HWSW Informatikai Kerekasztal: T-mobile Platinakártya / hogy is van ez? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

T-mobile Platinakártya / hogy is van ez? Dominos Platinakártya Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   FireShadow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.046
  • Csatlakozott: --

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2005. 11. 01. 23:16

Üdv!

Pár napja elromtott a telóm, ki is néztem egy új mobilt, és az áraknál látom hogy valami 35ezer helyett 20ezerért meglehetne venni ha platina/aranykártyás lennék. A sim kártyám van már vagy 4 éves. Egyik ismerősöm is kb igy járt mint én és neki azt mondták hogy a kártya ideje alapján jogosult platinakártyára. Azelőtt neki fogalma sem volt róla hogy működik vagy mi is ez az egész. Bennem ebből csak annyi van hogy pontokat lehet rá gyüjtügetni meg ilyesmi és fizikailag is egy kártya mintpl a hitelkártya. De nekem semmi ilyenem nincs. De attól még elvileg jogosult vagyok rá, szerezhetek egyet, kiküldik 60napon belül, aztán ha megvan akkor megvehetem platinakártyásként az uj telót? Vagy nem is kell fizikailag kikérni, ez afféle jog vagy mi?

Thx ha van valakinek tapasztalata.
It's a state of bliss, you think you're dreaming.. It's the happiness inside that you're feeling..
Nézd meg Flash munkáim és a rajzaim!

#2 Felhasználó inaktív   Old_Mumus 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 572
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 06:10

Idézet: FireShadow - Dátum: 2005. nov. 1., kedd - 22:16

Üdv!

Pár napja elromtott a telóm, ki is néztem egy új mobilt, és az áraknál látom hogy valami 35ezer helyett 20ezerért meglehetne venni ha platina/aranykártyás lennék. A sim kártyám van már vagy 4 éves. Egyik ismerősöm is kb igy járt mint én és neki azt mondták hogy a kártya ideje alapján jogosult platinakártyára. Azelőtt neki fogalma sem volt róla hogy működik vagy mi is ez az egész. Bennem ebből csak annyi van hogy pontokat lehet rá gyüjtügetni meg ilyesmi és fizikailag is egy kártya mintpl a hitelkártya. De nekem semmi ilyenem nincs. De attól még elvileg jogosult vagyok rá, szerezhetek egyet, kiküldik 60napon belül, aztán ha megvan akkor megvehetem platinakártyásként az uj telót? Vagy nem is kell fizikailag kikérni, ez afféle jog vagy mi?

Thx ha van valakinek tapasztalata.

En nagyon regi elofizeto vagyok es meg 2000 elott automatikusan kaptam aranykartyat.
Ha "beinditas" utan havi elofizetesi dijak es forgalmi dijak utan gyultek a pontok. Tehat ha neked lesz ilyen kartyad, meg egy jo ideig kell telefonalgatni, hogy megfelelo pont legyen a telefon vasarlashoz.

Az is lehet azota valtoztak a szabalyok, szerintem erdemes felhivni az ingyenes ugyfelszolgalatot vagy szemelyesen felkeresni egy uzletet.
V63 a legjobb mozdony
Olyan mint a CISCO router ;-)

#3 Felhasználó inaktív   Diopapa 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 17.220
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 08:23

Idézet: FireShadow - Dátum: 2005. nov. 1., kedd - 23:16

Üdv!

Pár napja elromtott a telóm, ki is néztem egy új mobilt, és az áraknál látom hogy valami 35ezer helyett 20ezerért meglehetne venni ha platina/aranykártyás lennék. A sim kártyám van már vagy 4 éves. Egyik ismerősöm is kb igy járt mint én és neki azt mondták hogy a kártya ideje alapján jogosult platinakártyára. Azelőtt neki fogalma sem volt róla hogy működik vagy mi is ez az egész. Bennem ebből csak annyi van hogy pontokat lehet rá gyüjtügetni meg ilyesmi és fizikailag is egy kártya mintpl a hitelkártya. De nekem semmi ilyenem nincs. De attól még elvileg jogosult vagyok rá, szerezhetek egyet, kiküldik 60napon belül, aztán ha megvan akkor megvehetem platinakártyásként az uj telót? Vagy nem is kell fizikailag kikérni, ez afféle jog vagy mi?

Thx ha van valakinek tapasztalata.

Az arany/platinakártya csak előfizetéses ügyfeleknek jár.
National Organization of Men Against Amazonian Masterhood

#4 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 08:32

Idézet: Diablovazze - Dátum: 2005. nov. 2., szerda - 8:23

Az arany/platinakártya csak előfizetéses ügyfeleknek jár.

Ez nem igaz :)

Aranykártya a Dominósoknak is jár/hat :)

#5 Felhasználó inaktív   Senator 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 949
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 08:56

Ez igy van multkor én is leakadtam ezen...
My Config: Apple Mac Pro 3.0 GHz, 6GB Ram, 2TB Hdd, Radeon X1900, 2x Dell DE228WFP

#6 Felhasználó inaktív   mizsepizse22 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.695
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 09:09

Platina, illetve aranykártya minden T-Mobile-os előfizetőnek járhat. Abban az esetben ha az elmúlt 6 hónapban eléri az előrt pontot. Pontok képződnek az előfizetési díjból illetve a forgalomból és egy alacsonyabb szintnél aranykártya, magasabb szintnél platinakártyás lesz az ügyfél. Azt automatikusan kiküldik postán. Én platinakártyás vagyok, sok kedvezményt nem élveztem. A telefonok ugyanannyiba kerülnek (vagyis ha sok a pontod beválthatod forintra) amit a topicnyitó mondott az az, hogy kevesebb pénzzel hozhatsz el részletre telefont, de ugye akkor meg nagyobb lesz a részleted, tehát nem kell hanyattesni tőle, ha valaki platinakártyás! :D

#7 Felhasználó inaktív   moq 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 10:03

Nagyvonalakban elmondható, hogy aranykártyás vagy, ha az elmúlt 6 hónapban legalább havi átlag 6-8ezer volt a számlád, platinakártyás, ha 18-20ezer. Ehhez nem kell, hogy fizikailag is nálad legyen a kártya. Régen valóban csak előfizetéssel lehett, most már valóban lehet Dominósoknak is. Ennek részleteit azonban nem ismerem. A legjobb, amit tehetsz, hogy felhívod az ügyfélszolgálatot, T-Mobile-nál még gyorsak is és korrektek is.
Nem azért vagyok vegetáriánus, mert szeretem az állatokat, hanem azért, mert gyűlölöm a növényeket.


#8 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 10:20

Idézet: moq - Dátum: 2005. nov. 2., szerda - 10:03

Nagyvonalakban elmondható, hogy aranykártyás vagy, ha az elmúlt 6 hónapban legalább havi átlag 6-8ezer volt a számlád, platinakártyás, ha 18-20ezer. Ehhez nem kell, hogy fizikailag is nálad legyen a kártya. Régen valóban csak előfizetéssel lehett, most már valóban lehet Dominósoknak is. Ennek részleteit azonban nem ismerem. A legjobb, amit tehetsz, hogy felhívod az ügyfélszolgálatot, T-Mobile-nál még gyorsak is és korrektek is.

Most már a T-Mobile Dominósok Aranykártyát forgalomtól függetlenül 1 év után kaphatnak, partnerüzletben dolgozó ismerős mondta. Konkrétan én se néztem utána a neten, de valóban most már nem csak előfizetéseseknek szól.

Egyébként ezen nem kell csodálkozni hogy azok is kaphatnak, pl. a Vodafone le se kakálja a régi ügyfeleket.

Nincsen se partnerprogram se "aranykártya".

Nekem pl. ~5 évnyi Vitamax (kb. havi 4-5 ezer ft költés) után simán azt tanácsolta a HIVATALOS voda üzletkötő hogy ha előfizus akarok lenni dobjam el a régi számom, és kössünk teljesen új szerződést, mert akkor VALÓSZÍNŰ nem kéne 15-30 ezer kauciót fizetnem.

Utána átmentem a T-mobile üzletbe, tárt karokkal várnak számhordozással, akár előfizetésesre mindenféle kaució és befizetés nélkül, ráadásul a kiszemelt telefon is 2000 ft-al olcsóbb lett volna náluk.

LOL.

Szerkesztette: Kory 2005. 11. 02. 10:23 -kor


#9 Felhasználó inaktív   Snipee 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 124
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 10:28

Idézet: moq - Dátum: 2005. nov. 2., szerda - 11:03

Nagyvonalakban elmondható, hogy aranykártyás vagy, ha az elmúlt 6 hónapban legalább havi átlag 6-8ezer volt a számlád, platinakártyás, ha 18-20ezer. Ehhez nem kell, hogy fizikailag is nálad legyen a kártya. Régen valóban csak előfizetéssel lehett, most már valóban lehet Dominósoknak is. Ennek részleteit azonban nem ismerem. A legjobb, amit tehetsz, hogy felhívod az ügyfélszolgálatot, T-Mobile-nál még gyorsak is és korrektek is.

Sziasztok!

Egyetértek, most már lehet Dominos is arany meg platinakártyás, de tényleg nem egy nagy cucc!
Forgalomfüggő. és az arany és platinakártyákon belül is vannak bizonyos szintek (1-es szint, 2es szint)
ÉS ezek arányában vehetsz kedvezményesebben telefont.
Van ilyen árlistájuk is, és bármelyik boltban megmondják, hogy éppen milyen szinten állsz és mennyiér vehetsz telefont, illetve egyéb más kedvezményt igénybevehetsz!
Bnőm T-mob-nál dolgozik, majd pontosam megkérdem... :p

Üdv:
Snipee
------------------------

#10 Felhasználó inaktív   FireShadow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.046
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 12:31

hm cool talán lesz ebböl valami
amugy megnéztem és full kamatmentes az a részlet...

Teljes ár :
19 990 Ft
Kezdő részlet :
6 990 Ft
Fennmaradó hátralék :
13 000 Ft
Futamidő :
12 hónap
Havi törlesztés :
1 x 1 087 Ft
11 x 1 083 Ft

vagy csak en szamolok szarul?

https://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stor...qogNDpRpQ%3D%3D

fel lesznek hivva amugy forgalmam nem vmi nagy félévente kb 5000 huf :D de jo rég ota megvan a kartya

Szerkesztette: FireShadow 2005. 11. 02. 12:45 -kor

It's a state of bliss, you think you're dreaming.. It's the happiness inside that you're feeling..
Nézd meg Flash munkáim és a rajzaim!

#11 Felhasználó inaktív   mizsepizse22 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.695
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 13:06

Ez így van! Westelnél kamatmentes a részlet és viszonylag semmi nem kell hozzá, szóval elég korrekt! :D

#12 Felhasználó inaktív   nyunyu 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 13:38

:offtopic:

Idézet: Kory - Dátum: 2005. nov. 2., szerda - 10:20

Egyébként ezen nem kell csodálkozni hogy azok is kaphatnak, pl. a Vodafone le se kakálja a régi ügyfeleket.

Nincsen se partnerprogram se "aranykártya".

Nekem pl. ~5 évnyi Vitamax (kb. havi 4-5 ezer ft költés) után simán azt tanácsolta a HIVATALOS voda üzletkötő hogy ha előfizus akarok lenni dobjam el a régi számom, és kössünk teljesen új szerződést, mert akkor VALÓSZÍNŰ nem kéne 15-30 ezer kauciót fizetnem.

Vodafone :down:

Oktober 19-en minden elozetes figyelmeztetes nelkul letiltottak a hivasinditast minden ceges telefonunkrol, hivas helyett egy magno elmondta, hogy hivjuk fel a behajtasi osztalyt a 1750-en.
1750-en gephang valaszol, hogy most minden ugyintezojuk foglalt, es bontja a vonalat.
Ez ment 2 napon keresztul, akkor kezhezkaptunk egy oktober 19.-ei datummal ellatott levelet, miszerint logunk nekik 50e-vel, ezert azonnali hatallyal korlatoznak, amig hitelt erdemloen be nem bizonyitjuk, hogy nem tartozunk.

1750 persze meg mindig nem erheto el, pedig fel orankent probaltuk.

Vegul a titkarno el lett zavarva a V HQ-ra, hogy mondjak mar meg, mi a qrvaanyjuk van, miert akadalyoznak minket a munkavegzesunkben.
Erre kiderult, hogy az augusztusi, meg a szeptemberi szamla befizeteset hianyoljak.

Atneztuk a konyvelest, szeptemberi szamla szept 5 datummal at lett utalva, augusztusit viszont meg sem kaptuk. :mad:

Szoval az o toketlenseguk miatt mi szivtuk meg, mi vagyunk a fekete barany, akit ki kell kozositeni, el kell lehetetleniteni, stb.

Ezt nevezik ok szolgaltatasnak???

Ha lenne mas mobilszolgaltatonal ertelmes aru VoIP hivas kulfoldre, akkor otthagytuk volna oket a 'csaba.

Szerkesztette: nyunyu 2005. 11. 02. 13:42 -kor


#13 Felhasználó inaktív   moq 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 14:14

Idézet: FireShadow - Dátum: 2005. nov. 2., szerda - 13:31

hm cool talán lesz ebböl valami
amugy megnéztem és full kamatmentes az a részlet...

Teljes ár :
19 990 Ft
Kezdő részlet :
6 990 Ft
Fennmaradó hátralék :
13 000 Ft
Futamidő :
12 hónap
Havi törlesztés :
1 x 1 087 Ft
11 x 1 083 Ft

vagy csak en szamolok szarul?

https://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stor...qogNDpRpQ%3D%3D

fel lesznek hivva amugy forgalmam nem vmi nagy félévente kb 5000 huf :D de jo rég ota megvan a kartya

Kamatmentes, viszont hűségezned kell.
Nem azért vagyok vegetáriánus, mert szeretem az állatokat, hanem azért, mert gyűlölöm a növényeket.


#14 Felhasználó inaktív   andrej 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.167
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 02. 15:21

Idézet: nyunyu - Dátum: 2005. nov. 2., szerda - 13:38

:offtopic:

Vodafone :down:

Oktober 19-en minden elozetes figyelmeztetes nelkul letiltottak a hivasinditast minden ceges telefonunkrol, hivas helyett egy magno elmondta, hogy hivjuk fel a behajtasi osztalyt a 1750-en.
1750-en gephang valaszol, hogy most minden ugyintezojuk foglalt, es bontja a vonalat.
Ez ment 2 napon keresztul, akkor kezhezkaptunk egy oktober 19.-ei datummal ellatott levelet, miszerint logunk nekik 50e-vel, ezert azonnali hatallyal korlatoznak, amig hitelt erdemloen be nem bizonyitjuk, hogy nem tartozunk.

1750 persze meg mindig nem erheto el, pedig fel orankent probaltuk.

Vegul a titkarno el lett zavarva a V HQ-ra, hogy mondjak mar meg, mi a qrvaanyjuk van, miert akadalyoznak minket a munkavegzesunkben.
Erre kiderult, hogy az augusztusi, meg a szeptemberi szamla befizeteset hianyoljak.

Atneztuk a konyvelest, szeptemberi szamla szept 5 datummal at lett utalva, augusztusit viszont meg sem kaptuk. :mad:

Szoval az o toketlenseguk miatt mi szivtuk meg, mi vagyunk a fekete barany, akit ki kell kozositeni, el kell lehetetleniteni, stb.

Ezt nevezik ok szolgaltatasnak???

Ha lenne mas mobilszolgaltatonal ertelmes aru VoIP hivas kulfoldre, akkor otthagytuk volna oket a 'csaba.

No mimeg a szerverhosting számlánkat nem kaptuk meg... Aztán rákérdeztem a szolgáltatónál, hogy most mivan, mert gyanusan esedékes. A másolat 1 héten belül megjött, az eredeti sehol. A vicc az, hogy ugye mindíg félre van téve a pénz erre, mivel nem egy meglepő kiadás. :D

#15 Felhasználó inaktív   Old_Mumus 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 572
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 03. 06:12

Idézet: Buga_Laci - Dátum: 2005. nov. 2., szerda - 12:06

Ez így van! Westelnél kamatmentes a részlet és viszonylag semmi nem kell hozzá, szóval elég korrekt! :D

2003-ban vettem ket keszuleket, a vegosszeg kb. 70%-at fedeztek a pontok, maradek 30%-ot fizettem 12 honapon keresztul huseggel (havi 1-2e Ft volt).
V63 a legjobb mozdony
Olyan mint a CISCO router ;-)

#16 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 11. 03. 08:55

Idézet: andrej - Dátum: 2005. nov. 2., szerda - 15:21

No mimeg a szerverhosting számlánkat nem kaptuk meg... Aztán rákérdeztem a szolgáltatónál, hogy most mivan, mert gyanusan esedékes. A másolat 1 héten belül megjött, az eredeti sehol. A vicc az, hogy ugye mindíg félre van téve a pénz erre, mivel nem egy meglepő kiadás. :D

Így van, lehet hogy pl. a fentiekben a voda kiküldte, csak hát posta...

Mi volt hogy Pannontól a hívásrészletezőt EGYMÁS UTÁN kétszer nem kaptuk meg, mindkétszer egyből reklamáltunk, ígértek újat, hogy küldenek, az se jött meg 2 hét alatt, aztán inkább bementem ügyfélszolgálatra és ott kinyomtatták.
(amúgy tök nyilvánvaló hogy nincs a Pannonal gondom emiatt)

(ezért zárójelben jegyzem meg, hogy azért egy cégnél elég durva az, ha nem veszik észre - akár a könyvelő vagy más, ha a havi szinten szokásos számla 2 hónapig nem jön meg, miközben egy későbbi már megjön.  :o  )

#17 Felhasználó inaktív   andika001 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 08. 15:33

Idézet: Kory - Dátum: 2005. nov. 2., szerda - 8:32

Ez nem igaz :)

Aranykártya a Dominósoknak is jár/hat :)

Így van ;) Nekem is van :D

#18 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2010. 01. 08. 15:36

Idézet: andika001 - Dátum: 2010. jan. 8., péntek - 15:33

Így van ;) Nekem is van :D

Mindig érdekelt volna, hogy miképpen téved ide, valamint 4 év alatt lehet változott is a dolog.
Make love not Wor.

#19 Felhasználó inaktív   djculture 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.810
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 08. 16:04

Idézet: Jahno - Dátum: 2010. jan. 8., péntek - 16:36

Mindig érdekelt volna, hogy miképpen téved ide, valamint 4 év alatt lehet változott is a dolog.

2014 be megtudjuk :Đ
Ki a halott vinyók istene?
Hádédész..

#20 Felhasználó inaktív   Kory 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 25.198
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 01. 08. 19:24

JÉ, én is írtam. :banana: Zárható. :D

Ja, kaptunk cégesbe kártyát, kb. novemberben, rendes fizikai kártya (Platina). Valahova elsüllyesztettem egy fiókba, kell ez?  :think:

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó