HWSW Informatikai Kerekasztal: Felajánlások (Segíteni kéne), karitatív topic IV. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (124 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Felajánlások (Segíteni kéne), karitatív topic IV. www.felajanlasok.hu Értékeld a témát: -----

#21 Felhasználó inaktív   zoltánszól 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 23. 18:01

Idézet: Szőke - Dátum: 2005. szept. 23., péntek - 17:16

Jó nektek. Gyúrjatok, gyúrjatok, de legalább engem ne szomorítsatok, mert én még csak gondolni sem merek ilyen témára.

Igyá!! Oszt majd lesz valahogy. :D

#22 Felhasználó inaktív   zoltánszól 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 23. 18:05

Idézet: Szőke - Dátum: 2005. szept. 23., péntek - 17:43

Reeeménykeedem, ...

Kicsit Mekk Elekes a hangod. Neeem? :D

#23 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 23. 18:41

Idézet: zoltánszól - Dátum: 2005. szept. 23., péntek - 19:05

Kicsit Mekk Elekes a hangod. Neeem? :D

Nem, nem! Sajna nincs hosszú E. :D
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#24 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 04:26

Szépet és jót mindenkibe, de lehetőleg pájinkásat!

A mai napon ismét Kunszenten tartózkodom - ott még nem tökéletes a NET elérésem - így leginkább az adataimnál található 312 kezdetű telefonszámon vagyok elérhető.

Most irány a BUSZ és a Csipet csapat.-
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#25 Felhasználó inaktív   YceBear 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 06:33

Lassan indulok en is.

#26 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 07:02

Idézet: YceBear - Dátum: 2005. szept. 24., szombat - 7:33

Lassan indulok en is.

Várunk.
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#27 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 10:47

Idézet: Szőke - Dátum: 2005. szept. 23., péntek - 17:13

A Win98SE_hu elég sokat vacakol a kikapcsolással. Emlékeim szerint erre volt is javítópack, de most sajna nem tudom, hogy merre leledzik. Ha esetleg.....? Köszönném, de nagyon.

Leírás: http://support.micro...om/kb/239887/hu

Letöltés: http://download.microsoft.com/download/a/9...00a/4756HU8.EXE (550 Kb)

#28 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 17:48

Idézet: FakeJack - Dátum: 2005. szept. 24., szombat - 11:47


Köszönöm! és letöltve.

Legközelebbi Csipet csapatnál tett látogatásom során hétfőn ki is próbálom.
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#29 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 18:14

Ált.táj.:

A mai napon három igen fontos esemény történt a térségünkben. Ezek közül az egyik legfontosabb (időrendben legalábbis, hogy az ennél fontosabb is érthető legyen):

- A mai napon YceBear tettestárs belekóstolt a Tiszazugi levegőbe, magyarán meglátogatta a Csipet csapatot alkotóműhelyében, majd swzerény hajlékomat is. Persze nem üres kézzel érkezett, mert nagyon sok és főleg hasznos, hiánycikknek számító hw. elemmel volt mwegtömve a "kicsi kocsi", amely nem is volt olyan kicsi, de hogy mit hozott azt majd talán Ő maga elmeséli, ha úgy gondolja.
Ami viszont számomra lényeges, hogy kaptam tőle 1 db. működőképes Notebookot, melyet fiam már fel is telepített, azt be is üzemelte. Ezt a készüléket hozzájárulásotokkal megtartanám magamnak, hogy az átadott és szervizelésre szoruló gépekhez fel tudjam használni. Ugyancsak jött még egy másik Notebook is, de az jelenleg táp és egyéb problémák miatt nem üzemelhető be, de majd kialakul ez is.

- A második, de talán az előzőnél is fontosabb esemény az volt, hogy YceBear által hozott szállítmányban volt  egy (de talán több is) működőképes P-II-s (lehet azonban, hogy P-III-s) gép is, melyet csak monitorral kelett kiegészítenem. Kihasználva az adandó alkalmat egy jelenleg nálam gépre várakozó - igaz még a javaslatot sem volt időm feltenni, ezért elnézést is kérek - fősulis leányzó T.Elizabet részére Ő adta át a számítógépet. Az eseményröl természetesen "képes" is leszek beszámolni, amikoris majd a javaslatot is felteszem ide. Mindössze egy kis türelmet kérek. A pontos konfigot majd YceBear tettestárs leírja, ha úgy látja jónak.  A magam részéröl

GRATULÁLOK AZ ÁTADÁSHOZ.



- A harnmadik esemény - amely elenyésző esemény volt az elkőző kettő melett, de azéret említést érdemel - az az volt, hogy ma 10 óra tájban a Csipet csapatot alkotóműhelyében felkereste a Kunszentmártoni Városi TV stábja, termélszetesen a város polgármesterével és a kis csapatot patronáló M.Edit kiséretébnen és egy elég terjedelmes riportot készítettek munánkrol.
Kérésemre igéretet kaptam az illetékesektöl, hogy a teljes felvett anyagrol is és az adásba kerülő anyagrol is kapok másolat DVD-n. Ezt a DVD-t majd megküldöm egy vállalkozó szellemű szélesebb és főleg bővebb NET kapcsolattal rendelkező tettestársnak, hogy valami nyilvános helyre feltöltve azt bárki megnézhesse.
Ugyancsak igéretet kaptam - sajna ezt előpre nem tudom kontrolálni, hogy be is tartják-e - hogy csak az általam előzetesen elmondott szempontok alapján - tehát a korábbi szóbeli megállapodásainkat betartva - fogják a felvett anyaghot a Városi Kábeltévében közzétenni.
Sajnos arra nem volt lehetőségem, hogy ezt az eseményt előzetesen veletek egyeztessem, mert én sem tudtam róla előzetesen, viszont az ingyen reklám miatt - itt Kunszentmárton térségében -  fontosnak tartottam, hogy ne utasítsam vissza kérésüket.
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#30 Felhasználó inaktív   YceBear 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 18:39

Idézet

- A mai napon YceBear tettestárs belekóstolt a Tiszazugi levegőbe, magyarán meglátogatta a Csipet csapatot alkotóműhelyében, majd swzerény hajlékomat is. Persze nem üres kézzel érkezett, mert nagyon sok és főleg hasznos, hiánycikknek számító hw. elemmel volt mwegtömve a "kicsi kocsi", amely nem is volt olyan kicsi, de hogy mit hozott azt majd talán Ő maga elmeséli, ha úgy gondolja.


Akkor talan a legfontosabb: Szoke ehez a neduhoz szerintem minimum fegyverviselesi engedely kene.  :D

Legkerult eszkozok sima PII 400 -s gepek az egyik kivetelevel (amelyik masmilyen hazban van) mert az  egy PI233 -s. Gepek mind mukododkepesek de a PII be HDD kell illetve az egyibe memoria de azt is vittem le.

Notebookhoz majd eljuttatok neked egy teljes dockot es ugy majd ki tudod probalni.

#31 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 18:40

A korábbi hozzászólásomban  a mai gépátadásrol már szóltam és ime a hiánypótlás:

Javaslat új géptulajdonosra: (elnézést ismételten, hogy csak utólagosan teszem meg, de így alakult. Nálam mostanában nem igen jött volna össze a gép ezért nem tettem fel korábban.)

T. Elizabet  Szelevényi lakos

Pedagógiai szakos nevelői fősulira jár. 5-n vannak testvérek és valamennyi tanul valamilyen fősulin.
Édesapja leszázalékolt nyugdíjas, édesanyja ugyancsak.

Az iskolai tanulmányai során nem csak Ő de a tesók is nagy hasznát vennék a számítógépnek, de a család ezt sehogyan sem tudja kigazdálkodni.

T.Elizabet részére a számítógépet YceBear a mai napon átadta, melyrölk természetesen kép is készült.

Ime:
Kép

Ez a kép természetesen - ugyanúgy mint a többi Tiszazugban átadott gép tulajdonosárol készült kép
Galériámban  is megtalálható.
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#32 Felhasználó inaktív   zoltánszól 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 18:40

Szőke!
Bocs, de ma inkább itthon maradtam, mert Emese lányom a Tisza Kupán indult.
(A képen egy bronz érem után a stég felé evez.)

#33 Felhasználó inaktív   zoltánszól 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 18:42

Idézet: Szőke - Dátum: 2005. szept. 24., szombat - 19:40

T. Elizabet  Szelevényi lakos

Az illető angol, vagy amerikai?

#34 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 18:43

Idézet: YceBear - Dátum: 2005. szept. 24., szombat - 19:39

Akkor talan a legfontosabb: Szoke ehez a neduhoz szerintem minimum fegyverviselesi engedely kene.  :D


Amint látom szerencsésen hazaértetek. Örülök.

Nem véletlenül nevezték el a fiúk úgy ahogy elneveztgék. :D
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#35 Felhasználó inaktív   Szőke 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 18:46

Idézet: zoltánszól - Dátum: 2005. szept. 24., szombat - 19:42

Az illető angol, vagy amerikai?

Amint láthatod Szelevényi lakos és itt is születet. Arrol jelenleg még nincs tudomásom, hogy ezt a kis magyar alföldi településecskét bármely országhoz is szeretnék hozzácsatolnio, bár lehet, hogy nem lenne túl rossz. :D
Moztgáskorlátozottak részére készülő akváriumokhoz berminemű segítséget szívesen elfgadok. Felajánlásod ide küld. Segedelmeteket előre is KÖSZÖNÖM!


#36 Felhasználó inaktív   FakeJack 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.095
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 18:48

Idézet: zoltánszól - Dátum: 2005. szept. 24., szombat - 19:40

Szőke!
Bocs, de ma inkább itthon maradtam, mert Emese lányom a Tisza Kupán indult.
(A képen egy bronz érem után a stég felé evez.)

Gratula!  :up: Remélem feszít az apai büszkeség! :)

Szőke & Yce: Nektek is gratula. :)

#37 Felhasználó inaktív   zoltánszól 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 18:50

Idézet: Szőke - Dátum: 2005. szept. 24., szombat - 19:46

Amint láthatod Szelevényi lakos és itt is születet. Arrol jelenleg még nincs tudomásom, hogy ezt a kis magyar alföldi településecskét bármely országhoz is szeretnék hozzácsatolnio, bár lehet, hogy nem lenne túl rossz. :D

Miből gondolod, hogy az látható, hogy szelevényi lakos? A nevéből gondoltam, hogy külföldi.
Amúgy használja egészséggel kedves :think: Bözsi, Erzsike, Zsóka a gépet!

(Bocsánat, de belemászott a KFT együttes Elizabet c. száma a fülembe.  :Đ)

Idézet: Szőke - Dátum: 2005. szept. 24., szombat - 19:46

..., bár lehet, hogy nem lenne túl rossz.

Mire gondolsz? (Szumátra, Borneó, Celebesz: mindig magyar volt, s magyar lesz! - vagy ilyesmi?)

Szerkesztette: zoltánszól 2005. 09. 24. 19:04 -kor


#38 Felhasználó inaktív   zoltánszól 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 18:53

Idézet: FakeJack - Dátum: 2005. szept. 24., szombat - 19:48

Gratula!  :up: Remélem feszít az apai büszkeség! :)

Thx!

#39 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2005. 09. 24. 18:54

Idézet: YceBear - Dátum: 2005. szept. 24., szombat - 19:39

Akkor talan a legfontosabb: Szoke ehez a neduhoz szerintem minimum fegyverviselesi engedely kene.  :D

:lol: Veled is kecsketejet itatott? :Đ
Nagyon el akarok menni oda, a fene egye meg az időmet meg az alvásigényemet :(
Őszintén szólva arra gondoltam, hogy mi lenne, ha a csapat összejönne ott-természetesen nem szeretnék Szőkéék helyett szervezni és főleg tervezni- egy kis szüretre. Becsülettel megszolgálnánk a vendéglátást, meg azt a sok egyebet is, amit csinál, a szőlőtőkéken található gyümölcsök méltó elhelyezésével.

Mit szóltok? :)
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#40 Felhasználó inaktív   zoltánszól 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 24. 19:06

Idézet: didyman - Dátum: 2005. szept. 24., szombat - 19:54

:lol:Mit szóltok? :)

Öreg barátunk nekem már kifejtette, hogy az időjárás, a peronoszpóra és a diaszpóra miatt nem sok szüretelni valója van. Így tehát én is felajánlom a segítségemet. :D

Szerkesztette: zoltánszól 2005. 09. 24. 19:07 -kor


Téma megosztása:


  • (124 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó