HWSW Informatikai Kerekasztal: Diablo 3 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (361 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 358
  • 359
  • 360
  • 361
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Diablo 3

#7181 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2016. 11. 07. 15:29

kellemes emlékeket idéz, de nem mozgat meg annyira hogy behypoljak rajta. ha majd nagyon unom már legiont, valszeg meg fogom nézni, feltéve, ha viszonylag tűrhető költséggel jár és nem 40 eur.

ez a DLC rendszer viszont most elkezdett kicsit aggasztani. a dioban mindig is benne volt az ingyenes továbbfejlesztés a kiegek között, de már kicsit több annál.

egyébként az egész blizzcon egy vicc volt...

Szerkesztette: DOOMER 2016. 11. 07. 15:30 -kor


#7182 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 06. 21. 12:31

Idézet

The pack will be available for purchase starting June 27, 2017 for PC, PlayStation 4, and Xbox One, and will cost 14.99 € (12.99 Ł).


https://eu.battle.ne...e-27-20-06-2017

~4.650 pénz.

őszintén, ennél többre számítottam, bár tény, hogy csak 1 kaszt jön lényegében, semmi más...

#7183 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 06. 22. 08:24

DLC diablo-hoz, amiben kapsz egyetlen kasztot és ennyi? Se új act, se új content, semmi? Azért ez gáz.
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#7184 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 06. 22. 10:05

Idézet

In addition to full access to the Necromancer class in both Campaign and Adventure modes, the Rise of the Necromancer pack includes additional exclusive digital items:

Non-combat pet
A pair of cosmetic wings
New Necromancer-themed Banner Shape, Sigil, and Accent
Necromancer Portrait Frame
Pennant
Two additional character slots
Two additional stash tabs*


Meg mintha jönne pár új zóna, de az lehet, hogy a packon kívül, simán peccsben.

A plusz kari slot meg a stash asszem külön áras egyébként, szóval van egy kis plusz ebben.

Szerkesztette: DOOMER 2017. 06. 22. 10:06 -kor


#7185 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 28. 11:59

Kicsit untam már magam (meg a jelenlegi wowot) ezért visszanéztem mi a helyzet dio tájékán, most indult nemrég a season 11.

Úgy látom, játszhatóbb lett a játék, gyorsabb az xp szerzés, szinteket pillanatok alatt lehet lépni, lehet craftolgatni is elég jól. Indítottam egy HC karit, pár nap játék alatt már paragon 140 körül jár, egy rift 1-2 szintet ad. Jó ötlet volt ezt megváltoztatni, így tényleg megvan a folyamatos fejlődés érzése, még akkor is ha esetleg nem esik semmilyen upgrade cucc (ami ritka).

Tetszenek a betett apróságok, itt-ott található fehér transmog cuccok, és a kanaai cube is. Ez utóbbi nagyon jó ötlet volt, különösen a power extract legendary cuccokból, amelyeket utána passzív tulajdonságként berakhatod és változtathatod tetszés szerint. Gemeket is lehet végre konvertálni, könnyen lehet random legendaryt craftolni (csak rengeteg deaths' breath kell hozzá, kb semmi más).

Gondoltam megcsinálom a season acsikat a portréért meg a petért, abszolút könnyen ment, aztán beadta ugyanazt magasabb szinten. Itt már volt 1-2 érdekesebb dolog (GR30 solo, T7 bosskillek pl), de tetszett a kihívás. Aztán beadta a champion fokozatát is, de ezt most egyelőre félreteszem, mégiscsak HC a kari és 18 milla thg mellett hp felét így is leveszik 1 ütéssel :)

Pár dolog azért nem tetszett, pl. hogy rare cuccok elég gyorsan kimennek a divatból, kb csak crafting alapanyagra jók, pedig lenne bennük potenciál. Bár a legendary és set szerzés könyebb lett, az ancient cuccok ritkán esnek, ahhoz képest pedig nem akkora upgrade. A socket még mindig teljesen op, a gemeket kötelező használni. A skilleken 1-2 változtatás történt, általában 1 rúna változott skillenként.

Set dungeont egyet néztem, kicsit mást vártam - kb csak kozmetikai cuccot ad, cserébe hülyéskedés az egész. Jobb lett volna egy előre letervezett nehéz dungeon amit az adott setben és skillekkel kell letolni (a lá challenge rift), és cserébe pl a set egy darabját felfejleszti vagy ilyesmi.

A challenge riftet nem néztem meg, de érdekes elképzelés. Valaki karaktere alapján adnak egy random riftet kész skillekkel és itemekkel, majd le kell nyomni adott időn belül a riftet. Ezzel csak az a bajom, hogy az emberek kifejezetten saját builddel szeretnek menni, nem máséval szórakozni, de aki versenyezni akar, az tegye.

Összeségében egyébként elég pozitív a benyomás most, azt hiszem elleszek vele egy ideig. Nekrót azóta sem vettem meg, egyrészt kicsit sokallom a 15 eurót, másrészt már nagyon hozzászoktam a WDhez. majd ha lejjebb megy, esetleg.

#7186 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 28. 13:49

Valamelyik nap beloggoltam battle.netre és nézegettem is a legújabb patch notes-t, nekem is felötlött, hogy elővegyem. Legutóbb kb 1 hónapig elvoltam vele HC barbár eljutott paragon 300-ig kb.
Jópofa, hogy challenge-ért megkapod a set itemet, de, amint teljesíted szinte van egy BiS geared és utána megint eljutsz a motivációs problémához: lök-e annyit az élvezeten 5%-nyi upgrade, hogy izgatottan toljam újabb és újabb mini upgradekért a játékot...

Lehet felrakom, hátha nagyobb a választék barbár buildekben azóta :)
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#7187 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 28. 14:52

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevl - Dátum: 2017. 08. 28. 14:49

Valamelyik nap beloggoltam battle.netre és nézegettem is a legújabb patch notes-t, nekem is felötlött, hogy elővegyem. Legutóbb kb 1 hónapig elvoltam vele HC barbár eljutott paragon 300-ig kb.
Jópofa, hogy challenge-ért megkapod a set itemet, de, amint teljesíted szinte van egy BiS geared és utána megint eljutsz a motivációs problémához: lök-e annyit az élvezeten 5%-nyi upgrade, hogy izgatottan toljam újabb és újabb mini upgradekért a játékot...

Lehet felrakom, hátha nagyobb a választék barbár buildekben azóta :)


szerintem nem egy nagy durranás, hogy kapsz egy setet, alapból egy sima, nem ancient settel nem mész messzire, ráadásul classonként csak 1 félét kaphatsz. mire végzel az alap season acsikkal úgyis lesz pár darabod. el is raktam a zacsikat, ha majd egyszer lesz nekróm, odaadom :) egyelőre megválogatott legendaryval előrébb jutottam, HCban pl most az aquila cuirasst preferálom, ha nem költök manát, állandó a -50% dam taken, és az nagyon jól jön ott.

azért azon meglepődtam hogy egyes szinergiákkal miket lehet elérni. 700k dpsel 1 milliárdos dam pl. a nagelring és a mask of jeram együtt elég súlyos kombó, lehet szerencsém volt hogy korán extractolni tudtam őket.

#7188 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 08. 31. 22:02

Elég bugos nálam újabban D3... lvl 61 HC DH látta kárát egy röpke freeze-nek, sem az egér, sem a billentyűzet nem reagál 1-1 másodpercre ez pont elég is volt... :D

na mind1, ennyi azt hiszem elég is D3-ból egy darabig :)
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#7189 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 01. 14:24

hát ja, sajnos a lag mindig benne van a pakliban, HCban ezzel előre számolni kell. DHval mondjuk különösen veszélyes a dolog, eléggé glass cannon ha elkapják...

#7190 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 01. 19:33

Ez nem tudom lagg volt-e vagy sem, a mobok mozogtak a karakter lőtt, inkább csak nem azt csinálta, amit én kértem tőle... Na mind1, DH egyébként is elég unalmas volt, ez a távolról clickelgetés nem túl izgalmas... lehet jön a crusader, ha kihevertem a traumát :D
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#7191 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 02. 11:32

én is indítottam egyet, ez a kaszt maradt eddig ki a leginkább a próbálgatásokból. melee karikkal úgysem nagyon játszok, de a tank karik érdekeltek, HCban az is jól jön, szóval miért ne, kell egy kis változatosság WD mellé :)

a másik amivel alig toltam, a monk, vele pont ugyanaz a gondom mint wowban a rugóval, egyszerűen ez a stílus távol áll tőlem, elalszom a közelharcon meg a rohangáláson :)

#7192 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 07. 08:50

Ez a játék nem szeret engem...

Elkezdtünk haverommal 1-1 HC seasonal karit (Crusader és DH), minden szép és süti, kb 3 nap alatt elértük lvl 51-2-t, minden király expert szinten (1-2 karcos szitu volt azért, de no para). Gondoltuk még gyorsan letolunk egy utolsó act bounty kört, act III új zónában belefutottunk egy szimpla elite zombi packba, annyit láttam belőlük, hogy négyen vannak és explosive, többire nem figyeltem... kellett volna.

Kb öt másodperc alatt elhullott 3 a 4 db-ból szépen egy helyre húzva, a negyedik pedig a robbanások között kolbászol, míg mi elfutunk tisztes távolságra. Gyönyörködve néztük a robbanni készülő egymást átfedő három tűzgolyót és meg voltunk győződve a démoni seregek feletti felsőbbrendűségünkről. Ez az érzés gyorsan köddé vált azonban, amikor is a negyedik fogta magát és a robbanás pillanata előtt egy tized másodperccel magához rántott mindkettőnket, instant double kill :D :D (persze hozzá kell tenni, amilyen okos voltam elfelejtettem berakni a fatal damage passive skillt)

Részemről ennyi volt D3 visszatérés, ez volt a 3. karakter, amit lvl 50+-n buktam el, valamilyen remek RNG "feature" miatt.

Szerkesztette: Nevl 2017. 09. 07. 08:51 -kor

"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#7193 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 07. 09:36

már lassan nem követem ez melyik :p halott HC kari most, amit tegnap láttam vagy sem, de azt azért megemlíteném, hogy szerintem kicsit túllövöd a nehézséget, ha instakill van. nekem nemrég lett 70 a HC crusader, most mentem át master szintre, kb 13M toughnesse van, így azért nem kell aggódnom, ha beleállok molten robbanásba, akkor is a hp 1/5ét viszi le kb. ha erős a dpsetek, hogy egyszerre meghal mind (pl nagelring extract elég súlyos tud lenni), akkor erre figyelni kell. ha vortexes is mellé, akkor bizony az rizikó, a HC erről szól...

pl láttam crusadereden leoric crownt ami duplázza a gem hatását amit beleteszel. a ruby jó xp miatt, de HC karinál én inkább ametisztet tennék bele, brutális hpt ad. a passzívok közül meg egyet alapból elvisz a halál ellen védő, sajnos HC karinál nem szabad kihagyni mert bármnikor beüthet a gebasz mint most.

nekem egyébként még mindig a legnagyobb félelmem a lag vagy DC, az ellen tényleg nem tudsz mit tenni (max petes kasztok tudnak kitartani, de a vortex/molten akkor is beüthet).

#7194 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 07. 10:46

Egy, sőt még két robbanással se lett volna para a három egyszerre egy időben volt a gáz :D Mindez persze úgy, hogy még akkor sem tudtam volna elkerülni, ha forma 1 pilóta szintű reflexeim vannak.

Az a profil valamiért nem update akkor, végén már nem leorics volt rajtam, hanem craftolt lvl 50 helm (minden más is a legfrissebb craft cucc volt\vagy lvl50 körüli drop). Ha egyszer még összeszedem a motivációm, akkor lehet inkább HP-ra fogok rámenni és nem sebzésre. Expert egyébként jó nehézség, lvl 30 körül volt néhány éles szitu, de ott pont nagyon rossz gearben voltam, utána kb egyszer sem izzasztottak meg, ezért volt meglepő ez a jelenet.
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#7195 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 08. 14:13

Végül tegnap megint nekiálltunk csak azért is :D Lvl 44 és még él a karakter.... érdekes, hogy kb 2 óra alatt meglett a 40 szint...
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#7196 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 08. 22:26

szintek elég jól jönnek, talán 50-70 között lassabb picit, ott érdemes lehet xp geart használni. paragon szintek utána viszont nagyon gyorsan jönnek, 170-200 pl. 2 óra volt összesen és megvan a folyamatos fejlődés érzete a pontok miatt.

nehézségben most kicsit megakadtam, T7-en azért már kell figyelni...

#7197 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 14. 15:23

Tegnap megint eljutottam a motivációs görbém tetejére úgy érzem :D

Elköltve az összes craft matsot kb minden fontos item meglett, ami a hammerdin buildhez kell. Bár glass cannon, de tormen 8-n (grift 35??) kb 2 másodpercig élt két játékos mellett a rift boss... Már fel is merült bennem a kérdés, miszerint minek folytatni akkor? Alapvetően jó a seasonal journey, de, amint befejezed akkora power spike-t kapsz, hogy azonnal elérhető torment V-VI szintű tartalom speedfarming mellett. Innen kb 5 óra befektetés volt, hogy szinte az összes szükséges BIS item meglegyen (persze statok messze nem tökéletesek és nem ancientek, de az már csak fine tuning). Az egyre nagyobb rift lvl-ek elérése közepesen motivál, de majd meglátjuk meddig bírom
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#7198 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 16. 18:17

PTR patch notes

Mask of Jeram

Pets deal 150-200% increased damage.

WTF. ez már most is nevetséges dolgokat művel nagelring lunaticokkal, simán robbannak 1-2 milliárdot.

érdemes átolvasni, elég súlyos változásokat látok ^^

#7199 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 17. 09:15

poénból indítottam egy HC DHt tegnap felpimpelve minden faszányos cuccal amit eddig találtam - lvl 1 ancient cbow a kézbe, hadd szóljon! meglehetősen poén volt az elején a lövésenként több szintet ugró kari, de aztán elég gyorsan kihívások nélküli, egyhitelek-mindent-féle hülyéskedésbe fordult az egész, ami tartott kb másfél óráig, amikor 1 pillanat alatt elszállt a kari :) annyira meglepő volt, hogy csak arra figyeltem fel, miért nem megy a kari amerre szeretném ^^

karma is a bitch, mondani szokás, a mindent 1 lövéssel kinyíró kari is így végezte: Bone Warlock rift guardian ráteleportált, és lőtt is: egyszerre asszem 9 szart, ami, miután a karin állt, mind egyből betalált. hiába volt full hpn, hiába voltak rajta cuccok, a 9 szar együtt többet sebzett, mint a hpja (ami lehet hogy csak 1-el volt több, lehet hogy több tízezerrel, ez már mind1). védő passzív 4 szinttel később jött volna be, evvan.

nagy veszteség nem ért, 3 alap legendary gem, ami úgyis kiesik egyből, az anci cbow pont egy olyan cucc, amit csak DHnak lehet adni, nem különösebben értékes, pár unid lowlvl legendary, 1 royal gem. a legkellemetlenebb a lvl 25ös ease gem, ehhez kell majd mennem megint pár griftet.

tanulság:

- HC karit nem indítunk hülyéskedés céllal
- aki nem ismeri a classt ne játsszon HCt vele
- hiába fullra pimpelt twink, ha 0.0001% eséllyel is betalál egy olyan szitu amire nem vagy felkészülve

:)

#7200 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 21. 15:45

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevl - Dátum: 2017. 09. 14. 16:23

Tegnap megint eljutottam a motivációs görbém tetejére úgy érzem :D


kicsit én is le voltam törve tegnapig 1M dps és 25M thg mellett, de végre kiesett egy használható anci weapon, így rögtön megugrott mindkettő. most van 1.25 dps és 34M thg, szóval megint mehetek feljebb kicsit griftben --> fejlődnek a lgemek.

igazából az anci droprateel van szerintem egy kis gond, úgy tudom ez fixen 10%, pedig magasabb szinteken ennek nőnie kéne, márcsak azért is, mert talán GR70 kell, hogy a következő szintű primalok elkezdjenek esni. ez pedig rohadt nagy különbség amit át kell valahogy hidalni. mivel nincsenek anci rare cuccok, egyszerűen az anci legendary az egyetlen esélyed hogy fejlődj (augmenttel sem nagyon tudsz, ott pl 30-40-50 rankos lgemek kellenek). D2ben teljesen jó volt a normal/exceptional/elite szint, nem tudom hogy ezt miért nem lehetett tovább vinni.

tegnap kiesett a 6. cloak of deception (WDnek DH köpeny), amiből már ez a 2. ancient. nem értem, ez hogy sikerülhet, hiszen egyébként is egy rakás cloak van, de mindig ez esik. valami hiba lehet a drop codeban...

Téma megosztása:


  • (361 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 358
  • 359
  • 360
  • 361
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó