HWSW Informatikai Kerekasztal: Diablo 3 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (361 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 359
  • 360
  • 361
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Diablo 3

#7201 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 25. 09:09

tegnap mentem egy pár kört a rejtett cosmetic cuccokért, de minimális sikerrel jártam, lényegében csak a könnyen megszerezhető fegyver tmogok estek ki - és itt a "könnyen" is akár 10 restartot igényelt. A ritkább cuccokhoz több száz run is kellhet (fallen pennant, falcon wings), de úgy nézem pl a cosmic wings valami eszméletlen ritka. csak rainbow goblin portálon keresztül megszerezhető és ott is csak akkor ha spawnol egy unique boss, aminek valami 1% az esélye... brr.

konkrétan szerintem hamarabb meglesz az ÖSSZES set dungeonért járó wings, asszem neki is állok, WDvel talán meg is tudom csinálni mindet... :)

#7202 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 26. 10:12

Beloggoltam valamelyik nap és gondoltam bátor leszek. Torment 9-re felpakoltam a nehézséget 5-6-ról és menjen. Minden, de minden 1 shot, egyetlen karcos pillanat volt, szerencsére passive skill megmentette a karit.

Iszonyat táp a hammerdin sebzés így, hogy minden fontos item megvan, túlélésben már nem jeleskedik (minden gem resist vagy HP és használom az egyik damred gemet is, bár még nem lvl25).
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#7203 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 26. 17:13

nekem most némi trükközéssel 45M a toughness, de pl T10+ -hez is is nagyon kevés. láttam egy T10 farmo videót, ott a DH 80M felett volt, dps meg kb 1.5M. vajon minden skillt, itemet túlélésre kell rakni, ez a megoldás?

#7204 Felhasználó inaktív   chris77 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 27. 08:06

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevl - Dátum: 2017. 09. 07. 09:50

Részemről ennyi volt D3 visszatérés, ez volt a 3. karakter, amit lvl 50+-n buktam el, valamilyen remek RNG "feature" miatt.

Nem ismerem ezt a játékot. Ha jól értem nincs benne mentés? :blink:

Szerk: Jahh és mi az a DC?

Szerkesztette: chris77 2017. 09. 27. 08:07 -kor


#7205 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 27. 20:14

Hű ezt a kérdést nehezebb megválaszolni, mint gondoltam :D

Online a game teljesen, a fejlődésed (szintjeid, cuccok, amiket találsz, stb.) elmenti a game minden kilépéssel és normál esetben, ha meghalsz szimplán feltámadsz és az élet megy tovább. Az én esetemben hardcore karaktert indítottam, ami annyit tesz, hogy egyetlen próbálkozásod van, ha meghal reszeltek neki, kezdheted nulláról.

DC= disconnect azaz, amikor ledob a game server valamilyen okból, vagy megszakad a net. Ez online gameknél közepesen problémás lehet, mert a szerverről nem tűnik el azonnal a karaktered és símán lehet agyonveri valami, mire leszakít magától.
"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#7206 Felhasználó inaktív   chris77 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 28. 07:38

Üzenet megtekintéseIdézet: Nevl - Dátum: 2017. 09. 27. 21:14

Hű ezt a kérdést nehezebb megválaszolni, mint gondoltam :D

Online a game teljesen, a fejlődésed (szintjeid, cuccok, amiket találsz, stb.) elmenti a game minden kilépéssel és normál esetben, ha meghalsz szimplán feltámadsz és az élet megy tovább. Az én esetemben hardcore karaktert indítottam, ami annyit tesz, hogy egyetlen próbálkozásod van, ha meghal reszeltek neki, kezdheted nulláról.

DC= disconnect azaz, amikor ledob a game server valamilyen okból, vagy megszakad a net. Ez online gameknél közepesen problémás lehet, mert a szerverről nem tűnik el azonnal a karaktered és símán lehet agyonveri valami, mire leszakít magától.

Köszi :)
Miért érdemes hardcore karaktert választani? A kihívás miatt?

#7207 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 28. 14:53

önszopatás, leginkább. a kari semmivel nem erősebb vagy gyengébb, a HC jelzés mellett semmi különös nincs rajta, nem kap semmi pluszt . a halál egy HC karit hirtelen ér általában, SCnél nem foglalkozol ezzel mert nincs jelentősége, simán belemész olyan helyzetbe is ahol tudod, hogy meghalhatsz. HCban ezért kicsit jobban odafigyelsz, de szinte mindig úgy hal meg a kari, hogy nem várnád, amire nem vagy felkészülve. egy-egy magasabb solo GR esetén benne van a pakliban, hogy na akkor lehet hogy ez az utolsó kör, aztán vagy sikerül vagy nem. ha pl egy ütés leveszi a harmad hpdat, lehet, hogy necces lesz a dolog. mivel legtöbb classnál (vagy mindnél? nem is néztem) van a halál ellen percenként egyszer védő passzív skill, nagyon szar helyzetnek kell összejönnie enélkül, hogy belehalj, de nem lehetetlen (molten/vortex pl jó példa, de ha látod hogy moltenes, eleve felkészülhetsz arra hogy amikor robbannak, ne légy a közelben vagy védve legyél vortex ellen). kicsit másképp kell mozogni, tervezni, mint SCben. ha kihívás maximum abban van, hogyan tudod elérni ugyanazt a szintet mint SCben, ahol nem kell annyira foglalkozni pl védelemmel - ha meghalsz max próbálhatod újra. itt nem. ha meghal a kari, megy vele minden, ami épp rajta vagy nála volt. amikor volt kereskedés, egy kicsit többet értek a cuccok emiatt, a halál pár dolgot ki is vont a "piacról", nem inflálódott olyan gyorsan minden. ma már ez sincs.


más:

tegnap megnéztem a 4 WD set dungeonból 3at. xpn és cosmeticen kívül semmit nem ad, az alap fokozat viszonylag könnyen teljesíthető, de simán el lehet rontani. kicsit alakítani kell a gearen és skilleken, hogy meg tudd egyáltalán csinálni, de érdekes kihívás. az tetszett, hogy HC kari nem tud meghalni odabenn, max fail lesz és kidob az insta, szóval nyugodtan lehet csereberélni és próbálgatni mindent, nem kell tartani attól, hogy belehalsz. viszont azt írják, az insta bejáratnál takarítani kell, mert ha kidob és kint megüt valami, egyből belehalhatsz, vagy a moratorium gem is meg tud ölni a dottal.

mondjuk nekem nem úgy tűnt, hogy életveszélyben lennék, sőt, volt insta, ahol le kellett vetkőznöm kicsit, mert túl gyorsan meghaltak az elitek, nem volt idő feldobni rájuk a két debuffot :)

#7208 Felhasználó inaktív   chris77 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.255
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 09. 29. 07:36

Üzenet megtekintéseIdézet: DOOMER - Dátum: 2017. 09. 28. 15:53

ha meghal a kari, megy vele minden, ami épp rajta vagy nála volt. amikor volt kereskedés, egy kicsit többet értek a cuccok emiatt, a halál pár dolgot ki is vont a "piacról", nem inflálódott olyan gyorsan minden. ma már ez sincs.

Ezek szerint már nincs?

#7209 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 01. 10:54

Üzenet megtekintéseIdézet: DOOMER - Dátum: 2017. 09. 25. 10:09

konkrétan szerintem hamarabb meglesz az ÖSSZES set dungeonért járó wings, asszem neki is állok, WDvel talán meg is tudom csinálni mindet... :)


tegnap befejeztem a WD basic dungeonokat és egyelőre leszarom a master fokozatot :) jadet is vagy 5x buktam el 1-2 mobon, jó lesz nekem a sima zöld wings is...

most jön a crusader, de asszem 4 setet összelapátolni (min. 5 különböző darabot mindből) minden kaszttal el fog tartani egy ideig :D

crusaderrel már megvan a thorns set 3 darabja meg 1-1 darab másik kettőből. egyrészt elég könnyen beszerezhető kadalával, másrészt nem gondoltam milyen kellemes lesz a thorns build... meg hogy a steed charge lesz a legdurvább skillem...

#7210 Felhasználó inaktív   Nevl 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.868
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 03. 11:03

Khm... némi overwatch fun előtt gondoltam letolok 2 riftet, ki akartam próbálni build módosítást a crusaderen, nem kellett volna a kari halott :s :(

Történet röviden: játék kifagyott riftbe lépés után rögtön, bezárni kicsit lassan tudtam, mert windows úgy érezte, hogy bár a task managerre kattingatok az egeremet csapdába ejtette a diablo univerzuma és minden kattintással visszavitt a kifagyott diablo ablakba :D Így csak billentyűzettel tudtam navigálni, mire bezártam és újra loggoltam a kari halott volt. Faszkányos.

Szerkesztette: Nevl 2017. 10. 03. 11:04 -kor

"Komplexen kell vizsgálni a stratégiai kérdéseket" Unknown corporate droid
Battle tag: Nevl#2658

#7211 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 03. 19:24

RIP... mostanában én is gondolkozom hogy van-e értelme szopni HCben, sztem crusadert befejezem aztán többi marad SC. nem elég hogy behalhat de még a kari slotot is foglalja, paragon is külön van, cuccok is...

valami pluszt azért adhatna az idegeskedésen kívül :)

#7212 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 10. 08. 12:29

S11 véget ér okt. 20-án, S12 indul nov 9-én.

hát ennyi volt a season, a HC érdekes volt meg minden, de következőt csak SCben folytatom :)

#7213 Felhasználó inaktív   DOOMER 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2017. 12. 22. 10:35

nekró pakk 10 euró most:

https://eu.shop.batt...the-necromancer

Téma megosztása:


  • (361 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 359
  • 360
  • 361
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó