HWSW Informatikai Kerekasztal: HD adások a UPC kínálatában - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (130 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

HD adások a UPC kínálatában Mit, hol, mennyiért? Értékeld a témát: -----

#591 Felhasználó inaktív   zoli62 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.623
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 08:34

Idézet: petne - Dátum: 2008. febr. 26., kedd - 8:32

De Te is csak akkor tudod csinálni, hamár lejárt a hűséged, nem? Neki még nem járt le, ezért ezt nem tudja megcsinálni... olvass vissza.  ;)

Általában már lejárat előtt egy hónappal szoktam szólni, figyelembe véve a számlázási ciklust, mert nem akartam még részarányosan sem többet fizetni.

Szerkesztette: zoli62 2008. 02. 26. 09:32 -kor

"Légy szerény mint én..."

#592 Felhasználó inaktív   zoli62 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.623
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 08:37

Idézet: petne - Dátum: 2008. febr. 26., kedd - 8:30

OFF Ez olyan mondja, aki nem is használta még soha... teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, már több hónapja az égatta világon semmi gond nincs vele, pedig kettő előfizetésem is van. Persze mint minden szolgáltatásnál itt is előfordulhatnak hibák, de azt legalább orvosolják, nem úgy, hogy kijön a UPC és széttárja a kezét, mert szellemképes, meg szar a kép. Szóval légyszi először tapasztald meg és azután mondjál véleményt. Köszi!

Sok sok szoftveres újraindulásról, felveendő anyag nem rögzítésről lehet olvasni a megfelelő fórumba, nem én találtam ki.
"Légy szerény mint én..."

#593 Felhasználó inaktív   petne 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 808
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 08:45

Idézet: zoli62 - Dátum: 2008. febr. 26., kedd - 8:37

Sok sok szoftveres újraindulásról, felveendő anyag nem rögzítésről lehet olvasni a megfelelő fórumba, nem én találtam ki.

HGW újraindulása előfordulhat, de ki kell cseréltetni, illetbe be kell jelenteni és megoldják. A felveendő anyag nem rögzítése is ritka, de már annak a megoldása is meg van és az új szoftver ezt is megoldja. Ezért mondom, hogy attól hogy néhány eset előfordul a több ezer előfizetőből, az még nem azt jelenti, hogy rossz mindenkinél.

Szerkesztette: petne 2008. 02. 26. 08:46 -kor


#594 Felhasználó inaktív   alibabusic 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 926
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 08:59

Én a számla mellé kaptam még 1 levelet -összesen 5 papírt -melyből az egyik kb. 1 m-es !
Ezekben taglalják,hogy milyen jó lesz nekem +,hogy minden csomag mellé ingyen! jár 1 mediabox.
Viszont,hogy a többi box (ászf szerint max. 3 lehet) bérleti díja mennyi lesz, erről hallgatnak.
Fizess elő paraszt,aztán ha több tv-n akarod nézni, akkor annyiért adjuk amennyiért akarjuk.
Tudom,hogy az analógot nézhetem még akár 8 tv-n is....1 ideig.

#595 Felhasználó inaktív   lanlaf 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 252
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 09:23

nekem most van családi hűséggel 3900 Ft-ért 2008.dec.31-ig, és HBO 1990 Ft-ért hűséggel 2008. áprilisig. Hogy április eleje, vagy vége, azt nem tudom jelenleg.

Azt hiszem, azt fogom tenni, hogy váltok Digital Silver HD-ra, így ki tudom próbálni, milyen a HD STB, a HD adók, az HBO-t lemondom amint lejárt a hűség, így 4900 Ft lesz a havidíjam áprilistól augusztus 11-ig. Aztán meglátom, vagy lemondom az egészet (mert 7000 Ft/hó sok érte, napi 2 órát ha tv-zünk), vagy ha jön valami kedvező ajánlat, akkor kötöm azt.

Persze legjobb a HD-s PVR-es STB lenne, de az nincs egyelőre. PVR-em van, max az analóg kínálatból vehetek fel vele, illetve az STB-ről Scart-on át. Viszont az utóbbi kényelmetlen, mert nem tudja váltani a csatornákat a PVR az STB-n.
PC: Gigabyte MA770-UD3, AMD Phenom II 710 2.6 Ghz , 2*2 GByte Kingmax DDR2 RAM 1066 MHz, Gigabyte Nvidia GTS 250 1 GByte, SetTopBox: Synaps THD3000 DVB-T HD PVR, Internet: UPC FP120

#596 Felhasználó inaktív   wpepi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.825
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 10:58

Na felhívtam az ügyfélszolgálatot és megkérdeztem, hogy mi is van ezzel a 2008. június 30.-i családi+HBO hűség megszűnéssel. Sajnos a tegnapi fejtegetésem igaz mert a hűség valóban megszűnik június 30. dátummal. A családi csomag 3900Ft-os hűségszerződése helyett 5780Ft lesz a családi csomag és nem lesz hűség. A digitális csomagokra való átállás esetén a hűséggel rendelkezők számára július végéig (Budapestieknek augusztus 11.-ig) garantálják azt az árat amit most a hűséggel fizetnek ami ezen dátum után az értesítőn szereplő árra változik automatikusan. Az analóg szolgáltatás megmaradásával kapcsolatban nem tudtak konkrétumot mondani. Az egyelőre biztos, hogy 2008 végéig biztos, hogy elérhető marad az analóg (azoknak is akik átállnak digitálisra) de, hogy 2009-től marad-e vagy megszűnik vagy lényegesen lecsökkentik az elérhető programok számát azt még most nem tudta megmondani. Ami egyértelműen lejött a beszélgetésünkből az, hogy a UPC fokozatosan át akarja terelni az ügyfeleket a digitális rendszerre majd az analógot lekapcsolni vagy a programválasztékot minimálisra csökkenteni.
Hűség nem lesz ezért az új előfizetői rendszerből bármikor ki lehet majd lépni. Azt nem tudták konkrétan megmondani, hogy március 31. és június 30. között lesz-e a tájékozatón kiadott árakhoz képest valamilyen akció vagy személyre szabott árkonstrukció. Persze a lehetőségét sem zárták ki annak, hogy ezek az árak még módosulhatnak lefelé.

Szóval a vita el van döntve. A UPC valóban a lejárat előtt szűnteti meg a hűségszerződéseket. Viszont cserébe azoknak akik ezt kívánják ennek a levélnek kézhezvételétől számított 15 napon belül megadja a jogot arra, hogy felbonthassák a szerződést.

Szerkesztette: wpepi 2008. 02. 26. 11:01 -kor


#597 Felhasználó inaktív   elwoodblues2 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 118
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 11:26

wpepi:
Köszi, én is fel akartam hívni.  Majdnem értem.  A családi csomagot azért nem, mert a tájékoztatón nincs szó családi csomagról csak az új digitálisakról.  Vagyis ok HBO-t elbuktam,  de a családit vajon miért nem lehet 3900-ért vagy ilyesmi tartani,  ha van hűségnyilatkozatom és a csatornák is megvannak az analógon akár 2008 végéig ?

Az HBO-t még értem, ha nem is szép dolog, hogy felmondják a hűséget egyoldalúan,  (még biztos lesz egy pár körük a fogyasztóvédelemnél)  de a családi az még izgalmasabbnak tűnik.  Adott egy hűségnyilatkozat,  a csatornák elérhetők az analógon (vagyis műszaki ok sincs a változásra)  és 3900-ről 6000-re ugrik, jól értem ?

#598 Felhasználó inaktív   zoli62 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.623
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 11:33

Én is felhívtam őket. Nekem azt mondták, hogy a hűségszerződések, mint az előfizetési típusok biztos, hogy meg fognak maradni. Jelenleg bővebbet nem tudtak információt adni. Nekem az a gondom, hogy két hónap múlva ugyanúgy nem fognak tudni többet mondani az ügyfélszolgálaton.

Szerkesztette: zoli62 2008. 02. 26. 11:34 -kor

"Légy szerény mint én..."

#599 Felhasználó inaktív   wpepi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.825
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 11:56

Idézet: elwoodblues2 - Dátum: 2008. febr. 26., kedd - 11:26

Vagyis ok HBO-t elbuktam,  de a családit vajon miért nem lehet 3900-ért vagy ilyesmi tartani,  ha van hűségnyilatkozatom és a csatornák is megvannak az analógon akár 2008 végéig ?

Az HBO-t még értem, ha nem is szép dolog, hogy felmondják a hűséget egyoldalúan,  (még biztos lesz egy pár körük a fogyasztóvédelemnél)  de a családi az még izgalmasabbnak tűnik.  Adott egy hűségnyilatkozat,  a csatornák elérhetők az analógon (vagyis műszaki ok sincs a változásra)  és 3900-ről 6000-re ugrik, jól értem ?

Azért ugrik a családi 3900Ft mert a hűségszerződés csak a HBO-val együtt érvényes. Tavaly ugyanis a régi előfizetők csak úgy köthettek családira hűséget, hogy be kellett vállalni plusz egy kábeles szolgáltatást. Az akinek nem kellett a net ill. telefon annak kellett a HBO ahhoz, hogy megfeleljen a kiírásnak. Mivel a HBO megszűnik ezért a szerződésnek nem csak a HBO-ra vonatkozó része szűnik meg hanem a hozzá kacsolódó hűség is ami így a 3900Ft-os családi kedvezmény megszűnését is jelenti. Mivel új szerződés kerül aláírásra ez már a jelenlegi családi listaárra fog vonatkozni ami 5780Ft.

Idézet

Adott egy hűségnyilatkozat,  a csatornák elérhetők az analógon (vagyis műszaki ok sincs a változásra)  és 3900-ről 6000-re ugrik, jól értem ?

Maga a szerződés szűnik meg mivel a szerződés tárgyát jelentő családi+HBO kerül szétszedésre. Ha maradsz az analógnál akkor június 30. dátummal új szerződést kell kötnöd külön csak a családira.

#600 Felhasználó inaktív   wpepi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.825
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 12:02

Idézet: zoli62 - Dátum: 2008. febr. 26., kedd - 11:33

Én is felhívtam őket. Nekem azt mondták, hogy a hűségszerződések, mint az előfizetési típusok biztos, hogy meg fognak maradni. Jelenleg bővebbet nem tudtak információt adni. Nekem az a gondom, hogy két hónap múlva ugyanúgy nem fognak tudni többet mondani az ügyfélszolgálaton.

A digitális rendszerre nem lesz hűség. Ez még a levélben is benne van. Az analóg mikéntjéről meg konkrétumot a hölgy annak ellenére sem tudott mondani, hogy kb. 5 percet konzultált valakivel erről a kérdésről. Annyit tudott csak leszögezni, hogy 2008 december 31.-ig biztos marad az analóg. Az, hogy 2009-ben elérhető lesz-e külön ill. megy-e majd még párhozamosan a digitális csomagra előfizetőknek azt nem tudta megmondani.
Az én feltételezésem az, hogy 2009-ben elkezdik kurtítatni az analógot aztán mikor már a választék szegényessége miatt az ügyfelek átcsábulnak a digitálisra szépen lekapcsolják. (esetleg hagynak valamilyen szociális alapon elérhető csak közszolgálatikat tartalmazó analógot)

#601 Felhasználó inaktív   qnadam 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 33.070
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 12:19

tehát akkor legjobb lesz, ha rögzítem a beszélgetést, hogy esetleg az orruk alá tudjam dörgölni, amikor ellentmondanak saját maguknak? :think:
de fikaszínű ma a horizont, a polipok eszegetik a pici lábam
papírhajó vagyok, most esek szét, az egész mégis bazmeg, de szép - Elefánt

#602 Felhasználó inaktív   wpepi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.825
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 12:24

Idézet: qnadam - Dátum: 2008. febr. 26., kedd - 12:19

tehát akkor legjobb lesz, ha rögzítem a beszélgetést, hogy esetleg az orruk alá tudjam dörgölni, amikor ellentmondanak saját maguknak? :think:

De csak akkor rögzítheted ha előtte közlöd velük, hogy a beszélgetést rögzíteni fogod.

#603 Felhasználó inaktív   zoli62 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.623
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 12:28

Idézet: wpepi - Dátum: 2008. febr. 26., kedd - 12:02

A digitális rendszerre nem lesz hűség. Ez még a levélben is benne van. Az analóg mikéntjéről meg konkrétumot a hölgy annak ellenére sem tudott mondani, hogy kb. 5 percet konzultált valakivel erről a kérdésről. Annyit tudott csak leszögezni, hogy 2008 december 31.-ig biztos marad az analóg. Az, hogy 2009-ben elérhető lesz-e külön ill. megy-e majd még párhozamosan a digitális csomagra előfizetőknek azt nem tudta megmondani.
Az én feltételezésem az, hogy 2009-ben elkezdik kurtítatni az analógot aztán mikor már a választék szegényessége miatt az ügyfelek átcsábulnak a digitálisra szépen lekapcsolják. (esetleg hagynak valamilyen szociális alapon elérhető csak közszolgálatikat tartalmazó analógot)

Nekem azt mondták, hogy digitálisra is lesz hűség, és az ügyfélszolgálatos véleménye szerint is magasak ezek a listaárak.
"Légy szerény mint én..."

#604 Felhasználó inaktív   petne 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 808
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 12:29

Idézet: wpepi - Dátum: 2008. febr. 26., kedd - 10:58

Na felhívtam az ügyfélszolgálatot és megkérdeztem, hogy mi is van ezzel a 2008. június 30.-i családi+HBO hűség megszűnéssel. Sajnos a tegnapi fejtegetésem igaz mert a hűség valóban megszűnik június 30. dátummal. A családi csomag 3900Ft-os hűségszerződése helyett 5780Ft lesz a családi csomag és nem lesz hűség. A digitális csomagokra való átállás esetén a hűséggel rendelkezők számára július végéig (Budapestieknek augusztus 11.-ig) garantálják azt az árat amit most a hűséggel fizetnek ami ezen dátum után az értesítőn szereplő árra változik automatikusan. Az analóg szolgáltatás megmaradásával kapcsolatban nem tudtak konkrétumot mondani. Az egyelőre biztos, hogy 2008 végéig biztos, hogy elérhető marad az analóg (azoknak is akik átállnak digitálisra) de, hogy 2009-től marad-e vagy megszűnik vagy lényegesen lecsökkentik az elérhető programok számát azt még most nem tudta megmondani. Ami egyértelműen lejött a beszélgetésünkből az, hogy a UPC fokozatosan át akarja terelni az ügyfeleket a digitális rendszerre majd az analógot lekapcsolni vagy a programválasztékot minimálisra csökkenteni.
Hűség nem lesz ezért az új előfizetői rendszerből bármikor ki lehet majd lépni. Azt nem tudták konkrétan megmondani, hogy március 31. és június 30. között lesz-e a tájékozatón kiadott árakhoz képest valamilyen akció vagy személyre szabott árkonstrukció. Persze a lehetőségét sem zárták ki annak, hogy ezek az árak még módosulhatnak lefelé.

Szóval a vita el van döntve. A UPC valóban a lejárat előtt szűnteti meg a hűségszerződéseket. Viszont cserébe azoknak akik ezt kívánják ennek a levélnek kézhezvételétől számított 15 napon belül megadja a jogot arra, hogy felbonthassák a szerződést.

Erre csak azt tudom mondani, hogy szánalmas ez a lépés a UPC részéről...  :confused:

#605 Felhasználó inaktív   petne 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 808
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 12:32

Idézet: SFIJ - Dátum: 2008. febr. 26., kedd - 1:47

jó 5300 a családi 400 a dekóder, az 5700, ugyan ott vagy mint jupiszivel és digitális. igaz nem lesz HBO HD-ben és a dekóderük nemtud HDMI-t. (fekete pont)

persze ez erősen elméleti dolog, csak azért feszegetem, hogy ne legyen parafaktor, van a jupiszinek alternatívája :)

A jelenleg érvényes Antenna Digital akcióban a hűségidő végéig elengedik az első STB árát:

A választott főcsomag első két havi előfizetési díját elengedjük. A 3. hónaptól a hűségidő végéig a csomagok árait garantáljuk.

Alapcsomag 2.590 Ft

Családi csomag 3.990 Ft

Extra csomag 5.590 Ft

Az első - AD100 típusú - dekóder havi hozzáférési díját a választott hűségidő teljes időtartama alatt elengedjük.


#606 Felhasználó inaktív   wpepi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.825
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 12:33

Idézet: zoli62 - Dátum: 2008. febr. 26., kedd - 12:28

Nekem azt mondták, hogy digitálisra is lesz hűség, és az ügyfélszolgálatos véleménye szerint is magasak ezek a listaárak.

A nekünk kiküldött levélben lévő árak nem listaárak hanem a kedvezményesen elérhető árak.

A levélben egyértelműn le van írva, hogy a digitális csomagokat a továbbiakban elkötelezettség nélkül lehet igénybe venni. Az árakra rákérdeztem és a válasz az volt, hogy jelenleg az a mérvadó ami a levélben van aztán, hogy március 31.-től lesznek-e akciók arra nem tudott válaszolni. Közölte, hogy még fogunk további értesítő leveleket kapni amiben ha lesz ár csökkentés az benne lesz.

#607 Felhasználó inaktív   lanlaf 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 252
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 13:37

szvsz három féle ár lesz:

-listaár (pdf).
-meglévő előfizetőknek szóló kedvezményes, hűségnyilatkozat nélküli ár (listaár-500-1000 Ft)
-akciós, hűségnyilatkozatos ár.

Az utóbbi levélben a középsőt taglalták. Ez azért jó az előfizetőknek, mert kvázi kockázatmentesen ki lehet próbálni a digitális csomagot, aztán ha nem tetszik, július végén kiszállhat az ember.

Az látszik, hogy elég nagy a fejetlenség a UPC-nél. Kétféle levél ment ki, az egyik a mostani HBO előfizetőknek, a másik azoknak, akinek nincs HBO-juk, ott az analóg csomagok névváltoztatását taglalják, és fényezik a digitális szolgáltatást, valaki arról is tett fel képet.

wpepi: neked szvsz ragaszkodnod kéne ahhoz a verzióhoz, hogy van egy hűségszerződésed, ennek megfelelően a jelenlegi árért kérsz egy digital silver movies csomagot a hűséged végéig a kialkudott áron (különben NHH, fogyasztóvédelem, nyilvánosság, homár).
PC: Gigabyte MA770-UD3, AMD Phenom II 710 2.6 Ghz , 2*2 GByte Kingmax DDR2 RAM 1066 MHz, Gigabyte Nvidia GTS 250 1 GByte, SetTopBox: Synaps THD3000 DVB-T HD PVR, Internet: UPC FP120

#608 Felhasználó inaktív   PaLa 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.032
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 13:43

Beszéltem az Üfsz-el, hogy most akkor mi lesz. Van nékem egy családi+hbo előfizetésem, életem végéig hűséggel. Felhívtam őket, hogy nekem két tévém van, most mi lesz.
Egy alap "médiabox"-ot ingyen kapok, mert csak, a másiknál bérleti díj van. Az alapra 750 Ft-ot mondott a néni, a HD-s dobozra 1000 Ft-ot. És én megnyugodtam :)

Jah, és beszélt egy "felvevősről" is, de annak nem kérdeztem az árát.

Szerkesztette: PaLa 2008. 02. 26. 13:46 -kor


#609 Felhasználó inaktív   wpepi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.825
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 13:48

Idézet: PaLa - Dátum: 2008. febr. 26., kedd - 13:43

Beszéltem az Üfsz-el, hogy most akkor mi lesz. Van nékem egy családi+hbo előfizetésem, életem végéig hűséggel. Felhívtam őket, hogy nekem két tévém van, most mi lesz.
Egy alap "médiabox"-ot ingyen kapok, mert csak, a másiknál bérleti díj van. Az alapra 750 Ft-ot mondott a néni, a HD-s dobozra 1000 Ft-ot. És én megnyugodtam :)

Csak az a gond, hogy a jelenlegi álláspont szerint június 30.-tól kitörölhetjük a seggünket a hűséggel mert a családi+HBO szerződés megszűnik és akkor vagy kötünk digitálisra 6000Ft-10000Ft közötti magyar forintért vagy 5780Ft-ért analóg családit.

#610 Felhasználó inaktív   djculture 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.810
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 26. 13:51

Ezt csak akarnák de több sebböl vérzik a dolog.Egy szerződés nem azért szerződés mert csak ugy meglehet szüntetni.Mivel határozott időröl van szó addig vagy garantálja a csatornákat és havidíjat vagy kártérítést kell fizetnie.A hűségszerződés álltal érintett havidíjakat simán megfogja itélni a szerződő magánszemélynek a bíróság. És ezt egy jogász barátom mondta akinek magának is upc van.
És tényleg belegondolva ,ha egyszer van egy szerződés amiben te veszel egy adott szolgáltatást x összegért x időtartamra.Akkor ha az eladó ezt a szolgálltatást nem tudja biztosítani akkor szerződést megszegi és kártáritéssel felel a szerződésben foglaltak benem tartásáért.Ez nem egyoldalú móka te se mondhatod fel csak ugy változtathatod meg,meg ő sem következmények nélkül.A haverom küldött is nekik erröl egy szép tájékoztatót és a fogyasztóvédelem is értesítve lett.
Ki a halott vinyók istene?
Hádédész..

Téma megosztása:


  • (130 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó