Idézet: Flamaszter - Dátum: 2006. máj. 7., vasárnap - 17:07
húha...
ez hogy történt?
ekkora hibát nem okozhat a driver.
Fölraktam a drivert,ahogy fel kellett.Fel is ment,újraindításnál szépen bejött 1024*768-ban,majd a képernyőbeállításoknál beállítottam 1280*1024-re a felbontást.Ekkor átállt erre a felbontásra majd átállítottam a frissítésr 85Hz-re.Ekkor meghalt a monitor.Ha újraindítom akkor eljutok szépen addíg h bejelentkezzek,beírom a jelszavam,enter és ennyi,fekete képernyő.
Megpróbáltam bebootolni -x-el,de ekkor egy ideig töltött,ekkor már bent volt az almajel és alatta forgott az az izé.Jóval tovább töltött mint szokott és egyszercsak hallom h lekapcsolja a winyókat és kikapcsol a gép.
Ekkor -s-ben indítottam,töltött egy ideig majd kiírta ezt a faja cuccot.
Vmi ötlet?
Naon nem akarom újra felrakni,me csak 10.4.5-ős installdvd-m van,most újra felrakni a .6-t,a security update-eket meg az össze többi cuccot!!
Szerkesztette: vizcsap 2006. 05. 07. 17:28 -kor