Idézet: beeci - Dátum: 2008. júl. 26., szombat - 21:06
Nekünk épp az ellenkezője jött be, ha sír, megnyugtatjuk, utána megy a dolgára. Namost, nem arról van szó, hogy hisztizik, csak a biztonságérzete meglesz. Ha leesnek, akkor csak akkor sírnak, ha nagyon fáj, máskor (és ez az esetek többsége), felkelnek és mennek tovább játszani. éjszaka is, rosszat álmodik, megöleljuk, s lefekszik, visszatakarjuk, s alszik tovább a nagyobbik. Az egyik mindjárt 3, a másik meg 1 éves és 1 hetes.
Természetesen, ha hisztizik valamelyik, akkor nincs "babusgatás" egyáltalán, így sokszor egykettőre megúnja, és megy tovább.
Ez így van, hadd bögjön egy kicsit.
Ha nagyon sír akkor és nem túlzásba vinni a dédelgetést.
Kénytelen voltam a 18 hónapos gyereknek elverni a kezét mert a 5 perc alatt 3x pakolta ki a konyhaszekrényből a fazekakat. Aztán másnap törölközőkkel csinálta meg uezt, és befeküdt közéjük.
Jót nevetett, de aztán hagytam sírni, mert sose tanulja meg, hogy nem szabad.
A pelusnak fájt inkább a fenekelés!
Még mindig ordít a gyerek????
Jah szoktassátok hozzá, hogy néha halljon zajokat (TV/ rádió) mert nálunk bejött,
és ha valahol másutt alszik ahol nem olyan nyugalmas, ott meignt meg lesztek lőve.
De ez is babafüggő hogy bírja e a gyerkőc.
Az enyém mellett bombát lehetett volna robbantani, aludt volna tovább---->tiszta apja.
Szerkesztette: WEbshark 2008. 07. 26. 20:48 -kor