HWSW Informatikai Kerekasztal: Tkp. happy end-es memocsere - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Tkp. happy end-es memocsere

#1 Felhasználó inaktív   Brummogo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2005. 08. 26. 17:45

Történt hogy 1 hónapos samsung memóriám beadta a kulcsot. Elkezdett fagyni a masina memteszt indít memo xar. Lányom kezébe nyom irányba állít szervízbe elküld. Visszaér kezében a cserememóval. Hurrá! Memo berak gép fagy, memteszt indít memo xar. Szerviz bezárt.  Lányzó pár nap múlva vissza szervíz, majd haza de már nem memoval csak sajtcetlivel, mert cserememo nincs csak állítólag ma. Ma reggel bót honlap megnéz memo van, na lányom go hozhatod a memót haza. Ő el. Nemsokára telefonál hogy memó nincs pénz vissza nincs majd valamikor lesz memó. Agyvíz fel mondom neki add  a szervizes kezébe a telefont. Szervizes fejét leüvölt telefonon 3 perc spontán ami a csövön kifér. Szervizes telefon lenyom vonal megszakad. egy perc múlva a csajt megint felhívom mi van azt mondja intézik. Pár perc múlva hív pénzt visszakaptuk, hawai boogie.
Tanulság:
-Ha el akarsz érni valamit légy sötét bunkó paraszt.
-Vedd tudomásul hogy ez a Balkán.

NEM AKAROK ILYEN VILÁGBAN ILYEN KÖZEGBEN ÍGY ÉLNI!!!
De ha normális vagy eltaposnak, belédrugnak, stb.
Ez a második ilyen tapasztalat, a ..... mobilcégnél is hasonlóképpen tudtam csak bármit elérni... de így mindig.

Ps.: nem a cég a jelenség a fontos ezért nem írom le a nevét.

#2 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2005. 08. 26. 17:49

Nos-Ez van.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#3 Felhasználó inaktív   Thoty 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.234
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 19:13

Idézet: Brummogo - Dátum: 2005. aug. 26., péntek - 18:45

-Vedd tudomásul hogy ez a Balkán.

Sajnos ígyvan  :(

#4 Felhasználó inaktív   pjotr007 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 861
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 19:23

Hát azért ez a megoldás sem mindig célravezető, néha pont az ellenkező hatást éri el vele az ember...

#5

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 08. 26. 19:25

Kivéve, ha normális helyen normális arccal viselkedsz.

Az alaphozzáállásod IS Balkán.

#6 Felhasználó inaktív   vatom 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.334
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 19:27

Csak kiegészítésül: behoztak hozzám egy gépet, ami a szokásos ram hibát produkálta, már telepítéskor kék halál az xp-nél. Memtest valóban jelzi a hibát mindkét panelnél. Beteszem őket a szervizes gépbe de csak az egyik hibázott már itt. Hibátlanul működő ram szervizgépből a kérdéses konfigba átrak és természetesen ismét hibát jelez a Memtest. Szóval NEM CSAK A RAM VOLT A ROSSZ, a kérdéses gépbe nem találtunk egy modult sem, ami ment volna hibátlanul bármilyen frekin vagy időzítésen. Hozzátenném, hogy ez a gép egy ideig normálisan működött..  :omg:

#7 Felhasználó inaktív   Brummogo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 19:43

Idézet: Dj.Kakukk - Dátum: 2005. aug. 26., péntek - 20:25

Kivéve, ha normális helyen normális arccal viselkedsz.

Az alaphozzáállásod IS Balkán.

Nem zavar, hogy a lányom normálisan viselkedett és simán lepattintották, elötte meg kapott egy alapból xar memót???
Alapból ha én viszem vissza én is normális vagyok. És úgy egyébként is. Egyébként velem ezt valószinűleg nem próbálták volna eljátszani.

Szerkesztette: Brummogo 2005. 08. 26. 19:46 -kor


#8 Felhasználó inaktív   Brummogo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 19:45

Idézet: vatom - Dátum: 2005. aug. 26., péntek - 20:27

Csak kiegészítésül: behoztak hozzám egy gépet, ami a szokásos ram hibát produkálta, már telepítéskor kék halál az xp-nél. Memtest valóban jelzi a hibát mindkét panelnél. Beteszem őket a szervizes gépbe de csak az egyik hibázott már itt. Hibátlanul működő ram szervizgépből a kérdéses konfigba átrak és természetesen ismét hibát jelez a Memtest. Szóval NEM CSAK A RAM VOLT A ROSSZ, a kérdéses gépbe nem találtunk egy modult sem, ami ment volna hibátlanul bármilyen frekin vagy időzítésen. Hozzátenném, hogy ez a gép egy ideig normálisan működött..  :omg:

A gépben két memo volt a másikkal ment rendesen, és az újjal amit megvetettem máshol dettó...

#9 Felhasználó inaktív   vatom 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.334
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 20:14

Idézet: Brummogo - Dátum: 2005. aug. 26., péntek - 20:45

A gépben két memo volt a másikkal ment rendesen, és az újjal amit megvetettem máshol dettó...

Oké, csak a tisztánlátás miatt jegyeztem meg ezeket. Sok user természetesnek veszi, hogy ami nála nem megy az már tuti szar. Inkompatibilitás suxx... :reklamacio:

Szerkesztette: vatom 2005. 08. 26. 20:15 -kor


#10 Felhasználó inaktív   DGabor 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 9.859
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 08. 26. 22:00

Idézet: Dj.Kakukk - Dátum: 2005. aug. 26., péntek - 20:25

Kivéve, ha normális helyen normális arccal viselkedsz.


ez igaz.

pl Magicomp Bajcsyn. közelben melóztam 2 évig, szinte mindent ott vettem. legkisebb problémámmal mentem hozzájuk, azonnal megnézték/garizták/adtak másikat. (bár "kivétel" a BTC combomeghajtóm, ami egy hónapot csúszott nagyker/másik szervíz hibájából... nem tudtak egy normálisan működőt adni.)
Close the world. Open the nExt.

Megtudtam, hogy "Köcsög pösti" vagyok. Ujjé!

#11 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2005. 08. 26. 22:40

Idézet: Brummogo - Dátum: 2005. aug. 26., péntek - 20:45

A gépben két memo volt a másikkal ment rendesen, és az újjal amit megvetettem máshol dettó...

Alakul, ezért nem adok el akármilyen lapot, meg RAMot. Intel lap Samu/Kingston/MT/egyéb rendes rammal eddig kivétel nélkül ment...
Make love not Wor.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó