HWSW Informatikai Kerekasztal: Barkács/hibaelhárító központ - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (185 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Barkács/hibaelhárító központ Hordozható szervizközpont, sufniműhely Értékeld a témát: -----

#3601 Felhasználó inaktív   Gyula2222 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.315
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 28. 21:04

Üzenet megtekintéseIdézet: StSanya - Dátum: 2014. 12. 28. 16:57

És Pro is? :)

Azzal kezdte, h Linux-szal vette.

#3602 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 28. 23:15

Üzenet megtekintéseIdézet: ATISS - Dátum: 2014. 12. 28. 16:09

Németországban!

Ott élek. A gép Magyarországon vásárolt masina.

Húsvétkörnyékén megyek haza. Ha csak annyi baja van ennek a szarnak, hogy nem jó Windows 8.1-es van rá lökve, akkor úgy kellene csinálni, hogy a 1,5 Terrabájtos lemezt 3 felé kéne osztani (150GB "C" ; kb. 150 GB "E" és ami marad "F" meghajtóra).
Ha rátudsz az egyik particióra rakni egy ütőképes Windows 7-est, a másikra egy szintén ütőképesebb Windows 8.1-et, akkor megegyeztünk!
A lényeg, hogy ne a kunságba lakj, mert oda nem kerülök!
Győr, Tatabánya, Budapest, Gödöllő, Polgár, Nyíregyháza (esetleg még Debrecen is belefér) vonalon utazom.
Anyósoméknál szoktunk lehorgonyozni Polgáron.

Ha tetszik a dolog, akkor válaszolj!

Üdv: Atiss

Bp.
Munkaidőben annak 300 kilométeres körzete, többnyire határon belül.
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#3603 Felhasználó inaktív   ATISS 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 29. 23:13

Üzenet megtekintéseIdézet: csozsi - Dátum: 2014. 12. 28. 23:15

Bp.
Munkaidőben annak 300 kilométeres körzete, többnyire határon belül.


Szia!

Ha Budapest, akkor az nekem nagyon jó! Ott megyek keresztül!

De csak akkor tudunk üzletelni, ha rendesen megcsinálod, úgy, ahogy már felvázoltam! Nem fogok dobozos Windows 7-et keresgélni, de nekem van egy "koppintott" Installer lemezem! A másik gépemen, ami tönkre ment, tökéletesen működött! Azzal (ha neked nincs jobb) lehet próbálkozni!
Windows 8-as nem kell, de ha van 8.1-es, ami nem szarul fut és enged rendes hozzáférést a saját gépemhez, akkor részemről ok!

Most, egy olyan dolog ütötte fel a fejét megint (már volt máskor is, de csak most jutott eszembe, hogy szóljak róla, mert megint elő jött..), hogy a Mozzila keresőnél, ha online nézek egy filmet, akkor egyszer csak megjelenik egy kék szegéllyel, fekete alapon egy oldal és abból se ki, se be! Annyi van a dolog mögött, hogy le tudom tenni tálcára és a metro felületen keresztül újra tudom indítani a gépet, de nem lehet másképp bezárni..! Hasonló, mint a "kék halál", de itt legalább le tudom állítani a gépet normálisan. Szerintem, valami vírus, de hiába nézetem át az AVAST-al a gépet, még újra indítás előtti rendszer vizsgálatot is szoktam rajta csinálni, de ezt a hibát eddig még nem szedte le. Viszont, talált két fájlt, amit nem tudott beazonosítani (ismeretlen eredetű fájl), amit képtelen voltam törölni és az AVAST karanténjába se került be, viszont megadta az elérési utat, de törölni nem lehet így sem!
Elképesztő, miket nem produkál ez a masina!

Üdv és BUÉK mindenkinek, ha addig nem beszélnénk!

Atiss

#3604 Felhasználó inaktív   Zoltan P. 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 29. 23:36

Sziasztok, a következő problémával kinlódok egy jó éve.
HP dv7 egyszer csak bekapcsolásnál minden jó "csak" kép nincs.
Gép szervízbe, tag aszongya videokártya.
Hazaviszem, bekapcsolom, miért ne, működik, két hónap, kezdi előről.
eljátszotta vagy ötszőr.
Most aszongya a tag videokábel.
kábel rendel hongkongból,
gép szét kábel be, nem teljesen passzol, webkamkábel csatija, kinek kell
összerak. Igy se megy a monitor. A monitorkimeneten simán rákötött monitorral megy.
Ötlet? Rakjam vissza az eredeti kábelt? A gép 4éves, új ára 800€ mennyit érdemes rááldozni szerintetek?
Ja Irországban lakom. Köszi

Szerkesztette: Zoltan P. 2014. 12. 29. 23:37 -kor


#3605 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 12. 30. 00:28

Üzenet megtekintéseIdézet: ATISS - Dátum: 2014. 12. 29. 23:13

De csak akkor tudunk üzletelni, ha rendesen megcsinálod, úgy, ahogy már felvázoltam! Nem fogok dobozos Windows 7-et keresgélni, de nekem van egy "koppintott" Installer lemezem! A másik gépemen, ami tönkre ment, tökéletesen működött! Azzal (ha neked nincs jobb) lehet próbálkozni!


Szerintem végy egy rendeset.
Make love not Wor.

#3606 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 12. 30. 00:31

Üzenet megtekintéseIdézet: Zoltan P. - Dátum: 2014. 12. 29. 23:36

A monitorkimeneten simán rákötött monitorral megy.
Ötlet? Rakjam vissza az eredeti kábelt? A gép 4éves, új ára 800€ mennyit érdemes rááldozni szerintetek?
Ja Irországban lakom. Köszi


Nem értünk a helyi viszonyokhoz, de ha ott nincs értelmes szervíz, akkor csöcsössel lehet nyitunk egyet. Kábel, kijelző, ilyesmi.
Make love not Wor.

#3607 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 30. 00:38

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2014. 12. 30. 00:31

Nem értünk a helyi viszonyokhoz, de ha ott nincs értelmes szervíz, akkor csöcsössel lehet nyitunk egyet. Kábel, kijelző, ilyesmi.

Lófaszt, lángost se sütsz.
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#3608 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 12. 30. 01:13

Üzenet megtekintéseIdézet: VKP - Dátum: 2014. 12. 30. 00:38

Lófaszt, lángost se sütsz.


Asszony megvétózta. Éppen vitatkozni akartam Vele, hogy az egy jó hely, erre pont azon a héten vitte el valami cunami. Faszkivan, nem adja a gép, de még erőlködöm egy kört. Kolléganő is laza volt, pár napja még ittunk egy jót, jövő héttől már Bangkokban angoltanár...
Make love not Wor.

#3609 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2014. 12. 30. 09:01

Üzenet megtekintéseIdézet: Zoltan P. - Dátum: 2014. 12. 29. 23:36

Sziasztok, a következő problémával kinlódok egy jó éve.
HP dv7 egyszer csak bekapcsolásnál minden jó "csak" kép nincs.
Gép szervízbe, tag aszongya videokártya.
Hazaviszem, bekapcsolom, miért ne, működik, két hónap, kezdi előről.
eljátszotta vagy ötszőr.
Most aszongya a tag videokábel.
kábel rendel hongkongból,
gép szét kábel be, nem teljesen passzol, webkamkábel csatija, kinek kell
összerak. Igy se megy a monitor. A monitorkimeneten simán rákötött monitorral megy.
Ötlet? Rakjam vissza az eredeti kábelt? A gép 4éves, új ára 800€ mennyit érdemes rááldozni szerintetek?
Ja Irországban lakom. Köszi
A kábelével sosincs baj szitne, a VGA-val viszont mindig. Azt ki kell cserélni. De drága.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#3610 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2014. 12. 30. 09:02

Üzenet megtekintéseIdézet: VKP - Dátum: 2014. 12. 30. 00:38

Lófaszt, lángost se sütsz.

De azért akart sütni?
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#3611 Felhasználó inaktív   ATISS 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 30. 20:11

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2014. 12. 30. 00:28

Szerintem végy egy rendeset.


Jahno!

Ez jobb, mint az új! Viszont kell hozzá olyan lemez, ami -mint már írtam- a segéd programokat telepíti.
De.., az kell az újhoz is!
Már, volt a gépen Windows 7, de az ACER DVD, ami csak a Win.8.1-el kompatibilis, letiltott mindent!
Ami a lényeg, nem kér aktiváló kulcsot.
Ha úgy fog működni ezen a gépen, mint a másik gépemen működött, akkor jók vagyunk! Bár a mostani működne úgy...!

BUÉK!

#3612 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2014. 12. 30. 21:50

Üzenet megtekintéseIdézet: ATISS - Dátum: 2014. 12. 30. 20:11

Jahno!

Ez jobb, mint az új! Viszont kell hozzá olyan lemez, ami -mint már írtam- a segéd programokat telepíti.
De.., az kell az újhoz is!
Már, volt a gépen Windows 7, de az ACER DVD, ami csak a Win.8.1-el kompatibilis, letiltott mindent!
Ami a lényeg, nem kér aktiváló kulcsot.
Ha úgy fog működni ezen a gépen, mint a másik gépemen működött, akkor jók vagyunk! Bár a mostani működne úgy...!

BUÉK!

Egy DVD nem tilt le semmit. Az eszközökhöz szükséges illesztőprogramok mind generikusak, léteznek W7-hez is. Az Acer-specifikus dolgokból (launch manager kb. egyedül, amire valóban szükség is lehet) biztosan létezik W7-re való.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#3613 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 12. 30. 22:34

Üzenet megtekintéseIdézet: ATISS - Dátum: 2014. 12. 30. 20:11

Viszont kell hozzá olyan lemez, ami -mint már írtam- a segéd programokat telepíti.
De.., az kell az újhoz is!
Már, volt a gépen Windows 7, de az ACER DVD, ami csak a Win.8.1-el kompatibilis, letiltott mindent!
Ami a lényeg, nem kér aktiváló kulcsot.
Ha úgy fog működni ezen a gépen, mint a másik gépemen működött, akkor jók vagyunk! Bár a mostani működne úgy...!


Összevissza beszélsz. Veszel egy olyan oprendszert, ami a gépedhez kell. Legyen az win7, vagy Win8, vagy piros. Aztán a többi sallangot már a gyártótól és a chipset gyártóitól le lehet tölteni. Segédprogramos CD sokszor úgyis csak arra jó, hogy sarokba hajítsd, mert webről frissebb jön, kijavított hibákkal, vagy újabb ismeretelen hibákkal :-)

Én erre mondtam, hogy végy egy rendeset.
Make love not Wor.

#3614 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 31. 08:35

Üzenet megtekintéseIdézet: ATISS - Dátum: 2014. 12. 30. 20:11

Jahno!

Ez jobb, mint az új! Viszont kell hozzá olyan lemez, ami -mint már írtam- a segéd programokat telepíti.
De.., az kell az újhoz is!
Már, volt a gépen Windows 7, de az ACER DVD, ami csak a Win.8.1-el kompatibilis, letiltott mindent!
Ami a lényeg, nem kér aktiváló kulcsot.
Ha úgy fog működni ezen a gépen, mint a másik gépemen működött, akkor jók vagyunk! Bár a mostani működne úgy...!

BUÉK!

Na, és ha ezt olvassák az illetékes szervek is, már indulhat is a kommandó :D
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#3615 Felhasználó inaktív   ATISS 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 31. 13:51

Üzenet megtekintéseIdézet: didyman - Dátum: 2014. 12. 30. 21:50

Egy DVD nem tilt le semmit. Az eszközökhöz szükséges illesztőprogramok mind generikusak, léteznek W7-hez is. Az Acer-specifikus dolgokból (launch manager kb. egyedül, amire valóban szükség is lehet) biztosan létezik W7-re való.


Erről beszéltem még az elején!

Az illesztőprogram kibontása, amit az ACER adott lemezről (DVD, mert ez azért rá van vésve) történt és mivel ez a lemez nem támogatta a WIN. 7-et letiltott mindent! Honnét kellett volna tudnom, hogy a szar, amit adtak a géphez csak és kizárólag Win. 8-hoz, vagy 8.1-hez jó? Nem volt ráírva semmi!
Lószart sem adtak a géphez egy szerviz könyvön meg egy-két matricán kívül!
Ha az illesztőprogramok nem kompatibilisek, akkor (ezek szerint) nagyon is letilthatja! Nekem is megtette!

Lehet, hogy létezik Win 7-hez is, de nekem akkor nem volt és most sincs! Arról nem beszélve, hogy vagy támogatja az új gép, vagy nem!

Ide írkál mindenki, hogy ezt vegyek, meg azt vegyek...! Mi a faszomért kértek el egy szarért több, mint negyed milliót, ha semmi nincs hozzá, ami használhatóvá teszi úgy, hogy nekem is tetszen?

Mint már mondtam, van egy 6 éves gépem, ami ugyan azt tudja, mint az új (sőt többet, mert tud futtatni olyasmit, amit az új nem és sajnos fordítva nem igaz), pedig azon heckelt XP fut!
Sok mindent kénytelen vagyok azon csinálni!

Miről beszélünk?

#3616 Felhasználó inaktív   ATISS 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 15
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 31. 14:10

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2014. 12. 30. 22:34

Összevissza beszélsz. Veszel egy olyan oprendszert, ami a gépedhez kell. Legyen az win7, vagy Win8, vagy piros. Aztán a többi sallangot már a gyártótól és a chipset gyártóitól le lehet tölteni. Segédprogramos CD sokszor úgyis csak arra jó, hogy sarokba hajítsd, mert webről frissebb jön, kijavított hibákkal, vagy újabb ismeretelen hibákkal :-)

Én erre mondtam, hogy végy egy rendeset.


Nem én beszélek összevissza!

Segítséget jöttem kérni ide és nem vitázni! De eddig csak azt olvastam, hogy vegyek ezt, meg vegyek azt!

Ha jól tudom, te azt mondtad, hogy megtudod oldani (minek után felajánlottam 50 rongyot érte)! Akkor miért vegyek bár mit is? Arról nem beszélve, hogy amit vennék hozzá (ha magából a gépből indulok ki), az vagy működne, vagy nem!
Tudod, mit!

Hagyjuk az egészet! Csak az időmet vesztegetem!
Meg fogom oldani a problémám, akár így, akár úgy!

De nem veszek már semmit a géphez!
Vagy van olyan a neten, amit le tudok tölteni (ingyen még hozzá), vagy leszarom az egészet és a gép megy a kukába! Végül is van még 2 laptop a lakásban, ami nem új, de legalább működik rendesen.
Nem azért vettem ilyen kategóriás gépet, hogy még egyszer az árát ráköltsem olyasmire, ami a fele ennyibe kerülő gépekhez elérhető a neten egy egyszerű letöltéssel! Arról nem beszélve, hogy az "aranykeretbe foglalt" műszaki paraméterei ellenére, semmivel nem tud többet, mint a régi!
Lehet, hogy csak egyedül vagyok ezzel a problémával, de ez engem nem vigasztal!


Már az elején elmondtam, hogy nem vagyok technológus, így vannak dolgok, amikhez nem értek!
Azzal főzök, amim van! Pont!

Minden jót!

#3617 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 12. 31. 16:03

Üzenet megtekintéseIdézet: ATISS - Dátum: 2014. 12. 31. 13:51

Az illesztőprogram kibontása, amit az ACER adott lemezről (DVD, mert ez azért rá van vésve) történt és mivel ez a lemez nem támogatta a WIN. 7-et letiltott mindent! Honnét kellett volna tudnom, hogy a szar, amit adtak a géphez csak és kizárólag Win. 8-hoz, vagy 8.1-hez jó? Nem volt ráírva semmi!
Lószart sem adtak a géphez egy szerviz könyvön meg egy-két matricán kívül!
Ha az illesztőprogramok nem kompatibilisek, akkor (ezek szerint) nagyon is letilthatja! Nekem is megtette!


Összevissza beszélsz. Igazából nem is értem mi tiltódott le és miképpen. Szerintem csak annyit írt ki, hogy ez nem telepíthető és kész.
Make love not Wor.

#3618 Felhasználó inaktív   Gabibácsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 69.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2014. 12. 31. 16:25

Üzenet megtekintéseIdézet: ATISS - Dátum: 2014. 12. 31. 14:10

Nem én beszélek összevissza!

Segítséget jöttem kérni ide és nem vitázni! De eddig csak azt olvastam, hogy vegyek ezt, meg vegyek azt!

Ha jól tudom, te azt mondtad, hogy megtudod oldani (minek után felajánlottam 50 rongyot érte)! Akkor miért vegyek bár mit is? Arról nem beszélve, hogy amit vennék hozzá (ha magából a gépből indulok ki), az vagy működne, vagy nem!
Tudod, mit!

Hagyjuk az egészet! Csak az időmet vesztegetem!
Meg fogom oldani a problémám, akár így, akár úgy!

De nem veszek már semmit a géphez!
Vagy van olyan a neten, amit le tudok tölteni (ingyen még hozzá), vagy leszarom az egészet és a gép megy a kukába! Végül is van még 2 laptop a lakásban, ami nem új, de legalább működik rendesen.
Nem azért vettem ilyen kategóriás gépet, hogy még egyszer az árát ráköltsem olyasmire, ami a fele ennyibe kerülő gépekhez elérhető a neten egy egyszerű letöltéssel! Arról nem beszélve, hogy az "aranykeretbe foglalt" műszaki paraméterei ellenére, semmivel nem tud többet, mint a régi!
Lehet, hogy csak egyedül vagyok ezzel a problémával, de ez engem nem vigasztal!


Már az elején elmondtam, hogy nem vagyok technológus, így vannak dolgok, amikhez nem értek!
Azzal főzök, amim van! Pont!

Minden jót!


Vegyél oprendszert, ne lopj valami pistike editiont.
--- Internet is just a bigger floppy disk ---

#3619 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2014. 12. 31. 16:34

Üzenet megtekintéseIdézet: ATISS - Dátum: 2014. 12. 31. 14:10

vagy leszarom az egészet és a gép megy a kukába!


Én ezt választanám. Amúgy mi az, hogy még egyszer az árát? Nincs ez akkora összeg, de látom a sértődés és az anyázás az megy.
Make love not Wor.

#3620 Felhasználó inaktív   Gyula2222 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.315
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2015. 01. 01. 10:53

Üzenet megtekintéseIdézet: ATISS - Dátum: 2014. 12. 31. 14:10

Nem én beszélek összevissza! .....

A jó megoldás is ott van a válaszok között.
El kell ballagni a gyártó honlapjára és a technikai supportról letölteni az általad kívánt oprendszerhez az eszközmeghajtókat, majd kiírni valahová.
Ezután jön a telepítés, majd utána a gép specifikus meghajtók installálása.
Ha a gyártó honlapján nincsenek ott a megkívánt meghajtók, akkor a chipszetek alapján a félvezető vagy részegység gyártó honlapjáról lehet meghajtókat keresni.
A gépkönyvben jó eséllyel megvannak az ehhez szükséges adatok.

Téma megosztása:


  • (185 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 179
  • 180
  • 181
  • 182
  • 183
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó