HWSW Informatikai Kerekasztal: Mindent a GPS navigációról - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (79 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mindent a GPS navigációról (hátha nem csak én küszködök...)

#1541 Felhasználó inaktív   Szabcsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 07. 11. 20:47

Üzenet megtekintéseIdézet: fender - Dátum: 2012. 07. 11. 21:11

Tudsz valahol ilyet valóságban is?

Sajnos ez már elkelt, de ha 2 percet szánsz keresésre kb ilyeneket lehet találni.
"A gugliban rákeresve porcos hal is és emlős is."/"Megoldás: keress rá a hal.dll fájlra, és töröld ki, majd indítsd újra a gépedet. Utána jó lesz!"/"mutasd meg a gyakorlatban ezt a technológiát és esküszöm dollármilliárdost csinálok belőled ! "/"Rakjunk egy jo kib@szottnagy KERESS gombot a kepernyo kozepere es csumi"

#1542 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 07. 11. 23:07

Üzenet megtekintéseIdézet: Szabcsi - Dátum: 2012. 07. 11. 21:06

Hát szerintem 1-2 ezres körül lehet venni ehhez hasonló 4 AA/AAA elemmel/akkuval üzemeltethető külső USB-s dobozkát. Én nem barkácsolnék...


Én is kerestem mindenfélét, de barkácsba ütköztem, cuccnak úgyis 5 volt kell, az akkukkal is szopolni kell. Most azon vagyok, hogy 12 voltos akkura rábuzulok egy szivargyújtó töltőt :-)

Éppen most írom csöcsösnek is, hogy valamit kellene, mert külső akkuval napokat kibírok, ahhoz töltő sem kell, teló/GPS/akármi megy róla, én meg pénteken utazom el és egyelőre nincs megoldás.
Make love not Wor.

#1543 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 07. 11. 23:09

Üzenet megtekintéseIdézet: Szabcsi - Dátum: 2012. 07. 11. 21:47

Sajnos ez már elkelt, de ha 2 percet szánsz keresésre kb ilyeneket lehet találni.


Izééé, én hetek/hónapok óta keresek, sok ezer pénzes, saját akkus cuccok néha vannak, de többnyire az sincs. Mindenki gányol.
Make love not Wor.

#1544 Felhasználó inaktív   Szabcsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 07. 11. 23:26

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2012. 07. 12. 00:09

Izééé, én hetek/hónapok óta keresek, sok ezer pénzes, saját akkus cuccok néha vannak, de többnyire az sincs. Mindenki gányol.


Hát nemtom, nekem nemrég sikerült venni a sarki telefonbótba a fentebb linkelt 4 AAA-s APC egy korábbi modelljét, az egy AA-s Philips SCE2110 se ritkaság...
"A gugliban rákeresve porcos hal is és emlős is."/"Megoldás: keress rá a hal.dll fájlra, és töröld ki, majd indítsd újra a gépedet. Utána jó lesz!"/"mutasd meg a gyakorlatban ezt a technológiát és esküszöm dollármilliárdost csinálok belőled ! "/"Rakjunk egy jo kib@szottnagy KERESS gombot a kepernyo kozepere es csumi"

#1545 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 07. 11. 23:47

Üzenet megtekintéseIdézet: Szabcsi - Dátum: 2012. 07. 12. 00:26

Hát nemtom, nekem nemrég sikerült venni a sarki telefonbótba a fentebb linkelt 4 AAA-s APC egy korábbi modelljét


Hááát, ha valaki nekem Pesten még ma hasonlót talál, akkor annak tolnék pár sört.
Make love not Wor.

#1546 Felhasználó inaktív   fender 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 490
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 07. 12. 06:23

Szóval visszatérve az eredeti kérdésre, szerintetek egy lapos elemre ráforrasztani egy usb vezetéket, az jó lenne? Nekem 1 napom van a megoldásra... Vagy kell a 4 ceruzaelem? (4x1,5V=6V)

#1547 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 07. 12. 11:35

Üzenet megtekintéseIdézet: fender - Dátum: 2012. 07. 12. 07:23

Szóval visszatérve az eredeti kérdésre, szerintetek egy lapos elemre ráforrasztani egy usb vezetéket, az jó lenne? Nekem 1 napom van a megoldásra... Vagy kell a 4 ceruzaelem? (4x1,5V=6V)


Talán elég lehet, az a fél volt nem sokat számít, de a lapos elem sem olcsó, nem is újrahasznosítható. A 4 ceruza akkuval meg azért jársz jól, mert azok nem 1.5 voltosak, hanem 1.2-esek, így 4.8-at kapnál, ami teljesen rendben vala.
Make love not Wor.

#1548 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2012. 07. 12. 16:57

http://blog.sancho.h...akkumultor.html
Make love not Wor.

#1549 Felhasználó inaktív   BAL00 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 07. 24. 22:06

Sziasztok!

Talán tud itt valaki segíteni rajtam.

Egy ATD GP-528 eredeti SD kártyájáról véletlenül letöröltem mindent :-(
Valaki el tudná juttatni a kártya eredeti tartalmát?
A térképek nem is lennének lényegesek, de vannak rajta file-ok, amik a működéshez
szükségesek.

Ha valaki tudna segíteni akkor a danhauser@t-online.hu címen elérhető vagyok.

Előre is köszönöm!

#1550 Felhasználó inaktív   aticsabi79 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 09. 10. 07:56

Üzenet megtekintéseIdézet: Chewbacca - Dátum: 2008. 01. 24. 08:51

sziasztok!

vettem egy Thomson intuvia GPS420-at.

eredetileg SmartGo progi volt rajta, de átcseréltem iGo-ra. Ami egyébként tökéletesen fut, de a nagy probléma a következő:
-régen amikor bekapcsoltam, nem indult el a progi, hanem ki tudtam választani, hogy navigációt, filmet nézni, vagy képeket nézegetni akarok-e. Majd bármelyiket használtam, kilépés után ugyainde dobott vissza.
-Amióta az iGo van, az bekapcsoláskor automatikusan indul, nem is kérdezi meg hogy mit akarok. És ha kilépek,akkor kiadja a képernyőt, ahol választok, de megfagy, ha kikapcsolom, majd vissza akkor ugyanoda juttat vissza, hogy semmi nem indul. Ha resetelek akkor normálisan indul az iGo-val.
-Annyi, ha kilépek az iGo főmenübe, és ott kapcsolom ki, akkor bekapcsolásnál ugyanoda jutok és akkor persze működik.


Remélem, érthető voltam azért. Van valakinek valami ötlete, vagy javaslata?
Előre is köszönöm!


Szia.
Érdeklődnék hogy neked ez hogyan is sikerült mert van 1 ilyen kütyüm de az elején a 3 kis ikon után nem csinál semmit sem!Leirnád hogy birtad azt elérni hogy rögtön az igo induljon és melyik tipusa!!!
Válaszod várom és előre is Köszönet!

#1551 Felhasználó inaktív   Bucy 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.608
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 10. 16. 11:03

Nincs valakinek lezsírozva valahol egy BluePanther Rubin ROM-ja?
Munkatársamé menet közben megnyekkent, nem indít el semmit, az érintőképernyőről csak a kikapcsolást fogadja el.

#1552 Felhasználó inaktív   Garcia 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 129
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 05. 26. 14:55

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Mio Moov M616LM típusú naviról véletlen letörtöltem mindent, így a Win CE 6.0-át is gondolom, minek követleztében használhatatlan. Bekapcsoláskor csak egy képet mutat , hogy szépen kössem a számítógépre egy usb kábbellel :)
Hogyan tudom visszarakni rá az oprendszert első körben illetve a térkép programot is jó volna :) Eredeti cd rendelkezésre áll.
Segítségeteket előre is köszönöm!

#1553 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2013. 05. 30. 15:50

Üzenet megtekintéseIdézet: kj24 - Dátum: 2013. 05. 30. 14:34



Kocsog geci spammer-e vagy?
Make love not Wor.

#1554 Felhasználó inaktív   Erdos.omega.52 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 03. 12:44

Ahat kocsog kispajas vagy

#1555 Felhasználó inaktív   petikorg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 21. 15:52

hali. kaptam egy gps-t binatone f435 .magyar nyelv kellene ra .a menujeben van olyan csak az a gpsre nem vonatkozik.help valaki

#1556 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2013. 08. 21. 22:28

Üzenet megtekintéseIdézet: petikorg - Dátum: 2013. 08. 21. 16:52

hali. kaptam egy gps-t binatone f435 .magyar nyelv kellene ra .a menujeben van olyan csak az a gpsre nem vonatkozik.help valaki


Mármint magyarul beszéljen a navigáció, és mondja a fordulókat, vagy a navigáció nyelve legyen magyar, vagy a kütyü főmenüje is legyen magyar? Bár forgalmazó kérdése, lehet sok okosság nem lesz, attól függ mit szeretnél.
Make love not Wor.

#1557 Felhasználó inaktív   petikorg 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 08. 22. 06:37

Üzenet megtekintéseIdézet: Jahno - Dátum: 2013. 08. 21. 22:28

Mármint magyarul beszéljen a navigáció, és mondja a fordulókat, vagy a navigáció nyelve legyen magyar, vagy a kütyü főmenüje is legyen magyar? Bár forgalmazó kérdése, lehet sok okosság nem lesz, attól függ mit szeretnél.

szia.elég ha magyarul beszél

#1558 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 11. 12:08

Félig GPS, félig telós kérdés. Van egy régi Omnia2-esem, rajta magyar iGO-val. Ahogy SIM kártyát cseréltem a telefonban (kiment belőle egy T-s előfizetős, és belement egy T-s Domino-kártya), onnantól foga a GPS nem működik, baszik bármelyik műholdhoz is kapcsolódni. Ez tényleg összefüggésben lehet a SIM kártyával? Vagy esetleg ahhoz lehet köze, hogy már mobilnetem sincs? Egyáltalán nem vágom a GPS témáját, gondoltam megkérdem, mielőbb a szolgáltatót anyázom le.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#1559 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 11. 12:30

Üzenet megtekintéseIdézet: Raynes - Dátum: 2013. 10. 11. 13:08

Ez tényleg összefüggésben lehet a SIM kártyával? Vagy esetleg ahhoz lehet köze, hogy már mobilnetem sincs? Egyáltalán nem vágom a GPS témáját, gondoltam megkérdem, mielőbb a szolgáltatót anyázom le.

Régebben (a Windows Mobile végnapjai környékén) voltak olyan GPS megoldások, amik csak adatkapcsolattal voltak hajlandók működni, szerencsére elég hamar le is tettek róla. Wifire csatlakozva, nyitott ablaknál mi a helyzet?

#1560 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 10. 11. 13:06

Üzenet megtekintéseIdézet: debaj - Dátum: 2013. 10. 11. 13:30

Régebben (a Windows Mobile végnapjai környékén) voltak olyan GPS megoldások, amik csak adatkapcsolattal voltak hajlandók működni, szerencsére elég hamar le is tettek róla. Wifire csatlakozva, nyitott ablaknál mi a helyzet?

Kösz szépen a választ. Majd kipróbálom Wi-Fi-vel is, de mivel WinMo 6.5-ről van szó, így már most biztosra veszem, hogy akkor ezek szerint kell neki a netkapcsolat. Ezt sejtettem eddig is, de aztán elbizonytalanodtam, hogy a GPS-hez mi a francért kéne net, így gondoltam megkérdem.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

Téma megosztása:


  • (79 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 76
  • 77
  • 78
  • 79
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó