, hogy utánatok nézzen és levelet írjon, akkor vegye a cég is a fáradtságot hogy egy választ megeresszen. Mellesleg most végiggondoltam közben, és mindeféle mailszerveres varázslást, meg egyéb izét nem használva kizárólag csak vmi kicsit is értelmesebb levelezőre támaszkodva (legyen benne addressbook, wow) simán meg tudnám a nemnyert levelek problémáját úgy oldani, hogy az az egész elején 5-10 perc, majd per luzer ~15 sec, és a végén a nemnyert levél megírását jelenti pluszmunkaként (Mellesleg mintha ez (is) lenne a HR dolga). Ha még egy kicsit értelmesebb a levelezőprogram, akkor még névre is fog szólni. Szal ne haragudj, de nekem ez nem kifogás.
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul.


“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”

#33 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2005. 03. 14. 11:59

Híjj, párom egy éve melónélküli, azóta nézeget 1-2 céget, hogy naponta megjelenik ugyanaz a hirdetés, napi aktualitással. Most akkor ők szeretnének sokat kérni, keveset adni, vagy nincs rá ember, vagy ezek milyen melók?

Van aki titkárnőt keres fél éve, sürgősen. Másrészt baszottsok a nem létező mailcím, tele postaláda, nem hívható mobilszám. Naponta megjelenik egy hirdetés telszámmal, de aznap kimegy 2 hétre külföldre az illetékes, aztán majd ráér, nem ér rá, nem tudják.

Kabaré.
Make love not Wor.

#34 Felhasználó inaktív   kisgabo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.347
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 03. 14. 13:33

Idézet: Jahno - Dátum: 2005. márc. 14., hétfő - 12:59

Híjj, párom egy éve melónélküli, azóta nézeget 1-2 céget, hogy naponta megjelenik ugyanaz a hirdetés, napi aktualitással. Most akkor ők szeretnének sokat kérni, keveset adni, vagy nincs rá ember, vagy ezek milyen melók?

Van aki titkárnőt keres fél éve, sürgősen. Másrészt baszottsok a nem létező mailcím, tele postaláda, nem hívható mobilszám. Naponta megjelenik egy hirdetés telszámmal, de aznap kimegy 2 hétre külföldre az illetékes, aztán majd ráér, nem ér rá, nem tudják.

Kabaré.

nagyon sok a kamuhirdetés.

ezeknek 10* elküldtem, azóta is hirdetnek:

cetelem

egyszerű embert keresnek, egyszerű végzettséggel, de érdekesmód 1 éve nem akad nekik.  :fuck2:

#35 Felhasználó inaktív   szabiii 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 905
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 04. 09. 11:35

Idézet: kisgabo - Dátum: 2005. márc. 14., hétfő - 13:33

nagyon sok a kamuhirdetés.

ezeknek 10* elküldtem, azóta is hirdetnek:

cetelem

egyszerű embert keresnek, egyszerű végzettséggel, de érdekesmód 1 éve nem akad nekik.  :fuck2:

azért, mert ők NEM akarnak embert felvenni, viszont  NAGYON örülnek a sok-sok beérkezett önéletrajznak, hisz' majd ha tényleg kell a munkaerő, már több hónapja ott lesz nekik a sokszázból kiválasztott 8-10 esélyes, akikből fele még akkor is munkanélküli, sőt még válogatni is tudnak.

más:

INFORMATIKUS L'OREAL Magyarország Kft
# ASP.NET,WEB C#, SQL programozási nyelvek ismerete
# angol szakmai nyelv tárgyalási szintű ismerete
# elhivatottság
# felhasználóorientált hozzáállás

hajrá :)
'/###############:"  ~  ' ":################'
/,  .   .   .   .    .  .   .;  ~    ~   ~  ;   '"##########.:
Í@@@@@@@@@@; .   ~  ~   ~ ,    .    .   .    .   .  .:
I@@@@@@@@@@@@.   ~   ,@@@@@@@@@@@@@.
A kormány súlyosan károsítja az Ön és környezetében élők egészségét!

#36 Felhasználó inaktív   NEUROFiRE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.021
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 04. 12. 19:21

Eletrajz elemzes

#37 Felhasználó inaktív   szabiii 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 905
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 04. 15. 08:36

Idézet: NEUROFiRE - Dátum: 2005. ápr. 12., kedd - 19:21


:up:
  :(
'/###############:"  ~  ' ":################'
/,  .   .   .   .    .  .   .;  ~    ~   ~  ;   '"##########.:
Í@@@@@@@@@@; .   ~  ~   ~ ,    .    .   .    .   .  .:
I@@@@@@@@@@@@.   ~   ,@@@@@@@@@@@@@.
A kormány súlyosan károsítja az Ön és környezetében élők egészségét!

#38 Felhasználó inaktív   Coppermine 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 04. 17. 15:42

Az első comment-et neten olvastam én is. Ezt a céget nagyjából ismerem is. _HA_ jól tudom, akkor ők "jelenleg is" keresnek ugyanezen a címen embert. Nos, ez a cég egy webfejlesztő cég, egyik haver náluk dolgozik, mint webes fejlesztő - amit ők keresnek, az a webes fejlesztőket összefogó emberke. Namost, ehhez nemtom hol kell 1, Linux 2, C/C++. Aki meg a felsorolt nyelvek 3/4-ét vágja, az nem egy ilyen kis céghez fog elmenni dolgozni, és nem annyiért, amennyiért ezek kínálják. Juteszembe, így ránézésre ez nem is junior hanem senior meló lenne - mivel vezető (szerintem). De még így is bőven 130 körüli lenne a fizu saccra, Bp-n egy nagyobb cégnél ilyen tudással (hozzáteszem, a felsorolt nyelvek kb 3/4-ét ha ismered) kb ennek a 3x hanem 4x-ét keresné a munkatárs.
Nagyjából igaz, hogy ezeket az álláshírdetéseket nem egy informatikus írja ki, hanem jobbesetben egy középvezető menedzser illetve HR-es segítségével - és amit ezek hallanak így "szavakat", azokat bele is írják :lol:

-C0pp3rM!n3-

#39 Felhasználó inaktív   szabiii 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 905
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 05. 18:49

Idézet: Coppermine - Dátum: 2005. ápr. 17., vasárnap - 15:42

Az első comment-et neten olvastam én is....

jah, a fenti ugye katasztrófa, de itt 1 jobb, gyerünk középfukóistás társaim:


http://www.jobmonitor.hu/link.php?id=77308...3d3076f98d83cb2

Középfokú végzettségűek
HelpDesk-rendszergazda
   
Német tulajdonú gyártó cég megbízásából keresünk helpdesk-rendszergazdát
A leendő munkatárs feladatai:
    * telefonon és e-mail-en érkezett problémák megoldása
    * First Level Support
    * felhasználók munkájának segítése
    * informatikai és telekommunikációs rendszerek üzemeltetése és karbantartása

A munkakör betöltésének feltételei:
    * érettségi, szakirányú végzettség
    * 3 év szakmai tapasztalat
    * társalgási szintű német vagy angol nyelvtudás
    * Windows 2000/2003 rendszergazdai szintű ismerete
    * kiváló Office és LAN ismeretek
    * multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit ajánlunk:
    * teljesítményprémiumos rendszerű jövedelem
    * napi 4 órás munkavégzés


Munkavégzés helye:
Budapest
Szükséges dokumentumok:
Magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajz



ez meg más terület, viszont korrektnek _tűnik_:

http://www.jobmonitor.hu/link.php?id=78479...3d3076f98d83cb2

Megbízónk, a Hera Holding International, nemzetközi fejvadász cég keres gyógyítás/egészségügy/betegápolás munkaterületre, pontosabban
fogorvosi asszisztens
munkakörbe, teljes munkaidős állásba munkavállalót.

Megbízónk a legnagyobb angol egészsészségügyi szervezet keres magyar és más kelet-európai fogorvosi asszisztenseket. Dél és Nyugat Angliai valamint londoni fogorvosi rendelőkbe keresünk fogorvosi asszisztenseket, extra magas fizetésekkel, valamint túlóra és pótlék lehetőségekkel. Ellátás, szállás biztosított, akár családoknak is. Barátokat, ismerősöket egy munkahelyre helyezünk. Azonnali jelentkezést várunk!

A munkábaállás várható dátuma 2005-09-01.
Az állás helye: London és környéke , Egyesült Királyság.

Az állás betöltéséhez szükséges:
    * középfokú szakirányú végzettség
    * 1 év szakmai gyakorlat
    * angol középfokú (kommunikációképes) nyelvtudás

Szerkesztette: szabiii 2005. 05. 05. 19:07 -kor

'/###############:"  ~  ' ":################'
/,  .   .   .   .    .  .   .;  ~    ~   ~  ;   '"##########.:
Í@@@@@@@@@@; .   ~  ~   ~ ,    .    .   .    .   .  .:
I@@@@@@@@@@@@.   ~   ,@@@@@@@@@@@@@.
A kormány súlyosan károsítja az Ön és környezetében élők egészségét!

#40 Felhasználó inaktív   Nagyika 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 06. 17:39

Ha ezt elobb latom, akkor az mcp vizsga helyett, valami gyors es gepirora fizetek be.  :up:

---------------------
Multinacionális dél-pesti partnerünk részére 4 órás munkára rendszergazdát-adminisztrátort keresünk. Feladatok: titkárnői feladatok, a telefonon, e-mailen érkezett problémák megoldása, informatikai és telekommunikációs rendszerek üzemeltetése. Elvárások: érettségi, legalább 3 éves szakmai tapasztalat, alapszintű német vagy angol nyelvtudás, Windows 2000/2003 rendszergazdai szintű ismerete, jó Office, LAN ismeret. A cég bruttó 50-60000 Ft-os fizetést, ösztönző, bő juttatási csomagot kínál!

Téma megosztása:


  • (34 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó