Idézet: carcass - Dátum: 2010. 05. 18. 14:26
Gyorsan írok, mert arról a gépről van szó, amin most dolgozok - illetve kellene.
Szóval jó 1 hete produkált olyanokat, hogy egy pillanatra fekete lett a kép, majd visszajött, de utána megint elment és amikor visszajött, akkor olyan volt, mintha háló lenne a monitorra rajzolva és a képdarabok el lennének tolva egymáshoz képest.Előtte volt 2x is telikék a kép, de szerintem mártól fagyott meg.
A vga egy ~5 éves 6800GT, a tft panel meg egy samsung 193p, szintén ~5 éves.
A kép eltűnte után szépen kiírja a panel, hogy "going to sleep" - ebből azt gondolom, hogy nem ő a hunyó.
Ugye ilyenkor muszáj vagyok kikapcsolni.
Bekapcsolás után - mint most is - egy darabig használható, majd kezdni megint.
A múlt héten szétszedtem és kitakarítottam az egészet, proc hűtőt, vga hűtőt, északi hídnak is saját ventije van - azt is, mindent, szép tiszta lett.
Most megint kezdi...
Vga hiba lehet?Vagy más?Esetleg ismerős valakinek?...
Üdv
C
sajnos tipikus geforce6 videokártya elfáradás...Jobbik esetbe a hűtő meg a gpu között kell ujrapasztázni rosszabbik esetbe a gpu vagy meória bga óngolyói fellazultak ergó kuka.
Szerkesztette: djculture 2010. 05. 18. 13:49 -kor

Súgó
A téma zárva.
















