HWSW Informatikai Kerekasztal: Nexus: The Jupiter Incident - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Nexus: The Jupiter Incident Imperium Galactica3 új neve...

#21 Felhasználó inaktív   dr.PAra 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.674
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 08. 00:09

Idézet: Laa-Yosh - Dátum: 2004. nov. 8., hétfő - 0:02

...
Meg aztán a hardcore űr-stratégia-taktika mint játékstílus amúgy se nagyon számíthat olyan tömeges érdeklődésre itthon, mint a Harry Potter.

Nem csak itthon szvsz...  :p  :)

#22 Felhasználó inaktív   _Balagee_ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.364
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 08. 00:22

Imperium Galaktika 1 és a 2 itt virit a polcon eredetiben. Leszedtem, kipróbáltam, tetszett és megvettem. Félő, hogy a IG3, vagy mit tudom már minek nevezzem, nem fog erre a sorsra jutni...

#23 Felhasználó inaktív   Kain.Fsi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 394
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 08. 08:31

nah én kb a 22 küldetésnél vagyok de über isten a game...szerintem megint nagyot alkottak "ezek" a magyarok....visszahozza a régi reunion hangulatát és szerintem a story is jó...(persze ez ugye az első 3-4 pályából nem derül ki...:) )

üdv
486 dx2 66mhz,4mb edo ram,1mb trident vid.kártya,270mb hdd,win 3.1,sb 16,1x cdrom....nesztek akkor itt van ez ha az fx nem teccet.

#24 Felhasználó inaktív   kokler 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.745
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 08. 12:17

A regi REUNION hangulatat semmi sem hozza vissza,mert akkor Te voltal mas,meg a vas...Amiga for'ever! :respect:  :respect2:
Forumlako

#25 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 08. 13:03

Idézet: Laa-Yosh - Dátum: 2004. nov. 8., hétfő - 0:02

Teccenének nagyobb mennyiségben venni a magyar nyelvű stuffokat... :evil2:

Majdnem szóról szóra ez jutott az eszembe, amikor olvastam a postot :D
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#26 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 08. 21:33

Idézet: Diablovazze - Dátum: 2004. nov. 7., vasárnap - 16:27

Az angol verzióban is van magyar felirat, szóval kétséges, hogy megjelenik-e egyáltalán magyarul....

:think:

Hogyan lehet magyarra állítani a feliratnyelvet?

Mert - bár nem sokat kerestem - nem találtam meg... :( Ctrl+H-ra nem állította át, mondjuk az intro alatt próbáltam... :think:

RE: mekkora dickhead vagyok, az autorun menüjében van egy "languages" gomb... áh.... öregszem... :)

Szerkesztette: Etele 2004. 11. 08. 21:35 -kor


#27 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 08. 22:02

Huh... ez a játék már fél óra játék után bejön... :)

Amint megkaptam a fizumat és lehet is itthon kapni, megyek és megveszem eredetiben! :) Megérdemlik a Mithis-es srácok!

#28 Felhasználó inaktív   Vortex07 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.889
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 08. 22:29

Idézet: kokler - Dátum: 2004. nov. 8., hétfő - 14:17

A regi REUNION hangulatat semmi sem hozza vissza,mert akkor Te voltal mas,meg a vas...Amiga for'ever! :respect:  :respect2:

en PC-n nyomtam.

amugy a DEMO hangulatat, stilusat meg hasonlitani sem lehet a Reunionhoz. Ennyire nagy kul. a DDEMO es a vegleges kozott csak nem lehet.
-Vx07

Sokan űzik a megtévesztést és a hamis csodákat, amelyekkel megcsalják a tudatlan sokaságot.
                                                                                                            - Leonardo Da Vinci

#29 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 08. 23:40

A Reunion-hoz hasonlítgatni a mostani űrstratégiákat olyan, mint a Pirates!-hez hasonlítgatni a mai kalózos gammákat... teccikérteni... akkor az a dolog valami új volt, valami más, manapság már nem lehet akkorát virítani szvsz. :)

Ettől függetlenül ennek a játéknak igenis szuper a hangulata. :) Engem magával ragadott, pedig volt pár játék már a kezeim között, elhihetitek. :)

/Jó, a sztori tényleg kicsit sablonos, mert idegenek vannak benne - de hát egy sci-fi stratégiában mik bukkanjanak fel és keltsenek misztikus hangulatot? A Muppet show tagjai? :) :D /

#30 Felhasználó inaktív   kokler 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.745
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 09. 08:21

Akko' hasonlitsatok az IG2-hoz! :p
Mindig bemegyek a csobe,mert az elozetesek alapjan megveszek valami stratit,
azutan ot perc utan kiderul,hogy-igaz csillivilli,de minden be van drotozva,es
nekem egyetlen feladatom van,hogy rajojjek mit drotozott be az elvarazsolt
programer! :reklamacio:
Ez kb. olyan,mintha egy FPS-ben idonkent feltunnenek futo nacik,es ha nem azt lovod ki,
amit a programer bedrotozott-akkor gemover! :omg:
Muppet show - LOL! :nevet2:

Szerkesztette: kokler 2004. 11. 09. 08:23 -kor

Forumlako

#31 Felhasználó inaktív   Kain.Fsi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 394
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 09. 08:45

állj-állj emberek!

én nem azt mondtam,hogy olyan mint a reunion hanem van olyan hangulatos mint az! (na jó majdnem eléri azt..szerintem..űrös-lövöldözős-gondolkodós...szerintem :D )


persze akkor még fiatalabbak voltunk :) és igen a jó öreg amiga akkor a fénykorát élte ;)
486 dx2 66mhz,4mb edo ram,1mb trident vid.kártya,270mb hdd,win 3.1,sb 16,1x cdrom....nesztek akkor itt van ez ha az fx nem teccet.

#32 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 09. 09:48

Idézet: Etele - Dátum: 2004. nov. 9., kedd - 0:40

A Reunion-hoz hasonlítgatni a mostani űrstratégiákat olyan, mint a Pirates!-hez hasonlítgatni a mai kalózos gammákat... teccikérteni... akkor az a dolog valami új volt, valami más, manapság már nem lehet akkorát virítani szvsz. :)

Ettől függetlenül ennek a játéknak igenis szuper a hangulata. :) Engem magával ragadott, pedig volt pár játék már a kezeim között, elhihetitek. :)

/Jó, a sztori tényleg kicsit sablonos, mert idegenek vannak benne - de hát egy sci-fi stratégiában mik bukkanjanak fel és keltsenek misztikus hangulatot? A Muppet show tagjai? :) :D /

Vazze, nem úgy, de pl a Warhammer 40k világára mindent rá lehet fogni, csak azt nem, hogy sablonos, itt viszont visszaköszönnek StarTrek világából ismerős dolgok. Persze ez nem baj. ;) Egy gondom van csak a gémmel, hogy egy hülye küldetést nem bírok végigvinni...  :reklamacio:
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#33 Felhasználó inaktív   Etele 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.713
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 09. 10:59

Idézet: Kain.Fsi - Dátum: 2004. nov. 9., kedd - 8:45

...
én nem azt mondtam,hogy olyan mint a reunion hanem van olyan hangulatos mint az! ...

Na akkó' egyrő' beszélünk. :) :D

#34 Felhasználó inaktív   _Balagee_ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.364
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 09. 20:35

Kéne egy kis segítség...
Van egy küldetés, amikor egy aszteroida mezőbe menekül egy hajó és ott rejtőzik, a megmentésünkre várva. Gorg hajók támadják, és nekem egy rombolóm van csak Angelwing mellett. Elkezdődik a csata, amibe beleszólásom sok nincs, mert az ellenség pajzsát meg se tudom karcolni, aztán 3-4 perc után feltünik a rejtélyes hajó, majd eltűnik és felrobban. Mission filed.
Most vagy nagyon gagyin harcolok az ellenfelek ellen, vagy valamit nem vettem észre. ;)

aki járt már itt, az mondja el a titkot.

#35 Felhasználó inaktív   instant_h2o 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 411
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2004. 11. 09. 22:10

Ez a game,ha jol latom 2 CD....Nos nekem az lenne a kerdesem,h ez most vmilyen kapcsolatban van az IG2-vel,ahol ugyebar 3 faj volt,mindez 4 CD-n megoldva...Bar sztorijat en nem naon tnek mondani; Vagy ez vmi kulon tortenatu valami? Valamint 2 CD == 1 faj ?
AMD 286  0.008GHz ; 0.0048Gb RAM ; Realtek 3106 VGA  0.5Mb ; WD Caviar 0.08Gb  ; MS-DOS 6.2 + QEMM386+Windows 3.1

#36 Felhasználó inaktív   _Balagee_ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.364
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 09. 23:44

instant: Ez az Imperium galactica 3 nak indult, de késöbb teljesen más játék lett. Nem a megszokott hajóról irányítod a csillagtérkép felett a bolygók és flották sorsát, hanem, parancsnok leszel egy hajón és küldetéseket hajtasz végre. Röviden tömören :)
Hangulatos, jó játék lett, de nincs túl sok köze IG hoz. (gondolom ezért IS más a címe)

#37 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 10. 06:25

Idézet: _Balagee_ - Dátum: 2004. nov. 9., kedd - 20:35

Kéne egy kis segítség...
Van egy küldetés, amikor egy aszteroida mezőbe menekül egy hajó és ott rejtőzik, a megmentésünkre várva. Gorg hajók támadják, és nekem egy rombolóm van csak Angelwing mellett. Elkezdődik a csata, amibe beleszólásom sok nincs, mert az ellenség pajzsát meg se tudom karcolni, aztán 3-4 perc után feltünik a rejtélyes hajó, majd eltűnik és felrobban. Mission filed.
Most vagy nagyon gagyin harcolok az ellenfelek ellen, vagy valamit nem vettem észre. ;)

aki járt már itt, az mondja el a titkot.

A küldetésről: Nekem mondjuk 2 hajóm volt (az Angelwingen kívül), annyit csináltam, hogy megindultam az ellenség fele, mikor az egyik tisztem szólt, hogy egy pillanatig érzékeltek valamit a mezőbe, akkor odamentem arra a helyre és megpróbáltam tűz alatt tartani a hajókat, hogy elvonjam a figyelmüket. Pár perc múlva az álcázott hajó közölte, hogy köszi szépen és meglógott. Egyébként valószínüleg az egyik hajón van egy IP meghajtó blokkoló, valszeg véletlen ezt trafáltam telibe.....  :think:
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#38 Felhasználó inaktív   BlackVoid 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 261
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 10. 08:53

Hosszú idõ óta az elsõ szingli player játék ami leköt.

Szép grafika, innovatív játékmenet.
Egyetlen problémám, hogy sajnos a küldikben nem is annyira a taktika a lényeg, mint hogy kitaláld mi a dolgok helyes sorrendje.
"In the beginning the Universe was created. This has made a lot of people very angry
and been widely regarded as a bad move." - Douglas Adams

#39 Felhasználó inaktív   Kain.Fsi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 394
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 10. 09:27

este azaz reggel-re :) végig vittem a gamét...jó volt csak rövid volt az utolsó elöti pálya..hát nem volt eccerű...az utolsó meg jó nagy shit lett(kár volt ezt a pályát beletenni)

byeZ
486 dx2 66mhz,4mb edo ram,1mb trident vid.kártya,270mb hdd,win 3.1,sb 16,1x cdrom....nesztek akkor itt van ez ha az fx nem teccet.

#40 Felhasználó inaktív   kokler 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.745
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 11. 10. 09:36

Na!
Kiderult,hogy mi a teendo az elso palyan?/azon kivul,hogy megfojtjuk a programozot... :pokeas: /
Forumlako

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó