HWSW Informatikai Kerekasztal: Diákkedvezmények a hazai sw-piacon. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Diákkedvezmények a hazai sw-piacon. Mit, hogyan, kinek, stb? Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 15. 09:01

Ilyet sem találtam még.
Azon gondolkoztam el és most bocs a reklámért, hogy a Designshop.hu oldalán elég kedvező áron nyujtanak szoftvereket diákoknak. Pl.

Kép
[ Kattints ide a teljes méretű képhez ]

Ez most minden diákra vonatkozik? Mert pl a leirásbol nem derul ki... Beljebb menve ezt irja

Studio MX 2004 Win/Mac Oktatói: 57.900 Ft

De akkor most én mint diák ezt megkapom netto 58-ért, vagy ki kell fizessem a 240e -s teljes árat? Egyébként főiskolás vagyok.
Ismertek még ilyen lehetőségeket amik v közép v felsőoktatásra vonatkoznak és kedvezményes programokhoz juttatják az embert?
[tudom van az MS Campus szerintem azt mindenki ismeri]

üdv

én
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#2 Felhasználó inaktív   Yoisten 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.728
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 15. 23:55

Azt ugye tudod, hogy ezekkel a diákverziókkal semmilyen formában nem lehet pénzt keresni? Az is lehet, hogy az edu-s mentést a normál licences program meg sem nyitja.
Ezen kívül az archicad forgalmazók szoktak tartani ingyenes előadásokat a programjaikkal kapcsolatban.

A sulinet idején az ebolt sulinetes kínálatában volt dögivel progy, nagyon olcsón, mint kiderült, ezek is edu licences cuccok voltak. Azóta nem látom.

#3 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 16. 13:07

Mármint hogy az EDU licenszt használok elvileg nem használhatják fel szolgáltaás-nyujtásra a terméket?
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#4 Felhasználó inaktív   ion 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.944
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 16. 16:39

Ez valoban igy van. Az edu licence-szel csak tanitani/tanulni lehet a szoftver hasznalatat.

#5 Felhasználó inaktív   Yoisten 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.728
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 17. 13:19

Idézet: Wyco - Dátum: 2004. máj. 16, vasárnap - 14:07

Mármint hogy az EDU licenszt használok elvileg nem használhatják fel szolgáltaás-nyujtásra a terméket?

Pontosan el kell olvasni mit nem engedélyez, de ha dolgozol egy ilyennel (ellenszolgáltatást kapsz érte), akkor kvázi pont olyan, mintha meg sem vetted volna. Ez sajnos nem diákbérlet.

#6 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 17. 13:24

Oh. Értem, ezt jó tudni. Thnx
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#7 Felhasználó inaktív   szörcsingugle 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 02. 20. 10:28

Üzenet megtekintéseIdézet: Wyco - Dátum: 2004. 05. 17. 13:24

Oh. Értem, ezt jó tudni. Thnx


tudom, hogy a téma régebbi, de akkoris, bocs a reklámért, de meg kell kérdezzek valamit: az egyetemen láttam egy plakátot, hogy a Legalonál is kaphatóak edu licenszel microsoft és adobe termékek. én pont most akartam venni adobe cuccost (photoshopot), de a céget csak ebböl a reklámbnól ismerem. véleményetek? drága ez a bolt? vagy van más ötletetetek???

köszi a ´választ!

#8 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 02. 20. 13:30

Üzenet megtekintéseIdézet: szörcsingugle - Dátum: 2012. 02. 20. 10:28

vagy van más ötletetetek???


Jahh, rendes bolt, nem ez a félszürke, csaló kategóriás.
Make love not Wor.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó